FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 MEJDANY - kam se chystáte, kde jste byli a jaký to bylo? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
lukke kopulety
po listopad 29, 2010 8:44 am
pete heller
pete heller nesklamal loutka na konec lidi parada dalsi kalbu v kostele lukas mazec
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomcek
čt listopad 25, 2010 1:26 pm
FLY Bermuda
Na začátku listopadu jsme zajeli do Berlína na Bermuda Festival - všem doporučuju. Od středy do soboty každou noc party v nejvyhlášenějších klubech a vyvrcholením je halovka na letišti Tempelhof, kdy z haly vyjdete přímo na ranvej. Letos zahráli papá Sven, Richie Hawtin, Paul Kalkbrener, Loco Dice, Tiefschwarz,..... Všem doporučuju, luxusní záležitůstka. Very Happy
Eri
st září 22, 2010 5:10 pm
Techno
Ca lidi,kdo mate rad stary dobry techynko,tak dorazte v patek na tenhle mejdan,urcite to bude stat za to Smile
http://www.techno.cz/party/67035/
petjan & co
čt červenec 15, 2010 8:39 pm
WE ARE ONE!
http://www.weareonefestival.com/

Sedm lístků koupeno přes Eventim Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt červenec 15, 2010 7:50 pm
Téňo Open Air

Téňo je znovu tady, ale tentokrát poprvé i jako samostatná akce se vším všudy a pod otevřeným nebem. Oddechněte si uprostřed festivalového léta s naším rodinným open-airem, na kterém Vás roztančí pestrý seznam Djs všeho druhu.

Pozvání přijala například půvabná Djane Adlet, která na nás nevytasí nic jiného než tvrdé techno nebo momentálně jeden z nejkvalitnějších umělců v jeho věku na naší scéně Dj Subgate. Nebude chybět ani drsný houseboy Mark Evil, nezastavitelná dua Kifli & Carrasco a Ufi DaMan s Tokátkem, ale také dorazí i techno matador Dj Ravic a uzavírat vše bude minimálovým setem renesanční fotograf Gusman Smile

Statek Kotlářka už nedávno žil čarodějnickými akcemi Burn Bitch, které slavily obrovský úspěch a zahradní prostory jsou podle nás tedy jako předurčené pro nezastavitelnou a náruživou kalbu. Pro ty co milují letní grilování, tak nebude chybět ani to a ta pravá letní atmosféra bude tedy samozřejmostí. Doražte na naši první house & techno & minimal akcičku a vykalte se s námi jak jen to bude fyzicky možné! Smile Budeme se těšit! Startujem v pátek 30.07 ve 20:00!

VSTUP: FREE

Djs: Djane Adlet, Subgate, Mark Evil, Kifli & Carrasco, Ufi DaMan & Tokátko, Ravic, Gusman


***LINE-UP***

20:00 - 21:30 - Ufi DaMan & Tokátko
21:30 - 23:00 - Kifli & Carrasco
23:00 - 00:30 - Subgate
00:30 - 02:00 - Djane Adlet (exlusive in techno set)
02:00 - 03:30 - Mark Evil
03:30 - 05:00 - Ravic
05:00 - ???? - Gusman (in closing minimal set)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so červenec 10, 2010 12:44 pm
Summer Session 6

Hurá doma! Dlouho jsem nevěděl jestli vůbec pojedu, neměl jsem odvoz a dopravit se sám bylo téměř nemožné! Nakonec kámoš měl volná místa v autě tak jsem hned jedno zabral! Ukacal mistra abych nemusel v sobotu do práce (stejně to neplatěj, svině) než jsem dorazil na místo tak mě čekala dlouhá cesta v 18:35 bus do Holic a ve 21:00 z Holic na SS! Dojeli jsme tam chvíli po půlnoci! Od jedné hrál Spiros! Celkem fajn set, byl dobrej, během něj jsem přidal pár piv k těm předešlím v autě Smile Ale co pak předved Greg Notill byl prostě mazec! Suprovej set! Drsnej sound! Hrál dost dobře tvrdě! Perfektně jsem zapařil popil další pivka . . . Desta s GolPem nesklamali! Ale pak začalo svítat a nevim proč, ale lidi se se svítáním vytratili! Zbylo jen pár odvážlivců a to většinou my! My co dorazily z dálky! A pár Djs! Lidí bylo k ránu fakt málo! Takže na závěrečný set Kesz vs. Peca bylo pramálo lídí! Ovšem i tak zahráli dobře! Celkově moc podařená akce, lidí dost! Až skoro plno! Před hlavní stagí nebylo pomalu k hnutí, ale to nevadilo! Akce se opravdu povedla! Doufám, že za rok tam budu znova!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ebilk
so červen 12, 2010 2:00 pm
Planetum
Příští pátek se chystám sem - Planetum párty v Brně - vypadá to na docela akci Smile)
Plakát - Planetum Party
lukas
pá červen 11, 2010 3:29 pm
komunista
mě to říkal trava na roxy v únoru a všici se mě smáli že kecam syfon vím ne LOUTKA TRAVA SOBOTA OPEN O2 FIELD GOD IS A DJ Confused Very Happy Very Happy Smile Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá červen 11, 2010 3:20 pm
lukas

Cože? Trávu s Loutkou jsem nějak přehlídnul! No tak to samozřejmě na tyhle pány se taky moc těšim!
lukas
pá červen 11, 2010 9:29 am
komunista
jeste kosheen djs ltj buken loutka trava
alles gute
čt červen 10, 2010 9:36 pm
KALI AVAAZ


Milan má nachystáno, MikeH se na ni těší až
ouvej Very Happy a jemnostslečna Kali si před zrcadlem trénuje pózy pro Pražské
foťáky. Konkurence bude v sobotu opět veliká-god bless-ale premiera KALI
AVAAZ v Praze je taky slušná kláda. jo a samo že grátis a samo že s
vizualizerem par excelance VJ Martinem. MikeH začne básnit v 21......:00,
KALI roztáhne závoje kolem pulnoci a ranní fajnovosti zahraje Milan
Kroutil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
čt červen 03, 2010 7:28 pm
Tak výlet do Polska se konat nebude! Mám doma lístky na Open Air festival! Bude to docela úlet po technu tam není vidu ani slechu, ale Faithless a Röyksopp společně s Moguajem jsou dostatečným lákadlem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út červen 01, 2010 3:23 pm
Tunnel Electrocity

Nechystá se tam někdo? Popřípadě byl tam, už někdo v minulosti? Mám v plánu si tam zajed pokud budu mít 3týdny nucené dovolené což mi celkem hrozí! Myslím, že letos maj hodně dobrej lajnap!

http://www.1408.pl
alles gute
út červen 01, 2010 12:48 am
session s KALI AVAAZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne květen 23, 2010 9:51 am
jerrry

Tak to je síla! To bych jim asi něco nehezkého řek, já totiž nosim dlouhé kalhoty téměř celý rok co to jen jde dokud není několik stupňů pod nulou a není sněhu nad boty! Takže mě by tam asi nepustili nikdy! Ale to je jedno tohle fakt nechápu a jak si to vůbec můžou dovolit! Přece to není opera kde misíš mít oblek . . .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
ne květen 23, 2010 8:43 am
Mecca
Včera jsme se s přáteli zase po nějaký době vypravili do Meccy, ale nepustili nás dovnitř, protože prý na sobě nesmíme mít kraťasy (můj případ), ale pouze dlouhý kalhoty. Co to je probůh za vejmysl? Nakonec jsme to otočili směr Roxy, kde to nemělo chybu, ale nějak mi důvod tohohle omezení uniká? Surprised vymetl jsem už docela hodně klubů, ale tohle se mi ještě nestalo Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komár
út květen 18, 2010 3:48 pm


nechystá se někdo semhle??? Embarassed


Link


tohle bude vyvoněnej festiválek Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út květen 04, 2010 10:11 pm
dance-event
to vypadá dost dobře - začínám uvažovat že bych se i pridal. Vy máte pořád místo v autě nebo čím jedete?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
po květen 03, 2010 5:00 pm
SPRING BREAK
nechce se někdo přidat ?

Spring Break 2010

Lukáš
po květen 03, 2010 4:13 pm
Bazéna párty 8Května
100lidí Já dj s kámošem pařba pod hvězdama
Lemur
po květen 03, 2010 11:46 am
Drinky a dárky pro Vaše párty
LEMURSHOP.CZ - alkohol, zippo, skullcandy sluchátka, gadgets, vychytávky Lemurshop.cz alkohol
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne květen 02, 2010 10:09 am
Aircross

Hurá doma! Tak včerá jsem metro zvládnul levou zadní! Cross jsem taky našel v pohodě! Z klubu jsem byl nadšenej, úžasný dekorace perfektní nápad! Sice klub malej, ale fakt dobrej! Překvapila mě i cena piva, bál jsem se, že v praze to bude předražený, třeba jako na áčku nebo tak! Ale cena byla naprosto v pohodě i pivko bylo dobrý! První hrál Nytram no a musim říct nic moc! Na začátku to rozjížděl pěkně, ale pak házel tracky který se nehodili k sobě sice je uměl namixovat, ale celkově set nic moc! Ale během jeho setu s malym spožděním začal hrát Reznyk na toho jsem se hodně těšil, a zahrál opravdu dobře, ale před jeho koncem jsem běžel nahoru na Elektrabela! Začal pomalu, ale časem se jeho set pěkně vyvïnul a byl to mazec! Moc dobrej set! Jen chudák hrál asi pro 5 potom možná pro 10 lidí! Což byla určitě škoda! Vůbec s návštěvností to bylo na čtýru! Nemám odhad kolik tam bylo lidí, ale jestli 100 za celej večer tak je to moc! To trochu kazilo atmosféru, která tam vlastně něbyla nějak valná! Pak Krejd ani Hyde mě moc nenadchli a ani dole Clara s Trancegatem takže jsem se celkem dost nudil! Potkal jsem tam sice Kepeera, ale to byl jedinej známej člověk, takže v tu chvíli zábava veškerá žádná, což byla trochu škoda! Takže pivka a nuda udělali svoje a trochu jsem klimbal, ale pak to roztočil Reznyk na hlavní, hrál suprově, jen mohl možná o něco pomaleji, bylo dost poznat jak má tracky zrychlený, ale jinak mazec, moc dobře se na to pařilo! Pak jsem si myslel, že si skočim na Alu, ale ten asi nedorazil nebo nevim co se stalo, ale dolní stage byla zavřená! Takže jsem pak dal ještě jedno pivko a chvíli po 5tý jsem pádil na metro a na vlak domů!
No celkově to nebyla špatná akce, ale dost jí srážela návštěvnost a prakticky nulová atmosféra! Kdyby dorazilo víc lidí bylo by to o dost lepší! Ale i tak to celkem šlo! Doufám, že na pokračování dorazí víc lidí, včetně mě!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so květen 01, 2010 7:07 pm
to DF

jo tak to snad zvladnu!Uz sedim v buse, za hodku jsem na cernaku!Takze do 9ti bych mohl dorazit do Crossu! Uz se moc tesim snad to tam bude stat za to!
Anonymní
pá duben 30, 2010 9:16 am
:p
DF
pá duben 30, 2010 8:43 am
2lost komunista :)
jou z CM pojedes metrem prelezes na Florenci na cervenou a pokracujes podle myho navodu, ztratit se snad ani nejde Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá duben 30, 2010 6:55 am
taky snad aircross
... pokud tam po náročném programu čarodejnic a oslavě narozek vůbec dolezu Idea Rolling Eyes Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
čt duben 29, 2010 8:49 pm
Tak jsem si to všechno jakstač zjistil! Jak se dostanu z Liberce do Prahy z černýho mostu do Holešovic jede metro takže by to neměl být problém a z vlakáče jede dost vlaků který mě zavezou domů do Litomyšle! Ale bude to masakr! Takhle obtížnou cestu na akci jsem snad ještě něměl! Snad moc nezabloudim abych kolem 9tý tam, už byl chci stihnout set Reznyka!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další Strana 2 z 18


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz