Partylist

Lokalita
Kalendář
5
27
28
29
Listopad 18
Od - do:

STŘEDA 1. 8. 2018

Žádné akce v tento den.

ČTVRTEK 2. 8. 2018

LET IT ROLL OPEN AIR

Styl: breakbeat, drum and bass, jungle, raggajungle
Milovice
letiště
Vystoupí: Andy C, Camo & Krooked, Netsky, Noisia, Pendulum, Wilkinson, 1991, A.M.C., Alix Perez a další
Vstup: od 1190 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 3. 8. 2018

ČESKÉ HRADY (ROŽMBERK n.V.)

Styl: pop, punk, rock
Rožmberk nad Vltavou
hrad Rožmberk nad Vltavou
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

BESEDA U BIGBÍTU

Styl: alternativa, electronic music
Tasov u Veselí nad Moravou
topolový hájek
Vystoupí: ZOLA JESUS (US), JAN P. MUCHOW & THE ANTAGONISTS (CZ), LVMEN (CZ), ASTRONAUTALIS (US), BLUE CRIME (NL), VENTOLIN (CZ), FALLGRAPP (SK), KALLE (CZ), KUF (DE), GHOST OF YOU (CZ), NAUZEA ORCHESTRA (CZ), THOMAS OLIVER (NZ), PACINO (CZ), MODRÉ HORY (SK), NYLON JAIL (CZ), COLD COLD NIGHTS (CZ), VEES (CZ), NIKANDER (CZ), FVLCRVM (SK), BILLOW (CZ), TOLSTOYS (SK), PLUS MINUS NULA (CZ), SÝČEK (CZ), ELECTIONS IN THE DEAFTOWN (SK), MARA JADE (CZ), ORIENT (CZ), POVODÍ OHŘE (CZ), ZOO AND AQUARIUM (SK), BURGR / PJONI (SK), FOX TERRITORY (CZ), JOHUŠ MATUŠ (CZ), DJ MYSLIVEC (CZ)
další informace v detailu párty

LÉTOFEST BRNO

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Vystoupí: Harlej, BSP, Chinaski, Mig 21, Sebastian, Marek Ztracený, Anna K., Iné Kafe, Kabát, Wanastovi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

STUDNICE FEST

Styl: acoustic, crossover, dance music, disco, electro, electronic music, indie, pop, punk, reggae, rock, rock'n'roll, ska, world music
Hlinsko
areál Cihelka
Vystoupí: Tata Bojs, Michal Hrůza, Mydy Rabycad, Skyline, Poletíme?, Fast Food Orchestra a další
Vstup: 390 Kč v předprodeji; 450 Kč na místě; 350 Kč na jeden den
další informace v detailu párty

HIGH JUMP

Styl: electronic music, hip-hop, punk, rock, ska
Hříměždice
lom Hříměždice
Vystoupí: SMASH HIFI, Prago Union, Apple Juice, Fast Food Orchestra, Kapitán Demo, DJ Friky, Jakub Ondra
další informace v detailu párty

LET IT ROLL OPEN AIR

Styl: breakbeat, drum and bass, jungle, raggajungle
Milovice
letiště
Vystoupí: Andy C, Camo & Krooked, Netsky, Noisia, Pendulum, Wilkinson, 1991, A.M.C., Alix Perez a další
Vstup: od 1190 Kč
další informace v detailu párty

ADVENTURE

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: Daniel Harris, Petr Süss, Nick Martino, Frezee
další informace v detailu párty

SOBOTA 4. 8. 2018

ČESKÉ HRADY (ROŽMBERK n.V.)

Styl: pop, punk, rock
Rožmberk nad Vltavou
hrad Rožmberk nad Vltavou
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

LÉTOFEST BRNO

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Vystoupí: Harlej, BSP, Chinaski, Mig 21, Sebastian, Marek Ztracený, Anna K., Iné Kafe, Kabát, Wanastovi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

STUDNICE FEST

Styl: acoustic, crossover, dance music, disco, electro, electronic music, indie, pop, punk, reggae, rock, rock'n'roll, ska, world music
Hlinsko
areál Cihelka
Vystoupí: Tata Bojs, Michal Hrůza, Mydy Rabycad, Skyline, Poletíme?, Fast Food Orchestra a další
Vstup: 390 Kč v předprodeji; 450 Kč na místě; 350 Kč na jeden den
další informace v detailu párty

HIGH JUMP

Styl: electronic music, hip-hop, punk, rock, ska
Hříměždice
lom Hříměždice
Vystoupí: SMASH HIFI, Prago Union, Apple Juice, Fast Food Orchestra, Kapitán Demo, DJ Friky, Jakub Ondra
další informace v detailu párty

LET IT ROLL OPEN AIR

Styl: breakbeat, drum and bass, jungle, raggajungle
Milovice
letiště
Vystoupí: Andy C, Camo & Krooked, Netsky, Noisia, Pendulum, Wilkinson, 1991, A.M.C., Alix Perez a další
Vstup: od 1190 Kč
další informace v detailu párty

GIRLS ON DECKS

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: Hannah Vee, SALL, Lady D, Barbara Franks
další informace v detailu párty

SHEEXY BOAT 2018 - SAILING HIIIGH

Styl: house
Praha
loď Czech Boat
Vystoupí: KI CREIGHTON (Underground Artists, UK) Tazz & Biodan (Sheexy residents), Slater (Tribal Vision Records), Ondrej K (Chi Chi Gang), Subgate ANIC
Vstup: předprodej 400,- Kč + poplatky
další informace v detailu párty

NEDĚLE 5. 8. 2018

LÉTOFEST BRNO

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Vystoupí: Harlej, BSP, Chinaski, Mig 21, Sebastian, Marek Ztracený, Anna K., Iné Kafe, Kabát, Wanastovi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 6. 8. 2018

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 7. 8. 2018

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 8. 8. 2018

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, punk, rap, reggae, rock, world music
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: Above & Beyond, Bonobo, Flux Pavilion, Alle Farben, Arctic Monkeys, Asaf Avidan, Aurora, Bastille, Bilderbuch, Blossoms, Borgore, Børns, Cigarettes After Sex, Clean Bandit, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Delta Heavy, Desiigner, Don Diablo, Dua Lipa, Everything Everything, Fink, Gogol Bordello Goo Goo Dolls, Gorgon City live, Gorillaz, Jan Blomqvist, Jay Hardway, Joe Goddard live, JP Cooper, Kaleo, Kendrick Lamar, King Gizzard & The Lizard Wizard, KSHMR, Kygo, La Femme, Lana del Rey, Lemaitre, Lewis Capaldi, Liam Gallagher, Lianne La Havas, Little Dragon Lykke Li, Milky Chance, MØ, Mumford & Sons, My Baby, Nick Murphy fka Chet Faker, Nothing But Thieves, Parov Stelar, Perturbator, Petit Biscuit, Sam Feldt live, Scarlxrd, Seasick Steve, Seven Lion, SG Lewis, Shame, Shawn Mendes, Slaves, Sofi Tukker, Stormzy, The Him, The Kooks, The Living End, The War On Drugs, Tujamo, Ummet Ozcan, Unknown Mortal Orchestra, WhoMadeWho, Wolf Alice, Yellow Days, Zara Larsson, Zhu
další informace v detailu párty

BRUTAL ASSAULT

Styl: metal
Jaroměř
Pevnost Josefov
Vystoupí: At the gates (SE), Behemoth (PL), Brujeria (MX), Dog eat dog (US), Evergreen Terrace (US), H2O (US), LVMEN (CZ), Myrkur (US), Terror (US), Wardruna (NO),...
Vstup: 2300 Kč
další informace v detailu párty

SLY & ROBBIE & TAXI GANG

Styl: reggae
Vystoupí: Sly & Robbie & Taxi Gang feat. Johnny Osbourne, Bitty McLean, Junior Natural
Vstup: 590 - 690 Kč
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 9. 8. 2018

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, punk, rap, reggae, rock, world music
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: Above & Beyond, Bonobo, Flux Pavilion, Alle Farben, Arctic Monkeys, Asaf Avidan, Aurora, Bastille, Bilderbuch, Blossoms, Borgore, Børns, Cigarettes After Sex, Clean Bandit, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Delta Heavy, Desiigner, Don Diablo, Dua Lipa, Everything Everything, Fink, Gogol Bordello Goo Goo Dolls, Gorgon City live, Gorillaz, Jan Blomqvist, Jay Hardway, Joe Goddard live, JP Cooper, Kaleo, Kendrick Lamar, King Gizzard & The Lizard Wizard, KSHMR, Kygo, La Femme, Lana del Rey, Lemaitre, Lewis Capaldi, Liam Gallagher, Lianne La Havas, Little Dragon Lykke Li, Milky Chance, MØ, Mumford & Sons, My Baby, Nick Murphy fka Chet Faker, Nothing But Thieves, Parov Stelar, Perturbator, Petit Biscuit, Sam Feldt live, Scarlxrd, Seasick Steve, Seven Lion, SG Lewis, Shame, Shawn Mendes, Slaves, Sofi Tukker, Stormzy, The Him, The Kooks, The Living End, The War On Drugs, Tujamo, Ummet Ozcan, Unknown Mortal Orchestra, WhoMadeWho, Wolf Alice, Yellow Days, Zara Larsson, Zhu
další informace v detailu párty

BRUTAL ASSAULT

Styl: metal
Jaroměř
Pevnost Josefov
Vystoupí: At the gates (SE), Behemoth (PL), Brujeria (MX), Dog eat dog (US), Evergreen Terrace (US), H2O (US), LVMEN (CZ), Myrkur (US), Terror (US), Wardruna (NO),...
Vstup: 2300 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 10. 8. 2018

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, punk, rap, reggae, rock, world music
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: Above & Beyond, Bonobo, Flux Pavilion, Alle Farben, Arctic Monkeys, Asaf Avidan, Aurora, Bastille, Bilderbuch, Blossoms, Borgore, Børns, Cigarettes After Sex, Clean Bandit, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Delta Heavy, Desiigner, Don Diablo, Dua Lipa, Everything Everything, Fink, Gogol Bordello Goo Goo Dolls, Gorgon City live, Gorillaz, Jan Blomqvist, Jay Hardway, Joe Goddard live, JP Cooper, Kaleo, Kendrick Lamar, King Gizzard & The Lizard Wizard, KSHMR, Kygo, La Femme, Lana del Rey, Lemaitre, Lewis Capaldi, Liam Gallagher, Lianne La Havas, Little Dragon Lykke Li, Milky Chance, MØ, Mumford & Sons, My Baby, Nick Murphy fka Chet Faker, Nothing But Thieves, Parov Stelar, Perturbator, Petit Biscuit, Sam Feldt live, Scarlxrd, Seasick Steve, Seven Lion, SG Lewis, Shame, Shawn Mendes, Slaves, Sofi Tukker, Stormzy, The Him, The Kooks, The Living End, The War On Drugs, Tujamo, Ummet Ozcan, Unknown Mortal Orchestra, WhoMadeWho, Wolf Alice, Yellow Days, Zara Larsson, Zhu
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (VEVEŘÍ)

Styl: pop, punk, rock
Veveří u Brna
hrad Veveří
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

MUSICIANS

Styl: jazz, progressive, rock, soul, world music
Karlovy Vary
Letní kino
Vystoupí: Jordan Rudess (USA), Simon Phillips (USA), Plini (AUS), Dan Bárta (CZ), Adam Ben Ezra (IS), Mark Lettieri (USA), Emmanuelle Caplette (CAN) a další
Vstup: od 1990 Kč
další informace v detailu párty

BRUTAL ASSAULT

Styl: metal
Jaroměř
Pevnost Josefov
Vystoupí: At the gates (SE), Behemoth (PL), Brujeria (MX), Dog eat dog (US), Evergreen Terrace (US), H2O (US), LVMEN (CZ), Myrkur (US), Terror (US), Wardruna (NO),...
Vstup: 2300 Kč
další informace v detailu párty

LÉTOFEST OSTRAVA

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Ostrava
Dolní oblast Vítkovice
Vystoupí: BSP, No Name, Chinaski, Mig 21, Sebastian, Anna K., UDG, Marek Ztracený, Kabát, Wanastovi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

CHODROCKFEST

Styl: acoustic, metal, pop, punk, rock, ska
Domažlice
Jezdecký areál TJ Start
Vystoupí: No Name, Harlej, Dymytry, Walda Gang, Xindl X, Pipes and Pints, Mňága a Žďorp, Mirai, Sebastian, Komunál, Alkehol, Trautenberk, Zakázaný ovoce, Doctor P.P., Traktor, Záviš, V3Ska, Odyssea, Sticx, Zastodeset
Vstup: od 450,-Kč
další informace v detailu párty

ZUBŠTEJN ČASU

Styl: acoustic, alternativa, nespecifikovaný, pop, ska
Bystřice nad Pernštejnem
Zubštejn
Vystoupí: LADĚ (CZ), HIMALAYA DALAI LAMA (CZ), MY DVA TRIO (CZ), LÁSKOHRAD (CZ), NOIR VOIR (CZ) , BABYLØN (CZ) , MARTHY DEEJAY (CZ), BANFI (UK)
Vstup: 450 Kč, na místě 550 Kč
další informace v detailu párty

KOMIKS VS PRAGUE PRIDE

Styl: house, techno
Praha
Štvanice
Vystoupí: San Proper (NL), Tris Kayo (Relish The Sound), DJ Lumiere, Fatty M, Asi & Denny Krygr, OSKA (Karakter Rec/BOR, Israel), Mike Montaño (Mexico), dj Schwa, Dj Chicco - Prague
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 11. 8. 2018

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, punk, rap, reggae, rock, world music
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: Above & Beyond, Bonobo, Flux Pavilion, Alle Farben, Arctic Monkeys, Asaf Avidan, Aurora, Bastille, Bilderbuch, Blossoms, Borgore, Børns, Cigarettes After Sex, Clean Bandit, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Delta Heavy, Desiigner, Don Diablo, Dua Lipa, Everything Everything, Fink, Gogol Bordello Goo Goo Dolls, Gorgon City live, Gorillaz, Jan Blomqvist, Jay Hardway, Joe Goddard live, JP Cooper, Kaleo, Kendrick Lamar, King Gizzard & The Lizard Wizard, KSHMR, Kygo, La Femme, Lana del Rey, Lemaitre, Lewis Capaldi, Liam Gallagher, Lianne La Havas, Little Dragon Lykke Li, Milky Chance, MØ, Mumford & Sons, My Baby, Nick Murphy fka Chet Faker, Nothing But Thieves, Parov Stelar, Perturbator, Petit Biscuit, Sam Feldt live, Scarlxrd, Seasick Steve, Seven Lion, SG Lewis, Shame, Shawn Mendes, Slaves, Sofi Tukker, Stormzy, The Him, The Kooks, The Living End, The War On Drugs, Tujamo, Ummet Ozcan, Unknown Mortal Orchestra, WhoMadeWho, Wolf Alice, Yellow Days, Zara Larsson, Zhu
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (VEVEŘÍ)

Styl: pop, punk, rock
Veveří u Brna
hrad Veveří
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

MUSICIANS

Styl: jazz, progressive, rock, soul, world music
Karlovy Vary
Letní kino
Vystoupí: Jordan Rudess (USA), Simon Phillips (USA), Plini (AUS), Dan Bárta (CZ), Adam Ben Ezra (IS), Mark Lettieri (USA), Emmanuelle Caplette (CAN) a další
Vstup: od 1990 Kč
další informace v detailu párty

BRUTAL ASSAULT

Styl: metal
Jaroměř
Pevnost Josefov
Vystoupí: At the gates (SE), Behemoth (PL), Brujeria (MX), Dog eat dog (US), Evergreen Terrace (US), H2O (US), LVMEN (CZ), Myrkur (US), Terror (US), Wardruna (NO),...
Vstup: 2300 Kč
další informace v detailu párty

LÉTOFEST OSTRAVA

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Ostrava
Dolní oblast Vítkovice
Vystoupí: BSP, No Name, Chinaski, Mig 21, Sebastian, Anna K., UDG, Marek Ztracený, Kabát, Wanastovi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

CHODROCKFEST

Styl: acoustic, metal, pop, punk, rock, ska
Domažlice
Jezdecký areál TJ Start
Vystoupí: No Name, Harlej, Dymytry, Walda Gang, Xindl X, Pipes and Pints, Mňága a Žďorp, Mirai, Sebastian, Komunál, Alkehol, Trautenberk, Zakázaný ovoce, Doctor P.P., Traktor, Záviš, V3Ska, Odyssea, Sticx, Zastodeset
Vstup: od 450,-Kč
další informace v detailu párty

ZUBŠTEJN ČASU

Styl: acoustic, alternativa, nespecifikovaný, pop, ska
Bystřice nad Pernštejnem
Zubštejn
Vystoupí: LADĚ (CZ), HIMALAYA DALAI LAMA (CZ), MY DVA TRIO (CZ), LÁSKOHRAD (CZ), NOIR VOIR (CZ) , BABYLØN (CZ) , MARTHY DEEJAY (CZ), BANFI (UK)
Vstup: 450 Kč, na místě 550 Kč
další informace v detailu párty

SHUTDOWN

Styl: hardcore, techno
Rakousko - Zwentendorf
Neaktivní nukleární elektrárna
Vystoupí: Coone, Max Enforcer, Frequencerz, Artheist, D-Sturb, Existenze, Scale, Sub Sonik, Sub Zero Project, Phuture Noize, Radical Redemtion, Tom Aitch, Miss K8, The Playah, Noize Suppressor, Furyan, Lady Dammage,Peacock Record DJ Team, Poley Tight, The Sickest Squad, Repix, Villain, Mc Syco, Mc Tha Watcher.
další informace v detailu párty

TOKÁTKO & FRIENDS

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: Andrea Fiorino, Tokátko, John Noah (TR), Denis Weisz
další informace v detailu párty

NEDĚLE 12. 8. 2018

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, punk, rap, reggae, rock, world music
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: Above & Beyond, Bonobo, Flux Pavilion, Alle Farben, Arctic Monkeys, Asaf Avidan, Aurora, Bastille, Bilderbuch, Blossoms, Borgore, Børns, Cigarettes After Sex, Clean Bandit, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Delta Heavy, Desiigner, Don Diablo, Dua Lipa, Everything Everything, Fink, Gogol Bordello Goo Goo Dolls, Gorgon City live, Gorillaz, Jan Blomqvist, Jay Hardway, Joe Goddard live, JP Cooper, Kaleo, Kendrick Lamar, King Gizzard & The Lizard Wizard, KSHMR, Kygo, La Femme, Lana del Rey, Lemaitre, Lewis Capaldi, Liam Gallagher, Lianne La Havas, Little Dragon Lykke Li, Milky Chance, MØ, Mumford & Sons, My Baby, Nick Murphy fka Chet Faker, Nothing But Thieves, Parov Stelar, Perturbator, Petit Biscuit, Sam Feldt live, Scarlxrd, Seasick Steve, Seven Lion, SG Lewis, Shame, Shawn Mendes, Slaves, Sofi Tukker, Stormzy, The Him, The Kooks, The Living End, The War On Drugs, Tujamo, Ummet Ozcan, Unknown Mortal Orchestra, WhoMadeWho, Wolf Alice, Yellow Days, Zara Larsson, Zhu
další informace v detailu párty

LÉTOFEST OSTRAVA

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Ostrava
Dolní oblast Vítkovice
Vystoupí: BSP, No Name, Chinaski, Mig 21, Sebastian, Anna K., UDG, Marek Ztracený, Kabát, Wanastovi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

ZUBŠTEJN ČASU

Styl: acoustic, alternativa, nespecifikovaný, pop, ska
Bystřice nad Pernštejnem
Zubštejn
Vystoupí: LADĚ (CZ), HIMALAYA DALAI LAMA (CZ), MY DVA TRIO (CZ), LÁSKOHRAD (CZ), NOIR VOIR (CZ) , BABYLØN (CZ) , MARTHY DEEJAY (CZ), BANFI (UK)
Vstup: 450 Kč, na místě 550 Kč
další informace v detailu párty

ALT-J

Styl: indie, rock
Vystoupí: alt-J (UK)
Vstup: od 990 Kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 13. 8. 2018

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, punk, rap, reggae, rock, world music
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: Above & Beyond, Bonobo, Flux Pavilion, Alle Farben, Arctic Monkeys, Asaf Avidan, Aurora, Bastille, Bilderbuch, Blossoms, Borgore, Børns, Cigarettes After Sex, Clean Bandit, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Delta Heavy, Desiigner, Don Diablo, Dua Lipa, Everything Everything, Fink, Gogol Bordello Goo Goo Dolls, Gorgon City live, Gorillaz, Jan Blomqvist, Jay Hardway, Joe Goddard live, JP Cooper, Kaleo, Kendrick Lamar, King Gizzard & The Lizard Wizard, KSHMR, Kygo, La Femme, Lana del Rey, Lemaitre, Lewis Capaldi, Liam Gallagher, Lianne La Havas, Little Dragon Lykke Li, Milky Chance, MØ, Mumford & Sons, My Baby, Nick Murphy fka Chet Faker, Nothing But Thieves, Parov Stelar, Perturbator, Petit Biscuit, Sam Feldt live, Scarlxrd, Seasick Steve, Seven Lion, SG Lewis, Shame, Shawn Mendes, Slaves, Sofi Tukker, Stormzy, The Him, The Kooks, The Living End, The War On Drugs, Tujamo, Ummet Ozcan, Unknown Mortal Orchestra, WhoMadeWho, Wolf Alice, Yellow Days, Zara Larsson, Zhu
další informace v detailu párty

GRIZZLY BEAR

Styl: indie
Praha
Roxy
Vystoupí: Grizzly Bear (USA), Khoiba
Vstup: od 630 Kč
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 14. 8. 2018

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, punk, rap, reggae, rock, world music
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: Above & Beyond, Bonobo, Flux Pavilion, Alle Farben, Arctic Monkeys, Asaf Avidan, Aurora, Bastille, Bilderbuch, Blossoms, Borgore, Børns, Cigarettes After Sex, Clean Bandit, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Delta Heavy, Desiigner, Don Diablo, Dua Lipa, Everything Everything, Fink, Gogol Bordello Goo Goo Dolls, Gorgon City live, Gorillaz, Jan Blomqvist, Jay Hardway, Joe Goddard live, JP Cooper, Kaleo, Kendrick Lamar, King Gizzard & The Lizard Wizard, KSHMR, Kygo, La Femme, Lana del Rey, Lemaitre, Lewis Capaldi, Liam Gallagher, Lianne La Havas, Little Dragon Lykke Li, Milky Chance, MØ, Mumford & Sons, My Baby, Nick Murphy fka Chet Faker, Nothing But Thieves, Parov Stelar, Perturbator, Petit Biscuit, Sam Feldt live, Scarlxrd, Seasick Steve, Seven Lion, SG Lewis, Shame, Shawn Mendes, Slaves, Sofi Tukker, Stormzy, The Him, The Kooks, The Living End, The War On Drugs, Tujamo, Ummet Ozcan, Unknown Mortal Orchestra, WhoMadeWho, Wolf Alice, Yellow Days, Zara Larsson, Zhu
další informace v detailu párty

STŘEDA 15. 8. 2018

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, pop, punk, rap, reggae, rock, world music
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: Above & Beyond, Bonobo, Flux Pavilion, Alle Farben, Arctic Monkeys, Asaf Avidan, Aurora, Bastille, Bilderbuch, Blossoms, Borgore, Børns, Cigarettes After Sex, Clean Bandit, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Delta Heavy, Desiigner, Don Diablo, Dua Lipa, Everything Everything, Fink, Gogol Bordello Goo Goo Dolls, Gorgon City live, Gorillaz, Jan Blomqvist, Jay Hardway, Joe Goddard live, JP Cooper, Kaleo, Kendrick Lamar, King Gizzard & The Lizard Wizard, KSHMR, Kygo, La Femme, Lana del Rey, Lemaitre, Lewis Capaldi, Liam Gallagher, Lianne La Havas, Little Dragon Lykke Li, Milky Chance, MØ, Mumford & Sons, My Baby, Nick Murphy fka Chet Faker, Nothing But Thieves, Parov Stelar, Perturbator, Petit Biscuit, Sam Feldt live, Scarlxrd, Seasick Steve, Seven Lion, SG Lewis, Shame, Shawn Mendes, Slaves, Sofi Tukker, Stormzy, The Him, The Kooks, The Living End, The War On Drugs, Tujamo, Ummet Ozcan, Unknown Mortal Orchestra, WhoMadeWho, Wolf Alice, Yellow Days, Zara Larsson, Zhu
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 16. 8. 2018

SVÁTEK ČASU

Styl: folk, jazz, world music
České Budějovice
Náměstí Přemysla Otakara II.
Vystoupí: na programu se pracuje
Vstup: 0
další informace v detailu párty

PÁTEK 17. 8. 2018

ČESKÉ HRADY (HRADEC NAD MORAVICÍ)

Styl: punk, rock
Hradec nad Moravicí
hrad Hradec nad Moravicí
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

LÉTOFEST OLOMOUC

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Olomouc
Galerie Šantovka
Vystoupí: No Name, BSP, Chinaski, Mig 21, Sebastian, Iné Kafe, Marek Ztracený, Kabát, Wanastowi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

TRNKOBRANÍ

Styl: oldies, pop, punk, rock
Vizovice
areál likérky Rudolf Jelínek
Vystoupí: Levitate, Desmod, Tanja, Wohnout, Pekař, Divokej Bill, Visací zámek, Mandrage, Gazdina Roba, Arakain a Lucie Bílá, Doktor P. P., Street 69, Argema, Poletíme?, Ewa Farna, Portless, Jarek Nohavica, Mirai, Mig 21, Fleret a Zuzana Šuláková, Jelen, Kosovci
další informace v detailu párty

DEORRO

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: DEORRO (USA)
další informace v detailu párty

KAČEŘI

Styl: drum and bass, house, jungle, punk, rap, rock, rock'n'roll, techno
Březnice
Horčápsko
Vystoupí: DJs: Horacio Cruz (spain), B-Complex (sk), DJ Pixie, Subgate, Roberto Chochola, N. Dee, Spiriakos, Jindřich Vacek, Sla_M, Tom P, Meli, Jakobeen, KRA-STRA sound, Fedy, MAGENTA SOUND, Robo, Ona, Wasily, Czaryfug, Overdose Music Live: Pipes and Pints, Tune circus (ger), Prago union, Kapitán Demo, E!E, Cocotte Minute, Pawnshop, Branko's Bridge, Pindy z gyndy, Roofers
Vstup: 400/450,- Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 18. 8. 2018

ČESKÉ HRADY (HRADEC NAD MORAVICÍ)

Styl: punk, rock
Hradec nad Moravicí
hrad Hradec nad Moravicí
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

LÉTOFEST OLOMOUC

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Olomouc
Galerie Šantovka
Vystoupí: No Name, BSP, Chinaski, Mig 21, Sebastian, Iné Kafe, Marek Ztracený, Kabát, Wanastowi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

OUTDOOR RAVE

Styl: drum and bass, hardcore
Svojšice u Pardubic
letní areál
Vystoupí: Aphrodite, Gydra, Hallucinator, Guigoo, Jnxd, Hnugry Beats a další
Vstup: zdarma pro registrované
další informace v detailu párty

BROD 1995

Styl: funky, pop, punk, rock
Český Brod
stadion
Vystoupí: MOVEBREAKERS, THE TAP TAP, KAPITÁN DEMO, MICHAL HRŮZA, GAIA MESIAH, ŠKWOR, OSCAR MIKE, QUEENS OF EVERYTHING, CIRCUS PRAHA & BRADLEY STRATTON, XINDL X, TOMÁŠ KLUS, VYPSANÁ FIXA
Vstup: 270 - 340 Kč
další informace v detailu párty

REPUBLIC ARTISTS

Styl: house, techno
Vystoupí: SAKRO (Raum...musik / La Vie En Rose / MX), Thomas Tesla (Republic Artists / UK), Marvelous Bey (DarkRoom / ES), Nick Elia (live) (Roland / UK), Elek-Fun (Wasabi / Leading Astray / UK), Ly Sas (GE)
další informace v detailu párty

NEDĚLE 19. 8. 2018

LÉTOFEST OLOMOUC

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Olomouc
Galerie Šantovka
Vystoupí: No Name, BSP, Chinaski, Mig 21, Sebastian, Iné Kafe, Marek Ztracený, Kabát, Wanastowi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 20. 8. 2018

DIE ANTWOORD

Styl: electronic music, rap
Praha
Výstaviště Expo - Holešovice
Vystoupí: Die Antwoord (ZA), Moonchild Sanelly (ZA)
Vstup: od 850 Kč
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 21. 8. 2018

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 22. 8. 2018

PAPA ROACH

Styl: hardcore, metal, rock
Olomouc
Korunní pevnůstka
Vystoupí: Papa Roach
Vstup: od 999 Kč
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 23. 8. 2018

HIP HOP KEMP

Styl: hip-hop, rap
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: $UICIDEBOY$ /USA/ HOPSIN /USA/ IMMORTAL TECHNIQUE /USA/ YOUNG M.A /USA/ JOYNER LUCAS /USA/ KONTRAFAKT /SK/ CHAOZZ /CZ/ CHIEF KEEF /USA/ MAJK SPIRIT /SK/ EVIDENCE /USA/ KĘKE /PL/ PSH /CZ/ THE BEATNUTS /USA/ TRETTMANN /D/ HILLTOP HOODS /AUS/ GRUBSON + live band /PL/ JERU THE DAMAJA /USA/ STRAPO & DJ SPINHANDZ /SK/ BAHAMADIA /USA/ NINE, EL DA SENSEI, SNOWGOONS DJS /USA, D/ TROSKY /SK/ ZUGEZOGEN MASKULIN /D/ FASHAWN /USA/ ZIPERA /PL/ DEVIN THE DUDE /USA/ WIKI /USA/ UMSE /D/ PALUCH /PL/ REST /CZ/ BILL $ABER /USA/ AG of D.I.T.C. /USA/ ILLA J /USA/ ŻABSON /PL/ TTR ALLSTARS feat TEXTA, DA STAUMMTISCH, AVERAGE, HINTERLAND & KAYO /AT/ SA-ROC /USA/ CAMUFINGO /D/ RSXGLD (Ro Spit & 14KT) /USA/ DEF3 /CAN/ PIO SQUAD /CZ/ ERIC BIDDINES /USA/ SICKLESS /D/ CHILDREN OF ZEUS /UK/ LIKE (of Pac Div) /USA/ TONO S. + GR TEAM /SK/ M-DOT /USA/ T9 aka Torky Tork & doZ9 /D/ REFEW, SHARLOTA & LUCAS BLAKK /CZ/ BOR SHOWCASE (SZPAKU, GEDZ, KOBIK) /PL/ MODRÉ HORY + CHAMPION SOUND /CS/ NOAH SLEE /NZ/ THE BLACK OPERA /USA/ JWP/BC /PL/ KOFI STONE /UK/ VEEDEL KAZTRO /D/ RENNE DANG & LERYK /CZ/ JARECKI /PL/ T-SER /AT/ RAKEEM MILES /USA/ PLUSMACHER /D/ ATARI JONES /USA/ PROTIVA, PSYCHO RHYME & LUCAS BLAKK /CZ/ OG KEEMO /D/ BONSON + Laikeke, Soulpete, KPSN /PL/ ILL CAMILLE /USA/ MICHAJLOV /CZ/ DEF ILL /AT/ ILLVIBE & MYER CLARITY /CAN/
další informace v detailu párty

PÁTEK 24. 8. 2018

LÉTOFEST KARLOVY VARY

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Karlovy Vary
Rolava
Vystoupí: BSP, No Name, Chinaski, Mig 21, Sebastian, Anna K., UDG, Marek Ztracený, Kabát, Wanastovi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

HIP HOP KEMP

Styl: hip-hop, rap
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: $UICIDEBOY$ /USA/ HOPSIN /USA/ IMMORTAL TECHNIQUE /USA/ YOUNG M.A /USA/ JOYNER LUCAS /USA/ KONTRAFAKT /SK/ CHAOZZ /CZ/ CHIEF KEEF /USA/ MAJK SPIRIT /SK/ EVIDENCE /USA/ KĘKE /PL/ PSH /CZ/ THE BEATNUTS /USA/ TRETTMANN /D/ HILLTOP HOODS /AUS/ GRUBSON + live band /PL/ JERU THE DAMAJA /USA/ STRAPO & DJ SPINHANDZ /SK/ BAHAMADIA /USA/ NINE, EL DA SENSEI, SNOWGOONS DJS /USA, D/ TROSKY /SK/ ZUGEZOGEN MASKULIN /D/ FASHAWN /USA/ ZIPERA /PL/ DEVIN THE DUDE /USA/ WIKI /USA/ UMSE /D/ PALUCH /PL/ REST /CZ/ BILL $ABER /USA/ AG of D.I.T.C. /USA/ ILLA J /USA/ ŻABSON /PL/ TTR ALLSTARS feat TEXTA, DA STAUMMTISCH, AVERAGE, HINTERLAND & KAYO /AT/ SA-ROC /USA/ CAMUFINGO /D/ RSXGLD (Ro Spit & 14KT) /USA/ DEF3 /CAN/ PIO SQUAD /CZ/ ERIC BIDDINES /USA/ SICKLESS /D/ CHILDREN OF ZEUS /UK/ LIKE (of Pac Div) /USA/ TONO S. + GR TEAM /SK/ M-DOT /USA/ T9 aka Torky Tork & doZ9 /D/ REFEW, SHARLOTA & LUCAS BLAKK /CZ/ BOR SHOWCASE (SZPAKU, GEDZ, KOBIK) /PL/ MODRÉ HORY + CHAMPION SOUND /CS/ NOAH SLEE /NZ/ THE BLACK OPERA /USA/ JWP/BC /PL/ KOFI STONE /UK/ VEEDEL KAZTRO /D/ RENNE DANG & LERYK /CZ/ JARECKI /PL/ T-SER /AT/ RAKEEM MILES /USA/ PLUSMACHER /D/ ATARI JONES /USA/ PROTIVA, PSYCHO RHYME & LUCAS BLAKK /CZ/ OG KEEMO /D/ BONSON + Laikeke, Soulpete, KPSN /PL/ ILL CAMILLE /USA/ MICHAJLOV /CZ/ DEF ILL /AT/ ILLVIBE & MYER CLARITY /CAN/
další informace v detailu párty

MÁCHÁČ

Styl: dance music, electronic music, house, techno
Doksy
pláž Klůček
Vystoupí: Armin van Buuren (NL), Hardwell (NL), Orjan Nilsen (NOR), Ben Gold (UK) a další
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (BOUZOV)

Styl: pop, punk, rock
Bouzov
hrad Bouzov
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

ROCK FOR CHURCHILL

Styl: alternativa, electronic music, pop, punk, reggae, rock, world music
Vroutek u Podbořan
areál Myslivna
Vystoupí: Lamb / UK, The Subways / UK, The Asteroids Galaxy Tour / DK, Luciano + Mafia & Fluxy Band / JAM, Paddy & The Rats / HU, Polemic feat. Dr. Ring Ding SK/DE, N.O.H.A., Wohnout, Pipes and Pints, Mydy Rabycad, Fast Food Orchestra, Alix Perez / BE, Hybrid Minds / UK, Gridlok / US, Benny Page / UK, Chaozz, PSH, Paulie Garand, Trosky / SK, ABOP / HR, Katarzia + Pjoni / SK, Android Asteroid, Noisy Pots
Vstup: od 900 Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 25. 8. 2018

LÉTOFEST KARLOVY VARY

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Karlovy Vary
Rolava
Vystoupí: BSP, No Name, Chinaski, Mig 21, Sebastian, Anna K., UDG, Marek Ztracený, Kabát, Wanastovi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

HIP HOP KEMP

Styl: hip-hop, rap
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: $UICIDEBOY$ /USA/ HOPSIN /USA/ IMMORTAL TECHNIQUE /USA/ YOUNG M.A /USA/ JOYNER LUCAS /USA/ KONTRAFAKT /SK/ CHAOZZ /CZ/ CHIEF KEEF /USA/ MAJK SPIRIT /SK/ EVIDENCE /USA/ KĘKE /PL/ PSH /CZ/ THE BEATNUTS /USA/ TRETTMANN /D/ HILLTOP HOODS /AUS/ GRUBSON + live band /PL/ JERU THE DAMAJA /USA/ STRAPO & DJ SPINHANDZ /SK/ BAHAMADIA /USA/ NINE, EL DA SENSEI, SNOWGOONS DJS /USA, D/ TROSKY /SK/ ZUGEZOGEN MASKULIN /D/ FASHAWN /USA/ ZIPERA /PL/ DEVIN THE DUDE /USA/ WIKI /USA/ UMSE /D/ PALUCH /PL/ REST /CZ/ BILL $ABER /USA/ AG of D.I.T.C. /USA/ ILLA J /USA/ ŻABSON /PL/ TTR ALLSTARS feat TEXTA, DA STAUMMTISCH, AVERAGE, HINTERLAND & KAYO /AT/ SA-ROC /USA/ CAMUFINGO /D/ RSXGLD (Ro Spit & 14KT) /USA/ DEF3 /CAN/ PIO SQUAD /CZ/ ERIC BIDDINES /USA/ SICKLESS /D/ CHILDREN OF ZEUS /UK/ LIKE (of Pac Div) /USA/ TONO S. + GR TEAM /SK/ M-DOT /USA/ T9 aka Torky Tork & doZ9 /D/ REFEW, SHARLOTA & LUCAS BLAKK /CZ/ BOR SHOWCASE (SZPAKU, GEDZ, KOBIK) /PL/ MODRÉ HORY + CHAMPION SOUND /CS/ NOAH SLEE /NZ/ THE BLACK OPERA /USA/ JWP/BC /PL/ KOFI STONE /UK/ VEEDEL KAZTRO /D/ RENNE DANG & LERYK /CZ/ JARECKI /PL/ T-SER /AT/ RAKEEM MILES /USA/ PLUSMACHER /D/ ATARI JONES /USA/ PROTIVA, PSYCHO RHYME & LUCAS BLAKK /CZ/ OG KEEMO /D/ BONSON + Laikeke, Soulpete, KPSN /PL/ ILL CAMILLE /USA/ MICHAJLOV /CZ/ DEF ILL /AT/ ILLVIBE & MYER CLARITY /CAN/
další informace v detailu párty

MÁCHÁČ

Styl: dance music, electronic music, house, techno
Doksy
pláž Klůček
Vystoupí: Armin van Buuren (NL), Hardwell (NL), Orjan Nilsen (NOR), Ben Gold (UK) a další
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (BOUZOV)

Styl: pop, punk, rock
Bouzov
hrad Bouzov
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

ROCK FOR CHURCHILL

Styl: alternativa, electronic music, pop, punk, reggae, rock, world music
Vroutek u Podbořan
areál Myslivna
Vystoupí: Lamb / UK, The Subways / UK, The Asteroids Galaxy Tour / DK, Luciano + Mafia & Fluxy Band / JAM, Paddy & The Rats / HU, Polemic feat. Dr. Ring Ding SK/DE, N.O.H.A., Wohnout, Pipes and Pints, Mydy Rabycad, Fast Food Orchestra, Alix Perez / BE, Hybrid Minds / UK, Gridlok / US, Benny Page / UK, Chaozz, PSH, Paulie Garand, Trosky / SK, ABOP / HR, Katarzia + Pjoni / SK, Android Asteroid, Noisy Pots
Vstup: od 900 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 26. 8. 2018

LÉTOFEST KARLOVY VARY

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Karlovy Vary
Rolava
Vystoupí: BSP, No Name, Chinaski, Mig 21, Sebastian, Anna K., UDG, Marek Ztracený, Kabát, Wanastovi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 27. 8. 2018

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 28. 8. 2018

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 29. 8. 2018

ČTVRTEK 30. 8. 2018

Žádné akce v tento den.
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika