FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 AXE PARTY « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
kameraman
st únor 10, 2010 4:30 pm
axe
hm..
dakujeme kidrock
Zazitky z minulého roka?
Dufam, tam nic také nebude!
Nemám rád agresivitu u zien. Confused
Kidrock
st únor 10, 2010 3:58 pm
Axe chocolate mud fight!! Idea Very Happy Very Happy Very Happy
kameraman
st únor 10, 2010 3:41 pm
axe
No uvidime co z toho bude.
Akú úlohu budú mat holky. Ja si myslim, ze jedna ide do toho mesta na axe party, iná zase inde...alebo neviem.
Minuly rok to ako fungovalo?
hellboy
st únor 10, 2010 3:16 pm
Niektory len vahaju a tí budu ich len pozerat, taki ako ja aj ine ()... Twisted Evil
kameraman
st únor 10, 2010 2:31 pm
axe
Idea
Más pravdu kámo!

Ja sledujem vysledky kazdy druhy den, a som zvedavy, ze co z toho bude.
Ci vobec uvidime baby niekde..
Dufam, ze ano. Klónovanie je dobry nápad, keby sa to dalo!!
Hmmmmm
Anonymní
st únor 10, 2010 2:11 pm
ooo, keby tolko ludi hlasoval na kandidatov do eu palament ako na axe anjeli Razz
klaxona
st únor 10, 2010 1:35 pm
paráda
Urcite bude!
Na dedine AXE angels necakaj! Ale mozno v mensich mestách nieco bude. Keby klony prisli...nebo z pekla:))))) Twisted Evil
dorian
st únor 10, 2010 11:56 am
axe
Ja si myslim, ze este aspon mesiac..
Alebo viac, lebo este mozme 38 dni hlasovat, a potom bude posledny casting, a potom paráda!
Dufam, ze bude nejaky party aj inom meste okrem Blavy! Cool
Ultra
st únor 10, 2010 11:45 am
Kedy začina uz Axe party tour??? už neviem to vyčkať Exclamation Exclamation
metaxa
st únor 10, 2010 11:41 am
totototo: Canon

poznaš ma O_o?? Surprised
partyangel
st únor 10, 2010 11:19 am
axe
Terézia na ceskej strane, a Veronika na slovenskej potrebuje eset vela vela hlasov! Prosim hlasujte na baby!
Videli ste uz, ze kto je prvá na ceksej?? Denisa...
cannon
po únor 08, 2010 4:41 pm
axe
...no mozno.
A urcite ta poznám! smile26
Anonymní
po únor 08, 2010 3:31 pm
Very Happy
je to mi jedno ako budu vonať .)

Napiš žiadosť pre Axe aby aj urobili a party s mužmi! Budem aj tam Wink-počul som že platia dobre pre chlapov ktori tancuju tam okolo.. t Very Happy

ps: tsk doufsm ze stretneme tam
cannon
po únor 08, 2010 3:17 pm
re metaxa
No ty si ale...!!! Mad
Holky budu urcite vonavé jak AXE!

Kedy budu uz nijakú takú akciu spravit aj s muzami, s ozaj dobrymi muzami...?
Metaxa
po únor 08, 2010 1:30 pm
rozmyslel som si to a nech pridu aj česke baby.... ved musime mysliet aj na ostatnych Very Happy ne?
cannon
po únor 08, 2010 12:47 pm
axe
Nevynechaj si zázitok v Blave v márci(26) v ST. Tropez...
ceské baby necháme doma... smile41
Metaxa
po únor 08, 2010 12:16 pm
A to skade vieš, možno že ty si tá červenka?
cannon
po únor 08, 2010 11:39 am
axe
No ja som pocula Metaxa, ze ty sa mozes stratnut iba s ceskymi babami, no neviem, ako chces. Rozmysli si, tá rysavá caká iba na teba! Hm?
Metaxa
po únor 08, 2010 11:34 am
Ak pozeram sk axe baby tak asi ani jeden som by neposlal prec z mojho postela... no ale už neni pravda u susedoch Cool
sandra1
čt únor 04, 2010 3:26 pm
tak to dufam ze nebudu smradi a vyberu tu lepsiu..ide o znacku axe, ked ju bude nejaka sprosta piiica prezentovat, ja sa zblaznit.doteraz som mala rada, hlavne ked sa moj chalan vzdy nasprejuje na rande Smile
zaneta
čt únor 04, 2010 3:06 pm
dobre dobre, ja sa snazim byt vtipna Very Happy
no ked bude ta porota, tak urcite sami muzi...
sandra1
čt únor 04, 2010 2:42 pm
tak to som si aj ja myslela Very Happy vsak prave preto sa pytam ze som ani ja nic o tomto nepocula, ale som iba zvedava ci ma vyznam hlasovat, alebo to je zase take nieco, aby si stranku co najviac ludi pozrelo.. urcite bude nejaka porota podla mna, lebo niekto laik sa nemoze v tomto rozhodovat sam..nie? Cool
zaneta
čt únor 04, 2010 2:12 pm
tak neni podla nasich oboch hlasov Smile
len srandujem Smile myslis na nejaku porotu ci co? lebo o porote zatial nepisu nikde.
sandra1
čt únor 04, 2010 1:55 pm
tak to su, v tom mas pravdu, iba som to nechcela takto vyslovit.. a co potom ze sa skonci hlasovanie? sutaz je iba podla nasich hlasov, alebo rozhoduju aj iny?? lebo potom podla toho budem hlasovat co najviac Very Happy
zaneta
čt únor 04, 2010 1:50 pm
moja favoritka je maria tiez, ale to nehovorim len tak, lebo je aj tvoja, ale naozaj, uz som na nu mnohokrat hlasovala. Inac suhlasim, tieto dve su naj! a nie len kvoli prirodzenej krase, ale su aj velmi simpaticke, a ostatne ani do tejto sutaze nepatria - podla mna su pod urovni...
sandra1
čt únor 04, 2010 1:37 pm
noo, tak ale prave hovorim, ze na zivo boli namyslene, ale na tochtorocnej sutazi su ovela krajsie vraj nez boli vlani..ale zase to zavisi od mnoho veci.. ty ktoru mas favoritku? Mne sa ta Natalia alebo maria velmi paci..V nich vidiet ambicie, sebavedomie, a prirodzenu krasu a nie su falosne herecky ktore si vymyslaju aby vyhrali. Ja hlasujem na ne obe, a potom sa uvidi, este to potrva...
zaneta
čt únor 04, 2010 1:27 pm
v sucasnosti tie krasavice su vsetky namyslene. Ale mozno ze to sa len zda vies na prvy pohlad, a hlavne ked su pred kamerami Question
sandra1
čt únor 04, 2010 12:32 pm
ahoj. tak ja neviem no, nehovorim ze kazde vyrobky pre muzov je nutne alebo lepsie prezentovat s muzmi, ale tak urcite sa nazory u kazdych rozlisuju..to bol moj.nemusim mat pravdu, to som nehovorila..ako som aj ja pocula z minuleho roka, ta party bola fenomenalna.kamoska moja bola asi v trencine, uz sa nepamatam, ale zazitky mala to je ista vec :S iba hovorila ze tie hostesky tvare AXE boli trosku namyslene, tak dufajme ze v tomto roku nebudu.nezdaju sa mi podla reklamneho filmu..
zaneta
čt únor 04, 2010 12:03 pm
party
Laughing katka ma pravdu s tym prikladom. Inac urcite tam bude vela ludi, najma muzov, ved dievcata su krasne Wink
katka
st únor 03, 2010 6:00 pm
re:sandra1
ano videla som prave teraz Smile tato cast je ovela lepsia nez predchadzajuca.
a inac sandra nemas pravdu, ved aj Gilette fusion power extra cojaviem prezentuje David a nie Victoria Beckham Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další Strana 1 z 5


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz