FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 FULL MOON PARTY « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

full moon party

abaton ales bleha

full moon
firestarter
út prosinec 23, 2008 10:19 am
Kejta
Jinak jako jeden(na) máš rozumný přízpěvky, ještě že tu nejsou jenom samí degeni. hyh, teď už musej rudnout
firestarter
út prosinec 23, 2008 10:15 am
finch
Máš pravdu, ví co je to dobrá muzika tak ty hity, při kterech daj lidi nahoru a skandujou tam pořád pouští. Některý hyty jsou pravda "starší" , ale v jeho podání kdy jeho set je jeden neskutečnej megamix to lidi jenom nadchne že uslyší ty hity při kterých zažili nejlepší pařby. A je rozdíl jestli hraje někde na elektro akci nebo vyloženě na technopárty - tam to rozjíždí do schranzu a vůbec, co ho tady budu pořád obhajovat. Komu se to kurva nelíbí, ať si tam nechodí, každý si vybere sám kam jde a kam ne, taky si nestěžuju že na Senzation nehraje třeba Sven Wittekind. Ale lidi jako ty si musej rejpnout že?!
firestarter
út prosinec 23, 2008 10:05 am
m4y4
Tím jsi mi to vysvětlil. Takoví lidi co na jeho akci nikdy nebyli tady budou povídat jak hraje na hovno. Já už na něm byl X krát a byl to mazec, a na akce už chodím pár let ty idiote. A na youtube hraje tak jak hrává, ale věřím že si to pouštíš s vypnutým zvukem . Takže si jdi na sednout za ten svůj počítač a nepruď
Dj Champagne
út prosinec 23, 2008 3:23 am
Westbam!!!
Ja se tedy nejvic tesim na westbama! Wink
m4y4
út prosinec 23, 2008 1:59 am
2firestarter
Jestli A.Islaam hraje naživo tak, jako na každém videu na YouTube, tak tu ze sebe nedělej ještě většího vola Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
čt prosinec 18, 2008 10:08 pm
firestartarter
lol, bodejt by to nemel srovnany. ten ty jeho sety musi umet uz i pozpatku s rukama za zady Very Happy
rzk
čt prosinec 18, 2008 2:22 pm
:))
proc tu resite takove nesmysly.. pokud nejste spokojeny.. tak nechodte..
a zorganizujte si svuj mejdan a pozvete si tam jmena ktera si prejete.. mozna potom zjistite .. ze to zustane ve stadiu.. hmmm ..chtel bych.. ale...
kecu X skutky zadny.. takovy joudy mam nejradsi.. ale tak to byva.. nejvice kecaj ty co hovno delaj.. protoze ty co vedej ktera bije vedi ze to vsechno neni zadna prdel.... rozmazlenci nic jinyho.. takovy bych na ten mejdan ani nepustil..

a nejaky beaty.. nejaky srovnani.. za 5 vterin.. jezis co to je ? tywe.. afrika by vas vsechny strcil do kapsy.. i se svym nevypranym tilkem.. protoze tim cim je se nestal ze dne na den.. ale musel hnout prdeli.. coz pro ty kecali je moc velkej problem... LOL.. deti fakt me bavite... Smile
Kejta
čt prosinec 18, 2008 11:23 am
Firestarter
No podle mě to bylo myšlený tak že prostě když je akce s Afrika Islam atd. za 100,- tak je to proste kua malo.
firestartarter
čt prosinec 18, 2008 9:03 am
Joe Chaucer
Vůbec nesouhlasím, beaty má srovnaný během 5ti vteřin a šavli hodí navrch takřka okamžitě, protože to má opravdu okamžitě srovnaný, a když náhodou ne, tak do půl sekundy to hravě srovná a člověk čumí, jak to udělal. A že na leoše je vstupný 80 Kč, tak co? On není milionář kvůli muzice, ale z jiných kšeftů, takže v hudební sféře to žádnej bosák není chlapečku ! Mad
firestartarter
čt prosinec 18, 2008 8:51 am
pro : bery
Ahoj, v Teplicích sem byl, a je fakt že tam několik skladeb hrál několikrát. Ale jestli jsi to pozoroval od začátku, tak tam měl nějakej problém s technikou, a něco tam nefungovalo. Z Afrikova výrazu na začátku sem usoudil, že ho to docela sere, a zřejmě hrál jenom čistě z cédéček, takže s tím třeba nepočítal a neměl tolik songů na CD, Mě to taky mrzelo, ale nezahrál spoustu skladeb co hrává,takže to bylo podle mě tím, že měli posraný zapojení techniky, bohužel Crying or Very sad Tentokrát chci mé přítelkyni ukázat, co Afrika skutečně umí ! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pawouk
čt prosinec 11, 2008 6:48 pm
škoda, že je v ten samej den tocadisco Sad
Scrufa
čt prosinec 11, 2008 6:36 pm
Bambataaa
Afrika Islam vždycky jezdil na SOL jenom za ženskýma. Ty kolem něho skákaly jak pominuté a to jeho vystoupení s maximálním scratchováním je pro uši neúnosné. Souhlasím s Joe chaucer ten jeho výběr tracků je hodně hodně off. Tohle není pro mě umělec. A taky by si mohl někdy vyměnit to svoje namakané tílko a trochu o přeprat
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
st prosinec 10, 2008 2:46 pm
Just keep smiling:)
Taky přihodím do kotle.)...Co mi opravdu vlilo úsměv na xichtu bylo to, že si tu někteří lidé myslí, že když se někdo podepíše jako Aleš Bleha, tak to prostě musí být Aleš Bleha:D...Ne, nemusíVery Happy...Další věc, která mě oslovila byl způsob mixu Afriky Islama. Což o to, jestli mixovat umí nebo ne, protože do 5 minut dá 2 tracky dohromady i začátečník (obrazně řečeno), je to spíš v tom, že na to sere. Ostatní DJs se většinou snaží, aby srovnali rychlost a aby seděli beaty, ale pan senior Afrika Islam už má svůj věk, takže prostě vytáhne šavli a je to:D Beat nebeat-mrd to tam:)...K jeho výběru tracků bych ovšem měl svoje výhrady:P. A konečně k jádru pudla:) Není tomu dávno, co jsem byl na akci s přáteli v jedné diskotéce:) Byl tam bůh Leoš Mareš. Nebudu vám vykládat o zvuku, lidech, barech či o samotnému Leoškovi, ale povím vám to, že vstup byl 80kč. Takže si prosím vy, co melete něco o penězích, srovnejte v hlavě pár věcí, protože Leoš Mareš za 80kč a Scan X, Afrika a další za 100kč je opravdu 1 a tisícSmile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pistolero
st prosinec 10, 2008 2:07 pm
LOL
nemam co dodat. jeste ze je na vyber spousta jinych parties.... Cool
Kejta
st prosinec 10, 2008 1:33 pm
vtipny
Takže si to shrneme. Když jsou provareny jmena tak je to špatně. Když jsou neokoukany jmena tak je Bleha čůrák, že dělá dluhy. Lidi vy jste fakt vtipný. Netvrdim, že do toho nějak extra vidim, ale serou mě lidi ktery maj plnou hubu kecu na to jak každej všechno dělá špatně, ale samy nejsou schopny udělat vubec nic. Když se vám nelíbí jak to Aleš dělá tak uspořádejte vlastní party. Dostává mě taky jak jen plácáte jak mu nejde o nic jinyho než si co nejvic nahrabat, zaprvy nevidim nic špatnýho na tom když party vydělá peníze a za druhý kdyby to dělal jen pro prachy tak pozve tiesta a vysere se na cokoliv jinyho. Pozvat pár zajimavejch Dj's ze kterejch se 50 lidi na foru vystrika a pak bude navsteva 100 lidi je cesta do pekel. To by tu pak bylo par zajimavejch DJs jenom na prvni party a pak krach. Lidi chtej provareny jmena proto jsou to provareny jmena a kdyz to vydela nejakej dukat tak se pak muze dovyzt neco navic.
Kondor
st prosinec 10, 2008 1:34 am
Ice T-O.G. Original Gangster music by Afrika Islam. Hip hop mixuje techno.
ala
út prosinec 09, 2008 11:49 pm
neumí
bery
út prosinec 09, 2008 5:19 pm
firestarter: proti afrikovi vazne nic nemam ale to co hral v Teplicich tak to byla katastrofa vazne...nevim jestli si tam byl ale zahrat remix "blejda" snad 4x za 2hodinovej set to uz bylo fakt mooc, skoda ze to tam nemohl rozbalit jak na SOL protoze teplicky diskanti by to asi nepobrali
firestarter
út prosinec 09, 2008 1:06 pm
Pro kretény
Afrika že neumí mixovat? Vy jste fakt idioti, právěže nikdo neumí mixovat jako AFRIKA, je to mistr nad mistry, ale někteří lidi prostě neunesou takovej nášup a nářez v JEHO JEDINEČNÉ A NEVÍDANÉ PODOBĚ. Razz

Kdo rozumí mixu a nejde na párty jen aby předvedl svoje trapný taneční kreace tak ví, že AFRIKOVO VYSTOUPENÍ rozpaří úplně všechny a A VŠECHNY PROSTĚ DOSTANE TÍM CO UMÍ PŘEDVÍST ! smile28

kdo ho zažil v KOLÍNĚ, ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH, NA SOL ,NA CYBERTRONICU, V TEPLICÍCH NEBO V OLMIKU TAK VÍ, A TEĎ I V PRAZE, NESMÍM CHYBĚT! (JAKO VŽDY)
Razz

NAZDAR, JO A SCHRANZAŘŮM ZDAR, UVIDÍME SE 12.12. V OPAVĚ - KILLSWITCH NÁS ROZSEKÁ Very Happy
Nikol
út prosinec 09, 2008 1:04 pm
SOL
Aleši,mám dotaz,který se netýká tohoto tématu,ale SOL,co je na tom pravdy,že přístí rok nebude?Sad Sad Sad To nám všem co jezdíme poctive,od té doby,co začal,nemůžeš udělat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út prosinec 09, 2008 1:02 pm
Aleš B.
Na ty, co tě tu pruděj se z vysoka vy... . Nenech si kazit den pár jednotlivci, kteří by raději někoho jiného. Já jsem s obsazením spokojen, ale jsem jedině zvědav jak tyto dvě jména ten večer do sebe zapadnou. Už to mě tam táhne.
firestarter
út prosinec 09, 2008 12:47 pm
AFRIKA ISLAM
Jsem rád , že jste na něj nezanevřeli. Když letos nebyl na SOL ,tak sem byl hodně zklamanej.

------- AFRIKA ISLAM JE PROSTĚ NEJLEPŠÍ -------

už aby to bylo , únor je daleko
Oyaa
út prosinec 09, 2008 12:22 pm
.... co to ... ?? hej uvidime az na partyy jsem zvedavej jak to bude vypadat ... ale myslim ze to bude aji za to stat ... Smile)
Ales Bleha
út prosinec 09, 2008 12:00 pm
Jste jen blby Prazaci
To je jasny, ze mi jde jenom o prachy. Jinak bych pozval nekoho zajimavyho a ne tyhle nudny skorozadarmo frendiky. Afrika neumi hrat a kurvi kazdej druhej mix, ale hlavne ze mi to zerete. U nas by na to nikdo nesel, ale blby vysmazeny prazaci to daj a budou zase prachy na fet a chlast. Co na tom, ze potapim hudbu do kanalu a udelal sem si z vas dojnou kravu. Chodite a platite! A je vam jedno na co, hlavne kdyz to slape a dela tuc tuc...
Wendulka
út prosinec 09, 2008 11:13 am
2 Tooo All
Mám být vděčná za Afriku Islama? Ne, děkuji. Elektronickou hudbu podpořím, ale jen pokud mi nabídke něco zajímavého. Luke Slater už mi ale zní lépe, to uznávám.
Martin
út prosinec 09, 2008 10:30 am
skvelej napad, co treba v pristich dilech zahrnutou nejaky hardtechno?? nebo drummy...
Lewron
út prosinec 09, 2008 9:39 am
FullMoon
No ja nevim co se vam s tema jmenama nelibi:) Jasny jsou provareny jsou tady porad ale to bylo v tiskovce i zmineno ze jedna stage nabidne PROVARENA jmena ktera jsou u nas zanama... vis jak zajdi na novou muziku a kdyz se ti nebude libit mas tam stary matadory...
Jadra
út prosinec 09, 2008 9:21 am
Jo bojujte proti RnB a Hiphopu a podporujte Electronickou muziku!
Tooo All
út prosinec 09, 2008 9:16 am
Kdyby jste neremcaly pořád jako KOKOTI a byli vděční za to, co pro vás jiní dělají a podpořily akce u nás a neodkazovaly se pořád na keci typu "ale v holansku a všude jinde!"
Buďte rádi že se někdo snaží, aby až vy si laskavě spomenete že vytáhnete línou prdel z domova, tak že budete mít kam jít!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út prosinec 09, 2008 8:20 am
Alešův dluh nedluh, stará jména nová jména, mě je to úplně jedno. Za ty prachy si užiju dobrej mejdan, ať je tam třeba 200 lidí nebo ne. Takového Scana X poslouchám od 90.let, takže se těším a Afrika (i když podle někoho neumí mixovat) mě vždy pořádně rozehřeje. A co říkáte tomu, že na druhém pokračování 13.3. bude Luke Slater ? Také staré okoukané jméno ? A co si pamatuji, po letošním vystoupení Scana na SOLu pěl pomalu každý na jeho vystoupení chválu.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další Strana 14 z 15


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz