Partylist

Lokalita
Kalendář
5
16
23
24
30
Září 18
Od - do:

PÁTEK 13. 7. 2018

HOSPITALITY ON THE BEACH (HR)

Styl: breakbeat, drum and bass, liquid funk
Chorvatsko - Tisno
The Garden
Vystoupí: ANDY C (3 HOUR SET), CAMO & KROOKED, HIGH CONTRAST, DANNY BYRD, LONDON ELEKTRICITY, S.P.Y, FRED V & GRAFIX, KINGS OF THE ROLLERS, MADUK, LOGISTICS, NU:TONE, KRAKOTA, INJA'S FULLY FUELLED FLEX (FEATURING PETE CANNON),MAKOTO, URBANDAWN, HUGH HARDIE, UNGLUED, MEFJUS, IVY LAB, KASRA, ENEI , HALOGENIX,FOREIGN CONCEPT, ETHERWOOD,KEENO, BLU MAR TEN, WHINEY,KIMYAN LAW, BOP, CONDUCT, TIM REAPER, CALIBRE B2B DBRIDGE (3 HOUR SET HOSTED BY DRS & SP:MC), BCEE, TECHNIMATIC, LSB, SEBA, UTAH JAZZ, VILLEM & MCLEOD, DJ MARKY, FABIO,LENZMAN, NU:LOGIC, TOTAL SCIENCE, FD, SUBMORPHICS, ARP XP, TOP CAT (LIVE), RANDALL (3 HOUR SET), DILLINJA, NU:TONE (LOST DUBPLATES SET), S.P.Y (JUNGLE SET), CHANNEL ONE SOUND, UNCLE DUGS,SHAK OUT SOUNDS, SUITMAN JUNGLE,The Blast, EGOLESS (LIVE), SP:MC (DJ SET), L U C Y, JAYDROP,FIRE MAN SAM, K STYLZ, TS2W, THE PROTOTYPES, SUB ZEO B2B CRITICAL IMPACT, VOLTAGE & SERUM, D*MINDS, High Tea Music, T & SUGAH, NCT, HIGH MAINTENCANCE, L.A.O.S, KASGER B2B MELURAN, ZAZU, APERIO, SMUSKIND, LASU, KROMABIS, AUDIO DEVICE,ARCNET, BLIND JUDGE, CRUMBLING EMPIRE, TOTAL RECALL, DORA
další informace v detailu párty

MELT! (DE)

Styl: deep house, electronic music, experimental, house, techno
Německo - Gräfenhainichen
Ferropolis
Vystoupí: The xx, Florence + The Machine, Fever Ray, Tyler the Creator, Nina Kraviz, Mura Masa, Odesza, Jon Hopkins (Live), Ben Klock, Modeselektor (DJ) B2B Apparat (DJ), Cigarettes After Sex, Little Dragon, The Internet, Badbadnotgood, Princess Nokia, Modeselektor (DJ), The Black Madonna, Rin, Mount Kimbie, Alma, Fatima Yamaha, Parcels, Fischerspooner, The Blaze, Ellen Allien, Westbam, WhoMadeWho, Amelie Lens, Sevdaliza, Andhim, Adana Twins, Adriatique, George Fitzgerald (Live), Hundreds, IAMDDB, Rex Orange County, Tune-Yards, Erobique, Roman Flügel, Robag Wruhme, The Hacker pres. Amato (Live), Nastia, Honey Dijon, Zhu, Kali Uchis, Anna Haleta, Answer Code Request (Live), Antigone, Binh, Carlos Valdes, Cem, Claire Morgan, Cleveland, Coely, Cormac, DJ Seinfeld, Dana Ruh, Efdemin, Fatima Al Qadiri, Faka (Live), Gurr, HAAi, Inga Mauer, Jayda G, Jon Hester, Junglepussy, Kedr Livanskiy, Kid Simius, Kim Ann Foxman, Klee, Kuso Gvki, Layton Giordani, La Fleur, Lanark Artefax (Live), Leo Pol (Live), Lucy, Marc Miroir, Mavi Phoenix, Mirella Kroes, Moscoman, Moses Sumney, Ø [Phase] (Live), Or:la, Project Pablo, Rone, Sedef Adasi, Siriusmo, Smerz, Somewhen, Superorganism, Tijana T, Tommy Cash, Victor, Vincent Neumann, Yellow Days, Zenker Brothers.
další informace v detailu párty

MIGHTY SOUNDS

Styl: punk, reggae, rock'n'roll, ska
Tábor
letiště Čápův dvůr
Vystoupí: Anti-Flag, Talco, The Rumjacks, Booze & Glory, The Dreadnoughts, Royal Republic
další informace v detailu párty

LÉTOFEST PARDUBICE

Styl: pop, rock, rock'n'roll
Vystoupí: David Koller, BSP, Kabát, Chinaski, Mig 21, Anna K., Sebastian, Michal Hrůza, Wanastovi Vjecy,
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (TOČNÍK)

Styl: pop, punk, rock
Točník
hrad Točník
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, Monkey Business, Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

PUBLIC IMAGE LTD.

Styl: punk, rock
Vystoupí: Public Image Ltd.
Vstup: od 790 Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 14. 7. 2018

HOSPITALITY ON THE BEACH (HR)

Styl: breakbeat, drum and bass, liquid funk
Chorvatsko - Tisno
The Garden
Vystoupí: ANDY C (3 HOUR SET), CAMO & KROOKED, HIGH CONTRAST, DANNY BYRD, LONDON ELEKTRICITY, S.P.Y, FRED V & GRAFIX, KINGS OF THE ROLLERS, MADUK, LOGISTICS, NU:TONE, KRAKOTA, INJA'S FULLY FUELLED FLEX (FEATURING PETE CANNON),MAKOTO, URBANDAWN, HUGH HARDIE, UNGLUED, MEFJUS, IVY LAB, KASRA, ENEI , HALOGENIX,FOREIGN CONCEPT, ETHERWOOD,KEENO, BLU MAR TEN, WHINEY,KIMYAN LAW, BOP, CONDUCT, TIM REAPER, CALIBRE B2B DBRIDGE (3 HOUR SET HOSTED BY DRS & SP:MC), BCEE, TECHNIMATIC, LSB, SEBA, UTAH JAZZ, VILLEM & MCLEOD, DJ MARKY, FABIO,LENZMAN, NU:LOGIC, TOTAL SCIENCE, FD, SUBMORPHICS, ARP XP, TOP CAT (LIVE), RANDALL (3 HOUR SET), DILLINJA, NU:TONE (LOST DUBPLATES SET), S.P.Y (JUNGLE SET), CHANNEL ONE SOUND, UNCLE DUGS,SHAK OUT SOUNDS, SUITMAN JUNGLE,The Blast, EGOLESS (LIVE), SP:MC (DJ SET), L U C Y, JAYDROP,FIRE MAN SAM, K STYLZ, TS2W, THE PROTOTYPES, SUB ZEO B2B CRITICAL IMPACT, VOLTAGE & SERUM, D*MINDS, High Tea Music, T & SUGAH, NCT, HIGH MAINTENCANCE, L.A.O.S, KASGER B2B MELURAN, ZAZU, APERIO, SMUSKIND, LASU, KROMABIS, AUDIO DEVICE,ARCNET, BLIND JUDGE, CRUMBLING EMPIRE, TOTAL RECALL, DORA
další informace v detailu párty

MELT! (DE)

Styl: deep house, electronic music, experimental, house, techno
Německo - Gräfenhainichen
Ferropolis
Vystoupí: The xx, Florence + The Machine, Fever Ray, Tyler the Creator, Nina Kraviz, Mura Masa, Odesza, Jon Hopkins (Live), Ben Klock, Modeselektor (DJ) B2B Apparat (DJ), Cigarettes After Sex, Little Dragon, The Internet, Badbadnotgood, Princess Nokia, Modeselektor (DJ), The Black Madonna, Rin, Mount Kimbie, Alma, Fatima Yamaha, Parcels, Fischerspooner, The Blaze, Ellen Allien, Westbam, WhoMadeWho, Amelie Lens, Sevdaliza, Andhim, Adana Twins, Adriatique, George Fitzgerald (Live), Hundreds, IAMDDB, Rex Orange County, Tune-Yards, Erobique, Roman Flügel, Robag Wruhme, The Hacker pres. Amato (Live), Nastia, Honey Dijon, Zhu, Kali Uchis, Anna Haleta, Answer Code Request (Live), Antigone, Binh, Carlos Valdes, Cem, Claire Morgan, Cleveland, Coely, Cormac, DJ Seinfeld, Dana Ruh, Efdemin, Fatima Al Qadiri, Faka (Live), Gurr, HAAi, Inga Mauer, Jayda G, Jon Hester, Junglepussy, Kedr Livanskiy, Kid Simius, Kim Ann Foxman, Klee, Kuso Gvki, Layton Giordani, La Fleur, Lanark Artefax (Live), Leo Pol (Live), Lucy, Marc Miroir, Mavi Phoenix, Mirella Kroes, Moscoman, Moses Sumney, Ø [Phase] (Live), Or:la, Project Pablo, Rone, Sedef Adasi, Siriusmo, Smerz, Somewhen, Superorganism, Tijana T, Tommy Cash, Victor, Vincent Neumann, Yellow Days, Zenker Brothers.
další informace v detailu párty

MIGHTY SOUNDS

Styl: punk, reggae, rock'n'roll, ska
Tábor
letiště Čápův dvůr
Vystoupí: Anti-Flag, Talco, The Rumjacks, Booze & Glory, The Dreadnoughts, Royal Republic
další informace v detailu párty

HOREČKY FEST

Styl: dance music, disco, drum and bass, electronic music, folk, hip-hop, metal, nespecifikovaný, oldies, pop, punk, R'n'B, rap, reggae, rock
Frenštát pod Radhoštěm
Amfiteátr na Horečkách
Vystoupí: Ewa Farna, Vanua2, Portless, Karel Kahovec, Milan Peroutka&Perutě, Circus Problem, Ben Cristovao, Helemese, minus123minut, Afterglow, Hand Grenade, ZAhRADKAři, Hell Paso, Záviš, Strašfuňák a Loutkový svět, DJ Lucky Boy, NFIX&Candise, Febio, DJ Elvis, DJ CubaQua, K.O.nty, Ruďas, Šipy, ZZO
Vstup: 300 Kč předprodej, 350 Kč na místě. Děti do 12 let zdarma, sleva parta 5 osob v předprodeji 1400 Kč, na místě 1600 Kč
další informace v detailu párty

LÉTOFEST PARDUBICE

Styl: pop, rock, rock'n'roll
Vystoupí: David Koller, BSP, Kabát, Chinaski, Mig 21, Anna K., Sebastian, Michal Hrůza, Wanastovi Vjecy,
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (TOČNÍK)

Styl: pop, punk, rock
Točník
hrad Točník
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, Monkey Business, Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

FIX

Styl: house, techno
Vystoupí: Just_Me (FA>IE | Sobriquet Records / Berlin), The Animal Print / MX (Round UP), Lillou, Inverse Element (Shitlabel / Berlin), Thomas Tesla (Republic Artists), Vanko, Jan Cihal (Igelit)
další informace v detailu párty

METROPOLIS

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: MAKJ (USA), Angry Beats
Vstup: od 400 Kč
další informace v detailu párty

TOKÁTKO & FRIENDS

Styl: dance music, electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: Jenil (Philipines), Rodrigo Ardilha (Brazil), Tokátko (Duplex / Atelier Club / Bokofka / Mko Club), Manio (Delite Agency), Lukas Innemann (Duplex)
další informace v detailu párty

NEDĚLE 15. 7. 2018

HOSPITALITY ON THE BEACH (HR)

Styl: breakbeat, drum and bass, liquid funk
Chorvatsko - Tisno
The Garden
Vystoupí: ANDY C (3 HOUR SET), CAMO & KROOKED, HIGH CONTRAST, DANNY BYRD, LONDON ELEKTRICITY, S.P.Y, FRED V & GRAFIX, KINGS OF THE ROLLERS, MADUK, LOGISTICS, NU:TONE, KRAKOTA, INJA'S FULLY FUELLED FLEX (FEATURING PETE CANNON),MAKOTO, URBANDAWN, HUGH HARDIE, UNGLUED, MEFJUS, IVY LAB, KASRA, ENEI , HALOGENIX,FOREIGN CONCEPT, ETHERWOOD,KEENO, BLU MAR TEN, WHINEY,KIMYAN LAW, BOP, CONDUCT, TIM REAPER, CALIBRE B2B DBRIDGE (3 HOUR SET HOSTED BY DRS & SP:MC), BCEE, TECHNIMATIC, LSB, SEBA, UTAH JAZZ, VILLEM & MCLEOD, DJ MARKY, FABIO,LENZMAN, NU:LOGIC, TOTAL SCIENCE, FD, SUBMORPHICS, ARP XP, TOP CAT (LIVE), RANDALL (3 HOUR SET), DILLINJA, NU:TONE (LOST DUBPLATES SET), S.P.Y (JUNGLE SET), CHANNEL ONE SOUND, UNCLE DUGS,SHAK OUT SOUNDS, SUITMAN JUNGLE,The Blast, EGOLESS (LIVE), SP:MC (DJ SET), L U C Y, JAYDROP,FIRE MAN SAM, K STYLZ, TS2W, THE PROTOTYPES, SUB ZEO B2B CRITICAL IMPACT, VOLTAGE & SERUM, D*MINDS, High Tea Music, T & SUGAH, NCT, HIGH MAINTENCANCE, L.A.O.S, KASGER B2B MELURAN, ZAZU, APERIO, SMUSKIND, LASU, KROMABIS, AUDIO DEVICE,ARCNET, BLIND JUDGE, CRUMBLING EMPIRE, TOTAL RECALL, DORA
další informace v detailu párty

MELT! (DE)

Styl: deep house, electronic music, experimental, house, techno
Německo - Gräfenhainichen
Ferropolis
Vystoupí: The xx, Florence + The Machine, Fever Ray, Tyler the Creator, Nina Kraviz, Mura Masa, Odesza, Jon Hopkins (Live), Ben Klock, Modeselektor (DJ) B2B Apparat (DJ), Cigarettes After Sex, Little Dragon, The Internet, Badbadnotgood, Princess Nokia, Modeselektor (DJ), The Black Madonna, Rin, Mount Kimbie, Alma, Fatima Yamaha, Parcels, Fischerspooner, The Blaze, Ellen Allien, Westbam, WhoMadeWho, Amelie Lens, Sevdaliza, Andhim, Adana Twins, Adriatique, George Fitzgerald (Live), Hundreds, IAMDDB, Rex Orange County, Tune-Yards, Erobique, Roman Flügel, Robag Wruhme, The Hacker pres. Amato (Live), Nastia, Honey Dijon, Zhu, Kali Uchis, Anna Haleta, Answer Code Request (Live), Antigone, Binh, Carlos Valdes, Cem, Claire Morgan, Cleveland, Coely, Cormac, DJ Seinfeld, Dana Ruh, Efdemin, Fatima Al Qadiri, Faka (Live), Gurr, HAAi, Inga Mauer, Jayda G, Jon Hester, Junglepussy, Kedr Livanskiy, Kid Simius, Kim Ann Foxman, Klee, Kuso Gvki, Layton Giordani, La Fleur, Lanark Artefax (Live), Leo Pol (Live), Lucy, Marc Miroir, Mavi Phoenix, Mirella Kroes, Moscoman, Moses Sumney, Ø [Phase] (Live), Or:la, Project Pablo, Rone, Sedef Adasi, Siriusmo, Smerz, Somewhen, Superorganism, Tijana T, Tommy Cash, Victor, Vincent Neumann, Yellow Days, Zenker Brothers.
další informace v detailu párty

MIGHTY SOUNDS

Styl: punk, reggae, rock'n'roll, ska
Tábor
letiště Čápův dvůr
Vystoupí: Anti-Flag, Talco, The Rumjacks, Booze & Glory, The Dreadnoughts, Royal Republic
další informace v detailu párty

LÉTOFEST PARDUBICE

Styl: pop, rock, rock'n'roll
Vystoupí: David Koller, BSP, Kabát, Chinaski, Mig 21, Anna K., Sebastian, Michal Hrůza, Wanastovi Vjecy,
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #576 (Mixcloud.com)
19. 09. 2018 (119 MB)
Sound of Guy J (SoundCloud.com)
19. 09. 2018 (137 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika