FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SUMMER OF LOVE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

summer of love

hipodrom ales bleha

summer of love
fanda
st prosinec 15, 2010 8:18 pm
pomoc
prosim neznate email na Aleše? potrebuji pomoct diky.. kdo by ho znal at napises na crassus@email.cz diky

reakce na článek: Aleš Bleha opouští Summer of Love. Co bude dále?
Anonymní
čt říjen 28, 2010 9:51 pm
dle informací z fb je S.O.L. definitivně pohřbeno,vyjde jen o něm knížka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne říjen 10, 2010 7:03 pm
Neuvěřitelná náhoda! Dnes jsem byl na Boskovickém hradu a uprostřed cesty na zemi v prachu jsem našel leták SOL 08! Neuvěřitelný jak tam mohl víc jak 2 roky vydržet!

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=140589782653360&set=a.139818412730497.20729.100001070174346
haum
ne duben 18, 2010 3:46 pm
taky bych se nedivil kdyby SOL exhumovali
DF
út leden 19, 2010 1:55 pm
phonyx
NIkdy nerikej nikdy Wink
phonyx
po leden 18, 2010 8:15 pm
paradni noc
Paradni noc která mi byla opravdovim vstupem do elektronicky hudby ... škoda ze už nic nebude Wink velký dík pořadatelům. Ukázali ste mi co je to poslouchat hudbu pro kterou ziju venku s ostatnima. Main stage byla paradni ...
DF
po prosinec 21, 2009 7:59 am
Silvestr HK
Na Silvestra V Hradci v Eden Baru :

MARIO RANIERI (AT)
Kaisersoze
Golpe
Bunq! vs. Sepromatiq (SK)
Kesz
Peca
The Cirkus
Scoop

vstupenky: http://www.ticketportal.cz/Podujatie_Search.asp?ID=126279

a malej warm up 25tyho prosince v Laputice, rovnez HK:
NIght of Techno - Xmas edition

The Keeper, Radioaktive tunes, The Twins (Darth Fader vs Kokino), Peca vs Kesz, Ali.D, Killa, Mexton

vstup 60 CZK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so prosinec 12, 2009 10:11 pm
jo mělo to být tam, ale s majitelem klubu se nedohodl, prej byly nějaké potíže
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
pá prosinec 11, 2009 10:16 pm
ne měl bejt Mario Ranieri na letišti v Panama clubu,akce je přesunuta do Eden baru na nádraží,na Summeru to bylo na tý příručce...
kopec
pá prosinec 11, 2009 10:02 am
skica
v hradci kralove mel bejt na sylvestr felix da housecat jenze chtel prachy pul roku dopredu a neskutecny ze se alesovi nedivim ze se nato vykakal Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
pá prosinec 11, 2009 9:21 am
Silvestr
Neměl být náhodou v Hradci Králové na letišti Silvestr s Richardem Durandem??
Ted koukám že Richard vystupuju na Silvestra kdesi v Austrálii...
DF
pá listopad 13, 2009 5:04 pm
2Karlos
Ales delal Sazavafestu grafiku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neitek
čt listopad 12, 2009 6:59 pm
re: zlodeji
Rad bych se k tomu, co psal Pixie postavil celem.

Dluh za nazvuceni a nasviceni akce Let's Go Techno! zde skutecne stale je. Cely dluh jsem na sebe vzal opravdu ja, i kdyz platba za zvuk a svetla nalezela Tzesarovi, ktery odmitl zaplatit nejen toto.

Rano po akci jsem ti Pixie dal ruku na to, ze pokud se Tzesar nepostavi k svemu dluhu celem, zaplatim ti za zvuk ja. Bohuzel se mi do tyhle chvile nepodarilo tomu dostát.

Pixiemu jsem dnes psal email a sms, kde jsem slibil doresit vse zitra, t.j. 13. listopadu 2009.

Mrzi me, ze to vse doslo az do teto faze. Dluh samozrejme uznavam a hodlam zaplatit.
T2B sound
čt listopad 12, 2009 12:23 am
zlodeji
Omlouvame se vyruseni:

Potrebujeme zjistit, kde bychom sehnali tohoto cloveka Romana Chalupu
http://www.facebook.com/roman.chalupa?hiq=roman%2Cchalupa&ref=search

Od unora nam dluzi penize za nazvuceni a nasviceni akce 13.2.2009 v Pardubickem L Klubu pod nazvem Let's Go Techno (http://kompletni.info/ostatni/13-2-2009-let-s-go-techno-l-klub-pardubice/4434) . Akci poradal s clovekem, ktery si jako dj rika Tzesar (http://www.myspace.com/tzesar). Na akci nam rekli, ze nemaji penize na zaplaceni nami zapujcene techniky a pan Chalupa slibil, ze do tydne nam celkovou castku uhradi. Jelikoz akce take nekolik let poradame, tak vime, ze to obcas nevyjde a ze je potreba si vyjit vstrict, a tak jsme panu Chalupovi rekli, ze tyden muzeme pockat - pro dobrotu na zebrotu - do dnesniho dne nam nedal ani korunu. Neustale se strasne trapnym zpusobem vymlouva. Zazili jsme spoustu dementniho jednani, ale pan Chalupa jasne vede. Doporucujeme s nim a s Tzesarem nikdy nespolupracovat. Jsou to neskutecne ulhani a neprofesionalni smejdi.

Informace nam prosim zaslete na email t2b@t2b.org

diky T2b sound kru
kopec
pá září 11, 2009 9:12 pm
pro pana skicuuu
kurva dik kamo sme na stejny dj vlne paranoji myslim ze podporujes blehy km kopec
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
pá září 11, 2009 9:06 pm
@komunista
No sláva Smile

Jsem zvědavej co nám Aleš představí vtom prosinci. Mohl by to být zajimavej kousekl Smile

A spolupráce s Pulzarem taky nevypadá špatně. Jsem taky zvědavej na koncerty co slibuje.

Nejvíc fakt na prosinec. Jestli to bude tak jak říka, tak to bude pecka Very Happy !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá září 11, 2009 1:51 pm
Karlos
po září 07, 2009 3:04 pm
TO OAKEY
jen maly detail...

Sazafafest nedela Bleha ale jakysi Pavel Kloupar... a i ta iniciativa na Facebooku je proti Klouparovi...

ale no nic, na jmenech preci nezalezi...



oakey st září 02, 2009 5:47 pm
Bleha vs. Lidovky,Reflex i Filter!
Ti všichni odsoudili letošní Sázavafest za úlet se Somervillem,netekoucí vodou při tropech,nesmyslným obcházením areálu,údajnou snahou pozvat nebožtíka Jacksona do příštího kempinku na Sázavě,nemožností spadnutí stanu jako na Pohodě,údajnou pravicovou orientací "festivalu"(leda tak buránkovskou,SIC!),vyhrožováním odtažením auta účastníkům na oficiálních stránkách a nakonec i malou sebereflexí přiznat alespoň nějakou chybu.Ještě před začátkem celé šarády vznikla vlastně i proti bláznivému Blehovi iniciativa na Facebooku..
kysour
pá září 04, 2009 1:51 am
Tak taky prihodim svoji trosku do mlyna:)
Ohledne umisteni stage v hangarech:Nedalo se nic jineho delat par venkovnich stage bylo zruseno,venku zbyly jen 2 a to hlavni stage a House stage(nase Smile ).Ktera se netesila velke pupularite,ale to spise diky nebojim se rict demmence produkce, ktera v nasem pripade zastupovana nejmenovanym idiotem totalne selhala.Ale i tak lepsi nez v hangaru, zvuk naprosto prisernej vevnitr se to triskalo a nedalo se to misty poslouchat a to na vetsine byla aparatura od La audio:) Nezavidim panum od T-servisu, museli jim tect slzy kdyz tak kvalitni sound slyseli hrat tak zkurvene Confused
Jinak se mi zbytek festaku moc libil hralo se kvalitni i kdyz obcas docela uspale techno, DnB stage neni potreba komentovat, ta jen zarila.Obcerstveni bylo zajisteno skvele, sice pocet Toy toy hajzliku byl mensi nez bylo zvykem,ale porad se dalo.
Specialni palec nahoru je za Tekno spirit stage (myslim ze se tak jmenovala) totalne jste me rozsekali vasim "gift from france, for czech tekkno maniacs" Jeste rano pri uklidu jsem videl veci, ktere nema ani rakosnicek za mlhou hustou tak,ze by se dala krajet:).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
čt září 03, 2009 8:05 pm
Anonymní
Velice důležitá poznámka...
Anonymní
čt září 03, 2009 7:35 pm
nejlip hral orbit s jerrym rano !
myshak
st září 02, 2009 7:56 pm
nemas zac. rad sem vypomohl Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monty
st září 02, 2009 7:53 pm
óóó díky moooc kámo. Very Happy Very Happy Wink
oakey
st září 02, 2009 4:47 pm
Bleha vs. Lidovky,Reflex i Filter!
Ti všichni odsoudili letošní Sázavafest za úlet se Somervillem,netekoucí vodou při tropech,nesmyslným obcházením areálu,údajnou snahou pozvat nebožtíka Jacksona do příštího kempinku na Sázavě,nemožností spadnutí stanu jako na Pohodě,údajnou pravicovou orientací "festivalu"(leda tak buránkovskou,SIC!),vyhrožováním odtažením auta účastníkům na oficiálních stránkách a nakonec i malou sebereflexí přiznat alespoň nějakou chybu.Ještě před začátkem celé šarády vznikla vlastně i proti bláznivému Blehovi iniciativa na Facebooku..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
st září 02, 2009 9:32 am
@kopec
Stačí si trošku projet forum, nebo si měl vydržet na SoL na Main Stage do te doby než hral Sino!
Bleha řekl: Nevidělali jsme. A taky potom řekl že už nemá sílu pokračovat....
Zatím to vypadá že NE !!!
Anonymní
út září 01, 2009 10:58 pm
hou hou hou Laughing Surprised
kopec
út září 01, 2009 10:57 pm
ja se omlouvam zese vtiram nevim jestli bude summeroflove 2010kdyz tak napiste a uz sem radsi nebudu psat kdyz vam vadim INTELIGENTI TANECNI MUZIKY kdyz me nemuzete ani napsat ditew do prdele Surprised Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monty
út září 01, 2009 7:42 pm
Blank and Jones Live 2009
Zdarec.Potřeboval bych zjistit název,nebo odkaz ke stahnutí setu Blank and Jones.Je na hlavní stránce http://new.summeroflove.cz/ dole vlevo,když si pustíte písničky a najedete si na Blank and Jones live 2009,tak ten set.Díky moc Smile
Pavelsnow
út září 01, 2009 6:29 am
SOL
1) 5
2) 18
3) JohnB,Northern Lite,Westbam,Adam Beyer,Collabs,Roni Size
4) HK je pro rozvoj OK ale Pardubice jsou Pardubice
5) +prostor - atmosféra,zvuk kromě Mainstage
VVV
po srpen 31, 2009 9:29 pm
DJDKDAVE
jo to je ok...jen sem chtel rict ze ales si spis zaslouzi nasi podporu nez nadavky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 133, 134, 135  Další Strana 2 z 135


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz