HYPERACTIVE

Datum: Sobota 29. 3. 2014 - 21:00 - 05:00
Místo: Jihočeský kraj - České Budějovice - K2
Styl: minimal, schranz, techhouse, techno
Cena: 99 Kč
Popis: Destroyer - Producent, live aktér, DJ a hlavně člověk s vytříbeným vkusem pro techno různých rychlostí - tak bychom mohli charakterizovat Marka Hradila z Prahy, který není na české hudební scéně žádným nováčkem. Svou hudbu vydává v ČR i v zahraniční již několik let a jeho práce nese ovoce, protože několik jeho vlastních tracků se již na serveru beatport.com umístilo v TOP 10, což je v celosvětovém měřítku nově vycházející muziky velký úspěch. Na belgickém festivalu Tomorrowland s pravidelnou návštěvností okolo 120ti tisíc lidí zahrál Carl Cox jeden z Markových úspěšných tracků “Terra nova”, který vyšel na zahraničním labelu Naked Lunch records, máme proto velké štěstí, že se nám podařilo Marka přesvědčit, aby zavítal na jih Čech, protože podle jeho slov nejvíce času tráví skládáním nových tracků a zbylý čas v jeho kalendáři vyplňuje akce za akcí. Své kvality dokazuje i tím, že již nepotřebuje nutně hrát z CD nebo Vinylů - dokáže hudbu vytvářet živě na místě, a proto jeho live vystoupení rozhodně stojí za zmínku.

Peterson - DJ a producent, který se v současné době stal korunním princem české hard techno scény - tak to je Marek Petrus, který lidem po celém světě servíruje v pořádných dávkách tvrdých basů i melodické pasáže. Po vystoupeních na zásadních parties v ČR, jako je např. brněnská Apokalypsa, Sun festival, Summer Session a absolvování velice úspěšné tour po jižní Americe s další českou legendou DJem Golpem, se i DJ Peterson dostal do hledáčku mnoha příznivců energického hard techna. Nyní obsazuje čím dál častěji line-upy nejen v Praze a Brně, ale i v zahraničí a jako prvním se nám ho podařilo pozvat do Českých Budějovic.

T-mass - DJ a producent, vlastním jménem Tomáš Skrbek, pochází ze severu Čech nedaleko Litoměřic. O elektronickou hudbu se začal zajímat již v roce 1999 a o pár let později našel svou krevní skupinu, svůj směr, a tím bylo a je TECHNO. Po odehrání několika desítek sólových akcí se v roce 2013 zapojil do nově vzniklého DJ projektu T-mass & Peterson, kde společně zahráli techno sety ze 4 decků a 2 mixů. Rok 2013 se zároveň stává pro T-Masse klíčovým a začíná se objevovat na české techno scéně, na eventech jako: Bash Beats, Revolution Beats, Loony house, Summer Session, Sun festival nebo PigFest. V Českých Budějovicích bude mít také svou premiéru a proto si ji nenechte ujít.

Psylector - DJ a začínající producent, pochází z Č.Krumlova a již 8 let žije a pracuje v Praze. Od léta roku 1999, kdy navštívil svou první párty, resp. festival - Summer of Love - začala gradovat jeho touha po míchání a jeho organismus už reagoval jenom na techno. Z vinylů odehrál několik parties po menších pražských klubech, aby následně 31.7. 2010 mohl spolu se svým kamarádem DJ Galacticem (dnes DJ Antoni) uspořádat vlastní velice úspěšný open air s názvem “Dance Sensation”. Následovala série parties po pražských klubech až se v roce 2013 Ondřejovi podařilo zahrát si vedle takových jmen jako B.UNQ!, Calbee, Wetrix, Spigl, Pluge, Sindhyl, Grom a Fillutto.

Grom & Fillutto - DJové a párty ještěři, kteří přinášejí nový, svěží vítr v podobě tech-trancu, tech-housu, progressive psy-trancu a techna nejen na free scénu. Oba pánové zažili czech-tekky i komerční techno parties až se jejich sen stát také za mixem stal skutečností. Oba dva zahráli na narozeninách DJ Psylectora, kde předvedli velmi líbivé a živé sety. Jistě není pochyb o tom, že si úvod párty HyperActive v jejich podání náležitě užijete.
Web: www.facebook.com/events/1395583374037118
HYPERACTIVE
Destroyer, Peterson, T-mass, Psylector, Filluto, Grom

K2

Sokolský ostrov 1
České Budějovice
370 01
Program:
Program v K2
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika