Partylist

Lokalita
Kalendář
5
14
19
25
26
27
28
29
Srpen 19
Od - do:

ČTVRTEK 30. 8. 2018

Žádné akce v tento den.

PÁTEK 31. 8. 2018

ČESKÉ HRADY (BEZDĚZ)

Styl: pop, punk, rock
Bezděz
hrad Bezděz
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

ŽATECKÁ DOČESNÁ

Styl: blues, folk, funky, jazz, metal, nespecifikovaný, pop, rap, reggae, rock, rock'n'roll, ska, soul
Žatec
Žatec
Vystoupí: XINDL X, MARIE ROTTROVÁ, OLGA LOUNOVÁ, BSP, ROMAN DRAGOUN a HIS ANGELS, PERUTĚ, PAVEL CALTA, JABLKOŇ, KRUCIPUSK, SEBASTIAN, NEBE, PETR SPÁLENÝ, IVAN HLAS TRIO, ONDŘEJ HAVELKA, TRAKTOR, INSTINCT, ZNOUZECNOCNOST, THE GANG, TŘI SEGRY REVIVAL BANDA, JAKUB SMOLÍK a THE TAP TAP.
Vstup: Zdarma
další informace v detailu párty

20TH ANNIVERSARY OF BUKANYR BOAT

Styl: electronic music, house, techno
Vystoupí: Rob Pearson (UK) , TOTAL WOODS, Pat Heart, Dan Cooley, Face
další informace v detailu párty

LÉTOFEST PLZEŇ

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Plzeň
Lochotínský Amfiteátr
Vystoupí: Iné Kafe, BSP, Chinaski, Mig 21, Sebastian, UDG, Marek Ztracený, Anna K., Kabát, Wanastowi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

SOBOTA 1. 9. 2018

GROUND ZERO (NL)

Styl: hardcore, psytrance, techno
Nizozemsko - Bussloo
Recreatieplas Bussloo
Vystoupí: Angernoizer, AniMe, Bulletproof, DRS, Deadly Guns, Dither, F. NøIzE, Hard Effectz, Le Bask, Miss Hysteria, Partyraiser, SRB, Sjammienators, System:Overload, Tieum, Adrenokrome, Double Dynamite, Maissouille, Psiko, Radium, Remzcore, Sjammienators, System:Overload, The Sickest Squad, Tieum, Doctor Terror, Gabba Front Berlin, Groan-er, Hellseeker, Kurwastyle Project, Nekrosystem, Noisekick, Paranoizer, Stinger, Striker, The Destroyer, Tripped, UKTM, s'Aphira,, Adrenokrome, Double Dynamite, Maissouille, Psiko, Radium, Remzcore, Sjammienators, System:Overload, The Sickest Squad, Tieum, Arjuna, Frantic Freak, Gabber Syndrome, Lenz, Leviathan, Miss Zelda, Resonant Squad, Ruffneck, Sequence & Ominous, The Outside Agency, Deathmachine, Detest, Dolphin, Igneon System, Lucy Furr, Mindustries, Somniac One, The DJ Producer, The Outside Agency, The Satan, ThrasherBass-D, Dana, Dano, Franky Jones, Marc Acardipane, Pavo, Rob
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (BEZDĚZ)

Styl: pop, punk, rock
Bezděz
hrad Bezděz
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

FÍRFEST

Styl: alternativa, crossover, garage, hardcore, industrial, metal, pop, punk, rock, rock'n'roll
Ústí nad Labem
Letní kino
Vystoupí: Vitacit, Vilém Čok & Bypass, Garage & Tony Ducháček, Hand Grenade, Sklap, New Black Jack, Angelic Project, D-Fence
Vstup: 250 Kč
další informace v detailu párty

ŽATECKÁ DOČESNÁ

Styl: blues, folk, funky, jazz, metal, nespecifikovaný, pop, rap, reggae, rock, rock'n'roll, ska, soul
Žatec
Žatec
Vystoupí: XINDL X, MARIE ROTTROVÁ, OLGA LOUNOVÁ, BSP, ROMAN DRAGOUN a HIS ANGELS, PERUTĚ, PAVEL CALTA, JABLKOŇ, KRUCIPUSK, SEBASTIAN, NEBE, PETR SPÁLENÝ, IVAN HLAS TRIO, ONDŘEJ HAVELKA, TRAKTOR, INSTINCT, ZNOUZECNOCNOST, THE GANG, TŘI SEGRY REVIVAL BANDA, JAKUB SMOLÍK a THE TAP TAP.
Vstup: Zdarma
další informace v detailu párty

HLASY

Styl: alternativa, blues, folk, jazz, world music
Rožnov pod Radhošt?m
amfiteátr na Stráni
Vystoupí: Gruff (PL), Katarína Máliková & ensemble (SK), Ataky Jany Koubkové, Hlasy Horňácka & Musica Folklorica, Skety
Vstup: 310 - 450 Kč
další informace v detailu párty

EDX

Styl: deep house
Praha
Roxy
Vystoupí: EDX (NoXcuses/ CH), support: Deep Deer, Manio & Zu, 2nd stage: Soulkate, Brownie
další informace v detailu párty

SAKURA

Styl: dance music, electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: Subshock & Evangelos, Angry Beats, DJ Flash, Phasetrick
další informace v detailu párty

LÉTOFEST PLZEŇ

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Plzeň
Lochotínský Amfiteátr
Vystoupí: Iné Kafe, BSP, Chinaski, Mig 21, Sebastian, UDG, Marek Ztracený, Anna K., Kabát, Wanastowi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

NEDĚLE 2. 9. 2018

SUNDANCE

Styl: house
Praha
Roxy
Vystoupí: djs: CJ Fox, Enriq
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

LÉTOFEST PLZEŇ

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
Plzeň
Lochotínský Amfiteátr
Vystoupí: Iné Kafe, BSP, Chinaski, Mig 21, Sebastian, UDG, Marek Ztracený, Anna K., Kabát, Wanastowi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #620 (Mixcloud.com)
14. 08. 2019 (123 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika