FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ZAHRANIČNÍ PARTIES: Tipy,Zažitky,Hotely,Vstupenky,Rady..atd « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

ZAHRANIČNÍ PARTIES: Tipy,zažitky,hotely,restaurace ...atd

Global gathering, Sonar, Flex, Cocoon, Circle of love, Rock werchter, Sziget, Qlimax, Defqon1,






Vše kolem cestování po klubech, festivalech, halovkách. Tipy na hotely, restaurace, zážitky přímo z parties (ochranky, ceny, návštěvníci, vystoupení umělců), odkazy, Vstupenky na zahr. akce, Informace o informacích. Prostě vše kolem výletu na zahraniční event ... Pochlubte se kde jste byli a jaké máte zkušenosti.
Má takovéto fórum se snahou shromždovat informace o zahraničních akcích cenu?
ANO
95%
 95%  [ 22 ]
NE
4%
 4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 23
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út září 23, 2008 9:39 am
Malarkey
Díky Wink Doplnil jsem ... jak vůbec bylo? Četl jsem report a viděl fotky ... Line-up lákavý,ale ja byl loni na Creamech a musím říct že mě to moc nenadchlo ... Poláci nevytvořili moc atmošku...přišli mi takoví chladní...Sad
Malarkey
út září 23, 2008 8:34 am
Chybí tu Global Gathering v Poznani Cool
RUF-nik
pá září 19, 2008 1:55 pm
Jervin
Skvělí, mapka pomohla Wink - načerpám informace a příští rok sjednám expedici from Pardubice to Balaton. škoda toho Richieo Hawtina, ale M.A.N.D.Y., Massive Attack, Fatboy Slim, Armin van Buuren, Booka Shade atd . Sakra uplně mě mrzí, že sme nejeli už letos.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá září 19, 2008 12:53 pm
Balaton sound
... my letos byly na Balatonu v hojném počtu ... loni tam byl Acid a my dali na jeho doporučení ... opravdu super festák ... mrkni do mapky a v infu si klikni na odkaz ukaže se ti, co jsme z festivalu zpracovali ... dozvíš se tam dost Wink
RUF-nik
pá září 19, 2008 12:37 pm
Members od Mayday live...naprostý souhlas - atmosféra jak při finalé Ligy mistrů ( taky sem si zaskandoval Very Happy ).
Jinak příští rok bych chtěl navštívit opět nějaký zajímavý fesťák. Natureone byl skvělej, ale radši bych jel někam, kde se dá vykempit a trochu i relaxovat. Docela mě oslovil Balatonsound. I když nemá line-up uplně přesně zaměřený, co mám nejradši ( já můžu věci stylu Liebing, Vath, Dubfire, Voorn, Tresher apod. ), ale zase co jsem koukal, tak by se tam dalo krásně kempovat a užít si i nějaký ten relax spojený se zábavou. Pokud někdo letos byl, tak by mohl napsat své dojmy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá září 19, 2008 10:08 am
RUF-nik
JJ můžu jedině souhlasit, Mayday je užasná halovka, perfektně zvládnutá, s neuvěřitelným line-upem už několik let je to živá legenda mezi halovkami v Evropě. Smile)) já byl loni a návštěvou se mi splnil sen ... slyšel jsem a hlavně viděl Members of Mayday živě na hlavní stagei a dodnes je to pro mě snad největší zážitek z párty ... Snil jsem o tom hodně dlouho, koukal na záznamy a pak když jsem tam stál nemohl jsem tomu uvěřit ... ta atmosféra ... něco neopakovatelného ... jak celá hala jednohlasně " Mayday, Mayday ..." uhhhhh neuvěřitelný, tady report 2007
RUF-nik
pá září 19, 2008 9:43 am
Takže letos jsme poprvé vyrazili do ciziny za taneční kulturou. Okusily jsme jednu halovku a jeden fesťák.. MAYDAY ( Westfalenhallen Dortmund ), NATUREONE ( Raketenbasis Pydna, Kastellaun ).
MAYDAY: tak tahle halovka si upřémně získala mé srdce. Příští díl si nenechám ujít - nejlepší line-up, co sem kdy zažil. Nejlepší zvuk na hlavní stagi co sem kdy zažil, luxusní světla a dekorace, atmosféra co se dá krájet nožem - organizačně na jedničku.
Jeli jsme do dortmnundu se zájezdem co na tomto webu zajišťuje Dejv, byl jsem maximálně spokeojen - na jednodenní akci je prostě lepší jet busem, než schánět řidiče, kterému by se chtělo ráno řídit z5 do ČR.
NATUREONE: Tak tomu říkam fesťák. Opět pro mě nejlepší line-up, ze všech feťáku letos v EU. Organizačně opět na 1 ( holt v německu to uměj, takoví detaily, jako žetonový systém, bary apod. je zde bez problémů ). Opět jsme jeli se zájezdem od Posleouchej.net.
Co se atmosféry týče takovýchto akci, tak to nemá cenu nějak popisovat. Chce to se nakopnout a vyrazit. Stojí to za to ( akorát počítejte, že se vám trochu změní pohled na českouo scénu - nic ve zlém, u nás se najdou taky výborné akce, ale ... ).
V říjnu bych ještě rád stihl akci Hypnotic ve vídní ( Pyramide club ), pze Sven Vath...hmm rád si ho dám ( letos po třetí Rolling Eyes )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt září 18, 2008 12:45 pm
moody
my jedem už máme lupení ... řešili jsme to už tady ...I love techno
Moody
čt září 18, 2008 12:29 pm
bych letos rád na I love techno vyrazil...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt září 18, 2008 11:56 am
Keepsmile
... jako je to na vás pošlu ti mail s pozvánkou k editaci v mapě zadat to tam mužeš sám ... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
čt září 18, 2008 10:53 am
Hááááj určitě bych tam zanes velký eventy... Loveparade je putovní (2009 Bochum) ale třeba Streetparade se stále drží na stejném fleku Wink šup s ní do mapy .-) A na SP se váže třeba jedna z největších tamních akcí jakou je ENERGY.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt září 18, 2008 9:44 am
I love techno, Ghent (BE)
Tak začnu, najde se někdo kdo byl na ILT? Jak tam cestoval? Vyplatí se v Belgii hotel? Jaká byla ochranka?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt září 18, 2008 9:20 am
ZAHRANIČNÍ PARTIES: Tipy,Zažitky,Hotely,Vstupenky,Rady..atd
Vše kolem cestování po klubech, festivalech, halovkách. Tipy na hotely, restaurace ... Zážitky přímo z parties. Odkazy. Informace o informacích Smile) Prostě vše kolem výletu na zahraniční festival, paryt ... Pochlubte se kde jste byli a jaké máte zkušenosti.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Strana 8 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz