Partylist

Lokalita
Kalendář
5
14
19
25
26
27
28
29
Srpen 19
Od - do:

PONDĚLÍ 1. 7. 2019

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 2. 7. 2019

LOW

Styl: indie, rock
Vystoupí: Low (US)
Vstup: 490 Kč
další informace v detailu párty

STŘEDA 3. 7. 2019

BALATON SOUND (HU)

Styl: dance music, electronic music, house, techno, trance
Maďarsko - Zamárdi
pláž Balatonu
Vystoupí: ARMIN VAN BUUREN, DEORRO, DJ SNAKE, DON DIABLO, DUBFIRE, FUTURE, G-EAZY, HERNAN CATTANEO, J BALVIN, JAUZ, JESS GLYNNE, KILLY, MARSHMELLO, MARTIN JENSEN, NERVO, NICKY ROMERO, PAUL KALKBRENNER, RUDIMENTAL live, SOFI TUKKER, SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO, TCHAMI x MALAA, THE CHAINSMOKERS, TIESTO, TIMMY TRUMPET, VINAI, WILL SPARKS
další informace v detailu párty

BEATS FOR LOVE

Styl: drum and bass, electronic music, house, techno, trance
Ostrava
Dolní oblast Vítkovice
Vystoupí: Don Diablo, Robin Schulz, Jauz, Claptone, Chocolate Puma, Orjan Nilsen, Dimension, Delta Heavy, Egbert Live, AniMe, Heatbeat, Illyus & Barrientos, Loadstar, 3RDKND (Katharsys, Donny, Forbidden Society), Pythius, Merk & Kremont, Lewis Fautzi, Malice, Deas, Suburbass, DJ Hybrid, Selecta J-Man, Spirit Architect, The Sweet Life Society, FA73
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 4. 7. 2019

BALATON SOUND (HU)

Styl: dance music, electronic music, house, techno, trance
Maďarsko - Zamárdi
pláž Balatonu
Vystoupí: ARMIN VAN BUUREN, DEORRO, DJ SNAKE, DON DIABLO, DUBFIRE, FUTURE, G-EAZY, HERNAN CATTANEO, J BALVIN, JAUZ, JESS GLYNNE, KILLY, MARSHMELLO, MARTIN JENSEN, NERVO, NICKY ROMERO, PAUL KALKBRENNER, RUDIMENTAL live, SOFI TUKKER, SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO, TCHAMI x MALAA, THE CHAINSMOKERS, TIESTO, TIMMY TRUMPET, VINAI, WILL SPARKS
další informace v detailu párty

HRADBY SAMOTY (SK)

Styl: electronic music, alternativa, experimental
Slovensko - Moravany nad Váhom
hrad
Vystoupí: Brighter Death Now (SWE), Death In Rome (ATA), Sonic Area (FRA), ARRM (POL), Tábor Radosti (CZE), Nytt Land (RUS), Dave Phillips (CHE), Opening Performance Orchestra & Guldur (CZE), Shibuya Motors (SVK / CZE), Emerge w Instinct Primal (DEU / CZE), M.A.C. of MAD (CZE), БРАДА (SVK), SAMHAIN (SVK), Der Marebrechst (CZE), Inocenc (SVK / CZE), MARAKI (SVK), v0nt (CZE), Jeden Kmen (CZE), KEOSZ (SVK), Stavros Papadopulos (SVK), o /​\​/​\ /​\​/​\ (SVK), VRTAČKY PO DESÁTÉ HODINĚ (SVK), Nightcall (SVK), Line Gate (SVK), Casi Cada Minuto (SVK), TIGRIS ARGENTUM (SVK), TURBOSAMPLER (SVK), Sznur (POL), Pete On Speed (CZE), REDRUM (SVK), Saint Mark (SVK), Uncle Grasha's Flying Circus (CZE), Black Hole Constellation (SVK), By The Spirits (POL), untitled sea (SVK), ONNN (SVK), Aisling (CZE), Elvis F. (SVK)
Vstup: 30 - 50 €
další informace v detailu párty

ROCK FOR PEOPLE

Styl: electronic music, metal, punk, rock
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: BRING ME THE HORIZON / MANIC STREET PREACHERS / RUDIMENTAL LIVE / FRANZ FERDINAND / IN FLAMES / KODALINE / FLOGGING MOLLY / THE SUBWAYS / OUR LAST NIGHT / THE AMITY AFFLICTION / YOU ME AT SIX / TOMM¥ €A$H / FRANK IERO & THE FUTURE VIOLENTS / THE HU / SHVPES / PANJABI MC / TURNSTILE / IDLES / NOTHING, NOWHERE / THE SCORE / SCARLXRD / HANDS LIKE HOUSES / EISBRECHER / THE QUEMISTS / TOM GRENNAN / SWMRS / BAD OMENS / A MNOHO DALŠÍCH
další informace v detailu párty

BEATS FOR LOVE

Styl: drum and bass, electronic music, house, techno, trance
Ostrava
Dolní oblast Vítkovice
Vystoupí: Don Diablo, Robin Schulz, Jauz, Claptone, Chocolate Puma, Orjan Nilsen, Dimension, Delta Heavy, Egbert Live, AniMe, Heatbeat, Illyus & Barrientos, Loadstar, 3RDKND (Katharsys, Donny, Forbidden Society), Pythius, Merk & Kremont, Lewis Fautzi, Malice, Deas, Suburbass, DJ Hybrid, Selecta J-Man, Spirit Architect, The Sweet Life Society, FA73
další informace v detailu párty

PEKELNÝ OSTROV

Styl: hardcore, metal, pop, punk, rock
Holýšov
Areál Pekelného ostrova
Vystoupí: LORDI/fin, Divokej Bill, Škwor, Rybičky 48, Harlej, Dymytry, Traktor, Trautenberk, Walda Gang, Jaroslav Uhlíř, Pipes and Pints, Doga, Komunál, Vilém Čok & Bypass, DE BILL HEADS, Tlustá Berta, Interloud
Vstup: 750,-Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 5. 7. 2019

BALATON SOUND (HU)

Styl: dance music, electronic music, house, techno, trance
Maďarsko - Zamárdi
pláž Balatonu
Vystoupí: ARMIN VAN BUUREN, DEORRO, DJ SNAKE, DON DIABLO, DUBFIRE, FUTURE, G-EAZY, HERNAN CATTANEO, J BALVIN, JAUZ, JESS GLYNNE, KILLY, MARSHMELLO, MARTIN JENSEN, NERVO, NICKY ROMERO, PAUL KALKBRENNER, RUDIMENTAL live, SOFI TUKKER, SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO, TCHAMI x MALAA, THE CHAINSMOKERS, TIESTO, TIMMY TRUMPET, VINAI, WILL SPARKS
další informace v detailu párty

HRADBY SAMOTY (SK)

Styl: electronic music, alternativa, experimental
Slovensko - Moravany nad Váhom
hrad
Vystoupí: Brighter Death Now (SWE), Death In Rome (ATA), Sonic Area (FRA), ARRM (POL), Tábor Radosti (CZE), Nytt Land (RUS), Dave Phillips (CHE), Opening Performance Orchestra & Guldur (CZE), Shibuya Motors (SVK / CZE), Emerge w Instinct Primal (DEU / CZE), M.A.C. of MAD (CZE), БРАДА (SVK), SAMHAIN (SVK), Der Marebrechst (CZE), Inocenc (SVK / CZE), MARAKI (SVK), v0nt (CZE), Jeden Kmen (CZE), KEOSZ (SVK), Stavros Papadopulos (SVK), o /​\​/​\ /​\​/​\ (SVK), VRTAČKY PO DESÁTÉ HODINĚ (SVK), Nightcall (SVK), Line Gate (SVK), Casi Cada Minuto (SVK), TIGRIS ARGENTUM (SVK), TURBOSAMPLER (SVK), Sznur (POL), Pete On Speed (CZE), REDRUM (SVK), Saint Mark (SVK), Uncle Grasha's Flying Circus (CZE), Black Hole Constellation (SVK), By The Spirits (POL), untitled sea (SVK), ONNN (SVK), Aisling (CZE), Elvis F. (SVK)
Vstup: 30 - 50 €
další informace v detailu párty

ROCK FOR PEOPLE

Styl: electronic music, metal, punk, rock
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: BRING ME THE HORIZON / MANIC STREET PREACHERS / RUDIMENTAL LIVE / FRANZ FERDINAND / IN FLAMES / KODALINE / FLOGGING MOLLY / THE SUBWAYS / OUR LAST NIGHT / THE AMITY AFFLICTION / YOU ME AT SIX / TOMM¥ €A$H / FRANK IERO & THE FUTURE VIOLENTS / THE HU / SHVPES / PANJABI MC / TURNSTILE / IDLES / NOTHING, NOWHERE / THE SCORE / SCARLXRD / HANDS LIKE HOUSES / EISBRECHER / THE QUEMISTS / TOM GRENNAN / SWMRS / BAD OMENS / A MNOHO DALŠÍCH
další informace v detailu párty

BEATS FOR LOVE

Styl: drum and bass, electronic music, house, techno, trance
Ostrava
Dolní oblast Vítkovice
Vystoupí: Don Diablo, Robin Schulz, Jauz, Claptone, Chocolate Puma, Orjan Nilsen, Dimension, Delta Heavy, Egbert Live, AniMe, Heatbeat, Illyus & Barrientos, Loadstar, 3RDKND (Katharsys, Donny, Forbidden Society), Pythius, Merk & Kremont, Lewis Fautzi, Malice, Deas, Suburbass, DJ Hybrid, Selecta J-Man, Spirit Architect, The Sweet Life Society, FA73
další informace v detailu párty

PEKELNÝ OSTROV

Styl: hardcore, metal, pop, punk, rock
Holýšov
Areál Pekelného ostrova
Vystoupí: LORDI/fin, Divokej Bill, Škwor, Rybičky 48, Harlej, Dymytry, Traktor, Trautenberk, Walda Gang, Jaroslav Uhlíř, Pipes and Pints, Doga, Komunál, Vilém Čok & Bypass, DE BILL HEADS, Tlustá Berta, Interloud
Vstup: 750,-Kč
další informace v detailu párty

ADVENTURE

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: BEATCHASERS, NICK MARTINO, ANGRY BEATS, TOM HART
další informace v detailu párty

SOBOTA 6. 7. 2019

BALATON SOUND (HU)

Styl: dance music, electronic music, house, techno, trance
Maďarsko - Zamárdi
pláž Balatonu
Vystoupí: ARMIN VAN BUUREN, DEORRO, DJ SNAKE, DON DIABLO, DUBFIRE, FUTURE, G-EAZY, HERNAN CATTANEO, J BALVIN, JAUZ, JESS GLYNNE, KILLY, MARSHMELLO, MARTIN JENSEN, NERVO, NICKY ROMERO, PAUL KALKBRENNER, RUDIMENTAL live, SOFI TUKKER, SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO, TCHAMI x MALAA, THE CHAINSMOKERS, TIESTO, TIMMY TRUMPET, VINAI, WILL SPARKS
další informace v detailu párty

HRADBY SAMOTY (SK)

Styl: electronic music, alternativa, experimental
Slovensko - Moravany nad Váhom
hrad
Vystoupí: Brighter Death Now (SWE), Death In Rome (ATA), Sonic Area (FRA), ARRM (POL), Tábor Radosti (CZE), Nytt Land (RUS), Dave Phillips (CHE), Opening Performance Orchestra & Guldur (CZE), Shibuya Motors (SVK / CZE), Emerge w Instinct Primal (DEU / CZE), M.A.C. of MAD (CZE), БРАДА (SVK), SAMHAIN (SVK), Der Marebrechst (CZE), Inocenc (SVK / CZE), MARAKI (SVK), v0nt (CZE), Jeden Kmen (CZE), KEOSZ (SVK), Stavros Papadopulos (SVK), o /​\​/​\ /​\​/​\ (SVK), VRTAČKY PO DESÁTÉ HODINĚ (SVK), Nightcall (SVK), Line Gate (SVK), Casi Cada Minuto (SVK), TIGRIS ARGENTUM (SVK), TURBOSAMPLER (SVK), Sznur (POL), Pete On Speed (CZE), REDRUM (SVK), Saint Mark (SVK), Uncle Grasha's Flying Circus (CZE), Black Hole Constellation (SVK), By The Spirits (POL), untitled sea (SVK), ONNN (SVK), Aisling (CZE), Elvis F. (SVK)
Vstup: 30 - 50 €
další informace v detailu párty

ROCK FOR PEOPLE

Styl: electronic music, metal, punk, rock
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: BRING ME THE HORIZON / MANIC STREET PREACHERS / RUDIMENTAL LIVE / FRANZ FERDINAND / IN FLAMES / KODALINE / FLOGGING MOLLY / THE SUBWAYS / OUR LAST NIGHT / THE AMITY AFFLICTION / YOU ME AT SIX / TOMM¥ €A$H / FRANK IERO & THE FUTURE VIOLENTS / THE HU / SHVPES / PANJABI MC / TURNSTILE / IDLES / NOTHING, NOWHERE / THE SCORE / SCARLXRD / HANDS LIKE HOUSES / EISBRECHER / THE QUEMISTS / TOM GRENNAN / SWMRS / BAD OMENS / A MNOHO DALŠÍCH
další informace v detailu párty

BEATS FOR LOVE

Styl: drum and bass, electronic music, house, techno, trance
Ostrava
Dolní oblast Vítkovice
Vystoupí: Don Diablo, Robin Schulz, Jauz, Claptone, Chocolate Puma, Orjan Nilsen, Dimension, Delta Heavy, Egbert Live, AniMe, Heatbeat, Illyus & Barrientos, Loadstar, 3RDKND (Katharsys, Donny, Forbidden Society), Pythius, Merk & Kremont, Lewis Fautzi, Malice, Deas, Suburbass, DJ Hybrid, Selecta J-Man, Spirit Architect, The Sweet Life Society, FA73
další informace v detailu párty

PEKELNÝ OSTROV

Styl: hardcore, metal, pop, punk, rock
Holýšov
Areál Pekelného ostrova
Vystoupí: LORDI/fin, Divokej Bill, Škwor, Rybičky 48, Harlej, Dymytry, Traktor, Trautenberk, Walda Gang, Jaroslav Uhlíř, Pipes and Pints, Doga, Komunál, Vilém Čok & Bypass, DE BILL HEADS, Tlustá Berta, Interloud
Vstup: 750,-Kč
další informace v detailu párty

TŘEBSÍNSKÁ ZVONIČKA PLUS

Styl: folk
Třebsín
Třebsín
Vystoupí: TAXMENI, PACIFIK, SCHOVANKY, JITKA VRBOVÁ, NOVÁ SEKCE a další
Vstup: 100 Kč
další informace v detailu párty

EASTERN TUNES

Styl: alternativa, electro, electronic music, experimental, folk, indie, industrial, jazz, progressive, rock, world music
Mikulášovice
louka
Vystoupí: The Venopian Solitude (Alternative Rock, Malajsie), ZÄY (Folk Indie Spiritual Music, Tunisko), Shahab Tolouie Quintet (EthnoFlamenco, CZ, Persie), Mukaddas Mijit (Ujgurský tanec, Francie), Krylia Origami (Intelligent Indie Rock´n´Roll, Uzbekistán), Malox (Massive Avantgarde Jazz, Izrael)
Vstup: 150 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 7. 7. 2019

BALATON SOUND (HU)

Styl: dance music, electronic music, house, techno, trance
Maďarsko - Zamárdi
pláž Balatonu
Vystoupí: ARMIN VAN BUUREN, DEORRO, DJ SNAKE, DON DIABLO, DUBFIRE, FUTURE, G-EAZY, HERNAN CATTANEO, J BALVIN, JAUZ, JESS GLYNNE, KILLY, MARSHMELLO, MARTIN JENSEN, NERVO, NICKY ROMERO, PAUL KALKBRENNER, RUDIMENTAL live, SOFI TUKKER, SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO, TCHAMI x MALAA, THE CHAINSMOKERS, TIESTO, TIMMY TRUMPET, VINAI, WILL SPARKS
další informace v detailu párty

ED SHEERAN

Styl: folk, pop
Praha
Letňany
Vystoupí: Ed Sheeran (UK)
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 8. 7. 2019

ED SHEERAN

Styl: folk, pop
Praha
Letňany
Vystoupí: Ed Sheeran (UK)
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 9. 7. 2019

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 10. 7. 2019

Žádné akce v tento den.

ČTVRTEK 11. 7. 2019

POHODA (SK)

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, punk, rock
Slovensko - Trenčín
letiště
Vystoupí: Liam Gallagher, Lykke Li, The Roots, Skepta, The 1975, Mac DeMarco, Charlotte Gainsbourg, Mac DeMarco, Lianne La Havas, Mura Masa, Michael Kiwanuka, Death Grips, Jeff Mills, Lola Marsh, Morgan Heritage, Little BIG, Vitalic, Sofi Tukker, TOKiMONSTA, Calypso Rose, Dimension, Amadou & Mariam and The Blind Boys of Alabama, The Plastic People of the Universe & Filharmonie Brno, Donny Benét, Bolo nás jedenást’, Akua Naru a ďalší
další informace v detailu párty

PÁTEK 12. 7. 2019

POHODA (SK)

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, punk, rock
Slovensko - Trenčín
letiště
Vystoupí: Liam Gallagher, Lykke Li, The Roots, Skepta, The 1975, Mac DeMarco, Charlotte Gainsbourg, Mac DeMarco, Lianne La Havas, Mura Masa, Michael Kiwanuka, Death Grips, Jeff Mills, Lola Marsh, Morgan Heritage, Little BIG, Vitalic, Sofi Tukker, TOKiMONSTA, Calypso Rose, Dimension, Amadou & Mariam and The Blind Boys of Alabama, The Plastic People of the Universe & Filharmonie Brno, Donny Benét, Bolo nás jedenást’, Akua Naru a ďalší
další informace v detailu párty

MIGHTY SOUNDS

Styl: punk, rock, ska
Tábor
letiště Čápův dvůr
Vystoupí: Turbonegro, While She Sleeps, Dubiozu Kolektiv, Cockney Rejects, The Original Wailers a další
další informace v detailu párty

LÉTOFEST PARDUBICE

Styl: acoustic, alternativa, blues, chill out, crossover, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, punk, rap, rock, rock'n'roll, underground
Vystoupí: MANDRAGE, HORKÝŽE SLÍŽE, DIVOKEJ BILL, WANASTOWI VJECY, LENNY a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (TOČNÍK)

Styl: metal, pop, punk, rock
Točník
hrad Točník
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

REBELS

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: OHN NOAH (TR), OR THREAT, CHRIS DAVIES (HU), WHKRS
další informace v detailu párty

SOBOTA 13. 7. 2019

POHODA (SK)

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, punk, rock
Slovensko - Trenčín
letiště
Vystoupí: Liam Gallagher, Lykke Li, The Roots, Skepta, The 1975, Mac DeMarco, Charlotte Gainsbourg, Mac DeMarco, Lianne La Havas, Mura Masa, Michael Kiwanuka, Death Grips, Jeff Mills, Lola Marsh, Morgan Heritage, Little BIG, Vitalic, Sofi Tukker, TOKiMONSTA, Calypso Rose, Dimension, Amadou & Mariam and The Blind Boys of Alabama, The Plastic People of the Universe & Filharmonie Brno, Donny Benét, Bolo nás jedenást’, Akua Naru a ďalší
další informace v detailu párty

MIGHTY SOUNDS

Styl: punk, rock, ska
Tábor
letiště Čápův dvůr
Vystoupí: Turbonegro, While She Sleeps, Dubiozu Kolektiv, Cockney Rejects, The Original Wailers a další
další informace v detailu párty

LÉTOFEST PARDUBICE

Styl: acoustic, alternativa, blues, chill out, crossover, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, punk, rap, rock, rock'n'roll, underground
Vystoupí: MANDRAGE, HORKÝŽE SLÍŽE, DIVOKEJ BILL, WANASTOWI VJECY, LENNY a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (TOČNÍK)

Styl: metal, pop, punk, rock
Točník
hrad Točník
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

TŘEBSÍNSKÁ ZVONIČKA

Styl: folk
Třebsín
Na návsi u Kapličky
Vystoupí: COP (Plzeň) , Michal Tučný Revival, Grošáci, Mustangové, Rekonvalescence Hana Lounová-Idefix Band, Michal Braxatoris, Dixie banjoband
Vstup: Dospělý 100 Kč. děti a držitelé ZTP- ZDARMA
další informace v detailu párty

TOKÁTKO & FRIENDS

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: DJ TAPHA, RED-A (DE), TOKÁTKO, MAYDAY
další informace v detailu párty

HOREČKY FEST

Styl: breakbeat, dancehall, dub, folk, freetekno, hip-hop, jazz, latin, metal, pop, punk, raggajungle, rap, reggae, rock, ska
Frenštát pod Radhoštěm
Amfiteátr na Horečkách
Vystoupí: Martin Harich, Petr Rezek s kapelou Centrum, Ivan Mládek & Banjo Band, Aneta Langerová, Arakain, Separ, Aleš Petržela, Olga Lounová, Mr.Loco, Tata Bojs, Cocotte minute, OKÝBACHI, Na Značky!, Není zač!, Drutty, Elektr?ck Mann, Jaroslav Dušek, Coltcha united feat. Mikaela, DJ Lucky Boy, Harakiri Breaks Brothers, Radimit, Bruno, cubaQa, divadélka pro děti, BORIS ....
Vstup: předprodej 300 Kč, na místě 350 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 14. 7. 2019

MIGHTY SOUNDS

Styl: punk, rock, ska
Tábor
letiště Čápův dvůr
Vystoupí: Turbonegro, While She Sleeps, Dubiozu Kolektiv, Cockney Rejects, The Original Wailers a další
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 15. 7. 2019

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 16. 7. 2019

BLUEFEST

Styl: blues
Vystoupí: Keb’ Mo’, Ripoff Raskolnikov
další informace v detailu párty

RAMMSTEIN

Styl: metal
Praha
Eden Arena
Vystoupí: RAMMSTEIN (DE)
Vstup: 1690 - 1790 Kč
další informace v detailu párty

STŘEDA 17. 7. 2019

COLOURS OF OSTRAVA

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, rock, jazz
Ostrava
Dolní Vítkovice
Vystoupí: The Cure, Florence + The Machine, Rag'n'Bone Man, Years & Years, Rosalía, MØ, ZAZ, Mogwai, Tom Walker, Mariza, John Butler Trio, Richie Hawtin Closer, Shaka Ponk, Xavier Rudd, Ólafur Arnalds, Lewis Capaldi, Kronos Quartet, Hiromi, Sons of Kemet XL, Cory Henry & The Funk Apostles, Calypso Rose, Mathias Eick, Paolo Fresu Devil Quartet, Gang of Youths, TOKiMONSTA, Enrico Sangiuliano, Nicola Cruz, Emily Dust nebo David August a řada dalších
další informace v detailu párty

HANDSOME FURS

Styl: rock
Vystoupí: Handsome Furs (CA)
Vstup: 390 Kč
další informace v detailu párty

RAMMSTEIN

Styl: metal
Praha
Eden Arena
Vystoupí: RAMMSTEIN (DE)
Vstup: 1690 - 1790 Kč
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 18. 7. 2019

COLOURS OF OSTRAVA

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, rock, jazz
Ostrava
Dolní Vítkovice
Vystoupí: The Cure, Florence + The Machine, Rag'n'Bone Man, Years & Years, Rosalía, MØ, ZAZ, Mogwai, Tom Walker, Mariza, John Butler Trio, Richie Hawtin Closer, Shaka Ponk, Xavier Rudd, Ólafur Arnalds, Lewis Capaldi, Kronos Quartet, Hiromi, Sons of Kemet XL, Cory Henry & The Funk Apostles, Calypso Rose, Mathias Eick, Paolo Fresu Devil Quartet, Gang of Youths, TOKiMONSTA, Enrico Sangiuliano, Nicola Cruz, Emily Dust nebo David August a řada dalších
další informace v detailu párty

PÁTEK 19. 7. 2019

LÉTOFEST ČESKÉ BUDĚJOVICE

Styl: acoustic, alternativa, blues, chill out, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, punk, rock, rock'n'roll, underground
České Budějovice
Výstaviště České Budějovice
Vystoupí: MIG 21, MANDRAGE, HORKÝŽE SLÍŽE, WANASTOWI VJECY, DIVOKEJ BILL, MAREK ZTRACENÝ a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

COLOURS OF OSTRAVA

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, rock, jazz
Ostrava
Dolní Vítkovice
Vystoupí: The Cure, Florence + The Machine, Rag'n'Bone Man, Years & Years, Rosalía, MØ, ZAZ, Mogwai, Tom Walker, Mariza, John Butler Trio, Richie Hawtin Closer, Shaka Ponk, Xavier Rudd, Ólafur Arnalds, Lewis Capaldi, Kronos Quartet, Hiromi, Sons of Kemet XL, Cory Henry & The Funk Apostles, Calypso Rose, Mathias Eick, Paolo Fresu Devil Quartet, Gang of Youths, TOKiMONSTA, Enrico Sangiuliano, Nicola Cruz, Emily Dust nebo David August a řada dalších
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (KUN. HORA)

Styl: metal, pop, punk, rock
Kunětická hora
hrad Kunětická hora
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

DUPLEX ROUGE WEEKEND

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: FREEZEE, TOKÁTKO, NAMAAS, SIGGI, SIBERIER, JAVO, ANGRY BEATS, JAKE HALEY
další informace v detailu párty

SOBOTA 20. 7. 2019

DOMINATOR (NL)

Styl: hardcore, techno
Nizozemsko - Eersel
E3 Strand
Vystoupí: Angerfist, AniMe, Broken Minds, D-Fence, Deadly Guns, Dr. Peacock, Korsakoff, Mad Dog, Miss K8, Never Surrender, Nosferatu, Paul Elstak, Sefa, Tha Playah, Access One, Blaster, Bodyshock, DaY-már, Furyan, Juliëx, Lady Dammage, Re-Style, Restrained, Sjammienators, Spitnoise , Andy The Core, Angernoizer, Bulletproof, Cryogenic, DRS Belgium, Destructive Tendencies, F. NøIzE, Negative A, Partyraiser, The DJ Producer, The Outside Agency, The Satan, Thrasher, Act of Rage, Crypsis, D-Sturb, Delete, E-Force, Killshot, Public Enemies, Radical Redemption, Rebelion, Rejecta, Rooler, The Machine, Warface , Bass-D, Catscan, Darkraver, Gizmo, Mercenary, Neophyte, Noize Suppressor, Ophidian, Predator, Promo, The Menace, The Viper, Tommyknocker, Unexist , Akira, Deathmachine, Drokz, Fiend, Iconian, Proactive HC, Raxyor, To-Wa, Tripped, end.user Live: HKV, Khaoz engine, Noisekick, The Destroyer, Crypton, Death by Design, Frantic Freak, Maissouille France, Mr. Ivex, The Mastery France, The Sickest Squad, The Speed Freak a další
další informace v detailu párty

LÉTOFEST ČESKÉ BUDĚJOVICE

Styl: acoustic, alternativa, blues, chill out, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, punk, rock, rock'n'roll, underground
České Budějovice
Výstaviště České Budějovice
Vystoupí: MIG 21, MANDRAGE, HORKÝŽE SLÍŽE, WANASTOWI VJECY, DIVOKEJ BILL, MAREK ZTRACENÝ a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

COLOURS OF OSTRAVA

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, rock, jazz
Ostrava
Dolní Vítkovice
Vystoupí: The Cure, Florence + The Machine, Rag'n'Bone Man, Years & Years, Rosalía, MØ, ZAZ, Mogwai, Tom Walker, Mariza, John Butler Trio, Richie Hawtin Closer, Shaka Ponk, Xavier Rudd, Ólafur Arnalds, Lewis Capaldi, Kronos Quartet, Hiromi, Sons of Kemet XL, Cory Henry & The Funk Apostles, Calypso Rose, Mathias Eick, Paolo Fresu Devil Quartet, Gang of Youths, TOKiMONSTA, Enrico Sangiuliano, Nicola Cruz, Emily Dust nebo David August a řada dalších
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (KUN. HORA)

Styl: metal, pop, punk, rock
Kunětická hora
hrad Kunětická hora
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

ÚSTECKÝ BEERFEST

Styl: acoustic, alternativa, blues, crossover, folk, hardcore, hip-hop, metal, pop, punk, rap, reggae, rock, rock'n'roll
Ústí nad Labem
městské sady
Vystoupí: Schizzle orchestra, Ferit, Sklap, Točílas, Petr Kalandra memory band, Na3si, Doubravanka, Krušnohorská dudácká muzika
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

DUPLEX ROUGE WEEKEND

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: FREEZEE, TOKÁTKO, NAMAAS, SIGGI, SIBERIER, JAVO, ANGRY BEATS, JAKE HALEY
další informace v detailu párty

NEDĚLE 21. 7. 2019

Žádné akce v tento den.

PONDĚLÍ 22. 7. 2019

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 23. 7. 2019

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 24. 7. 2019

Žádné akce v tento den.

ČTVRTEK 25. 7. 2019

SKUNK ANANSIE

Styl: alternativa, rock
Vystoupí: Skunk Anansie (UK)
Vstup: od Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 26. 7. 2019

AIR FESTIVAL

Styl: electronic music
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: Sigma, Holy Goof, Skidope, Mesto, Junkie Kid, Blinders, Dr Phunk, Skyi a dalěí
další informace v detailu párty

SITNO BLUES (SK)

Styl: alternativa, blues, folk, jazz, pop, reggae, rock, rock'n'roll, ska, soul, world music
Slovensko - Banská Štiavnica
Počúvadlianske Jazero
Vystoupí: René Lacko & Downtown band(SK), Kiero Grande (SK), Peter Lipa band (SK), Dobré ráno blues band (US/CZ), The Gemblers (RS), Dani Robinson & Stonefree Experience CZ (US/CZ), Medial Banana (SK), Hudba z Marsu (SK), Ploštín Punk (SK), Edo Klena & Klenoty (SK), Poletíme? (CZ), Lomnické Čháve (SK), N3O (SK)
Vstup: 20 €
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (ŠVIHOV)

Styl: metal, pop, rock
Švihov
hrad Švihov
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

SOBOTA 27. 7. 2019

HP ROCK FEST

Styl: acoustic, alternativa, funky, hardcore, indie, jazz, pop, punk, rock, rock'n'roll, soul, world music
Horní Planá
Letní kino
Vystoupí: Black Velvet Suicide,Nesser, -123min., Harvester, E.O.S., OSA Killers, Rodriego_Estavesz, Klauni
Vstup: 180 Kč
další informace v detailu párty

GYMTECH FESTIVAL (SK)

Styl: house, minimal, techno
Slovensko - Nitra
Autocamping Jelenec
Vystoupí: Drahosh, Paul La Poid, Matthew, Dragon Hoang, Peter Sparks, Gutt, Zolike, Jajo
Vstup: 5€
další informace v detailu párty

AIR FESTIVAL

Styl: electronic music
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: Sigma, Holy Goof, Skidope, Mesto, Junkie Kid, Blinders, Dr Phunk, Skyi a dalěí
další informace v detailu párty

SITNO BLUES (SK)

Styl: alternativa, blues, folk, jazz, pop, reggae, rock, rock'n'roll, ska, soul, world music
Slovensko - Banská Štiavnica
Počúvadlianske Jazero
Vystoupí: René Lacko & Downtown band(SK), Kiero Grande (SK), Peter Lipa band (SK), Dobré ráno blues band (US/CZ), The Gemblers (RS), Dani Robinson & Stonefree Experience CZ (US/CZ), Medial Banana (SK), Hudba z Marsu (SK), Ploštín Punk (SK), Edo Klena & Klenoty (SK), Poletíme? (CZ), Lomnické Čháve (SK), N3O (SK)
Vstup: 20 €
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (ŠVIHOV)

Styl: metal, pop, rock
Švihov
hrad Švihov
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

HOLIDAY OVERDOSE

Styl: drum and bass, jungle, liquid funk, drum and bass, jungle, liquid funk
Vystoupí: Beast:season, Scareman, Metroc
Vstup: 100
další informace v detailu párty

Holiday Overdose

Styl: nespecifikovaný styl
Vystoupí: Beast:season, Metroc, Scareman
Vstup: 100
další informace v detailu párty

NEDĚLE 28. 7. 2019

SITNO BLUES (SK)

Styl: alternativa, blues, folk, jazz, pop, reggae, rock, rock'n'roll, ska, soul, world music
Slovensko - Banská Štiavnica
Počúvadlianske Jazero
Vystoupí: René Lacko & Downtown band(SK), Kiero Grande (SK), Peter Lipa band (SK), Dobré ráno blues band (US/CZ), The Gemblers (RS), Dani Robinson & Stonefree Experience CZ (US/CZ), Medial Banana (SK), Hudba z Marsu (SK), Ploštín Punk (SK), Edo Klena & Klenoty (SK), Poletíme? (CZ), Lomnické Čháve (SK), N3O (SK)
Vstup: 20 €
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 29. 7. 2019

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 30. 7. 2019

Žádné akce v tento den.
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #620 (Mixcloud.com)
14. 08. 2019 (123 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika