FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PURE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

pure

tocadisco

pure
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
pá prosinec 12, 2008 5:32 pm
INFO
Informace jsou venku:

Po Arminovi a Tocadiscovi jsou další data...

20.3.2009 - SaSaZu Holešovice - Erick Morillo (+ Michael Burian) Vstupenka za 750,-

17.4.2009 - SaSaZu Holešovice - Paul van Dyk (+ Michael Burian) Vstupenka za 750,-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
pá prosinec 12, 2008 4:46 pm
do Meccy nepáchnu.. byl jsem tam naposled na Connection.. a strašný... předražený, samí šampónci a tma jak v prdeli všude.
altxx
pá prosinec 12, 2008 2:24 pm
protoze to je klub a chteji udelat klubovou party a ne velkouv halovku.. napr. jako tiesta a schulz v Mecce. sice je tam malo mista, souhlas, ale atmosfera luxxus..Mecca!!!!
Tom
pá prosinec 12, 2008 11:26 am
Jsme tři!
Nadbukan
pá prosinec 12, 2008 1:40 am
sme dva
Anonymní
čt prosinec 11, 2008 10:55 pm
Nechapu proc mecca!
Kejta
čt prosinec 11, 2008 10:07 pm
kua
No tak to je v .... proc Mecca????? dyt tam na takovouhle akci totálně není místo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
čt prosinec 11, 2008 9:35 pm
těšil sem se opět na Slováč,ale Mecca? a proč tam je zas Burák? asi prostě na 2/3akcí UM nutný zlo,jako by tady nebyli Bontrip,Michael C,Lucca atd atd...jen mě sere,že lístek budu moct kupovat až v únoru,bože zdechnite překupníci Twisted Evil
altxx
čt prosinec 11, 2008 9:26 pm
hmm hmm veelmi zajimave Smile snad to vyjde Smile
Nika
čt prosinec 11, 2008 9:22 pm
V Mecce-no nazdar...snad Retro music hall by bylo lepsi..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
čt prosinec 11, 2008 9:11 pm
mun
tak v cene by ani tak problem nebyl jako rovnice mecca - 700 osob.

meccu jakozto club mam moc rad, dobra hudba, skvely prostredi, ale ta kapacita ... v praze sou i lepsi mista proste.
djsidewalker
čt prosinec 11, 2008 9:06 pm
to sakra nejsou v Praze lepší prostory ? Co třeba kongresový centrum ?
Hustey
čt prosinec 11, 2008 9:04 pm
neni trosku blbost ze je v prodeji 700ks zakladnich vstupenek? tolik lidi se prece do Meccy nikdy vlezt nemuze. uz na We Love Markus Schulz bylo myslim 500 lidi a nedalo se skoro hybat.
seeyouu
čt prosinec 11, 2008 8:42 pm
Party!
Netušíte ještě kde budete pařit těsně po silvestru? PURE sice docela ujde ale tohle bude mnohem lepší! Koukněte na to a posuďte sami!

http://www.twixace.cz/vystrizky/oslavte-novy-rok-na-twix-new-years-party-2009-2008-12-31/
mun
čt prosinec 11, 2008 8:29 pm
mecca? Sad.......600? Sad
trochu přehnaný ne....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
čt prosinec 11, 2008 7:27 pm
nn, zatím tam jsou jen na armina, asi tu zpravu UM vydalo dřív, než to dali do oběhu Wink ale budu čekovat... těším se jak sviňa Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pawouk
čt prosinec 11, 2008 5:34 pm
našli jste někdo ty lístky na ticketpru?
djsidewalker
čt prosinec 11, 2008 4:30 pm
já dostanu k vánocům samý lístky Very Happy , už mám na aquaphonic , teď chci tyhle a ještě by moh bejt těsně před 24. spuštěn předprodej na Sensation a jsem maximálně spokojen Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
čt prosinec 11, 2008 3:28 pm
No paráda, ale proč ne slovanský dům jako v případě Armina? Mecca... hm Question
ale neřeším, za Tocadisca jsem rád a tak radši moc nebudu remcat že je to v mecce, děsně sem si ho znova přál v ČR a díky United music je to tady, takže jedu jedu a děsně se těším, housovka jak vyšitá Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
čt prosinec 11, 2008 2:11 pm
no to si delate prdel Very Happy Very Happy "Mecca Praha" Very HappyVery Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
čt prosinec 11, 2008 4:47 am
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
út prosinec 09, 2008 1:19 pm
wow tak to je naprostá bomba. moc sem si přál aby byl na sensation, ale on sem přifrčí už v únoru. Bomba! Už aby byly lístky Wink na Prague Session to pěkně rozdivočel! Je to borec
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magico
čt listopad 27, 2008 8:12 pm
Hmmm Tocadisco....tak budu o tom vážně uvažovat Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amoondre
so listopad 22, 2008 11:43 pm
Toky > tak prvne melo byt misto na Pure ten novej klub kterej se ale jeste nedostavel, takze Slovanak je jenom nahrada...

JInak Tocadisco lxs!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
so listopad 15, 2008 7:26 pm
toky
jo přesně ... už po druhý mě to nebavilo Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
so listopad 15, 2008 5:14 pm
HURÁ!
Wow! Tak to je super, Tocadisco je mooooc dobrej DJ a na Prague Sessions to dokázal i přesto, že nedostal právě ideální čas. Ted to už může být jen lepší Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
so listopad 15, 2008 4:46 pm
tak když spolu zahřívaj postel,proč by nemohli i dav na Příkopech ne? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so listopad 15, 2008 4:35 pm
pure
no tak jestli je to ta akce PURE od united music, tak to bude asi zase v tom slováči, nebo mátě někdo nějaký informace, že by se místo konání mělo měnit?? jo a chtělo by to taky někoho jinýho než furt dokola buráka s tim šmidlifidli
Kity
so listopad 15, 2008 10:51 am
Jeee,v Zari na PVD se mi Tocadisco libil moc,jeste jsem si rikala,ze byla skoda,ze vystupoval prvni a ze bych ho urcite chtela
jeste nekdy videt,no super
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další Strana 17 z 18


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz