FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 FULL MOON PARTY « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

full moon party

abaton ales bleha

full moon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po duben 06, 2009 9:25 am
finch
Blbým datem před výplatou to určitě stoprocentně nebylo. Lístek za 99,- nebo při koupi více ks dokonce za 70,-. To mi přijde vlezné pomalu zadarmo na taková esa jako byla na 03. Je jasné, že se přitom musí také něco popíjet apod., a to také něco stojí, ale snad nebudu u baru celej večer, abych tam nechal dvojku a zprasil se jak zákon káže. I když je pravda, že já k tomu daleko neměl Very Happy , (ale já slavil narozeniny) a užil jsem si to se vším všudy. Takže do litru (bez narozek) by se měl člověk vejít, ne ? A nebo se pletu ?
Co čtu reporty z jiných akcí toho večera, stálo to fakt za ho... všude. Asi je to hold tím počasím, že každej odjel odzimovat chaty a na Prahu hodil bobek.
Do trancu moc nedělám, takže když vidím (jak někdo napsal ne moc známého) Nicka Larsona jak se snaží a před ním doopravdy pár lidí, je to smutný pohled. A tak držím palce, aby ten plac byl příští díl narvanej jak pytel brambor a aby to fakt nedopadlo tak, že po letošním SOLu se na to Aleš vykašle a dalších pokračování se nedočkáme - TO SNAD NEEE
Krap
po duben 06, 2009 8:16 am
DMA, neDMA, Sven neSven!
DMA, neDMA, Sven neSven! Měsíční ciklus neovlivníš! Vždy sem Alešovy akce podporoval a není tomu jinak ani v tomto případě, ale tak se proboha nevytahujume názvem Full Moon a ještě konání akce první pátek po úplňku když to nejsme schopni dodržet ani třetí vydání a to ještě kůly tej frašce jako je DMA!!!!!!!!!!!!!!!
to čolek
ne duben 05, 2009 3:45 pm
Full Moon
Tak je pravda,že Nick Larson je neznámé jméno a těžko mohl někoho přilákat na trance stage,já přišel kvůli Jontymu a Fidelity a bylo to super od obou a CJ Bolland s MC Skreenem taky supa,takže moc spokojenost,kromě té návštěvnosti.Bohužel musím konstatovat úbytek návštěvníků již několik týdnů a odnášejí to hlavně klubovky.Ale v pátek po Praze nebyl kromě Abatonu v klubech nikdo:Nula návštěvníků v Mecce,Roxy a dalšících.Full Moon to v pátek vyhrál na celé čáče,což je jeho úspěch,i přes ten malý počet lidí na 3 díle.Díky Alešovi jsem zase zavzpomínal tak trochu na staré dobré časy:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
ne duben 05, 2009 12:17 pm
čolek
mozna blbej cas pred vyplatou. v brne na flede na ruskinovi bylo imho cca 300 platicich
Bret
ne duben 05, 2009 11:49 am
4 čolek:
Trencaři sou dosz zmlsaní,takže se dalo čekat,že tenhle díl nebude stejnej jako třeba minulej s Durandem (co se týče návštěvnosti na trancové stagi). Ale příště to bude opět o něčem jiném...Sean Tyas je veliké lákadlo a troufnu si říct,že trancová stage bude praskat ve švech:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
ne duben 05, 2009 11:22 am
4all
Tak nevím nevím.
Páteční Full Moon ve mě zanechal mnoho pochyb. Tento díl byl určitě v návštěvnosti nejslabší. Kde byli fandové "trencu" ?, na Nickovi tančilo s bídou 30 lidí, dole na zlomeninách nebyl snad vůbec nikdo a proto jsme já a spol. zalezli na "hlavní", kde to bylo hudebně takovéto: Home rozpumpoval, snažil se a pak již přišla dvojka "komediantů" Jonty a Fidelity. Jonty překvapil minimalovějším soundem, ale jinak to bylo good. Zato Fidelity se mi trefila do noty. Dle mě jí to šlapalo skvěle. Lidí na parketě bylo akorát, takže se mohlo v pohodě na bar, kde jsme byli tento večer nějak často. Ve 3 přišel hromotluk CJ a jelo se v tempu tohoto belgičana a jeho mcho Screena. Když jsem se s nim fotil, potvrdil mi, že Prophet zahraje a taky že jo. Bomba slyšet ho po 150 znovu a znovu, tato skladba je prostě killer. Takže se protančil celý CJův set, kterej se mi ten večer líbil nejvíce a v 6 se šlo pomalu domů. Venku jsem ještě odchytil CJe, abych se s ním ještě jednou vyfotil a čágo.
Celkově se mi v Abatonu líbilo, s kámošema a holkama byla super atmosféra, hudebně jsem se tak moc neunavil, dle mě celkově průměr (až na Bollanda), jen ta návštěvnost byla mikrózní, docela se bojím o další pokračování. Jsem jedinej, kterej to cítil takto nebo se ještě někdo přidá ?







paveell
ne duben 05, 2009 11:13 am
Jejda
Na poslední full moon jsme byli a fakt skvela parba,ale ted tam neni duvod jit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
so duben 04, 2009 9:34 pm
Cha:-)


Příjemný to včera bylo Very Happy
sodaa
so duben 04, 2009 10:57 am
Kdyby jste to trochu sledovaly, tak víte, že příští tejden to nemůže být, protože už několik let je 10.4. v Abatonu předávání DMA....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
so duben 04, 2009 1:18 am
podivné...ale příští tejden to mohlo bejt asi těžko-viz Sven v Mecce Rolling Eyes
Ornie
pá duben 03, 2009 8:56 pm
Úplněk
Asi tak, taky jsem podiven, že se to koná už teď, neni to ani měsíc od minulý Full Moon a když se podívam na nebe, tak je z měsíce vidět asi tak půlka.
Krap
pá duben 03, 2009 8:08 am
A neni náhodou úplněk až příští tejden??? Včera byla první čtvrť.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
pá duben 03, 2009 6:52 am
IIIIII
NE nechceme. Surprised Je to totiž mikropitka, která se uskuteční před Full Moonem a tímto to sem patří. Vydrž to, vše je domluveno, nyní už zase pojedeme v tématu FM.
Tak třeba: co asi bude mít na sobě večer ta krasavice Fidelity, že by zase nějakou síť přes prsa ? A co CJ, zahraje opět svůj nej kousek The Prophet ? Počkejme si do večera, odpověď přijde sama.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt duben 02, 2009 11:54 pm
jojo, lístky ještě mám......dorazím vás do blue pointu nejspíš vyzvednout tak kolem půl jedenáctý, páč jdu předtim ještě na takovej malej warm-up....už se těšim....
IIIIII
čt duben 02, 2009 11:17 pm
kluci nechcete si založit nějaké místo, kde si ty chlastačky budete dohadovat ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
čt duben 02, 2009 9:07 pm
Poslouchej.net crew
Ted tak koukam tak tady na foru mate porad jeste zimni cas Very Happy ne ze by to vadilo jen takova technicka Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
čt duben 02, 2009 9:03 pm
Tak dneska jsem se rozhodl ze nejsem precijen zadny Bčko tak ze na ten full moon pujdu s vama sice jen do 3 ale chci si to uzit. Pak 5 hod spanku a zbytek dospim v buse Very Happy
toky tokátko: doufam ze ti jeste jeden lupen prebejva rad bych se ho ujal Very Happy ?
Tak ze zitra v modrem bode Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
čt duben 02, 2009 2:59 pm
Stůl zamluven, kdo dříve přijde, ten dříve sedí a ......... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
čt duben 02, 2009 1:11 pm
Už nyní se těším. My tam jsme opět v 20.00 !!!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
čt duben 02, 2009 12:56 pm
Čolek
YannD dobral antibiotika, popojedem a hlásí se v plné polní Very Happy Takže v Pointu Blue Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
čt duben 02, 2009 11:42 am
čolek
Asi se tam za vama stavim na par pivek Idea sice do abatonu nepujdu rano v 8 jedu k rodicum a to by asi nedopadlo dobre. Ale celkem me to mrzi ze o tu akci prijdu Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
čt duben 02, 2009 11:39 am
FM 03
Pánové Toky a Peppe, jdete zítra před akcí popít ? Jdu zamluvit stůl v modrém království, tak aby tam zítra naopak nebylo volno. Vezmu to jako minule.
Ale CJ od 3, to bude kurva nedočkavců.
Brazil runner
čt duben 02, 2009 9:22 am
to Aleš
Pěkný příběh,o))) těším se v pátek! Sílu v přípravách!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
st duben 01, 2009 11:00 am
jojojo
jojojo ještě je teda nemám, ale počítám, že mi zase do pátku nejpozději přijdou
Ornaldinho
út březen 31, 2009 7:35 pm
Toky Tonání
Toky ty máš 10 lupenů? Řadim se mezi zájemce...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
út březen 31, 2009 10:39 am
TO BRAZIL RUNNER
no jo, to vis, jsme v Cechach a tady se krade uplne vsude....

kdyz jsem byl jeste malej kluk a chodil do krouzku kaktusaru v Chrudimi, meli jsme prednasku od jednoho kaktusare co se vratil z cesty po stredni Americe a Mexiku. Prave v Mexiku byl mimo kaktusu na vylete v jedne stare pevnosti a tam na fotkach byly u hradeb takovyty klasicky obranny dela. a vedle nich krasne vyskladany delovy koule. kdosi z pritomnych to vystihl: bud tam jeste nebyli Cesi nebo jsou ty koule privareny...

proste nejak tak...

v Cechach se proste krade z narodniho zvyku...

kdyz ukradnou jen sterace, jeste to jde...

vetsinou totiz ukradnou cely auto:-)))
Brazil runner
út březen 31, 2009 10:13 am
parkovani
No, Alesi, kolem abatonu je sice mista dost, ale docela se krade. Kdyz jsem vezl Scana X, pres noc mi stiply z kary sterace!!! Chapete to? Rano jsme sedli v 8:00 do auta, ze pojedeme, ujedu 100m, samozrejme prselo, zapnu sterace a NIC...docela uuulet ,o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
po březen 30, 2009 11:52 am
parkovani
v okoli abatonu, c i primo vedle je dostatek mista na parking... urcite svy misto najdes
nazdarek
so březen 28, 2009 11:55 pm
dotaz
Ahoj, dá se u abatonu někde zaparkovat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
pá březen 27, 2009 2:39 pm
dave.banik
Husta fotka Very Happy Snad se tam priste zase vsichni zase sejdem Idea

Toky: Kdyz me to vyjde tak se v toustru stavim smile31
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další Strana 2 z 15


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz