FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 MEJDANY - kam se chystáte, kde jste byli a jaký to bylo? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vallynka
st únor 27, 2008 5:20 pm
TRANCE ENERGY
TRANCE ENERGY bylo fakt boziiii!!Uz se tesim na dalsi akci mimo CR...je to upe o necem jinem az teda na ty lidi...vekova kategorie 18 az 70 let snad Laughing
Ta jedna starsi damu v oblecku kterou jsem tam videla me fakt dostala...sem myslela ze mam haluz....skoda ze jsem ji nevyfotila....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bejwlik
út únor 26, 2008 11:09 pm
Climax
nemůžu jen souhlasit,climax je vždycky best Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTR
út únor 26, 2008 8:59 pm
Climax - Chris Sadler 23.2.08 Bylo to super!!
katterina1234
po únor 25, 2008 5:27 pm
videa z TE
ahojky tak tady mate par mojich videek z TE. Enjoy it!!!

http://www.youtube.com/user/katterina123
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po únor 25, 2008 5:00 pm
trance energy 2008
takhle to tam vypadalo Smile bohuzel jediny misto, odkud se dalo divat trochu seshora bylo jedno vyvyseny podium, ktery slouzilo jako vip. jinak clovek musel koukat z pul kilometru a pekne natahovat krk Sad


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
ne únor 24, 2008 11:13 pm
back from Trance Energy
Uhh, tak zkusim nějaký stručný dojmy... čekala jsem víc, byla jsem zklamaná... a přesně zde platilo pravidlo, že pokud jsem od nějakýho DJe moc nečekala, tak mě zaujal, a pokud jsem se na někoho těšila, tak mě zklamal... ale kdo ví, třeba jsem jen neměla náladu na tuhle hudbu, celkově jsem spíš poslouchala než pařila...
Musim vyzvihnout live act Gelderena (This Way, Dirty Rocker a Prodigy - Firestarter) + samozřejmě jeho vzhled a vystupování udělaly hrozně moc, škoda, že DJ set byl úděsnej... až na pár songů hodně potěšil Alex M.O.R.P.H. a - ano, čtete dobře - Tiesto, resp ta hodinka a půl, co jsem slyšela byla výborná... pak už jsem pádila na Ernesta a Bastiana.. kromě těhle tří mě v podstatě nikdo nebavil, všechno bylo nudný (tech)trancový mlácení do popelnic... škoda, že jsem nestihla na house stagi Jeana s ženskou MC (podle referencí hooodně výbornej Smile ) a Ultraform na konci, kterej údajně dělal dobrý p*čovinky...
Cesta se dala přežít (samozřejmě velký díky osazenstvu), organizace v poho, opět musim pochválit lockerboxy, na záchodech to odsejpalo, MCs na trancu nic moc, na housu údajně výborná, ale neslyšela jsem, lasery, efekty a podobný věci samozřejmě taky byly, ceny tradiční holandský... a co mě pobavilo byla nabídka piercingu a masáží Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne únor 24, 2008 9:50 pm
trance energy - utrecht
jsem si nejak zamiloval holandsko smile28
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
ne únor 24, 2008 7:23 pm
tak mám rozbitý koleno, jsem jako mrtvola, ze skoro ani chodit nemuzu, ale vikend se povedl naprosto luxusně.
páteční radost hodne vydarena akce plna starych dobrych songu, a vcera to samy Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cwapinka
pá únor 22, 2008 4:19 pm
Taky Havana tour de club - btw: neví někdo aspoň přibližnej line up?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá únor 22, 2008 3:20 pm
Havana Club Tour dnes večer Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
pá únor 22, 2008 1:08 pm
11th března, klub Flex, Vídeň, vstup 14ejro...
DJ DUBFIRE aka polovina dua DEEPDISH!!!!!!
když si vzpomenu na jeho poslední ŠESTIHODINOVÉ představení ve veletržáku, mám zas husinu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
pá únor 22, 2008 1:15 am
to sem taky sbirala, ale zahy me to preslo. ikdyz kolem r. 2001, 2002 byly krasny letaky, pak uz jsem to nesledovala:)
a taky jsem mela rada ten tistenej program roxy, jak tam byl ten mimozemstan,kazdej mesic jina barva..
Anonymní
pá únor 22, 2008 12:16 am
Zdravim z crosu
A to jste jeste nevideli moji sbirku letaku z akci,muj pokoj je pokryt po vsech stenach a jeste mam obrovskej stos nenalepenejch:-Djinak zdravim z crossu,je tu nejakej dubstep,lidi malo o pulnoci to balim!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilusion
pá únor 22, 2008 12:15 am
toky tokátko
musímm uznat že tvá stěna v pokoji je velmi zajímavá Laughing
Anonymní
čt únor 21, 2008 10:38 pm
toky tokatko
skoro to smrdi monopolem Ticketpra Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
čt únor 21, 2008 10:34 pm
toky tokátko
to mě asi ani nenapadlo to spočítat.. Very Happy ja si odkladám listky od r.2000 (abych mohla vzpominat, az skoncim jako stara na vozejku) a mám úpe narvanou obálku a to tam este neni vsechno..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt únor 21, 2008 5:59 pm
a to sem ještě nesundal ty, který mám v pokoji po stěnách, nedávno sem to počítal a vyšlo mi to něco okolo 15ti tisíc za akce za lístky Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt únor 21, 2008 5:54 pm
anonymní
děkjů
Anonymní
čt únor 21, 2008 4:51 pm
toky tokátko
slušná zásobička Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt únor 21, 2008 4:49 pm
kde sem byl a kam pudu

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
resolut
st únor 20, 2008 7:27 pm
taakk
v patek si dam Plugeho a Wetrixe live ve zkusebne, sobota jen tak na jukandu na freecko na Shadow Cabaret v J.Hradci..Noo a pak se asi vydam na V9kend - Apparat, Ellen Alien, Subsist, M.Funck,...Potom asi az Technasia na Palube v Sobeslavi, mozna stihnu nejaky ten jungle vecirek dje Olivaze v sousednim meste Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vallynka
st únor 20, 2008 10:05 am
Anonymní
Urcite povykladame....verim ze jich bude dost... Surprised Confused Cool
Anonymní
st únor 20, 2008 9:56 am
Vall
tesime se na vase zazitky Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vallynka
st únor 20, 2008 9:55 am
TRANCE ENERGY
Chystam se v sobotu s poslouchej.net zajezdem do Holandska na TRANCE ENERGY!!!To bude PECKAAAAAAA ...se tesim Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
út únor 19, 2008 8:07 pm
pátek - remember house v radosti
sobota - v mnichove hradisti narozeniny skipworkera
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
ne únor 17, 2008 2:45 pm
Taktéž páteční diskotéka
Ale musím říct, že mě po letech mile překvapila... Zamířili jsme si to do Lucerny v Č.Budějovicích, vstup 50, ale ty ceny na barech maji fakt hustý, třeba malý pivko za 40 kč Idea , to bylo moje nejdražší malý pivko v životě. Jinak muzika docela do housu, sice komerčnější, ale pohoda a Oldies dole jasná jednička a narváno ale příjemně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
ne únor 17, 2008 11:23 am
jsem skejsla v Boleslavi na vikend a tak jsem sla na mistni jediny misto, kde to trochu zije. na diskoteku pro postarsi generaci, kam chodi i mlady. a zas mi to minimalne na rok stacilo. za a) to bylo hrozny a za b) je mi ted hrozne po vsech tech panacih.. ale pozitivni vec - finska za 35,- Laughing
Marden
ne únor 17, 2008 1:14 am
[b]Paluba Soběslav - Kinetic 7.3. [/b]
březnový díl s podtitulem / tech-trance
od 21 do 22h. mají na patry Kinetic všechny HOLKY vstup
!!!ZDARMA!!! (Tak doufám, že jich tam dorazí co nejvíc)
Jinak 99,-
Line up:
22:00-00:00 Deny
00:00-02:00 Da moon
02:00-04:00 K.Sandra smile28
04:00-06:00 Mr. Pole
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po únor 11, 2008 3:26 pm
Sensation Praha
..Mno, vyrážim na senzaci..ale těšim se tam čim dál tím míň (a to ještě nezveřejnili line-up)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
po únor 11, 2008 3:22 pm
Jervin
uf, tak to je kruto line up.. karote, luciano, villalobos, hawtin, loco dice..
o tom budu silne uvazovat!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další Strana 17 z 18


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz