FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PURE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

pure

tocadisco

pure
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pawouk
pá září 04, 2009 6:47 pm
tezko budou delat 2 halovky ve 3 tejdnech Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
čt září 03, 2009 9:54 am
Vzhledem k tomu, že psali, že v sasazu už tenhle rok Pure nebude , tak si nemyslím, že to daj tam... chtělo by to do O2 - ale to je zas podle mě pozdě na zaplnění. Potřebovali by velkou marketingovou akci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
čt září 03, 2009 9:52 am
dave.banik
Místo by mě taky zajímalo....Datum bude 24.10. lístky asi klasicky na PURE 750 Kč /1500 Kč......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
čt září 03, 2009 9:47 am
PURE XL s Arminem Buurenem
Má někdo jakékoliv informace o místě konání ? Čase , cenách lístků, předprodeji atd ?
anonym
po srpen 31, 2009 2:27 pm
holesovice ruska mafije uz je to tady
Pedro
po srpen 31, 2009 12:20 pm
Příspěvek č. 3
UNITED MUSIC napsal(a)dne 27. Srpen 2009 v 12:07
Pokračování PURE v SaSaZu nejsou v tomto roce v plánu. Pracujeme na jiných lokacích a dalších městech vedle Prahy. Pravděpodobně bude pokračování koncem roku, nebo začátkem dalšího. UM

z držkoknížky Sad
Black Ninja
čt červenec 02, 2009 5:03 pm
Here we go
Markus live @ Global DJ broadcast. www.di.fm
sompet
út červen 16, 2009 9:16 am
další pure
JJ, tak další budou Ferry a Marco V a bude to až od září - do konce roku mají být ještě 4 díly, tak to vychází akorát - co měsíc, to akce. A kdo bude další - já osobně bych typl třeba Guettu - dlouho tu nebyl a je to jistota plného klubu...a třeba Axwell - toho bych si v klubu dal, co jsem slyšel pár jeho setů, tak je to pěkný diabol Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houselover
po červen 15, 2009 10:23 pm
Marco V , Marcel Woods , Laidback Luke ty by se mi líbili Smile.........podle mě ale další Pure budou až kolem Září když je to ted samej festák Smile.....
paveell
po červen 15, 2009 10:08 pm
dont_panic
Zo jako fakt?..fery a marco v ??!! Question
No ja se snad na pure opravdu nepodivam....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po červen 15, 2009 4:06 pm
jerrry
Roger se mi jevi jako pravdepodobny jmeno ... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
po červen 15, 2009 3:49 pm
Marco V mě docela zajímá, ale raději bych něco jiného - Roger Sanchez třeba Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
po červen 15, 2009 3:48 pm
co jinýho se taky dá čekat,že? Rolling Eyes ale Marca V bych docela dal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po červen 15, 2009 2:25 pm
dalsi mena
Marco V & Ferry Corsten

Question achjo ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
ne červen 14, 2009 9:52 pm
Byl to supr mejdan....... Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzik
ne červen 14, 2009 6:38 pm
LULU
jojo po sensation jsem se poučil....už před týdnem jsem měl co dělat abych se nepoblil, nakonec mi pomohli dvě pizzy abych si srovnal žaludek nicméně my bylo pěkně zle, tentokrát jsem se již nenachytal a pil vodku s džusem Smile
GO FAST NEBRAT
Lulu
ne červen 14, 2009 9:40 am
Jo a ještě jsem zapomněla,jediná malá výtka:Z jejich energetického nápoje "Go fast",se mi doslova zvednul žaludek,fakt hnus...to Redbull je proti tomu lahůdka.
Black Ninja
ne červen 14, 2009 8:50 am
Markus Schulz
Markus Schulz, wow wow wow, bi ba bomba.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Lulu
ne červen 14, 2009 8:42 am
Tak musím říct,že Pure s Markusem Schulzem předčila mé očekávání.Glenn Morrison se mi tedy nelíbil vůbec,utahaný,nuda,
až jsem tam skoro usínala,ale o půlnoci s nástupem Markuse se všechno změnilo,ten chlapík mydlil jeden energický track za druhým,celých 5 hodin nás nenechal odpočinout,výborné!!!Velkou radost mi udělal,když zahrál Feryho "Brainbox"a překvapení,
když ke konci svého vystoupení zahrál PVD "For an angel",pěkné na rozloučenou.
Na Buriana jsme odcházeli,neb jsme ho slyšeli x krát,ale co jsem od něj zaslechla,tak neznělo vůbec špatně,ale už jsme taky
sotva pletli nohama.
Jinak k SaSaZu:mile mě klub překvapil,opravdu nádherný,klimatizace funfovala příjemně tak,jak má,barmani taktéž příjemní,
no a hajzlík s led obrazovkou mi vyrazil dech.No akorát jsme si říkali,že ty vysoké ceny nápojů jsou tomu úměrné,luxus.
To se třeba podle mě o Mecce říct nedá.....takže já dávám akci jedničku s hvězdičkou!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
so květen 23, 2009 9:58 am
george
Kua zas nemám tvůj mobil a icq už ůbec ne... na Schulze nevím, na Senstation určitě. Spíš ale pojedu na Nature One, takže další Pure vypustím.
george
pá květen 22, 2009 10:00 pm
to jerry
jak je chlape ....

jdes na schulze? nebo jen sensation napis mi kdyz tak icaq na tel.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
pá květen 22, 2009 4:05 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
pá květen 15, 2009 10:15 am
HouseLover
Marcel Woods by byl supr, na Trance Energy byl luxusní.........Marco V tam asi nebude,na nej si můžeš zajet dneska do Ostravy na narozeniny Fabricu Razz
HouseLover
čt květen 14, 2009 12:35 pm
jména
jsem plnej očekávání kdo další zavítá na Pure pokud se tam ukáže jméno jako Marco V nebo Marcel Woods rozbíjím kasičku a jdu Very Happy Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Happy78
st květen 13, 2009 7:43 am
Feddik byl jednička
fakticky jsem se bála těch negativních názoru na Feddika, ale jela jsem, protože se mi líbil loni na SW. Čekala jsem něco podobného, ale rozjel to ještě lépe. A počet lidí? pro mě ideální, žádné fronty na barech, partypeople super pařili a Fedde byl usměvavý jako vždy. Prostě luxusní akcička
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIRCUS
po květen 11, 2009 1:21 pm
dont-panic
no jo Stepan sokol Evropa 2 toho znam osobne..to je lama Very Happy Very Happy ........jak hral dloho FEDE LE GRAND vi nekdo?????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po květen 11, 2009 1:08 pm
ehm ...
tak sem si pred chvilkou poslechl na Evrope 2 od jednoho zarucene skvele informovaneho moderatora ze v patek je dalsi PURE s Paulem van dykem Very Happy Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amoondre
po květen 11, 2009 11:01 am
Pocet lidi idealni, atmosfera neutrpela, Fedde paradni! Moc povedena akcicka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
po květen 11, 2009 10:40 am
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIRCUS
ne květen 10, 2009 10:39 pm
FEDDE LE GRAND
To musel to bejt Hukotttttttttttttttttttt jsem nasranej musel jsem bejt v praci...ale Sensation je blizko Very Happy Very Happy Very Happy natu jdu 100% pac mam lupen Idea
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další Strana 1 z 18


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz