FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PURE - TOCADISCO, ERIC MORILLO, PVD « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

pure

slovansky dum armin van buuren

pure
Hovadko
po prosinec 29, 2008 7:39 pm
Very Happy Ahoj ,myslim ze to byla naprosto spicova akce az na zachody a teplo v sale. Nejvic jsme si to tam uzily!!!! Armin je nejlepsi Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
pá prosinec 26, 2008 10:55 am
to lukasPHA
Tys to teda rozrazil... ja umřu kámo Very Happy Very Happy Very Happy
longobongo
pá prosinec 26, 2008 10:12 am
oooooo
vip super az na to teplo inak som si to brutalne uzil, ale niektory ti ludia tam vyzerali ako za trest, az do rana stali a obzerali sa kade tade...trocha pokazena atmoska. ich vina, ja som drtil o sto sest...
LukasPHA
čt prosinec 25, 2008 7:18 pm
to misa
Tak proc tam lezes?? Jezdi na tekky..tam je spindiru dost Smile Ja si to ve Vipu uzil na max a bylo mi jedno kdo tam je se mnou..me zajimala music, ne satnik hostu...jo nekdo ma tezkej zivot, kdyz resi takovyhle voloviny Smile
Misa
čt prosinec 25, 2008 2:45 pm
snobarna,hlavne ve Vipu...sama modelka a samej manekyn...

Luboš
st prosinec 24, 2008 2:59 pm
Je možno někde stáhnout set z této akce? díky:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pawouk
st prosinec 24, 2008 12:58 pm
ticketpro.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
st prosinec 24, 2008 12:21 pm
Nevíte jestli se daj už koupit lístky na PURE s Dykem?
kasi
st prosinec 24, 2008 12:52 am
tak akce super , super lidi .... ale proste zajisteni sluzeb ... hruza a des
Sosal
út prosinec 23, 2008 11:27 pm
Riong
Ale to co jsi proste napsal nedavalo smysl. On napsal, ze by nikomu nevadilo kdyby prijel Tocadisco znova a ja, ze by mi to vadilo, to je vsechno. To tvoje, nemusis tam jezdit bylo trochu mimo... taky se nechci hadat Smile Stastne a vesele...
Riong
út prosinec 23, 2008 5:42 pm
Sosal
Nebudu se s tebou dal hadat. Rekl jsem svuj nazor, tak jako ty. Nechci aby to tu vypadalo jak na nejakem Libimseti.cz kde se jen hadaji.
Sosal
út prosinec 23, 2008 3:33 pm
Riong
Hlupáčku, psal jsem snad tobe? „??“ psal, ze nikomu nevadi, ze tu bude znovu Tocadisco, tak jsem mu odepsal, mi to vadi, ale asi si nepochopil podstatu toho prispevku. To neva. Ale kdyz jsou hlupy a nechapes neco, tak na to neodepisuj, ne?
mitchel
út prosinec 23, 2008 10:42 am
souhlas
na above and beyond bych šel taky..

armina bych hodnotil spíš pozitivně, první 3 hodiny to na mě bylo moc pomaly, pak už to bylo o hodně lepší nicméně chybělo mi tam pár rychlejších songů no, třeba lost language sem čekal že zahraje , nevadí.

Hey hey it was beautiful day, it was oooukay Smile
Hustey
út prosinec 23, 2008 10:34 am
jen ne above and beyond prosim, jejich zpivanky na party akorat uspavaji : )
Iceman
út prosinec 23, 2008 9:45 am
To Honzin: tak pokud ti nic neříká Above & Beyond tak se podive po netu. To radši je než třeba Paul van Dyka. Above & Beyond jsou rok od roku lepší a klub by u nás určitě vyprodali.
Rosta
út prosinec 23, 2008 9:35 am
vše bylo o.k. až na záchodky a bylo tam trošku víc horko než je zdrávo Smile
Honzin
út prosinec 23, 2008 2:05 am
vzkaz vsem rejpalum PROC Dyk a Tocadisko
Protoze Dyk to vyproda stejne jako armin a s mensi reklamou si troufam rict (prez 150 listku po prvni dni prodeji bez vetsi reklamy mluvi za vse).
Protoze na Tocadisca prijde taky dost lidi - preci jen tu neni tak okoukany.
proc ne Above & Beyond ... hm mozna vam to jmeno neco rika, ale kdyz to rika neco 20lidim ze 100 co chodi jen tak na party tak to se nevyproda jen tak, ba vubec bych si klubovku s nima nedal (byl jsem svedkam akce v budapesti kde hrali a klub nebyl zdaleka vyprodanej jak by jste si mysleli, takze peace) a na dalsi dily se nechte prekvapit ... jmena stoji za to Very Happy
Iceman
út prosinec 23, 2008 1:15 am
A nevíte náhodou Arminův tracklist?
Iceman
út prosinec 23, 2008 12:58 am
Armin je světový DJ číslo 1! Jinak díky Armine za podepsanou vstupenku, yeah!
Alena
út prosinec 23, 2008 12:22 am
Armin naprosto skvelej. Bezvadne komunikoval s fanouskama a celejch 6 hodin byl proste bajecnej. Pravem mu patri jednicka, byl proste uzasnej. Dokud to clovek nezazije nemuze pochopit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rian
po prosinec 22, 2008 11:19 pm
Simply the best:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po prosinec 22, 2008 9:21 pm
noo co se tyce PURE nejvic se tesim na morilla Smile
jinak vsem co meli moznost jit na AvB zavidim Sad
paveell
po prosinec 22, 2008 9:17 pm
No to se to krásně čte,když tu jsou jen pozitivní ohlasy:-) už jsem si myslel,že to neni ani možný.... Armin nám pořádně ukázal proč je číslo 1 Smile Jen mi nakonec těch 6 hodin připadalo málo jak rychle to uteklko....
Anonymní
po prosinec 22, 2008 9:05 pm
Skvělá party (8/10) a palec nahoru pro Armina. Celých 6 hodin se usmíval a skvěle komunikoval s lidmi. Vypadá to, že to že je djská jednička mu rozhodně nestouplo do hlavy, ale spíš naopak. Po téhle akci velký respekt Arminovi. Dole byl zvuk od 1 hodiny mnohem lepší, ale Funktion One zvuk ve VIP byl zatim nejlepší, co jsem v Čechách slyšel. I když bylo nahoře fakt vedro, tak jsem si celou akci skvěle užil. Už se tešim na Tocadisca v Mece, kde je Funktion One taky.

Tak všem veselé Vánoce a šťastný nový rok.
Nika
po prosinec 22, 2008 9:00 pm
No presne tak, vy dva,co tady nadavate ,za bude opet hrat PVD a Tocadisco-tak tam nelezte.
Na Tocadisca se tesi hodne lidi,na Prague sessions hral naprosto luxusne a pred tim tady nebyl,takze
si myslim,ze je super,ze tady bude zas a PVD tady sice hral vicekrat,to je pravda,ale nemyslim si,ze by v Mecce
vystupoval se zpevakama nazivo jako v Zari,bude to klubovka,tak klidne muze necim prekvapit,ostatne znami,co na nem
ted byli v Nemecku na Vandit night,tak presne tohle rikali-ze hral uplne jinak nez u nas a ze super,predtim ho nazivo videli 4x.
Navic je to pan DJ.Takze asi tak.
Riong
po prosinec 22, 2008 7:50 pm
Sosal
Tak tam nejdi ne??? nuti te tam nekdo???
Sosal
po prosinec 22, 2008 7:46 pm
??
Mi to treba vadi...Dyk a Tocadisco po kratke chvilce znovu v CR, to je hnus... Fakt Above and beyond by byli nejlepsi...
Riong
po prosinec 22, 2008 5:59 pm
Druha nej akce za letosni rok....Prvni byla SW v polsku.. Na PURE chybelo WC a v polsku zase Alkohol.......Ale hodnoceni 9/10....Ani lasery nebyli treba. Tesim se na dalsi pokracovani Smile
??
po prosinec 22, 2008 5:28 pm
na tocadisca nesahej...hral hned ze zacatku, diky tomu si ho uzilo malo lidi a vzhledem k tomu ze hraje brutalne si nemyslim, ze by to nekomu zas tolik vadilo...
Andy
po prosinec 22, 2008 2:17 pm
ja se přidávám, fakticky luxusní akce, a DJ nejlepčííííííííííííííííííí a užíval si to stejně dobře s námi. Ty nedostatky jako WC a vedro? to je vždycky a všude
Surprised(
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další Strana 1 z 13


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz