FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SHOTGUN EURO « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

shotgun euro

festival hradek nad nisou kristyna dynamic-line mooris

shotgun euro
PARANOIA
po červen 25, 2012 8:34 pm
Surgeon jo????Masakr!!!
bridge
so srpen 22, 2009 10:25 am
jezis co to udelali z ciste namrdovyho dnb shotgunu......nakej hiipie sjezd ? co to je za lineup?? .-)
mori
st srpen 05, 2009 10:50 pm
tak proc tam dpc nehraje nakej mrdar jako temper D Smile mmisto nakej midilidi...nejvic na koho se tesim je ark ten hraje hrozny pekla jinak nic moc
Technaro
út srpen 04, 2009 4:10 pm
na shotgunu je videt ze se delaa pro lidi a pro muziku a ne pro byznys...
MrC
čt červenec 23, 2009 10:12 am
Shotgun Podcast 01
http://www.hradekrocksummer.com/mp3/Dj_Milky_-_Shotgun_podcast_01.mp3

Track list :


ohm square
circus, lyric l, motet
karston zuber
dimitri from paris
studio (todd terje rmx)
iony
cobblestone jazz
bpa (david byrne rmx)
butti 49
mum (baby mammoth rmx)
iony
charivari
felix laband (terje rmx)
inverse cinematics
dj.angola (dj.smash rmx)
new sector movements
degg and blakker
no theory
koop
buscemi (jazz rmx)
mozarella (gaten fabri rmx)
mr.scruff
buscemi (rainy people rmx)
bassement freaks (inverse cinematics rmx)
nils krogh (i.n.rmx)
mr.scruff
crazy penis
truby trio
buscemi (jazz works)
tiefschwartz (mix cut)
buckfunk 3000
tiefschwartz (mix cut)

Hromada
út červenec 21, 2009 11:12 pm
Super line up...Radial vs Boss...yea!!!
Jaaan
út červenec 21, 2009 10:38 am
SUWU3
Hlavní pódium pro breaky, taky dobře !)
Jaaan
út červenec 21, 2009 10:36 am
SUWU3
THUMBS UP !)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
click joe
po červenec 20, 2009 1:09 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
st červenec 15, 2009 5:04 pm
Nemůžu se dočkat lineupu:) S fesťáky je to letos bída, ale cejtím v kostech, že Shotgun opět nezklame:)
Mohli by přijet třeba Nôze:))))
muf
po květen 11, 2009 1:59 pm
OK...zapomel jsem zminit na techno stagei Very Happy
sian
po květen 11, 2009 8:57 am
mufe : to si byl asi na jiním festu, je fakt ze v patek bylo asi jen 1200 lidí ale druhej den skoro 1700 , takže myslim že to stačí na pořádnou zábavu , nebo né .o)
muf
po květen 11, 2009 7:15 am
Luxusni festak s luxusnim vyberem djs...uz se tesim...skoda tech lidi loni, ze nedorazilo vic!!!
yassin
pá leden 02, 2009 6:53 pm
bant
alahh
Hadak
so říjen 04, 2008 10:24 pm
breakbeatu klidně víc
Noisia super a jejich "vsuvka" byla famózní. Ještě mě dostal Daho&Ginger&KLF a Insect Elektrika. Mooc děkuji a příští rok nashle
El
po září 22, 2008 3:49 pm
Ozzby.Ahoj muzu vedet jestli jsou jeste nekde zbytek fotek ze Shotu od Evokeho atd??
circa
st září 17, 2008 2:50 pm
breakbeatova electrosracka
2martin: "nechápu jak
někdo může ve dvě ráno zabít rozjetej dav nějakým breakbeatem nebo
electrodramcem či co to bylo za sračku! " - kdyby jsi vubec vedel na co jedes tak bys vedel (tusil) ze to byla noisia a jak jiste vis tak noisia dela z cca 80% dnb a z 20% breakbeat (nebo mozna ted uz 50 na 50) a hlave ta 15 minutova breakbeat vlozka (teda sorry "ta sracka ..") byla maximální !!!! sobotni shotgun dnb stage maximalni mazec !!! podle me urcite ani neznas jedinou pecku on noisie ... division rulezz !!
ALcaa
po září 15, 2008 5:27 pm
A muzu vedet kde jsou fotky od Evoke?? dík moc předem
Shaarkaa
ne září 14, 2008 3:24 pm
aha, no to je škoda - firefox nemám, ale tak snad si na to vzpomenu u někoho kdo ho má, každopádně dík, že ses na to mrknul..richie richi... Exclamation
barth
pá září 12, 2008 5:47 pm
opravdový hudební danceorgasmus
nejlepší kalba mýho života , tolik úžasnýho minimal housu, lineup tvořili umělci a ten bublající severskej zvuk prostě miluju .. tady mi snad chyběl už jen DJ Quickie z Hrobu u Teplic - doporučuji .. Klaním se pořadatelům - poděkování a respekt ..výborná aparatura - jak zvuková tak světelná - blízká setkání třetího druhu - original ...všechny letošní festivaly jsou proti Hrádku totální kom. sračky , Shotgun bude jednou tak slavnej,že na něm budou pařit děti mejch dětí ..a to není kompliment ..to je fakt .. Míra Rautner , Teplice
martin
pá září 12, 2008 4:50 pm
nic moc
přijel jsem úplně nadrženej na dramec, ale byl jsem zklamám nechápu jak někdo může ve dvě ráno zabít rozjetej dav nějakým breakbeatem nebo electrodramcem či co to bylo za sračku! takže já jsem byl zklaman a vzal otamtud co nejdřív kramle. tuto akci hodnotím jako pokleslou....
maty z jablonce
Richie Rich
pá září 12, 2008 1:12 pm
Varnsdorf.uvadi.cz
Zdar, koukal sem na uvedenou stránku explorerem a ten tu chybu hází. Když sem zkusil firefox, tak je to v pohodě.... Jinak na fotkách sem se pobavil - velký clubber vilém alias vilda se svým kámošem. mno jo.... Very Happy Very Happy. Já osobně sem byl pouze pátek, převážně na minimal stage a hudebně jedna velká nuda. fesťák jinak good, akorát mi celkový zážitek z fesťáku překazila celní správa, která číhala 400m před fesťákem.... Jinak lidi z VDF na fotkách neznám, ale zdravim Vanďák, kde Vás zvu v sobotz 20. září do Pekla na akci Wekidjs vs. DJ Pavel Krejdl. Přijďte zapařit...
Shaarka
pá září 12, 2008 11:03 am
varnsdorf.uvadi.cz....
Ahoj, ráda bych si prohlídla fotogalerii Shotgun na stránkách (www.varnsdorf.uvadi.cz). Zkoušela jsem to už párkrát, ale po chvíli se to zavírá, s tím že při dalších pokusech se zavírá hned.
V čem je problém, nebo je snad blbě adresa?,,,to by mě zajímalo... co s tim je... Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá září 12, 2008 10:57 am
špatná fotka
Ano, jednalo se o chybku ... fotku jsem nahradil původně zamýšlenou fotografií člena Noisie, která je adekvátnější k textu odstavce sobota a tematu dnb.

Dík za upozornění.
džiga
pá září 12, 2008 9:52 am
protože pixie nikoho nezajíma .) bavíme se o neokoukaných jménech Smile je to jen chybka asi
Ja
pá září 12, 2008 8:03 am
Proc je v pasazi o Apexovi fotka Pixieho, o kterym tam neni vubec zminka?
daho
pá září 12, 2008 7:38 am
staré šlágry
Staré šlágry zazněly a byla jich řádná porce, ovšem stejnou měrou zazněly nové a často i nevydané tracky, ovšem ty v Sirius records ještě asi nemají, takže je autor reportu vlastně nemůže znát, což ho omlouvá a všem ostatním realisticky dokresluje situaci . ) David
Rudovláska
čt září 11, 2008 9:29 am
foto
Ahojky, nevíte kde bych sehnala fotky od jednoho klučiny, který soukromě fotil na Shotgunu 2008 k ránu na D'n'B stagi, prosím o odkaz na tyto fotky na Nika726@seznam.cz

Jinak Shotgun úplně supééééér...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
click joe
čt září 11, 2008 3:05 am
jedi, darkina
krasny fotky!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete
st září 10, 2008 2:45 pm
No fakt povedene foto Very Happy Very Happy Kristynka je holt sikovna Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další Strana 1 z 7


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz