FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PIG FEST « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

pig fest pigfest

techno plzen

pig fest
drex
so srpen 07, 2010 11:55 am
PIGFEST BUDE!
PIGFEST BUDE! Vzhledem k povodni se přesunuje v malém podání do Plzně do klubu WATT ( http://www.wattmusicclub.cz/index.php?stranka=klub )
s náhraním TECHNO lineupem. Zatím potvrzení DJs: Steen, Spiriakos, Golpe, Drex, Mind, Malda, Muerte, Digger... O KVALITNÍ TECHNO NEPŘIJDEME! Vstup dobrovolný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so srpen 07, 2010 11:12 am
Tak Pig Fest právě zrušili!
lahvi
čt srpen 05, 2010 12:23 pm
listek
prodam listek na oba dny za 300,- Praha 607957535
žirafka
st květen 12, 2010 9:41 pm
POMOZTE, jestli můžete...DííííKY
Ahojky, někdo tu psal, jestli Paveell nezná Michala (ještěr)? Já jednoho znám a bohužel už asi nepoužívá staré tel. číslo. doufám, že ho tu snad najdu.
Vím jen, že se jmenuje Michal, říká si ještěr a bydlí v Praze někde kousek od Anděla s přítelkyní.
Seznámila jsem se s ním v Brně na Apokalypse, potkali jsme se v Kolíně na Rushovi (byl tam i jeho kámoš Aleš, kterej s sebou měl jídlo a buchtu) a jel s náma autem do Brna na PvD.
jestli někomu tohle připadá povědomí, nebo jestli to ještěre čteš, tak se mi ozvi. díky moc žirafka ze Dvora (Lucka). LuckaTumova@seznam.cz

díky moc všem

reakce na článek: Akira a Jay Beck v rozhovoru pro Pig TV
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út květen 11, 2010 9:37 pm
Sice žádný extra překvápko, žádný nový jméno, ale celkově si myslim slušnej lajnap!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
út květen 11, 2010 9:31 pm
Trošku víc než nuda... Nebo spíš ohraná písnička...
Asi se u nas fakt nedočkáme žádnýho překvápka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
út květen 11, 2010 9:11 pm
NUDA
Anonymní
út květen 11, 2010 2:24 pm
line up
PigFest Open Air 2010

DJs: Mario Ranieri, Bad Company, John B, Clodagh, Laydee Jane, Toky, Pixie, Sayko, IM Cyber, Agent, Michael C, Deadly Viperz, Philip T.B.C., D.A.T., Suki, Akira, Anakin, Bifidus Aktif, Kizzah, Enhancer, Da Moon, Jamal Djs, Jay Beck, Beast 67, Edison, Filik, Doox, Killa, Doit, Crash, Hanzall, Steen, Spiriakos, Sens + MC Shary, Hesik, Jack Rox, Home, Efendy, goLPe, Destroyer, Mind, Drex, Neuf, Grasshoper, Darkwatcher, Mafin Phoenix, Jck, Robat, E.M.P., Fixed Gear, O.Jeybee, Soby, Soundjet etc......... aspon neco .................... Idea Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st leden 20, 2010 8:33 pm
sety
kde jste vzali ty velikosti setu z pigfestu? vzdyt maji uplne jinou velikost?

http://poslouchej.net/download-1-free-mp3.html
DF
út leden 19, 2010 2:59 pm
2LamyCZ
Pokud nekdo rekne ze Advent a Industrialyzer je ohrany a Mark EG byl perfektni, je pro me mimoň a schranz-addict, nic vic nic min..sorry, no offense, proste muj nazor Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
pá leden 15, 2010 10:25 am
lamyCZ
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy OMG ...To je asi fakt malej Laughing
lamyCZ
čt leden 14, 2010 6:47 pm
to Paveell
ok,tak jsme se prece shodli,jen otazečka,neznáš nahodou Michala(ještěra)???
Se měj a napiš Very Happy Very Happy svět je opravdu malej hehe
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
čt leden 14, 2010 4:38 am
LamyCZ
Jj rozumim ti .. Je to asi tak jak říkáš Smile...A možná se mi to líbi proto,že jsem dlouho žádný takový luxusní techýnko neslyšel,když je to vše teď tak zpomalený...
LamyCZ
čt leden 14, 2010 1:46 am
2 Fjanta Dj@p
A hele,kdopak tu neni hehee,pan Dj@p,nazdar ty kluku jeden,jj,tvuj nazor je celkem naprosto ready,je to jak rikas,kazdopadne zitra v Cervu technoooo...Mej se Dj@peeeecku
LamyCZ
čt leden 14, 2010 1:40 am
2 DF
Zdrawim,na net opravdu pod vlivem nechodim,hmm,ale ty si asi spadl z jahody ne???
Peace
LamyCZ
čt leden 14, 2010 1:31 am
To Paveell
Jj,já se samozřejmě nehádám,f poho,Tvuj názor repektuju,Adventa s Ind.,jsem mel drive moc rad,dokonce jsem si kupoval i jejich desky,neni to ani tak dlouho,jenze se tahle jejich hudba zacala hrat opravdu vsude,at jsem byl na jakykoliv akci,atd..,porad a uz se to opravdu hodne ohralo a to me zaclo srat,ale uz jsem je na zivo dlouho neslysel,pokavad hrali dobry techno,jen tak dal a rad se k nim vratim,ale ne meleme dokola to same...Na stareho Cisca nedam dopustit,v zadnem pripade..Kazdopadne MarkEG jsem videl live poprve a me se fakt libil,verim,ze se po Xte uz okouka,jasne,jako asi me ADVENT a Ind.,hehe..Kazdopadne jejich tvorba je pro me ted desiva,nuda nuda...Ale budu moc rad,kdyz mi posles nejakej link na jejich akt.setik,rad poslechnu....
Mej se Cagos
Fjanta DJ@p
čt leden 14, 2010 1:16 am
ehehe no je rozdil kdyz nekdo nemuze Adventoviny vystat, ptoze je slysel 1000x, ale poprve to pro nekoho muze byt urcite cool Surprised) lidi se bavili n aobou akcich, tak se neperte Smile) technopeace
DF
út leden 12, 2010 3:47 pm
2LamyCZ
nemel by si lezt pod vlivem na net Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
út leden 12, 2010 2:27 pm
LamyCZ
Tak začnu stejně jako ty.. Jezdím na akce 10let a byl jsem na pigfestu poprvé právě kvuli těmto DJs- The Advent a Industrialyzer. To co jsem slyšel bylo snad nejlepší techno za poslední rok. Ihned po příjezdu jsem stáhl jejich sety a jen potvrdili kvalitu. Mark EG je o proti nim opravdu nudnej. Poprvé mě bavil. Po druhé docela taky,ale po třetí už ho slyšet nemusim,protože ty šaškárny co dělá mě už nepřevapí a jeho hudba neni tak kvalitní jako právě těchto dvou DJs co přijeli na pigfest. . .
LamyCZ
út leden 12, 2010 11:41 am
?????
Zdrawim vsechny..Je usmevne a vtipne,co dnes jsou schopni lidi napsat a pritom asi vubec nepremysleji nebo chodi asi na jine akce nez ja,jezdim na akce od roku 99,takze se myslim,ze aspon vim,o cem trochu mluvim,no nebudu se nejak rozepisovat,ale bludy o tom,jak je Advent a Industrialyzer soucasny naslapany techno,je opravdu desny a dalsi komenty ohledne tohoto tematu,k tem se nebudu ani vyjadrovat,ja jsem byl na christasce a co se tyce Marka EG,byl naprosto perfektni,jako cela tato akce a svedci o tom i navstevnost oproti ohranemu Adv. a Indust.....No nic,to je jen muj nazor Mejte se ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so prosinec 26, 2009 6:53 pm
Skica


Hmm tak ty to máš taky celkem drsný

Anonym

Christmaska mě letos nelákala, Marg EG jako poslední headliner? To je přímo výsměch! A ostatní djs jsem, už letos slyšel! A Pig Fest měl letos o dost lepší lajnu, a hlavně tam hrál Peca takže jsem měl odvoz!
Anonymní
so prosinec 26, 2009 4:00 pm
komunista: ty s nebyl na Christmasce? Japato?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
so prosinec 26, 2009 2:21 pm
@komunista
Tak hlavně že se líbilo.
Máš to z ruky to jo, ale co teprv já z Jeseníku...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so prosinec 26, 2009 12:57 pm
Tak cesta byla nakonec v pohodě, dobře jsme se v autě bavili! Ale jinak 5h cesra tam to je celkem krutý! Ale nakonec to za to stálo! Na místo jsme dorazili chvíli po půlnoci! Stihli jsme ještě chvilku Jay Beca! Kupodivu hrál techno a né ten svůj beckstyle! Po něm nečekaně nastoupil Steen a nakonec si zahrál hodně dobrej versus set s Agentem! Všem se nám líbil! Ale pak nastoupil pan Dj The Advent a to byla jízda hrál pěkně svižné techno, no stálo to za to! Industrialyzer se nenechal zahanbyt a pokračoval v našláplém večeru a kekonci hrál prostě excelentně! Asi tak bych si představoval pořádnej techno set! A samozřejmě nakonec nastoupil Dj Peca výherce soutěže který si to opravdu zasloužil! Jako vždy zahrál dobře! On to taky snad, už ani jinak neumí! No celkově opravdu vydařené akce! Jen nechci hodně dlouho vidět kamikaze! Celej večer jsem ho pil s vodkou jelikož pivo bylo fakt hnus! V Plzni jsem čekal přeci jen lepší pivko než Platan kterej se fakt nedal! Ale to byla snad jediná nevýhoda této super akce! Teda ještě párek v rohlíku! Co to mělo znamenat? Slečna oprsklá, jako by jsme ji obtěžovali! Rohlík minimálně včerejší (spíš předvčerejší) Ale jinak fakt super vydařená akce! Prostor fajn, světla a lasery taky! Opravu dobrá akce, doufám, že se tam ještě někdy objevím! Jen hold škoda tý dálky! Přeci jen to mám z Litomyšle trochu z ruky!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st prosinec 23, 2009 3:59 pm
Jo bude to určitě masakr! Původně jsem chtěl na xmasacre v ústí nad orlicí, chvíli jsem přemejšlel i o Liberci! Ale nakonec jedu sem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
út prosinec 22, 2009 3:52 am
komunista
Taky se tesim na muj prvni pigfest:-) Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po prosinec 21, 2009 10:42 pm
Sice nečekaně, ale jedu! Ikdyž to mám celkem dost z ruky, ale jedu! Bomba! Už se nemůžu dočkat! Na pigu jsem ještě nikdy nebyl tak doufám, že si to pořádně užiju!
Evík
pá prosinec 11, 2009 10:01 am
pigfest
lístky už jsou doma Very Happy
PIG
so listopad 21, 2009 8:41 pm
už je opravena a nový flyer rozeslán k přehození
123
so listopad 21, 2009 7:42 pm
Co ta chyba na flyeru ?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další Strana 1 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz