Partylist

Lokalita
Kalendář
1
2
3
Květen 19
Od - do:

SOBOTA 1. 6. 2019

HARDSHOCK (NL)

Styl: hardcore, techno
Nizozemsko - Hellendoorn
Hellendoorn woods
Vystoupí: Angerfist LIVE, N-Vitral vs. Deadly Guns, Dr. Peacock vs. Billx, Sefa, Guerrillas LIVE, Anime [special], Mad Dog, Nosferatu [album showcase], D-Fence, Never Surrender, Dither, Restrained, Host: Ruffian, F. NøIzE, Akira vs. Drokz, Andy the Core, Noisekick LIVE, Sjammienators, GPF LIVE, The Destroyer LIVE// Spitnoise, Angernoizer vs. NSD, DRS vs. Estasia, Lady Dammage, Cryogenic, Repix, FrenchFaces, Host: Da Mouth of Madnes, The Sickest Squad, Le Bask, Billx, M4LEFiK LIVE, Maissouille, Floxytek, The Speed Freak & Mutante [gabber disco set], Death by Design, Marcus Decks, Frantic Freak [early frenchcore set], Hungry Beats, The Braindrillerz LIVE, Super Trash Bros LIVE, Host: No-IDm , The DJ Producer, The Outside Agency, Negative A, Detest, Thrasher, Tripped vs. [KRTM] LIVE, Lenny Dee vs. Malke [special drum set], The Satan LIVE, Sei2ure vs. Stolen Cult, Igneon System LIVE, Stormtrooper vs. Dataklysm, Penta, Densha Crisis, Neophyte LIVE, Noize Suppressor, Tha Playah, Rotterdam Terror Corps LIVE, Re-Style, Unexist, Ophidian, MD&A LIVE, Endymion LIVE, Promo [files set], Buzz Fuzz, Painbringer, Sequence & Ominous, Host: Tha Watcher, Radical Redemption vs. Act of Rage, Warface vs. D-Sturb, Digital Punk, Deadly Guns, Delete, Rooler, Killshot, Sub Sonik LIVE, RVAGE, Nightbreed Crew [Endymion - Degos & Re-Done - MYST], Ncrypta, Genox presents: Inhuman Power LIVE, Host: Axys
další informace v detailu párty

ROCKOVÝ SLUNOVRAT

Styl: alternativa, drum and bass, electronic music, hip-hop, rock
Řevnice
Lesní divadlo
Vystoupí: Royal Republic, Itchy, Gaia Mesiah, N.O.H.A., Skyline
Vstup: od 490 Kč
další informace v detailu párty

ROCKOVÝ SLUNOVRAT

Styl: acoustic, alternativa, ambient, blues, crossover, dance music, drum and bass, dub, electro, electronic music, experimental, funky, garage, hardcore, hip-hop, house, indie, latin, metal, nespecifikovaný, pop, punk, raggajungle, reggae, rock, rock'n'roll, ska
Řevnice
Lesní divadlo
Vystoupí: Royal Republic, Wohnout, Horkýže Slíže, Gaia Mesiah, Itchy, Skyline, Auxili, Kapitán Demo, Sto zvířat, N.O.H.A., Prago Union, Circus Problem, Ting, I wear* experiment, Vosí Hnízdo, Glad for Today, Brando's eyes, Mad Rabbits, Monna, Cox&Vox, Madhouse Express, Dirty Blondes, Slapdash, a další...
Vstup: 490 kč
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 2. 6. 2019

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 3. 6. 2019

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 4. 6. 2019

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

STŘEDA 5. 6. 2019

MUSIC INFINITY

Styl: alternativa, electronic music, experimental
Vystoupí: THE GENTLEMAN LOSERS /FI + ALAPASTEL
další informace v detailu párty
SOUTĚŽ: MUSIC INFINITY

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 6. 6. 2019

SMASHING PUMPKINS

Styl: rock
Vystoupí: Smashing Pumpkins (USA)
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 7. 6. 2019

DJ HELL

Styl: techno
Praha
Roxy
Vystoupí: DJ Hell (DE)
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

TOM ROSENTHAL

Styl: folk
Vystoupí: Tom Rosenthal (UK)
Vstup: od 550 Kč
další informace v detailu párty

THE YOUNG GODS

Styl: industrial, rock
Brno
Fléda
Vystoupí: The Young Gods (CH)
Vstup: od 590 Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 8. 6. 2019

ROXY ROOFTOP VOL. 3

Styl: electronic music
Praha
Roxy
Vystoupí: Floex. Lumiere, Shaftling, Eva Porating
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 9. 6. 2019

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 10. 6. 2019

STILL CORNERS

Styl: indie, synth pop
Vystoupí: Still Corners
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 11. 6. 2019

DROPKICK MURPHYS

Styl: metal
Vystoupí: Dropkick Murphys (USA, Irsko)
Vstup: 1050 Kč
další informace v detailu párty

GODSMACK

Styl: metal
Praha
Lucerna
Vystoupí: Godsmack (USA)
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

STŘEDA 12. 6. 2019

JACOB BANKS

Styl: soul
Praha
Roxy
Vystoupí: Jacob Banks (Velká Británie)
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 13. 6. 2019

Žádné akce v tento den.

PÁTEK 14. 6. 2019

Žádné akce v tento den.

SOBOTA 15. 6. 2019

Žádné akce v tento den.

NEDĚLE 16. 6. 2019

Žádné akce v tento den.

PONDĚLÍ 17. 6. 2019

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 18. 6. 2019

SUM 41

Styl: punk, rock
Praha
Pivovar Staropramen
Vystoupí: SUM 41 (Kanada)
další informace v detailu párty

STŘEDA 19. 6. 2019

WOWS: JULIA HOLTER

Styl: alternativa, pop
Praha
NoD (Roxy)
Vystoupí: JULIA HOLTER
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 20. 6. 2019

BAGATELLES MARATHON

Styl: jazz
Vystoupí: The Bagatelles - John Zorn
další informace v detailu párty

PÁTEK 21. 6. 2019

METRONOME

Styl: alternativa, electronic music, pop, rock
Praha
Výstaviště Expo - Holešovice
Vystoupí: Kraftwerk (DE), Morcheeba (UK), Primal Scream (UK), Liam Gallagher (UK), Jungle (UK), Blackwave (BE), Anna Calvi, Lauran Hibberd, Ohm Square, WWW, Floex & Tom Hodge, Manon Meurt, Katarzia a další
další informace v detailu párty

KRISTIAN NAIRN - RAVE OF THRONES

Styl: house
Praha
Roxy
Vystoupí: Kristian Nairn (Irsko)
další informace v detailu párty

SOBOTA 22. 6. 2019

METRONOME

Styl: alternativa, electronic music, pop, rock
Praha
Výstaviště Expo - Holešovice
Vystoupí: Kraftwerk (DE), Morcheeba (UK), Primal Scream (UK), Liam Gallagher (UK), Jungle (UK), Blackwave (BE), Anna Calvi, Lauran Hibberd, Ohm Square, WWW, Floex & Tom Hodge, Manon Meurt, Katarzia a další
další informace v detailu párty

NEDĚLE 23. 6. 2019

Žádné akce v tento den.

PONDĚLÍ 24. 6. 2019

BRASS AGAINST

Styl: rock
Vystoupí: Brass Against (USA)
další informace v detailu párty

DEAD CAN DANCE

Styl: world music
Vystoupí: Dead Can Dance (Australie)
další informace v detailu párty

DISTURBED

Styl: metal
Praha
Lucerna
Vystoupí: Disturbed (USA)
Vstup: 790 Kč
další informace v detailu párty

GARBAGE

Styl: alternativa, rock

ÚTERÝ 25. 6. 2019

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 26. 6. 2019

KOOL & THE GANG

Styl: funky
Vystoupí: Kool & the Gang (USA)
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 27. 6. 2019

WALK OFF THE EARTH

Styl: indie, pop, reggae, rock
Vystoupí: Walk Off The Earth (Kanada)
Vstup: 895 - 2925 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 28. 6. 2019

DEFQON.1 (NL)

Styl: hardcore, techno
Nizozemsko - Biddinghuizen
Biddinghuizen
Vystoupí: Adrenalize, B-Front, Coone, D-Sturb, Devin Wild, Frequencerz, Headhunterz, Keltek, Noisecontrollers, Radical Redemption, Sound Rush, Toneshifterz, Access One, Amada, Andy The Core, Angerfist, Deadly Guns, Destructive Tendencies, Dither, I:gor, N-Vitral, Neophyte, Nosferatu, Wasted Mind, Yoshiko, Bass Chaserz, D-Attack, Delete, Digital Punk, Malice, Rebelion, Rebelion, Regain, Rejecta, Revivals, Sub Sonik, Warface a další
další informace v detailu párty

SOBOTA 29. 6. 2019

DEFQON.1 (NL)

Styl: hardcore, techno
Nizozemsko - Biddinghuizen
Biddinghuizen
Vystoupí: Adrenalize, B-Front, Coone, D-Sturb, Devin Wild, Frequencerz, Headhunterz, Keltek, Noisecontrollers, Radical Redemption, Sound Rush, Toneshifterz, Access One, Amada, Andy The Core, Angerfist, Deadly Guns, Destructive Tendencies, Dither, I:gor, N-Vitral, Neophyte, Nosferatu, Wasted Mind, Yoshiko, Bass Chaserz, D-Attack, Delete, Digital Punk, Malice, Rebelion, Rebelion, Regain, Rejecta, Revivals, Sub Sonik, Warface a další
další informace v detailu párty

MELVINS

Styl: metal, punk
Vystoupí: Melvins (USA)
další informace v detailu párty

NEDĚLE 30. 6. 2019

DEFQON.1 (NL)

Styl: hardcore, techno
Nizozemsko - Biddinghuizen
Biddinghuizen
Vystoupí: Adrenalize, B-Front, Coone, D-Sturb, Devin Wild, Frequencerz, Headhunterz, Keltek, Noisecontrollers, Radical Redemption, Sound Rush, Toneshifterz, Access One, Amada, Andy The Core, Angerfist, Deadly Guns, Destructive Tendencies, Dither, I:gor, N-Vitral, Neophyte, Nosferatu, Wasted Mind, Yoshiko, Bass Chaserz, D-Attack, Delete, Digital Punk, Malice, Rebelion, Rebelion, Regain, Rejecta, Revivals, Sub Sonik, Warface a další
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
MUSIC INFINITY
1 x 2 vstupy
HOT SINCE 82
2 x 1 vstup
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika