FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SENSATION « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

sensation white

black idnt united music

sensation
Mircus SW
st červen 01, 2011 10:46 pm
co nas jeste Letos ceka a nemine Sensation AMSTRDa. Premiera
Machac & TRANSMISSION...Mozna Sensation na SILVESTRA...jinac Praha byla skvela... jeden Dj lepsi jak druhej..dobre a tvrde zahral Saram & Joris Voorn and 2000 one..AN21 & Max vangeli a nakonec HARDWEL spicka 23 lety Dj bomba.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
Thaci
st červen 01, 2011 4:28 pm
muze sem hodit nekdo sety jednotlive ty nize mi nejdou stahnout.. Crying or Very sad
SW
st červen 01, 2011 3:59 pm
Shrnutí
Zkusím odpovědět na Tvé otázky. Lidí mi přišlo o něco méně než na tebou zmiňovaný loňský SW. Kupodivu nebyly ani takové šílené fronty u vstupu. Toaleta také bez problémů, pokud bylo vše obsazeno, tak se něco max. do půl minuty uvolnilo. U občerstvení se mi ani jednou nestalo, že bych čekal, takže paráda. Děcka za barem sice byly, ale alkohol jsem dostal opět pokaždé. Mě osobně mrzí chybějící "příběh" k danému tématu, ale to tu bylo již zmiňováno a snad každý o této změně věděl dopředu. Co říct k Line-upu. Ať je složen jakkoliv, tak se vždy najde někdo, kdo nadává. Je nemožné se zavděčit každému. Určitě si každý před SW dokázal představit (alespoň přibližně), jak bude kdo hrát. Já byl s jednotlivými sety více méně spokojenej, i když se našel někdo kdo mě trochu zklamal. Noc jsem si užil a akci celkově hodnotím za povedenou.

reakce na článek: Tip: Joris Voorn & Sharam v jednom mixu
SW?
st červen 01, 2011 2:37 pm
SW? - v tomhle duchu, né díky!
Nebyl jsem na SW tak by mě zajímalo, jaké to bylo?? Kolik bylo cca lidí? Jak bylo zvládnuto občerstvění, překvapil někdo z lineupu?
Naposledy jsem byl minulý rok a byl jsem znechucenej - až na Marca V.
Mraky lidí (podle mě překročená kapacita arény). Tím pádem totálně nezvládnuté občerstvení (i ve VIP - obrovské fronty, za barem poskakují děti, co "konečně" při objednání odvětí, že nesmějí prodávat alkohol:o))) ), hudba děsná..
Podtrženo: za těch několik let nejhorší akce na které jsem kdy byl!!
Jak se podařila tato? Ptám se, že jestli se něco do příští akce nezmění (zajímavější lineup, atd..), kašlu na celou SW. Prosím Vás někoho o malé shrnutí akce.. Díky:o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
st červen 01, 2011 10:58 am
SETY
Mircus SW
st červen 01, 2011 10:07 am
SETY
na Sensation.cz ale nejdou mi stahnout... Evil or Very Mad
lukke k
st červen 01, 2011 12:58 am
tom
treba je to tim ze tam chodej 20%discofilu a nevijou o co de
tom
út květen 31, 2011 11:11 pm
proc byl mr. white tak odstrcenej??
Anonymní
út květen 31, 2011 10:28 pm
Draco
út květen 31, 2011 8:00 pm
Vidím, nebo vlastně čtu, že se nestalo nic světaborného.... asi to byl letos pěknej průměr. Musím říct, že na tady této akci (jako letošní tour) jsem byl o silvestru v Düsseldorfu a bylo to velké zklamání. Sensation se opravdu hodně mnění a s nárustem POP infiltrací, postupně ztrácím o tuto akci zájem.
Škoda, že sety nebudou, nebo jestli by někdo o nějakej zavadil, tak bych byl vděčný.
Nezbývá nic než doufat, že se sensation zase za čas změní.
Opravdu jsem věřil, že v Praze to bude masakr. Kombinace O2arena a sensation mě nikdy neklamali, ale kdybych tam byl tak by se asi tak stalo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út květen 31, 2011 7:34 pm
jo a kdyby někdo měl zájem o vstupenku na holandskou SENSATION : INNER SPACE , tak jedna je k dispozici. za nákupní cenu.
Mircus SW
út květen 31, 2011 12:42 pm
Chlape ty smi udelal radost
Idea kdo je sem hodi ma ume bod Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út květen 31, 2011 10:16 am
SETY
Tak údajně mají sety nahrané. Problém byl pouze s vysíláním přímého přenosu.
Ke zveřejnění nedali souhlas Fedde le Grand a AN21, takže jejich sety ze soboty neuslyšíme.
Teď záleží na radiu Dancetunes, kdy je zveřejní Smile
Anonymní
út květen 31, 2011 1:52 am
Anonymní
po květen 30, 2011 11:59 pm








Paul Phoenix
po květen 30, 2011 11:20 pm
SW - fajn akce, nejlepsi set a atmosfera Mr. White. ktery byl navic hendikepovan mensi dj stagi a presto byl frajer, po nem skvelej Sharam a pak dobrej Joris. Zbytek byl komercni a nelibil se mi. Nicmene chapu, ze je treba mit i komercni stranku veci pro vetsi cast navstevniku SW, takze opet z profi pohledu vse v poradku. Zvuk na velmi dobre urovni. Visual efekty jiny, ale myslim, ze taky super. Nemam dalsich vyhrad. Skoda, ze reakce a feedback lidi neni jako v zahranici + to ze lidi byli dost nevychovani a pred O2 arenou bylo napr. spousta rozbiteho skla, prazdne lahve od alkoholu, neporadek atd., pritom kousek opodal byla spousta kontejneru na odpad. Mrzi me, ze je nas narod porad timto mentalne z vetsi casti pozadu.
Mircus SW
po květen 30, 2011 10:39 pm
to hlucny
palec nahoru chlape...cekam navrat ke korenu 2.cervence v AMSTRDAMU..... Sensation inerspace...tam se uvidi...jinac to byla proste Party na velmi velke urovni Twisted Evil
hlucny
po květen 30, 2011 9:47 pm
Ahoj všem ... po přečtení některých příspěvků musí s některýma souhlasit .... sice to nebyl až takovej propodák, ale čekal jsem více .... Byla to sice teprve má druhá SW, ale o proti loňsku mírné zkalmání. Chyběla mi větší show, víc efektů, tanečníci .... atmosféra byla dobrá, te ja vždy taková jakou si tn člověk sám udělá a jak se cítí .... muzika na výborné úrovni ... Feddy s Hardwell byli neskutečný ... Kde jsou ty doby kde byly vodpády kostýmy apod. ... Hold to už asi zavzpomínáme jen z videí Sad ... chyběli mi ty obrovské promítací plochy co byly loni třeba ... ale rozhodně to nebylo zas tak strašný jak někteří píší .... Snad se organizátoři na SW zamyslí a půjde to opět nahoru .... Mějte se hezky ... Wink
Mircus SW
po květen 30, 2011 8:25 pm
matyas
Nechapu jaky problem?
matyas
po květen 30, 2011 7:35 pm
NEJVĚTŠI PODĚL OD UNITEDMUSIC
Největší poděl s VIP lístkama co jsem zažil, néchápu jak si tohle společnost jako UNITEDMUSIC může dovolit, každopádně by to nemělo jen tak vyšumět jinak v budoucnu můžem čekat ještě horší věci, doufam že bude nějaké vyjádření od společnosti..
Libnei
po květen 30, 2011 6:35 pm
rozhodně lepší než loni!
Tohle byla teprve má druhá Sensation, tak nemůžu bohužel soudit s předchozími díly, ale můžu posoudit s loňskou. A musím říct, že tahle byla o 100% lepší... Hudba parádní, světelné efekty taky byly skvělé, jen to chtělo trochu větší show.
Chtělo by to větší jména mezi DJs, protože 2x jsem slyšel MR.White a 2x to byl děs a hrůza. Teď to byl vyloženě pro mě jen předjezdec...

reakce na článek: Jak se vám líbilo na Sensation Celebrate Life?
coolins
po květen 30, 2011 6:21 pm
Ahoj, nejprve chci všechny pozdravit.
Vím, že se mnou spousta lidí nebude souhlasit, ale to je tak asi vše, co s tím můžou dělat! Wink Každopádne od roku 2008 jsem byl na každé SW v Praze a samozřejmě první je opravdu (až na vyjímky) nejlepší (je to něco nového, neokoukaného), ale musím říci, že každá měla něco do sebe. Je to mimojiné taky tím, s kým tam jedete, koho tam potkáte, jak se den před tím vyspíte a spoustou dalších okolností. Protože někteří mají blbou náladu, nebo jsou jen rozmlsaní z dalších velkých akcí, nemusí hanit to, co v Česku nesnese srovnání. Neprší na vás, je kam si sednout, je kde se vy...t (aniž bych se brodil v chc....ch a ho...ch), 17 tisíc lidí v jedné barvě a cena je, ať se vám to líbí nebo ne, pořád stejná. Začíná v prosinci na 1.090,-Kč a končí na 1.690,-Kč v den akce a tak je to minimálně od roku 2009. A to že tisícovka není to co před čtyřmi lety snad zjistil každý. Jo a muziky je na SW víc než kdy bylo! 5-ti minutové intra?! Kde? Konec v 5:00?! Vůbec! A ještě byl přídavek! A oproti dřívějším ročníkům, téměř žádné fronty u vstupu i vevnitř a haj.zly taky celkem v poho. A kdo neviděl na DJ's? Sorry, ti co tam nebyli poprvé, ale od čeho si myslíte, že je přízemí v O2 aréně? Sensation White je jen jedna a letošní ročník to jen potvrdil. Přeji blbou náladu po zbytek dne! Razza
laktos
po květen 30, 2011 8:40 am
SW
Intra mi trosku schazela to je pravda ale za to jsem po hudebni strance byl nadmiru spokojen a musim rict ze to byl mejdan ... Jedine kdo me sklamal byl AN21 a Maxem, ale co cekat od diskantu. Prekvapkem vecera byl pro me Sharam ktery zahral vazne uzasne ,,tvrde a nesmlouvave,, Fedde zahral klasiku a Joris s 2000 and one pro me nejlepsi set ze SW, ale myslimz ze rada lidi nema stejny nazor ale to je tim ze kazdy asi cekal od toho diskoteku. Nejaky nedostetek? Zadne zetony, zadne macakani na plose, sound byl dobry a zadne fronty na drinky...

Takze kdyz line up bude za rok stejne dobry tak pujdu...Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
po květen 30, 2011 8:14 am
Sorry, ale zase musim reagovat Laughing
Už půl roku před loňskou premiérou v Amsterdamu bylo avizováno že se koncept Sensation mění, že už nebudou žádný intra a příběhy...
Na netu je dostatek videí, aby se každý mohl podívat na co vlastně jde a za co "vyhazuje" tolik peněz.

Je nesmysl srovnávat letošní edici s tou první českou (2007) První je všude ta nejlepší !

Místa na tancování bylo dostatek, stačilo nestát na straně jak byl ten vchod na plochu.
A co jsem tak vydedukoval, byla snížená kapacita o 1000 -1500 lidí. Z doslechu, takže neoficiálně Smile

Nevím kde někdo vzal informaci že se platí poplatek za vstup na pyramidu Laughing

Každý na to má svůj názor, ale lepší je se předem informovat a nejít na akci, která by se Vám nakonec nelíbila.

A osobně jsem byl po hudební stránce maximálně spokojený Smile
Petr001
po květen 30, 2011 7:39 am
Vsichni ruce nahoru
Jediny co mi tam vadi (vadilo) je ten urvanec, co porad dokola hlasa vsichni ruce nahoru.. ty jeho najety fraze, ktery tam porad tlaci do lidi (na kazde sensation) jsou uz celkem otravny.. Twisted Evil
michalruza
ne květen 29, 2011 11:25 pm
link na download
Tak pro ty, kdo by měli zájem o oficiální 2CD z WS2011v Praze jsem si dovolil to UPloadnout na ulozto Smile
http://www.ulozto.cz/9162818/sensation-celebrate-life-czech-2011-rar

hezký poslech, kvalita 320kbps.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jack
ne květen 29, 2011 11:20 pm
Sety
Někdo se ptal na sety, bohužel podcast na dance tunes radio se z technických důvodů nezdařil. Takže se SW tento rok nevysílalo.
Anonymní
ne květen 29, 2011 10:51 pm
2Mikipraha
ale vždyť na tu pyramidu nebyl vstup za příplatek.tam mohl každej kdo chtěl.
no a myslet si , že promotéři komerčních akcí je nedělají pro peníze je teda masivní najivita.....
lukke k
ne květen 29, 2011 10:44 pm
lidi jak zahral joris voorn diky lidi
Anonymní
ne květen 29, 2011 10:25 pm
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 106, 107, 108  Další Strana 4 z 108


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz