Partylist

Lokalita
Kalendář
1
6
7
21
27
28
29
30
Srpen 18
Od - do:

NEDĚLE 15. 7. 2018

HOSPITALITY ON THE BEACH (HR)

Styl: breakbeat, drum and bass, liquid funk
Chorvatsko - Tisno
The Garden
Vystoupí: ANDY C (3 HOUR SET), CAMO & KROOKED, HIGH CONTRAST, DANNY BYRD, LONDON ELEKTRICITY, S.P.Y, FRED V & GRAFIX, KINGS OF THE ROLLERS, MADUK, LOGISTICS, NU:TONE, KRAKOTA, INJA'S FULLY FUELLED FLEX (FEATURING PETE CANNON),MAKOTO, URBANDAWN, HUGH HARDIE, UNGLUED, MEFJUS, IVY LAB, KASRA, ENEI , HALOGENIX,FOREIGN CONCEPT, ETHERWOOD,KEENO, BLU MAR TEN, WHINEY,KIMYAN LAW, BOP, CONDUCT, TIM REAPER, CALIBRE B2B DBRIDGE (3 HOUR SET HOSTED BY DRS & SP:MC), BCEE, TECHNIMATIC, LSB, SEBA, UTAH JAZZ, VILLEM & MCLEOD, DJ MARKY, FABIO,LENZMAN, NU:LOGIC, TOTAL SCIENCE, FD, SUBMORPHICS, ARP XP, TOP CAT (LIVE), RANDALL (3 HOUR SET), DILLINJA, NU:TONE (LOST DUBPLATES SET), S.P.Y (JUNGLE SET), CHANNEL ONE SOUND, UNCLE DUGS,SHAK OUT SOUNDS, SUITMAN JUNGLE,The Blast, EGOLESS (LIVE), SP:MC (DJ SET), L U C Y, JAYDROP,FIRE MAN SAM, K STYLZ, TS2W, THE PROTOTYPES, SUB ZEO B2B CRITICAL IMPACT, VOLTAGE & SERUM, D*MINDS, High Tea Music, T & SUGAH, NCT, HIGH MAINTENCANCE, L.A.O.S, KASGER B2B MELURAN, ZAZU, APERIO, SMUSKIND, LASU, KROMABIS, AUDIO DEVICE,ARCNET, BLIND JUDGE, CRUMBLING EMPIRE, TOTAL RECALL, DORA
další informace v detailu párty

MELT! (DE)

Styl: deep house, electronic music, experimental, house, techno
Německo - Gräfenhainichen
Ferropolis
Vystoupí: The xx, Florence + The Machine, Fever Ray, Tyler the Creator, Nina Kraviz, Mura Masa, Odesza, Jon Hopkins (Live), Ben Klock, Modeselektor (DJ) B2B Apparat (DJ), Cigarettes After Sex, Little Dragon, The Internet, Badbadnotgood, Princess Nokia, Modeselektor (DJ), The Black Madonna, Rin, Mount Kimbie, Alma, Fatima Yamaha, Parcels, Fischerspooner, The Blaze, Ellen Allien, Westbam, WhoMadeWho, Amelie Lens, Sevdaliza, Andhim, Adana Twins, Adriatique, George Fitzgerald (Live), Hundreds, IAMDDB, Rex Orange County, Tune-Yards, Erobique, Roman Flügel, Robag Wruhme, The Hacker pres. Amato (Live), Nastia, Honey Dijon, Zhu, Kali Uchis, Anna Haleta, Answer Code Request (Live), Antigone, Binh, Carlos Valdes, Cem, Claire Morgan, Cleveland, Coely, Cormac, DJ Seinfeld, Dana Ruh, Efdemin, Fatima Al Qadiri, Faka (Live), Gurr, HAAi, Inga Mauer, Jayda G, Jon Hester, Junglepussy, Kedr Livanskiy, Kid Simius, Kim Ann Foxman, Klee, Kuso Gvki, Layton Giordani, La Fleur, Lanark Artefax (Live), Leo Pol (Live), Lucy, Marc Miroir, Mavi Phoenix, Mirella Kroes, Moscoman, Moses Sumney, Ø [Phase] (Live), Or:la, Project Pablo, Rone, Sedef Adasi, Siriusmo, Smerz, Somewhen, Superorganism, Tijana T, Tommy Cash, Victor, Vincent Neumann, Yellow Days, Zenker Brothers.
další informace v detailu párty

MIGHTY SOUNDS

Styl: punk, reggae, rock'n'roll, ska
Tábor
letiště Čápův dvůr
Vystoupí: Anti-Flag, Talco, The Rumjacks, Booze & Glory, The Dreadnoughts, Royal Republic
další informace v detailu párty

LÉTOFEST PARDUBICE

Styl: pop, rock, rock'n'roll
Vystoupí: David Koller, BSP, Kabát, Chinaski, Mig 21, Anna K., Sebastian, Michal Hrůza, Wanastovi Vjecy,
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 16. 7. 2018

HOSPITALITY ON THE BEACH (HR)

Styl: breakbeat, drum and bass, liquid funk
Chorvatsko - Tisno
The Garden
Vystoupí: ANDY C (3 HOUR SET), CAMO & KROOKED, HIGH CONTRAST, DANNY BYRD, LONDON ELEKTRICITY, S.P.Y, FRED V & GRAFIX, KINGS OF THE ROLLERS, MADUK, LOGISTICS, NU:TONE, KRAKOTA, INJA'S FULLY FUELLED FLEX (FEATURING PETE CANNON),MAKOTO, URBANDAWN, HUGH HARDIE, UNGLUED, MEFJUS, IVY LAB, KASRA, ENEI , HALOGENIX,FOREIGN CONCEPT, ETHERWOOD,KEENO, BLU MAR TEN, WHINEY,KIMYAN LAW, BOP, CONDUCT, TIM REAPER, CALIBRE B2B DBRIDGE (3 HOUR SET HOSTED BY DRS & SP:MC), BCEE, TECHNIMATIC, LSB, SEBA, UTAH JAZZ, VILLEM & MCLEOD, DJ MARKY, FABIO,LENZMAN, NU:LOGIC, TOTAL SCIENCE, FD, SUBMORPHICS, ARP XP, TOP CAT (LIVE), RANDALL (3 HOUR SET), DILLINJA, NU:TONE (LOST DUBPLATES SET), S.P.Y (JUNGLE SET), CHANNEL ONE SOUND, UNCLE DUGS,SHAK OUT SOUNDS, SUITMAN JUNGLE,The Blast, EGOLESS (LIVE), SP:MC (DJ SET), L U C Y, JAYDROP,FIRE MAN SAM, K STYLZ, TS2W, THE PROTOTYPES, SUB ZEO B2B CRITICAL IMPACT, VOLTAGE & SERUM, D*MINDS, High Tea Music, T & SUGAH, NCT, HIGH MAINTENCANCE, L.A.O.S, KASGER B2B MELURAN, ZAZU, APERIO, SMUSKIND, LASU, KROMABIS, AUDIO DEVICE,ARCNET, BLIND JUDGE, CRUMBLING EMPIRE, TOTAL RECALL, DORA
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 17. 7. 2018

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 18. 7. 2018

COLOURS OF OSTRAVA

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, punk, reggae
Ostrava
Dolní Vítkovice
Vystoupí: Future Islands, GusGus, N.E.R.D, Ziggy Marley, Kygo, Kölsch, HVOB, Charlotte de Witte, Kaleo, Calexico, Paul Kalkbrenner, London Grammar, Joss Stone, George Ezra, Ziggy Marley, Aurora, Cigarettes After Sex, Beth Ditto, Jon Hopkins Live, Oumou Sangaré, Jóhann Jóhannsson, Slaves, Grace Jones
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
SoulMate (Mixcloud.com)
07. 08. 2018 (126 MB)
Mastermix #568 (Mixcloud.com)
07. 08. 2018 (120 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika