FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SMÍCHOFF SUMMER « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

smichoff summer

staropramen

smichoff summer
Tomas
čt září 25, 2008 10:32 pm
Dreadzone nuda, Tatabojs fajn
No Dreadzone byly pro me vice dnem nez vrcholem; bubenik, ktery pusobil jako by si hral na fotbaloveho hooligana, bubny napul nazivo, napul z notebooku, zpevak vypadal, ze uz se tesi, az bude mit splneno a bude moci domu. Naproti tomu Tatabojs byli strhujici - uzivali si to, hrai si a ja s nimi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
čt září 18, 2008 5:33 pm
obcese
hehe, ze by? Laughing

btw co takhle "Ponoř se do života"? Very Happy

----------------
Listening to: 2007 - 2007-11-25 - John Digweed, Richie Hawtin - Dance Department
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt září 18, 2008 3:26 pm
založíme si lingvistický kroužek? Question smile52
hany bany
čt září 18, 2008 2:04 pm
to marwo
no název "Dive in Your Life" určitě neznamená "div ve tvém životě"Smile))
"dive" znamená totiž přesně v překladu "skočit střemhlav/po hlavě/šipku"
Takže volně asi "Vnoř se do života" nebo tak něco....divy jsou všude kolem, v názvu albe určitě ne:-)
BART
út září 16, 2008 4:10 pm
Super!
Já jako jeden z výčepních jsem si akci neužil tak jako bězný návštěvník ... ale nadruhou stranu nutno říct že jsem se hodně bavil i za výčepem ... supr lidi a atmosféra ... asi tomu pomohl ten granátek Smile všichni docela luxusně nakvašení Very Happy
Oblaf
út září 16, 2008 1:40 pm
Se nic neděje. Ono se to už komolí od Rock for people kde to bylo napsaný v programu, a na Smíchově samozřejmě taky. Každopádně N.O.H.A byla pro mně zlatej hřeb večera ať si říká kdo co chce.
YannD
út září 16, 2008 10:30 am
marwo
Ty voe dík - vypadlo mi jedno písmeno... Popojedem:-)
marwo
út září 16, 2008 8:08 am
pokracovani
Tady mas i booklet k albu

marwo
út září 16, 2008 8:06 am
spatne pojmenovani
Doporucuji redaktorovi co psal tento clanek at se koukne nebo treba prelozi ten nazev alba urcite to neni "smrt ve tvem zivote" jak pises ty, ale je to "div ve tvem zivote" DIVE ne DIE ! Very Happy Ale jinak pekny report... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
ne září 14, 2008 12:52 pm
Takovej sestřih aneb ať žije promo video Very Happy Ale co už, třeba se tam někdo najde Very Happy

Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strady
ne září 14, 2008 12:43 pm
to djsidewalker
jojo máš pravdu. Trochu jsem se potom pídil... Není to Jitka asi ani nebude!?!
Anonymní
ne září 14, 2008 8:27 am
skybar
skybar byl uplne luxusni!! me se libilo moc!! tohle je fakt dobra akce a uz se tesim na dalsi rocnik, ktery rozhodne nevynecham!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drobex
ne září 14, 2008 3:39 am
United Music stan rullez
TAK PRIZNAM SE ZE JSEM TOHO MOC NEVIDEL, ŠEL JSEM PRIMO NA UM STAN A TAM JSEM ZKEJSNUL SKORO AZ DO KONCE. VELKÁ ŠKODA ŽE UM NEDOSTALI LUKRATIVNĚJŠI MÍSTO A ŽE JEJICH MINISTAGE BYLA TAK ZASTRČENÁ A DOKONCE NA NÍ NEBYL ANI ŽÁDNEJ UKAZATEL, ALE KDO CHTĚL, DOKÁZAL JÍ NAJÍT. NO A MARTIN FRANK, E-LITE A TRIPMAIN TO TAM SKVĚLE ROZJELI. BELA N. SE NA TO VYKASLAL A VE SVÉM AVÍZOVANÉM ČASE NEDORAZIL COŽ MI VŮBEC NEVADILO, NAOPAK. A K VEČERU SE TO TAM FAKT PĚKNĚ ROZJELO A NA TRIPMAINA UZ TAM PAR LIDÍ PĚKNĚ PAŘILO. JINAK STAN BYL FAKT LUXUSNÍ. UM OPĚT NEZKLAMALA.

CO SE TÝKÁ CELÝHO AREALU A AKCE, NECHÁPU JAK PIVOVAR MŮŽE MÍT PIVNÍ SLAVNOSTI A NALEJVAT DO KELÍMKŮ DYŤ TEN PLAST TU CHUŤ PĚKNĚ KAZÍ. NO A CELKEM HODNĚ MÁLO TOALET. MYSLIM ŽE TO TECHNICKY NEBYLO ZVLÁDNUTO. A CEDULKA TOITOI NA BUDCE S AKREDITACEMA MĚ OPRAVDU POBAVILA Surprised)))))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so září 13, 2008 10:58 pm
moc povedena akce.. produkcne skvele zvladnuta a to vcetne hudebni volby.. souhlas, ze nej byla noha..

pro me asi takhle..

noha
tata bojs
vypsana fixa
djsidewalker
so září 13, 2008 9:43 pm
nová zpěvačka Skyline je , pokud vím , Marka Rybín z Gaia Mesaiah
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strady
so září 13, 2008 9:35 pm
Paráda
Moc dobrý!!!! Povedená akce!!! Nejlepší byla N.O.H.A!!!!!! Jejich zpěvačka je hlasově dokonalá což se nedá říct o nové zpěvačce Skyline. Slečna bude muset na sobě zapracovat......
Kreeky
so září 13, 2008 12:12 pm
United Music Lounge... že by?
klára
so září 13, 2008 12:11 pm
Minulý ročník byl parádní ..jen doufám, že se to nerozkřikne zase až moc, aby se dalo v areálu hnout, což občas na menších festivalech problém :/ ...ale už se těším! Smile
Hustey
so září 13, 2008 12:11 pm
afterparty?
a co takhle pokracovani v noci v podobnem stylu jako minule? nebude? Smile
honza
so září 13, 2008 12:10 pm
no reknu vam, ze se uz pekne tesim!!!
djsidewalker
so září 06, 2008 3:10 pm
tak to se omlouvám , to je dobrá haluz ode mě Confused . Jsem na to koukal jako blbej , takovej line-up za 2 kila Idea ale s křížkem po funuse
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madman
so září 06, 2008 1:58 pm
letos to bude vypadat takhle
TOSIVYPIJES.CZ stage
21:00-22:00 DREADZONE /UK/
19:20-20:10 TATA BOJS
17:50-18:40 VYPSANÁ FIXA
16:20-17:10 SUNSHINE
14:50-15:40 KRYŠTOF

OCKO stage
21:00-22:00 N.O.H.A. /D/
18:30-19:20 SKYLINE
17:00-17:50 100°C
15:30-16:20 TEMPERAMENTO
14:10-15:00 vítězná kapela z Bandzone.cz, hlasuj na smichoff.bandzone.cz

KASPAREK V ROHLIKU
18:30-19:30 BUCHTY&LOUTKY/PŘEDSTAVENÍ ROCKY
17:15-18:00 DIVADLO/SEŠLI SE TŘI A STALO SE....
15:00-15:45 DJ KASPHAAREK/MARDOSCHŮV SET
16:15-17:15 KAŠPÁREK V ROHLÍKU/JHČ DIVADLO

UNITED MUSIC LOUNGE
20:00-22:00 TRIPMAIN
18:30-20:00 ELITE
17:00-18:30 BÉLA N
15:30-17:00 MARTIN FRANK
14:00-15:30 MIGELL

zdroj: staropramen.cz
vstup: predprodej 200,- a na miste 250,-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so září 06, 2008 1:54 pm
hehe
no tak to hodne ]_, ([ ]) ]_, Very Happy Laughing letos bohuzel zadnej after neni Sad





----------------
Listening to: Sven Vath - DJ In Session 20-01-08
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madman
so září 06, 2008 1:51 pm


2 djsidewalker: myslim ze trochu nedorozumeni, to, co si zkopiroval do prispevku nize se odehralo minuly rok...????
djsidewalker
so září 06, 2008 1:22 pm
SMÍCHOFF SUMMER
V sobotu 22. září 2007 od 13 hodin vypukne v areálu pivovaru Staropramen festival SMÍCHOFF SUMMER, který představí několik zahraničních a domácích kapel jako Hooverphonic /be/, La Phaze /fr/, Support Lesbiens, Gipsy.cz, a další.

Druhá část festivalu se odehraje ve vinohradském klubu Retro Music Hall, kde od 22.00 hodin vystoupí několik slavných djských hvězd, které pro Staropramen přiváží agentura United Music.

První z nich bude holandský dj a producent Benjamin Bates. Tenhle sympatický holanďan patří mezi novou generaci djů, kteří začínají dobývat svět. Jeho kariéra se začala budovat v okamžiku, kdy mu nabídl spolupráci jeho dlouholetý vzor Marco V. Společně začali produkovat pod různými pseudonymy, a následně vznikly jeho první skladby a autorské album. Benjamin Bates je společně se jmény jako Tiesto, Paul van Dyk, Marco V či Maxi Jazz, ambasadorem charitativního projektu Dance4Life.

Jednou z největších hvězd večera bude bezesporu italský dj a Giuseppe Ottaviani. Tento talentovaný umělec nejprve působil v dvojčlenném projektu Nu-NRG, a v posledních dvou letech se vydal na úspěšnou sólovou dráhu. Produkuje skvělé skladby a remixy, které vydává na labelu Vandit světové jedničky Paul van Dyka. Právě s ním spolupracoval na dvou skladbách – Far Away a Dolce Vita, které PvD zařadil na své nové album. Aktuálně se Giuseppe Ottaviani věnuje novým produkcím a „Live“ vystoupením po celém světě. Právě jeho živé vystoupení v Retro Music Hall bude díky Staropramenu pro domácí fanoušky velkou a dlouho očekávanou českou premiérou.

Dalším lákadlem bude bezpochyby německé duo Cosmic Gate, které tvoří djové a producenti Nic Chagall a DJ Bossi. Na svém kontě mají desítky úspěšných skladeb a remixů pro největší jména elektronické scény, tři autorská alba, a stovky vystoupení na největších tanečních událostech po celém světě.

Hvězdnou noc uzavře vystoupení dje, který si říká Bon Finix, a kterého můžete pravidelně vídat na nejvýznamnějších domácích klubových akcích či festivalech.

Vstupenky na SmíchOff Summer v ceně 200 Kč pro areál pivovaru Staropramen (13-22 h) a v ceně 200 Kč pro areál Retro Music Hall (22:00-5:30) jsou k dispozici v obvyklých předprodejních sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportál. Kapacita obou areálů je omezena, změna programu vyhrazena.

[b]co vy na to ?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz