FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SUMMER OF LOVE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

summer of love

hipodrom ales bleha

summer of love
kopec
po srpen 31, 2009 6:00 pm
at je summer 2010 vite neco o tom bude nebude dik
jiri
po srpen 31, 2009 5:23 pm
Ty si vul to neni mozny Smile ... proste nemel cas to se da pochopit... misto nej byl rozhovor se Simon Bassline Smith a co? Kvulli tomu si nesel na samotny SOL? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
ne srpen 30, 2009 7:00 pm
tak vidím,jak sem se v pátek dočkal dočkal rozhovoru s Adamem Beyerem,fakt sliby se plní v rámci celého Summer of love 09 podvod nad podvod a ticho po pěšině Embarassed
Ondra
ne srpen 30, 2009 1:15 pm
Daniel84
Je vydet ze jsi nebyl na sol!Tady asi malo lidi rozumi muzice!Byl to masakr
Daniel84
so srpen 29, 2009 4:47 pm
Westbam
Z mého pohledu hrál Westbam pěkný sračky.. no koneckonců jako spousta legend.. Lidé očekávájí hudbu plnou energie a pak se z toho vyklube hudba o ničem...
Mějte se!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
čt srpen 27, 2009 6:04 pm
to VVV:

Tak toto video se mi nějak vyhnulo Idea
jirir
čt srpen 27, 2009 4:34 pm
rozhovor a Alesem Blehou
kdy bude alesi? pred par dnama jsi se o nem zminival a cekam na nej jak cip tak kdy??? Smile at uz konecne vime jak to ze SOL bude... diky
kopec
st srpen 26, 2009 3:54 pm
cau lidi nevite jestli ten summer bude 2010nebo ne diky a pisnite lukas Very Happy
VVV
st srpen 26, 2009 2:49 pm
DJDKDAVE
http://www.youtube.com/watch?v=VQTZPv4b0pM tady je to jasne receny....jezdi radsi na akce kdyz je to tam tak paradni...
VVV
st srpen 26, 2009 2:39 pm
Bleha jasne rek ze napriklad DNB bude v hangaru uecite uz kdyz predstavoval festival park
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
st srpen 26, 2009 1:00 pm
dohitsch
Nejlepší jeho set byl v abatonu... Lepší trance set jsem od tý doby neslyšel od nikoho..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
st srpen 26, 2009 12:58 pm
djdkdave
take se zapojujes Smile ? njn, sol jaksi nebyla to, co bylo organizatory slibovano ... btw, pri setu duranda jsi tvrdil, ze jako dobry, ale uz jsi ho slysel hrat lepe. a to prosim kde Smile ? ten set chci, ponevadz i ten na sol byl luxus, jen skoda, ze v pitomem hangaru, kde byl strasny zvuk Sad !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
st srpen 26, 2009 11:29 am
to VVV:

Oznámeno bylo, ale pouze to, že v hangárech budou pouze ty malé soukromé stage (neoficiální), o tom, že tam budou i ty oficiální nebylo nikde nic....
VVV
st srpen 26, 2009 1:01 am
Anonymní
To ze vetsina stage bude v hangaru bylo oznameno uz na prvni tiskovce tak kdyby si to cetl tak si nemusel jezdit a jet si az na I Love Techno
JDnAJ
út srpen 25, 2009 9:24 pm
SoL2K9 had its problems, but I still had fun (Marcel Woods, Richard Durand & Viper XXL).

I just uploaded my mixvid, enjoy Very Happy


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út srpen 25, 2009 6:34 pm
Westbama sem slyšel po třetí a vlastně podruhý zahrál/podle mě vcelku ryzí elektro ,svýho pojetí-přišlo mě dost podobný zvuku jeho alba We'll Never Stop Living This Way už z 97.Jistě Max je průkopník techna v evropském regionu/a Mayday,Love parade,ale nějaký čas co jsem měl tu možnost sledovat se již od něj odklonil a věnuje se již zmíněnému electru a breakům a myslím že na vysoké úrovni.Jeho předchozí vystoupení-v tom samém areálu na akci Hangáry 2006 velmi zklamalo,kdežto zde na Summeru na adekvátním soundu a podmínkách mě velmi bavilo,ikdyž jsem neslyšel celé,ale i tak ho počítám k vrcholům festivalu-po stránce hudebních kvalit Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
joshek
út srpen 25, 2009 4:16 pm
Sonja
Ja taky nerikam, ze nehral ani jeden techno track, michal spoustu veci. Me drazdila hlavne veta o pravem a ryzim technu, ale jak uz jsem zminil, ani ja nebyl na cely set... takze mame vlastne pravdu oba, hej? Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út srpen 25, 2009 2:45 pm
mar-vy
ceho je u nas malo?
r.o.n.n.y
út srpen 25, 2009 2:28 pm
ja sem byl na Ronim a v pohode,zadne vedro me nebylo,to se potim,kdyz je horko,ale dalo se to v pohode prezit v patek byste v inchebe asi zkapali,kdyz tady vam bylo vedro Very Happy
circa
út srpen 25, 2009 2:24 pm
U dnb stage mnoha lidem nezbylo nic jiného než si užívat hudby i mimo hangár, který byl kapacitně absolutně nedostačující ... to je dost zavadejici .... ten hangar byl narvanej jenom na Size ..tzn od 02:00 - 03:30 na Kluta, Freshe nebo BC bylo solidne zaplneno ne vsak tak narvano jako na Ronim takze se tam dalo normalne fungovat .. zvuk kdo si nasel dobrej flek byl taky v pohode .. ale na Ronim tam bylo fakt uz moc natriskano to sem pak byl taky venku = libovej zvuk a cerstvej vzduch pak se to zlepsilo a na Freshe uz se dalo bejt kdekoli Smile BC maximalne luxusni set v 5 rano Smile ! pecka ! diky za dnb hangar !! bylo to uzasny !! hl stage jsem videl pouze od cca 06:45 - 07:15 a to techno se mi libilo .. nevim kdo tam v tu dobu hral .. jinak techno nedavam ale tohle mi po maximalne nadupanejch dnb setech pak prislo jako fakt kvalitka ! a super za svitani ... diky vivat SOL !
r.o.n.n.y
út srpen 25, 2009 2:14 pm
a celkove je dneska tezke se trefit do chuti vsech lidi to muzou snad jen fotografove,myslim tim veci co se delaji po akci
r.o.n.n.y
út srpen 25, 2009 2:12 pm
Westbam tam urcite daval prvky elektra a brejku,tak jako vestina djs dneska sklada svuj set z vice stylu je tezke rict,ze to bylo to a ono
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
út srpen 25, 2009 2:02 pm
Joshek

neslysela jsem cely Westbamuv set,ale to,ceho jsem zrovna byla svedkem, bylo techno dle meho, nebyla jsem celou dobu, nemohu tedy tvrdit co hral po dobu me nepritomnosti, kazdopadne aspon kousek techan tam BYLO

poradi Beyera a Tommyho take ma chyba, nejak mi ukotvil v pameti hlavne Adam Beyer, ze jsem na chudaka Tommyho pozapomnela, nemelo by se to stavat, diky za pripominku...muj report je hodnoceni spis cele Showcase jako takove, vsichni DJs byli vyborni, vcetne Tommyho

S
r.o.n.n.y
út srpen 25, 2009 1:56 pm
joshek
pravda,ze hral po pulnoci prvni tommy 47,kazdej cekal na Liebinga nebo Adama B...
CyberPhonic
út srpen 25, 2009 1:56 pm
Westbam hral techynko jak vysity!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
joshek
út srpen 25, 2009 10:53 am
Sonja
Statný chlapík (Westbam) si stoupl za mix, nečekal na nic a spustil přesně to, co od něj lidé očekávali - bylo to přesně to pravé, ryzí, ničím nefalšované techno, na které se snad nedá zapomenout. Vrchol jeho vystoupení nastal při jeho autorské hymně, kterou složil pro legendární Love Parade.Po Westbamově náloži se v podstatě pokračovalo ve stejném stylu.

Po precteni tve casti reportu mam pocit, ze jsem byl na jine akci. Westbam hral vyhradne electro a breaky a podle me predvedl velmi podprumerny vykon - rychlosti tracku rovnal na posledni chvili a moc mu to nesedelo (asi kvuli hopsani a pozovani fotografum). Kdyz to jednou deskou rozjel, hned dalsi to utnul. Na nekoho, kdo hraje snad 20 let fakt slabota. Nehlede na to, ze jsem se na nej tesil a nakej ten preslap bych mu rad odpustil. Pravda, vydrzel jsem tam asi jen prvni hodinu, ale pochybuju, ze by druhou polovinu setu razantne zmenil styl na CLR techno. Btw. Prvni po pulnoci nehral Beyer, ale Tommy 47. A sakra dobre.
Nechci te tady prudit, ale pro priste se prosim zkus vic soustredit, uz kvuli lidem, kteri na akci nebyli a oficialni report (narozdil od vice mene anonymnich prispevku na forech) by mohli povazovat za smerodatny. Diky a mej se.
Petr
mar-vy
út srpen 25, 2009 10:51 am
Škoda.... U nás je toho tak málo a z toho mála bude ještě míň. Jezdíme s partičkou už řádku let a vždycky si to užíváme ( ne jenom na sol ). Bohužel, že někteří si nejezdí odpočinout a poslechnout hudbičku,ale pořád rýpou......
kopec
út srpen 25, 2009 10:02 am
sol 2010
Tracid
út srpen 25, 2009 9:40 am
SOL
Ahoj, hudebně se party rozjížděla hodně slušně (John B a Northern Lite), potom se to postupně rozměnilo v kupu nezáživných tracků, jeden jako druhej, takže tím pro mě hlavní stage končila a v hangárech to stálo za prd, jelikož to bylo většinou drsně přepálené a vibrace procházely celým tělem, sorry, ale o to nemám zájem, prostě areál super, ale tím, že to bylo zavřený do hangárů to ztratilo kouzlo open airu kvůli kterému jsem absolvoval předchozích 5 ročníků, díky za ně, ale se SOL v této podobě už definitvně končím, věřím, že se třebas ještě nějakej open air objeví...
petr
út srpen 25, 2009 8:01 am
SOL
aleši nedej se znechutit lidma který jedou jednou či dvakrát na SOL a pak si vylejvaj svoje mindráky v diskuzích. asi jsou pryč ty doby kdy lidi jezdili na akce čistě za zábavou a dobrou muzikou, všechno ostatní bylo tak trochu vedlejši. vždycky se všechno nepovedlo, ale nuda nebyla nidky a za tohle byli party ppl vděčný, asi se jen mění generace. každopádně se můžeš v klidu vykašlat na slinty všech těch lidí co jezděj druhej rok na SOL a myslej si že vědí všechno.
respekt za všechny summery, za všechny ty jména co jsi k nám přivedl, je to u tebe srdeční záležitost všichni který summer milujou jako já a všichni moji kámoši to vědí!
nedej se zvyklat nějakým blábolení na fóru, hlavu vzhůru, tento summer byl super a těšíme se na další ročník za rok.
SOL forever <3
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 133, 134, 135  Další Strana 3 z 135


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz