FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 KLUB ROXY « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

roxy klub

praha prague human traffix climax ultima zen vortex entrance

roxy
d_p
so duben 17, 2010 8:11 am
vlak
Loco Dice včera taky jel z Düsseldorfu do Milana vlakem a nikdo ho neukous Razz Very Happy tady de spíš o to kde se Seb momentálně nachází.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
so duben 17, 2010 1:54 am
Zítra se lítat nebude :-(..máme smůlu:-(
Ach jo.... Sad
tomášek
pá duben 16, 2010 7:38 pm
seb leger
mám velikou obavu že dorazí.. smile49 vlakem? pochybuju.. smile57
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
pá duben 16, 2010 5:31 pm
Já taky, stačí sledovat Légerův twitter nebo facebook, zrovna dneska zrušil jedno vystoupení, ale tak snad už to zítra bude lítat, ostatně...
citace:
Unfortunatly, I will not be able to play tonite at Lollipop in Tirana due to the flight problems all over Europe at the moment. We try to find another date to reschedule that show in a near future. "Amsterdam Airport: There will be no departures from, or arrivals into Amsterdam until Saturday 17 April, 06:00 hours loca...l time." If airports are opening tomorrow, Il'l be for sure at Roxy - Prague, finger crossed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
pá duben 16, 2010 5:02 pm
@ jirka
No chlape toho bych se aji krapec bál...
jarka_
pá duben 16, 2010 4:59 pm
Těším se zítra na Legera do Roxy, ale docela se bojím, aby nakonec dorazil, když je teď kvůli tomu vulkánu uzavřený letový prostor Sad na Elektru kvůli tomu nedorazí z Francie Oliviera Giacomotta, tak mám strach, aby to zítra stejně nedopadlo s Legerem, ale to by nám snad promotéři z Roxy dali vědět ne? I když lístek už mám stejně doma...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
st duben 07, 2010 2:53 pm
mája
Nebyl jsem přihlášen...Techno v roxy neni třeba...Lepší je to co tam jede teď...Neni na co si stěžovat...Smile
Hlavně ať tam jsou podobný DJs jako právě Brian Sanhaji Smile
Klidně by moihl přijet loco dice Smile
kopec
st duben 07, 2010 2:21 pm
roxy je spis house club a dnb
Smile Very Happy
Mája
st duben 07, 2010 1:51 pm
Techno neni treba Smile
Mája
st duben 07, 2010 7:30 am
a co techno v Roxy? kdy se ho dočkáme?
pavelNek
ne duben 04, 2010 11:02 pm
Brian Sanhaji..luxusní pařba.....
Anonymní
čt duben 01, 2010 7:19 pm
ICE
Very Happy stejně na to jednou dojde a pořídí si ho Smile)
kopec
st březen 31, 2010 7:40 am
KDE TO ZIJEEE FRANCIJEEE
SEBASTIAN LEGER 17 DUBNA IN CLUB ROXY PROSIM DOSTAVTE SE NA VLNE ELECTRO HOUSE RUCE K LEJZRUM ODLET Confused Very Happy smile44 STANICE VYSTUPUJEM NA KONECNY Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út březen 23, 2010 10:07 pm
Ice
Fuck FB, to si raději dám VB Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
út březen 23, 2010 4:09 pm
čolek
Jsi nam nerekl nic moc noveho Very Happy Uz by sis mel ten FB poridit Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út březen 23, 2010 3:07 pm
Na třetím pokračování noci FLOW bude Sascha Funke. Bylo mi to potvrzeno nejhlavnějším průkopníkem této noci, jemuž se omlouvám, že bonzuji, ale chci, aby z toho mělo radost více lidí Very Happy
kopec
po březen 22, 2010 8:33 pm
ice
sel bych ale musim si nadelat smenu na noc weki je dobrej ta produkce me dostala v CR se nemame za co stydet Very Happy respekt fakt hudba Surprised masakrova
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po březen 22, 2010 3:51 pm
Sakra bejt Pražák tak razim zcela určitě! Ale 3.4 do Roxy razim! Briana Sanhaji si nenechám ujít!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
po březen 22, 2010 11:30 am
FREE MONDAYS KŘEST EVIL KISS
Razi dneska nekdo na FM?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
po březen 22, 2010 11:24 am
Flow
Tak tohle byla vynikajici party. Luxusní hudba jak v podoni obou rezidentu tak hlavne Paula, dlouho jsem si takhle paradne nezatancoval... Very Happy Atmosfera byla naprosto dokonala, protoze takhle narvanou roxy jsem snad videl naposledy na Garniera. Bohuzel to se podepsalo i na neskutecnym vedru ktere bylo jen jedinym minusem tyhle party.
Dodatecne se omlouvam vsem co jsem slap na nohu snazil jsem se omlouvat ale obas to neslo Very Happy
Doufam ze Flow takhle bude pokracovat a uz se tesim na Sebastiena Legera Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po březen 22, 2010 8:37 am
sauna s Berlin hero
To, co se v sobotu událo v Roxy, by se dalo považovat za mejdan první půlky roku. Už na warm upu vedle v Lokále mi bylo jasné, že to bude trochu jinak než jindy. Každej , že půjdeme dovnitř až po 23. hod., že Praha začíná žít kolem půlnoci. Veliké prd pánové, v jedenáct už byla fronta u šatny tak 20m a plac už byl pomalu plnej hýbacích se hlav. První drinky, zdravice s plno kámošema a na pódium. Tam nás zaujal černý kožený gauč, ve kterém se krásně poslouchal Rai a Fatty M, kteří to parádně rozjížděli a lidi to dávali pořádně znát. Před jednou hodinou honem na toilet, protože potom to bude určitě problém. Problém to byl už nyní, všude narváno, na hajzliku taktéž. Rychle zpět a hle, Paul si už připravuje mašinky. Vše je ready, ale Paul se odebírá zpět do backstage, odkud vylézá po nějakých 20ti minutách a začíná svůj přednes Berlínského zvuku. Ten mi seděl jako prdel na hrnec, nádherné věci, které roztančily i gym balóny pověšené pod stropem. Tři z nich nevydržely a padly mezi lidi, kteří si s nima házeli, jako by vážily pár deka. Ale takovej nafouklej balón o průměru 60cm když přistane nečekaně na hlavě, tak je to docela znát. Security měli poplach, všechny honem sebrat a pryč s nima. Paul mezi tím přikládal a saunu moc přetopil. Teklo ze všech, pivo teplalo v kelímku, nechápu, proč se nepustila ventilace. A jestli byla puštěná, mělo se přidat. Zazněla většina z cd Berlin calling a přišlo dokonce na dva přídavky. Vystoupení hrdiny bylo velikým potleskem zakončeno a Roman s Fattym mohli dojet do konce. Většina lidí i s náma musela na čerstvý vzduch, proto opouštíme Roxy a dom. Byla to nádhera.
Jako plus : hudba, hudba, hudba
Jako mínus : narváno, nedýchatelno
Docela trapas bylo to, že měl Paul celou dobu ručník na otírání svého čela jako Pampalini, a na konci ručník chtěl hodit mezi lidi, ale jemu se nechtělo, proto se omotal o jednu diskokoluli a tam již zůstal. Paule, příště pořádně miř !!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
ne březen 21, 2010 11:01 am
jehehééééé to vám byl ale nářez....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
so březen 20, 2010 6:31 pm
A dneska večer mu řeknu : voe Paule, jsi véééééliká ostuda, poprvé v čr. No prostě masakrrrrrrr.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
so březen 20, 2010 4:59 pm
peppe
Mám tam od půl osm objednanejch 6 placů v kuřácké části. Kedyžtak doraž voe Very Happy
Jdu se holit, vonět, voskovat, gelovat, šminkovat, barvit apod. smile55 Kecám, jedu smradlavej, tak jak jsem Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so březen 20, 2010 2:30 pm
čolek
v tom lokále na warm upu se asi uvidíme.....a jestli ne tam tak...... smile30 na place
no když se to vezme kolem a kolem tak to je taková vzpomínka na gárnierův pražskej dabl....hm, bez gárniera Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so březen 20, 2010 12:41 pm
čolek
Idea taky doufám ve ventilaci nerad bych ... smile45 Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
pá březen 19, 2010 8:56 pm
Tak už zítra vstup do jiné dimenze. Před tím ještě posezení v Lokále vedle Roxy a potom už jen Berlin Calling. Doufám, že bude fungovat ventilace smile38
technek
pá březen 19, 2010 4:11 pm
Lístky
Vyhrál jsem v soutěži, nabízím dva již koupené lístky za předprodejovou cenu 660 kč zítra před vchodem. zahum@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
pá březen 19, 2010 3:55 pm
...
Nemalá závist Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá březen 19, 2010 3:22 pm
Paul
...to vidím jen na otočku na Paula Smile ale těšim se taky dost Idea
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další Strana 2 z 12


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz