FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ZAHRANIČNÍ PARTIES: Tipy,Zažitky,Hotely,Vstupenky,Rady..atd « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

ZAHRANIČNÍ PARTIES: Tipy,zažitky,hotely,restaurace ...atd

Global gathering, Sonar, Flex, Cocoon, Circle of love, Rock werchter, Sziget, Qlimax, Defqon1,






Vše kolem cestování po klubech, festivalech, halovkách. Tipy na hotely, restaurace, zážitky přímo z parties (ochranky, ceny, návštěvníci, vystoupení umělců), odkazy, Vstupenky na zahr. akce, Informace o informacích. Prostě vše kolem výletu na zahraniční event ... Pochlubte se kde jste byli a jaké máte zkušenosti.
Má takovéto fórum se snahou shromždovat informace o zahraničních akcích cenu?
ANO
95%
 95%  [ 22 ]
NE
4%
 4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 23
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne únor 01, 2009 3:04 pm
mas tam nakej starej flyer Very Happy ae vypada to hodne dobre... navic v rakousku... hmhm smile57

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
ne únor 01, 2009 2:57 pm
UAF
Docela mě začíná lákat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so leden 31, 2009 10:11 pm
Exit
Pár videi

Exit promotion


Exit camp

teda ten camp se mi docela líbí


A nakonec EXIT Web
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so leden 31, 2009 7:27 pm
Balaton vs. Exit
Celou dobu myslím jen na Exit ale když sem se podíval na Balaton tak mě začal lákat i ten jenomže oni sou ve stejnou dobu (taky se mohli domluvit když sou tak kousek od sebe). Do pytle potřebuju poradit kam jít. na Exit se těším ale Balaton je blíž a do Sbska letos pojedu ještě na konci srpna ..... ku.va dopytle kam???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so leden 31, 2009 4:04 pm
ozzby
Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so leden 31, 2009 3:58 pm
balaton sound
ted, v tomhle zkurvenym pocasi jsem si sjel primovy video z lonskeho balaton soundu a myslim ze tam letos chybet nebudu.. voda, hudba, bikiny..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so leden 31, 2009 3:11 pm
Ehm
Ani nevím proč pořád tebe - asi ses mi usadil víc v paměti. No cestou na ILT sem poslouchal oba ale nějak se mi to smíchalo Smile
To byla odpověd z SMS

No to se nedivim kámošovi že o ničem neslyšel když to neposlouchá - já taky neznám žádný rokový festivaly atd atd Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so leden 31, 2009 3:01 pm
peppe
no do chorvatska se teda zrovna moc nechystam... a jeste navic na kole, chces me zabit? Very Happy vzdyt ja ani kolo nemam, jenom koleckovy brusle Very Happy Very Happy Very Happy
jinak ten kamos posloucha... hadej co asi? rokeeeec Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
pá leden 30, 2009 5:52 pm
HR 09
Teda já měl v plánu že nasednu na vlak, vezmu kolo a pojedu do Splitu a ze splitu na kole až do Dubrovníku a tam zakalit. Jenže tos sme plánovali s mladou se kterou už nejsem a sám nejedu - jedeš semnou Acide?? Ti udělaám intimčo Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
pá leden 30, 2009 5:47 pm
Acid
Nj ale ty si z moravy a ještě od prostějova nebo co si mi říkal - tam to je docela fklidu
jo a co jinak ten kámoš poslouchá ??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
pá leden 30, 2009 5:40 pm
peppe
no nevim no, psal mi, ze je to u nich v plenkach. ani nevedel o nejakym jejich webu o elektronicke muzice Sad tak to jedine zkusit na blind Smile smile45

btw ja pochazim taky z hroznyho prdelakova, ale to bys koukal, jak tam jede el. hudba Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
pá leden 30, 2009 5:31 pm
Acid
A nehraje se náhodou ta vesan mjuzik akorát tam kde on bydlí. Jako podle toho co jsem poznal tak se elektorinická muzika hraje akorát ve městech nebo tam kde to žije (ted kde sem já se poslouchá jenom metal, rock a punk - to jen abyste věděli kde bydlím Smile )
Já osobně bych teda řek že v Lublani to budou asi žrát víc.

Jinak ten Exit. Co sem tak slyšel tak ten festival je hodně dobrý a rád bych tam jel ale nevim jestli zase na konci prázdnin nepojedu do Bělehradu a nějak 2x se mi tam nechce ( finance ). Ale zase je pravda že po cestě bych se mohl podívat Bonusz.

Jak ríkají soudruzi z NDR: Počkáme a uvidíme smile34
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
pá leden 30, 2009 12:40 am
slovinsko
hm, tak slovinsko je na tom prej dost spatne s elektronickou hudbou... pry tam frci rockovy a reggae festivaly Very Happy Very Happy Very Happy tak jedine ze bychom se dali na rokec Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
čt leden 29, 2009 11:38 pm
kámoš z Brna byl xkrát na Exitu a vřele doporučuje Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
čt leden 29, 2009 10:51 pm
hmm, tak ta ukrajina vypada hodne zajimave Smile ale na me tohle bude asi moc, pripada mi to spis jako obri discotheque Very Happy

peppe: cece to slovinsko me taky laka cim dal vic a hlavne tam znam jednoho kamose, u kteryho by se dalo kempnout, jenze on bydli spis na madarsky strane Sadtady ae uz od nej zjistuju, jestli neni neco v okoli Smile dalo by se to pak spojit i s vyletem na balaton Smile v madarsku je taky hej Smile
superboy
čt leden 29, 2009 8:31 pm
no u nas Pag nezna moc lidi kamoska zije v chorvatsku skoro cele leto a taky o nem nevedela ze to tam tak zije . http://novaljapag.com/events/ info o nejvetsi akci . s tema lidma je problem tam je to furt hlava na hlave a ubytovani je celkem tezke sehnat primo v tom miste kde se pari. jo a jestli se nekdo chce vypravit na ten Kazantip tak bych rad jel s vama ja o nem vym uz asi 4-5 let ale jeste sem nesehnal nikoho kdo by jel semnou a sam si na ukrajinu netroufam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt leden 29, 2009 8:11 pm
Oj
To slyším poprvý - ostrov pag znám ale to že tam jsou takový akce to nevim
No teda jestli tam je jen jedna taková jako je na tom videu tak není o co stát - no kurva tich lidí
ale kdyby tam byla letos pořádná akce s dobrýma jménama tak bych do toho i šel
djsidewalker
čt leden 29, 2009 7:58 pm
PepPe
si neslyšel o chorvatský Ibize ?

Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt leden 29, 2009 7:46 pm
Kazantip
Dobrý nápady máš Wink
Ten Kazantip by nebyl ani tak marnej. No ale o tom ostrově v Chorvatsku sem zatím nic neslyšel - nemáš nějaký info??
superboy
čt leden 29, 2009 6:58 pm
a co takhle Kazantip na ukrajine ? www.kazantip.com
v chorvatsku je to nejzivejsi na ostrove Pag plaz Zrce
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt leden 29, 2009 6:46 pm
Festival 09
Já sem toho mínění že na festivaly se musí za muzikou a za sluncem ( za čím ještě to je vaše věc Smile ) a proto sem pro každý festák směr jih nebo jiho východ .... vyjímku udělám snad jen u SMS kterej odemě nebude moc daleko - pokud Acid nekecal Smile

Jo a když sem se podrobněji díval po tom festivalu v Lublani tak sem došel názoru ža to nebude nic extra velkého....každopádně bych se rád podíval někam na akci bud do Slovinska nebo Chorvatska......a nebo bych zkombinoval akci a rafring ve slovinsku Rolling Eyes - kdo je pro?? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
čt leden 29, 2009 9:32 am
jervin
eh, neslo mi o to, abysme rychle bezeli nakupovat ojra Smile na to bych se mohl... jen si zoufam nad tim, o kolik nas to vsechno letos vyjde draz Sad a s tema slovakama a ukackama si to trefil, hehehe Laughing a kdyz uz sem u toho, taky zverejnim muj plan:

07.03. Trance Energy - Utrecht
30.04. Mayday - Dortmund
15.05. Cocoon - Frankfurt
16.05. World League - Mnichov
27.06. Awakenings Festival - Amsterdam
05.07. Love Family Park - Hanau
09.-12.7. BalatonSound - Zamárdi
07.-09.08 SMS - Saalburg
konec srpna Bonusz Festival - Budapest

no koukam, ze nejak mistecko pro tu vychodni evropu by mi jeste zustalo Smile tak kam? to slovinsko by vubec nemuselo bejt spatny, jak psal peppe. zkusim se na to poptat kamose, kterej tam bydli, jestli mi neposkytne nejaky blizsi info Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt leden 29, 2009 9:21 am
acid
proto razíme do Srbska smile41
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt leden 29, 2009 9:16 am
prognozy
mno já myslím, že to nejlepší období na nákup par set eur už je pryč ... a co se týká prognoz? no nevim ... mě to přijde jako blbnutí lidí, kteří ted poletí nakupovat euro, aby na tom jednom ty prognozované 2 koruny vydělali, nebo ušetřili ... nejsem finanční analytik, ale nějak mě to nechává v klidu ...

Na Ukrajinu, nebo Slvensko ani jezdit nemusíte ... myslím, že v ČR je silné zastoupení těchto národností Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
čt leden 29, 2009 9:15 am
nach ost
no ukrajina a vychodni slovensko me teda fakt moc nelaka. co spis smerem slovinsko, rumunsko, bulharsko?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
čt leden 29, 2009 1:02 am
jj na UKrajině sme taky nebyl ... Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt leden 29, 2009 12:18 am
heledte.. vytipujte nakou party na ukrajine nebo ve vychodnim slovensku a jedem.. tam jsem jeste nebyl .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st leden 28, 2009 10:17 pm
jervin & peppe
panove on nas ten smich za chvili vsechny prejde:

citace:
"Pokud koruna ještě o několik desítek haléřů zpevní směrem k úrovni 27,00 Kč/EUR, mohlo by se jednat o atraktivní úrovně pro nákup eura. Naše prognóza počítá s dalším oslabováním koruny v horizontu prvního pololetí letošního roku až ke hranici 29,00 Kč/EUR" zdroj


oproti lonsku docela mazec Sad no budem muset zacit jezdit vic do madarska, ti jsou na tom jeste hur nez my Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út leden 27, 2009 5:52 pm
Trapas
Ten smajlík prozrazuje víc než má Embarassed

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út leden 27, 2009 5:26 pm
PepPe
Bělehrad je daleko ... (90 km)

lakuješ si nechty jo? Laughing Laughing Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 3 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz