FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PRAGUE SESSIONS 2008 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Prague Sessions 2008

Paul van Dyk o2 arena Tocadisco a Alex M.O.R.P.H.

Prague Sessions 2008
kopec
so prosinec 12, 2009 1:43 am
pepCZ
obejdi jestli ses z praglu shopy maximunderground bontonland musicland cd dj shopy to najdes urco jestli chces original
PepCZ@
so prosinec 12, 2009 12:14 am
Setík jsem si stáhnul a je to fakt nášlap...Nevíte někdo kde seženu cd Tocadisca??Sháním ho už leta a nic:-))
magdik:)
ne prosinec 28, 2008 12:48 pm
Byla to upe boží akce:o) P.V.D. best Dj's No 1 !!! !živá kapela byla taky úžasná,celá akce skvěle proběhla....Alex M.O.R.P.H. úžasný..sice až na konec ale suuuper,a nezapomenout na Michala B.,taky mazec....proste žúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžo.........
transmission show
čt říjen 23, 2008 9:42 am
Prodej lístků
Jestli myslíš, že je levně koupíš před halou....Smile.
Cena vstupenek stále platí, zájem je velký. Je to lepší show než Paul Van Dyk.
Takže pište. Můžeme se domluvit i na slevě....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
st říjen 22, 2008 9:50 pm
transmission show
To je výhodný........vstupenky na plochu se budou dat koupit na místě za 1100 kus........
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
st říjen 22, 2008 6:43 pm
Nikolkaaa
1)zkus to v tematu SENSATION WHITE
2) co takhle stranky www.sensation.com ?
transmission show
st říjen 22, 2008 3:54 pm
Transmission 2008
Nabízím 2 vstupenky na plochu za 1300,- za kus.
Můžu sehnat i do VIP, cena bude kolem 2000,- za kus.
Pište sem nebo na mail: dasa.vyborna@seznam.cz
Nikolkaaa
pá říjen 03, 2008 2:48 pm
Čaute lidi... Už dlouho hledam nejake poradne stranky o SW, stručne,aktualni a hlavne nabite informacemi o tehlete bezkonkurenčni udalosti... Kdybyste vedeli o nejakych takovych, prosim dejte vedet, diiiiky moc Idea
Bambus
po září 29, 2008 12:25 pm
Oprava
Barbus, Ostrava, 21 let, student ... není Barbus, ale Bambus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne září 28, 2008 2:33 pm
madman
thx Arrow Very Happy

joe: njn, to je nejlepsi cesta, jak zkur*it dobrej track Sad

----------------
Listening to: Tiga and Zyntherius - Sunglasses At Night (Alter Ego Remix) Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
ne září 28, 2008 2:10 pm
2All
Tak tenhle track hraje poslední dobou snad úplně každý...Chtělo by to trochu originálnosti. Na BP se to objeví na prvním místě a hned ho hraje každý, což nechápu. Počítám, že to dopadne jako se Samim - Heater. Taky hrál každej a teď po tom neštěkne pes...Ach ty lidi:(
Rosta
so září 27, 2008 2:20 pm
pro Aleš
tebe čekám taky u vodka vs redbull u dveří vlevo. piš icq 463486986 Cool

bude masakr!!!!!!! Už nás je 8. Zdraví OPAVA
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
so září 27, 2008 12:39 pm
Ten Remix co se ted hraje se jmenuje Popof 2 Remix a s Vocálem je to Tocadisco Remix
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so září 27, 2008 11:49 am
aleš
jj, je to hodne starej track... a slozil ho tenhle typek


Link
Aleš
so září 27, 2008 10:59 am
Pro Rostu, B2lik a Acid
Tohle je úplně první original "I wear my sunglasses at night"
http://www.youtube.com/watch?v=rv1QoqOrY7g
a tohle je asi nejnovější verze od Tigy a Zyntheriuse v remixu od Ch. Liebinga.
http://www.youtube.com/watch?v=kKPcb4E_U28
Je to fakt pecka. Asi nejlepší písnička co jsem slyšel v Sobotu v Sazce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so září 27, 2008 9:21 am
2 Rosta & B2lik
jen pro upresneni, ten track neni jen od tigy, jak je psany na youtube, ale delal to Tiga & Zyntherius Smile Very Happy
Rosta
pá září 26, 2008 8:32 pm
TŮŮ B2LIK
ŽE SI DÁME 8.11 VODKU S REDBULLEM. SEM TI ZAVÁZÁN ZA RADU KDYŽ TAK NAPIŠ NA ICQ 463486986

HOJ Cool
Mike
pá září 26, 2008 7:51 pm
záznam?
Ahoj tranceri, nevi nekdo, kde by se dal sehnat zaznam z ty casti live vystoupeni PVD? mp3 z toho nebo video, cokoliv proste.. mikkke@volny.cz, dik. Tahle cast byla bozi!!!!!
Janicka
pá září 26, 2008 4:43 pm
...s anketama se roztrhl pytel?
Koukam ze na kazdem serveru anketa z PVD....tahle teda nic moc Smile
M-att
pá září 26, 2008 3:32 pm
Nevíte někdo, kde bych stáhl sety z prague session? Jde mi hlavně o Tocadisca...Díky:-)
IIIIII
pá září 26, 2008 2:20 pm
BAT
tak ty underworld live je taky z části pjekný divadlo Smile , o tom bych si nedělal zas takový iluze.( ovšem pěkný a zábavný ).

ja byl na ploše a někdy se zvuk vracel zezadu. bylo to znát někde v půlce haly. ale kdyby mě na to neupozornil brácha, tak jsem si toho skoro nevšimnul. pak už sem to v některých momentech slyšel sám Smile.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
čt září 25, 2008 2:21 pm
BAT
jelikoz jsem byl taky na ochozu, mam na livko jen o neco mene kritictejsi nazor nez ty. jinak souhlas.
BAT
čt září 25, 2008 1:41 pm
PVD
Je mi jasné, že zastánci PéVéDéčka tu budou bránit jeho osobu zuby nehty a tak to má také být. Od toho fanoušci jsou. Ale stejně mi dovolte pár názorů na tady omílaný koncert.
Nejdříve zápory: Myslím si, že u takovéhle akce by měli být opravdoví profíci co se týče techniky ( zvukaři, osvětlovači, organizátoří a další). Nepochopím jak se mohli stát takové chyby jako nevytažení mikrofonů do airu při zpěvech. Zpěváci už měli dávno odezpívanou část svého textu, ale v éteru zněla jen muzika. Světla nesmyslně bloudila po hale O dvojky a občas se zasekávala tam, kde to nemělo žádný efekt. Osvětlovač absolutně nestíhal gradace jednotlivých tracků a jediné co dohnalo efekt ohromení byly nádherné plnobarevné lasery. To jestli je tak obtížné zkloubit jednotlivé nástroje s elektronickými prvky nedovedu posoudit, i když jako D.j. s tím mám určité zkušenosti, ale v takovémhle měřítku jistě ne. Mě spíš vadilo, že velká část bloku takzv. živého hraní s live projevem nemělo nic moc společného. Bubeník sice máchal paličkama jak oživot, ale slyšet ho bylo jen ve chcílích kdy se totálně rozkmotřil s elektronickým podkladem kopáku, což mě utvrdilo o tom, že většina živého vystoupení bylo spíše divadlo. Každý kdo shlédl živé vystoupení Underworld na letošní Loveparade mi dá za pravdu, že právě tam bylo vidět to čemu se říká kvalitní živák a ne to co se dělo v outůčku. Asi jsem moc kritický a třeba je můj dojem ovlivněn tím, že jsem stál na ochozu a ne dole v kotli a třeba tomu vůbec nerozumím, ale podle mě byl koncert spíše trochu fiasko.
A teď klady: V první řadě musím pochválit ty, kteří se zasloužili o to, že se tu vůbec takovéhle akce konají a to bez ohledu jak dopadnou, to už je jiná věc. Za druhé chci pochválit všechny návštěvníky koncertu. Žádné výtržnosti, skvělá nálada, dokonce když mi bylo vedro jak krá... tak mě ovívala nějaká slečna vějířem, kterou jsem vůbec neznal, ale byla to pomoc na pravém místě za což děkuju. Příjemně mě překvapily ceny jidla, pití, ale i doplňkového zboží v okolí hlavní plochy. Všude ulkizeno a velmi příjemné prostředí. O tom, že jsou na každém kroku toalety a člověk nemusí lítat přes celou O2 arénu do nějakého bloku kde by je našel, mluvit ani nebudu. Za to dávám architektovi 1 s hvězdičkou ( a to netrpím žádnou poruchou močových cest). Velice chválím kavalitu sound systému ( škoda, že už nemůžu tak pochválit zvukaře). A vůbec celková atmoška byla opravdu super.
No tak jsem se tu dostatečně projevil a teď mi to tu můžete zase vyvracet. Nic méně učitě nejsem zastáncem názoru, že na PVD už nikdy nepůjdu. Naopak. Budu se těšit na to co v budoucnu vymyslí a budu mu držet palce, aby se mu to povedlo. On je totiž opravdu borec D.j.
Sugar
st září 24, 2008 9:46 pm
Morph
Taky hledam tracklist od Morpha vsude mozne ale zatim nic, jestli nekdo bude mit uspech, urcite to neocenim sama ... konec byl lxs Smile)
B2lik
st září 24, 2008 9:01 pm
tůů Rosta
druhou pulku tveho vzkazu jsem nerozlousk ...Smile)
Rosta
st září 24, 2008 6:36 pm
Tůů B2lik
ŽE DÍK A MÁŠ PO PŮLCE 8.11 NA TRANSMISSION Idea
lukyn
st září 24, 2008 6:18 pm
tracklist
Čau lidi, našli ste někdo tracklist od alexe morpha? měl výborny konec ... nevíte jak se jmenovala asi předposlední písnička, kdy vyběhl na podium a mluvil v tom černoch ... ta mi furt leží v hlavě ... jinak PvD rulez .. všechno bylo zmíňeno, pro mě nejlepší akce roku .. Wink
B2lik
st září 24, 2008 6:11 pm
tůů Rosta
origos je toTiga - Sunglasses at night

http://www.youtube.com/watch?v=Fw6k0kMVcCI
Rosta
st září 24, 2008 5:47 pm
rada
Prosím coto je za písničku v origoši??????????????
Děkuji za odpověď Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=r9UshwcdaqY
SW
st září 24, 2008 4:35 pm
PVD
Jinak....abych sám za sebe zhodnotil sobotní akci.....tak Tocadisco(super, určitě nezklamal mé očekávání), Burian(asi tak ten jeho průměr, dobrá byla Vltava, ale tu už jsme slyšeli na SW), Paul Van Dyk( zahrál naprosto geniálně, nejlíp,bylo vidět, že se u toho baví..hlavne famózní poslední hodinový set LIVE, to se nemohlo nikomu nelíbit. PVD jsem slyšel živě asi 5x, ale lepší set snad odehrál jenom jako finále LOVE PARADE v Berlíně, kdy končil celou show na hlavní stage), takže PVD 1 s hvězdičkou a hodnotím ho úplně nejvíc. Bohužel mě naprosto unavil a na Alexe Morpha jsem slyšel už jenom začátek a musel jsem jet domů, ale kamarádi, kteří vydrželi déle, tvrdil, že to byl rachot a věřím, že Vám se líbil. Takže akci hodnotím velmi kladně, jenom příště bych si mohl dát o dva panáky méněSmile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další Strana 1 z 13


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz