FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ZAHRANIČNÍ PARTIES: Tipy,Zažitky,Hotely,Vstupenky,Rady..atd « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

ZAHRANIČNÍ PARTIES: Tipy,zažitky,hotely,restaurace ...atd

Global gathering, Sonar, Flex, Cocoon, Circle of love, Rock werchter, Sziget, Qlimax, Defqon1,






Vše kolem cestování po klubech, festivalech, halovkách. Tipy na hotely, restaurace, zážitky přímo z parties (ochranky, ceny, návštěvníci, vystoupení umělců), odkazy, Vstupenky na zahr. akce, Informace o informacích. Prostě vše kolem výletu na zahraniční event ... Pochlubte se kde jste byli a jaké máte zkušenosti.
Má takovéto fórum se snahou shromždovat informace o zahraničních akcích cenu?
ANO
95%
 95%  [ 22 ]
NE
4%
 4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 23
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út leden 27, 2009 4:58 pm
Jervin
Heh..no já bych s tebou taky makat nechtěl...ale za ty kačky bych to vydržel Twisted Evil

Jinak cenově se mi nezdálo Srbsko ani o moc levnější. Jinak v Beogradě bych věděl o pěkném a levném hotelu.

ps.: na módním doplňku se už pracuje smile55
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út leden 27, 2009 2:43 pm
PepPe
Nazdarek,

Hele mě zase přijde cena vstupenky nízká v ohledu na počet dní, historii line-upů, výročí, a ohlas od lidí, co byli. Jinak se nechám překvapit, jak tam bude drahé jídlo, služby atd ... každopádně když už budu dám nějaké místní speciality Smile) zatím mám zjištěný jen pár cen hotelů a že dálnice mají mega drahý, když jsem se koukal na ten ceník ://

ad práce: makat s tebou? si upad né ... sežen mi nějaký modní doplněk na ples a začnu o tom třeba uvažovat Laughing Laughing Laughing Idea Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po leden 26, 2009 9:44 pm
Zur z Razlogom
Nebyl jste někdy někdo na tomhle festivalu konajícím se v Parku Tivoli ve Slovinské Lublani. Za jakékoli info budu rád.

Fotky tété párty z roku 08


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po leden 26, 2009 9:15 pm
Jervin
Jo co sem to chtěl...Jervine prosimtě sežeň mi u vás taky práci prosím Smile Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po leden 26, 2009 8:29 pm
Exit
Mě se zdá ta cena na srbsko trochu vysoká. Když sem byl před rokem v Bělehradě tak sem měl tu čest bavit se s lidma která měli v srbsku docela dobře palcená místa ale když sem si přepočetl na naše plat ředitele bankovní pobočky tak mi vyšlo cca 14 000 kč a když si tak vezmu že lidi co tam chodí asi nebudou mít na výplatní pásce víc jak 6 000. A skoro polovinu utratí za akci. No uvidíme. Když to tak ale vezmu tak stejnou část peněz za takový výlet utratím já Very Happy
Tož co na plat....nežijem aby sme pracovali ale pracujem aby sme se bavily Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
po leden 26, 2009 6:21 pm
Jervin
Škoda. Vážně uvažuju o Meltu, ale ja se tam dostat? smile31
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po leden 26, 2009 5:47 pm
lenka
tešil jsem se, že letos konečně jako 100% joo , když jsem loni dal přednost Pohodě, ale nakonec jsem na dovče, takže ani letos se nepodívám, tak snad příště ... Crying or Very sad Very Happy ale 100% po lonsku nevynechám SMS smile28 smile41

Rozhovor s Mobym SMS 2008

Jak se stavělo SMS 2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
po leden 26, 2009 5:27 pm
Pojedete letos někdo na Melt????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po leden 26, 2009 5:25 pm
marthy
jo cece a to nevis, ze nam poslouchej.net plati letenku, hotel a jeste mame na kazdou akci 100,- Euro kapesny... joo, ma to svoje vyhody Surprised Laughing

btw priste si o tech zahranicnich akcich neco zjisti, nez budes zavidet na foru Smile a jak psal jervin, nic ti nebrani projevit aktivitu a zkusit to sam Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po leden 26, 2009 5:05 pm
marthy
Ted jsi mě pobavil ... ale tak mysli si to dál, jako většina Idea

btw na druhou stranu co ti brání? máš taky možnost to zkusit ... kup si foták, nebo začni psát a rádi tě uvítáme v crew, a pak mužeš taky všude jezdit (jak si myslíš) zadarmo ;o)
marthy
po leden 26, 2009 4:43 pm
Jervin
tobe se to jezdi,kdyz to mas placeny od poslouchej,ze..bral bych to jako vetsina taky.... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po leden 26, 2009 3:10 pm
mishaczeq
proto jsem "odpískal" Španělsko a dal přednost Holandsku ;o))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
ne leden 25, 2009 11:39 pm
Jervin
mas to pekne nabity. ja to oboje spojuju s tydenni opalovackou u more Smile ten exit taky zalezi na tom, jak financne naroscnej bude Sonar.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so leden 24, 2009 9:44 am
mishaczeq
mno já mám zatím takovýto plán, který začíná v dubnu:

4.4. Time warp Mannheim
30.4. Mayday Dortmund
15.5. Cocoon Frankfurt
16.5. World league Mnichov
27.6. Awakenings festival 2009 Amsterdam
9-12.7. Exit 2009 Novi Sad
7.-9.8 2008 - SMS Saalburg

taky se už moc těším, jenže to strašně rychle uteče jak se člověk těší ... toho se bojim :/
mishaczeq
so leden 24, 2009 1:33 am
letos davam sonar a exit, desne se tesim.. a za rok treba uz snad Monegros Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt leden 22, 2009 4:00 pm
e_f : chjooo, neni to lehký nooo , tam bych se taky chtěl podívat na Noční digi Smile)) my to právě taky snad spojíme s dovčou, ten Exit Smile

Anonymní: jasná věc, pokud se proderem Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
electric_flower
čt leden 22, 2009 3:46 pm
Jervin
jooo, Spanelsko neco spolkne... uz ted si penezenka narika, ale co, beru to jako petidenni dovcu smile47 Smile ale pokud se podari neco nasetrit pres cervenec, tak jeste chci dat Nacht digitalek
Anonymní
čt leden 22, 2009 3:31 pm
nz, tak az budte parit v dance arene a uvidite takovy dva blazny z ceskyma vlajkama tak se kdyztak prihlaste Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt leden 22, 2009 3:29 pm
Mikin ol
jj jedem na 99% - (už jsou doma lupeny) ... to zní výborně Smile) takže zasoby pivka a tvrdýho sebou Very Happy takže podobný jak v Madarsku, super Smile) oki díky za tip s rouškou Wink
Mikin ol
čt leden 22, 2009 3:15 pm
Jervin
priprav se na mega festival na mega pevnosti nad dunaji,na suprovej zvuk na kazde stage ( bylo jich asi 25 ) ,na plno krasnejch holek,na suprovou organizaci festivalu a na hnusny pivo Very Happy jo na celym festaku se neprodava tvrdej chlast,jenom vino,pivo,voda,energy - coz je dobre,protoze tam nejsou vykalove... jo esi pojedes,tak si kup rousku,bez ni je to tam hnus,vsude mrdy prachu .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt leden 22, 2009 3:07 pm
mikin ol
zkušenosti? povídej přeháněj at vím na co se letos připravit Smile
mikin ol
čt leden 22, 2009 3:06 pm
byl sem minulej rok a luxus ! doporucuju ! letos jedu taky,je to tam vazne skvely
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt leden 22, 2009 2:01 pm
e_f
jj ty videjka vypadají výtečně a spousta lidí o tom i tak mluví ... mno ale ty nemáš co litovat ... ti zavidím ten Sonar, ale to už bych fakt nedal, takhle už toho mám naplánovaného a asi budu muset rozbít dosavadní celoživotní prasátko Smile)) ale věřim, že to za to bude stát Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
electric_flower
čt leden 22, 2009 1:09 pm
Jervin
ja vim, ja vim... ale verim, ze to bude kotel, videa vypadaji luxusne smile44
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt leden 22, 2009 1:02 pm
e_f
díky za tip ... ale kde se nekrade ... ve statistikách na tom ČR neni o moc líp ... Smile

statistika:

Maďarsko 0.06 0.22
Chorvatsko 0.15 0.32
Rumunsko 0.15 0.43
Turecko 0.15 0.26
Slovinsko 0.18 0.30
Bulharsko 0.28 0.71
Makedonie 0.29 1.74
Polsko 0.37 0.26
Slovensko 0.39 0.34
Litva 0.40 0.50
Ukrajina 0.40 0.56
Česko 0.43 0.38
Estonsko 0.43 0.62
Lotyšsko 0.45 1.01
Rusko 0.52 0.77
Srbsko 0.55 0.17

já si auto nechám připojistit na vandalismus a krádež po dobu tohohle výletu, víc už pro to nejde udělat :/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
electric_flower
čt leden 22, 2009 12:21 pm
Jervin
bacha, prej se tam dost krade smile54
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt leden 22, 2009 12:01 pm
Exit Festival 2009 - The 10th Anniversary!
Ríša na Exitu 2007


Link


... už se nemohu dočkat na ten 4denní hudební orgáč Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út leden 13, 2009 3:55 pm
Awakenings festival 2009
Nemá někdo náhodou v plánu? Chtěl bych tam letos zaletět podívat. Srašně mě to láká, ale nevim o nikom ke komu bych se přidal ... Sad letenka zpáteční na C4S jsem našel za 2.780,- cca 45,- euro bude vstup, plus utrata a nějaké vstupné večer do klubu ... má někdo zkušenosti? Kdyžtak se mi ozvěte. Díky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út leden 13, 2009 2:30 pm
PepPe
jj přesně, my chcem jet s drahou polovičkou autem ... ale po festu se nevracíme, naopak máme v plánu pokračovat ještě dost daleko na jih Smile))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út leden 13, 2009 1:44 pm
Exit
Tak do srbska se velice rád vrátím. Jen škoda že to není v Beogradě. Jak chceš jet?? Já jel vlakem a vyšlo mě to na 1300 jenom tam a to sem měl inkartu. Takže asi autem co?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 4 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz