FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 HED KANDI « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

hed kandi

sasazu, united music

.
Anonymní
so červenec 17, 2010 1:20 am
Idea ahojky co delate
amdrea
so červenec 17, 2010 1:19 am
tokaeova
ahojky jak je

reakce na článek: Soutěž o vstupenky na Hed Kandi
kopec
čt říjen 08, 2009 12:30 pm
jen jestli muzu na meccu mam vlastni nazor byl sem tam jednou a uz nikdy snobarna radsi bukac a roxal Very Happy v mecce na baru ani nevracej a pro normal cloveka je to fakt bez komentu ty barbiny atd nikdy neco jako duplex a atd to radsi pekelnej bar
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
čt říjen 08, 2009 11:10 am
ceny v mecce neznam, byl jsem tam naposledy pred x lety (meli jsme i ted 2x volnasky na meccamix a vogue a nesli tam) - ten klub je pro me uzavrena kapitola Smile. skladba navstevniku me prekvapila hodne - ovsem duvod je celke jasny - vstup na miste 500.-, drink 160.-, pivko 75.- ... tam az na vyjimky nejaky studujici teenager nepujde (ti poslouchaji stejne vsichni RNB, hip hop a podobne pastyly). co jsem si myslel, se potvrdilo - k ranu uz asi parili jen ti, co byli na te hromade volnasku, guestlistu apod. (holka nas tam u vstupu hledala a meli dobrych 10xA4 tabulek v excelu, a to dost drobnym pismem Smile ) by me zajimalo, kolik lidi si zaplatilo regulerni vstup ... bud jak bud, jak uz jsem psal, AKCE BYLA MEGADOBRA a uz aby bylo dalsi pokracovani. hudebne super, zpocatku pekna latino-house diskoska, pote tvrdsi, pestrejsi a znovu tvrdsi a pestrejsi Smile Very Happy Wink ... a rano to byl masakr !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út říjen 06, 2009 3:48 pm
jako hele taky sem čekal rozsáhlejší menu,ale ajko ceny a barmani lepší jak v Mecce,před 14dny Very Happy u všech stolů byla rezervačka,ale dycky sem si někam sednul a čekal,kdo mě vyhodí,ale to se nestalo Very Happy a jako první klub,kde sem viděl tolik důchodců,který se asi pak odebrali na balkon Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
út říjen 06, 2009 9:55 am
koukam jsi lucker, vyhrat dva lupeny Smile ... ja nerikam, ze se mi klub jako takovy nelibi, spis naopak, vypada to tam hodne dobre a byl jsem az prekvapen. ale obsluha ten dojem stihla dost drsnym stylem pokazit jeste pred odlozenim si veci do satny. pak se k tomu pridal jeden pikolik, ktery nas vyhodil od stolu (kde jeste v 0.30h nikdo nebyl ...), a to uz na me bylo moc. take maji dost tristni nabidku piva, jako budvar 0,3 a heineken 0,3 bych cekal nekde ve francii, ale ne v CR, kde se pivko lemta po hektolitrech. jsou to ale jen takove drobnosti, akce byla luxusni a o to predevsim slo Smile Wink !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
po říjen 05, 2009 6:09 pm
dva vlezy-jeden ticketro a druhej ani nevím,ozvala se borka přímo z United music... jak řikám,byl sem tam poprvý a líbilo se mě víc jak v Mecce,ale příště to může bejt třeba už jinak Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
po říjen 05, 2009 4:30 pm
soulbass
jsi vyhral lupen tady na poslouchej Smile ? ja taky, haha Very Happy Laughing ... meli jsme v planu tam jit i tak, ale tohle potesilo samozrejme ! nam se akce libila moc, jak jsem psal nize, predcilo to ma ocekavani, byla to luxusni parba a radili jsme co to slo ... bohuzel, sasazu dostalo sve povesti Sad.

meli to napsane nekde v promo clancich i na hedkandi.cz. jejich tricko bych hodne bral, kdyby tedy bylo nejake vychytane !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
po říjen 05, 2009 4:06 pm
o prodeji triček apod sem si teda nevšim,sem vyhrál vstupa tak sem byl celkově spokojenej,nemám snad negativní slovo k premieře v Sasazu,konečně po letech Brian a hlavně Ibiza sound mě neskutečně odvařila na danceflooru a to sem pařil i v pátek na Ben Simsovi Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
po říjen 05, 2009 3:57 pm
soulbass
lol Very Happy , jsme odhaleni. jasne, to jsme byli my ... svet je fakt malej Laughing
jj, vim, cetl jsem tvuj prispevek v jine sekci.

btw, na sajtach hedkandi psali o tom, ze se budou dat koupit tricka a cd ... videl jsi je tam nekde ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
po říjen 05, 2009 3:30 pm
hej nejels před pátou trojkou s kočkou v minisukni? potom sem asi viděl tu Vaši dekoraci Very Happy taky sem byl
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
po říjen 05, 2009 10:17 am
HEDKANDI v Sasazu
akce byla super, hudebně (fakt zážitek) i programově přesně to, co jsem očekával, možná ještě víc . zvuk (až na některé chvíle) obstojný. máme fotky s shenou, z čehož nechápu ještě teď ! a díky jednomu z barmanů velkou origoš dekoraci HEDKANDI ...

co mě zklamalo, a to jako dost, jsou zaměstnanci sasazu a jejich přístup k lidem, kdy něco naslibují a poté o tom nic nevědí (viz. akce lupen za 290.- a sleva 25% na všechny drinky). ok, tohle je v ČR bohužel běžné, ale ta arogance, s jakou jsem byl "odtřelen", to mě pěkně naštvalo a rozladilo ! také nás "pobavili" u vstupu - venku fronta na půl hodiny a uvnitř skoro úplně prázdno (ve 23.30). atmosféra mohla být lepší, ale to je asi dáno klubem (který je pro HEDKANDI jako dělaný, to jo ...) a lidmi, jež tam chodí - přišlo mi, že 90% neví, kdo je shena a co je to HEDKANDI ... ale zase bylo hodně prostoru na paření, což není někdy k zahození. ceny bych vzhledem k povaze klubu mohl tolerovat, ale už ne to, že "půlka" nabídky z nápojového lístku není - to je hodně "funny", když si hrajou na nóbl podnik. viva roxy .

celkové ale akci hodnotím hodně slušně, byla to fajn změna a příště určitě půjdem zase (kdyby ale byla akce jinde, byl bych určitě radši) !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
pá září 18, 2009 9:19 am
naaaajs
super, uz se tam moc tesime !
Mili
čt září 17, 2009 4:56 pm
No konečně pokračování. A velmi vítám, že se tentokrát budou na akci dát koupit CD a trička
kopec
st září 16, 2009 3:05 pm
petulee
koupim ho pisni cenu lukas brazil chcu
Amoondre_
út září 15, 2009 11:50 pm
Luxuuuuus! Hed Kandi opet v Sasazu! Nemuzu chybet!
Petule
so srpen 15, 2009 9:45 am
Prodej CD hedkandi
Ahojik nemel byste nekdo zájem o CD hedkandi world series: Brazil?
Vyhrála jsem ho v časopisu Harper´s Bazar , ale tento styl hudby neposlouchám tak se můžem dohodnout a můžu ho prodat. pro zájemce mohu nafotit a poslat e-mailem foto:) můj e-mail je P.e.t.u.l.e88@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr.Wacko
po červen 29, 2009 12:23 pm
Ahoj Lucky, děkuju.Jenom jsem to tam prolítl, neměl jsem bohužel moc času. Jinak ta soutěž (djmas)dost předvídatelná že. Brzo naviděnou.4ágo
Luckyboi
po červen 29, 2009 11:14 am
Hustý fotky Petře!! Wink
Black Ninja
po červen 29, 2009 12:18 am
Hed kandi
Fotky online www.hedkandi.cz
Jakub
ne červen 28, 2009 5:37 pm
Josef: děláš čest svému jménu Josef. Ty jsi totiž takový typický český Josef, viď Josefe?
Mili
so červen 27, 2009 9:44 pm
Úžasné
Dlouho jsem doufal, že se Hed Kandi jednou objěví i u nás. Když vznikl klub SaSaZu, byl pro tuto akci konečně ideální prostor a zanedlouho se mé velké přání splnilo. Jsem nadšený ze včerejší noci. Katherine byla opravdu báječná a užil jsem si to na 100 procent. Jediná maličká vada na kráse byla ta, že tam neprodávali tu jejich novou kompilačku. Věřil jsem, že tam bude k dispozici, místo toho tam bylo v prodeji CD Sensation :-/ Jejich CD si jezdím kupovat do Dráždan a bohužel tam budu muset zase zajet. Doufám, že tahle noc u nás bude mít další pokračování a přijedou další výborní DJs a zpěvačky od Hed Kandi .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amoondre
so červen 27, 2009 3:19 pm
Uzili sme si! Bylo to vynikajici, skoda, ze nebylo vic lidi, ale i tak atmoska usla. Katherine to tam rozsekala nejvic! Jinak Brian hral taky vyborne, az me prekvapil.
Josef
pá červen 26, 2009 2:42 pm
Svojsky Rulezz!!!Uzijte si to diskanti!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
pá červen 05, 2009 2:25 pm
hed kandi
jj, bude to pohodicka Very Happy ... ! hlavne bych ale tuhle akci doporucil tem, co na akcich radi okukujou "obleceny" kocicky Wink ... ja osobne tam ovsem pujdu za muzikou, kompilace hed kandi jsou maximalni Very Happy !!!
kandi lover
st květen 27, 2009 10:36 am
finally!
jeeeee.. Katherine Ellis je super zpevacka, slysel jsem ji zive a super Smile

nemuzu se dockat, konecne.. miluju hed kandi Smile

konecne neco jinyho nez porad tranceovky atd.. jooo!!
Mili
út květen 26, 2009 7:08 pm
Jooo,konečně. Miluju kompilace tohoto vydavatelství. Kupuju si je v Německu a pokaždé pročítal partylist, jestli už konečně nebudou i u nás. Teď je to pravda.
Amoondre_
út květen 26, 2009 6:09 pm
Joooooooooooooooo! Koneneeeeeeeeeeeeee
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
út květen 26, 2009 3:41 pm
¨jojooo :-P
zrovna vcera sem si stahnul kompilacku Nu Disco ... pohodicka Smile stopro pudu i pres to ze je to disco ... a uziju si to Cool
soulbass
út květen 26, 2009 3:38 pm
jaja Sonja :p
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz