FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 DANCE MUSIC AWARDS « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

dance music awards

dj projekt o2

dance music awards
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
so únor 14, 2009 5:55 pm
2J
Ano, byla to kauza Weki vs Summer of Love.
j
pá únor 13, 2009 6:25 pm
něměli kluci s hymnama kdysi nějaké problémy ? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
click joe
pá únor 13, 2009 12:53 pm
už jsem se bál, že budeme bez hymny Smile
Zak
pá únor 13, 2009 11:26 am
Stop Rovný kšilty!
Hele Raper Ice Cube míří do Prahy tak pojdme a dáme jim coproto
Tom
pá únor 13, 2009 11:23 am
René pán rouna a Rody opět excelentně!!!
Já bych to hnal holí zpátky do ameriky a je mi jedno jestli je to hoper, skejťák nebo či snad raper
maxopost
so září 20, 2008 1:43 am
zase???
Zase nejaka dalsia sracka. Ved tomu uz ludia neveria. Smile Nie, ďakujem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt září 18, 2008 11:00 am
pozor
hlavně aby se z toho zase nestala fraška
wendulka
st září 17, 2008 11:09 pm
2 Max
... a to je základ Smile
Max
st září 17, 2008 10:00 pm
Lucca vyhrala proto ze ma dobrej marketingovej team:)
Anonymní
so duben 26, 2008 9:33 pm
Fuck oFF EMO!!!!! Twisted Evil
RoCky
so duben 26, 2008 9:33 pm
Nevim
Tak co jak je?
Marios
pá duben 25, 2008 11:16 am
to: Kamil
Jeee ze by dalsi hiphoper ? Smile Asi jo Smile Tak to diky z info teda to sem netusil. Asi by na Dancevalley meli udelat i koncert Karmy Smile Smile teda Smile
Marios
pá duben 25, 2008 9:54 am
Myslim ze Lucca vyhrala asi pro neco jinyho nez proto ze je buchta. Ale to nema cenu rozepisovat.
freezee
čt duben 24, 2008 2:34 pm
tak to pak jo. Ale i tak nemelo by to byt spise naopak?na vetsi akci v hlavni cas nez na male. no to je jedno. Kazdej ma svuj nazor nerikam teda ze se nemuze umistit baba na nejakym dobrym miste ,lucca i ostatni hraji dobre ale aby to nebylo pristi rok jen 10 bab na prvnim miste. A aby to neskoncilo jak slavik porad ti stejni 4-5 lidi dokola.mozna by to fakt chtelo aji nejaky objevy roku a tak.jinak mlada krev se nikdy nedostane dopredu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
čt duben 24, 2008 2:12 pm
jj ... Laughing

nemuze byt jednou "prdeli" na dvouch posvicení ..(stare ceske uslovi) ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
čt duben 24, 2008 2:10 pm
freezee
Mozna je to tak protoze pak jeste hraje v Plzni
Discovery
25.4.2008 Plzeň, klub Alfa
DJs: live: Secret Cinema, Djs: LUCCA, Ladida, Molczik, Majkl, Martin Wind
www.dancemedia.cz
freezee
čt duben 24, 2008 2:03 pm
to 3 lidi co odepisovali
Lucca djka roku?proc treba na takovym cybertronicu na boby hraje od 20-21 a po ni hydrophonic,orbith a tak proc? Logicky kdyz se clovek zamysli co je tahakem pro lidi nejlepsi dj/ka v republice ne? Pro me by byla docela potupa jako nejlepsi dj roku delat predskokana djum co se ani neumistili do 10 mista. Ono je to totiz tak ze fakt lidi spis radsi cumi nez poslouchaji. Ne ze by hrala spatne hraje dobre ale kuwa treba ten hydrophonic ma lepsi aktivity a tak. nevim. jako soutez je to dobra to DMA taky sem hlasoval ale nevim. No ale je to nazor nas vsech a kazdej hlasoval tak jak chtel. a co by nebylo podle me spatny dat jako i treba nejakej objev roku v produkci i djingu
Marios
čt duben 24, 2008 12:17 pm
Ales Brichta
Krasnej Clanek Nemas tam lezt kdyz pak meles ... Smile Smile bud doma .. pust si fotbal nebo spis sama doma a upec si babovku .... omg. Kde se berou ? Smile Fakt to bude lepsi. Ono to fakt bylo dost hrozny. Zadny lidi. Dva tancovali. S necim souhlasim ale moc to komentujes. Smile A souhlasim s tim ze ten Hipec by tam nemusel byt myslim ted cream nebo jinej tanecni festak. Tyo uz vidim jak na HIPHOPCAMPU hraje treba Rank1 Smile nebo Dave Clarke. Smile Smile A este chovani nekterejch ovlivnenejch kabelovou televizi co jim venku staly ty Bentleye to taky nic moc tyo tyo. Tohle nejde dohromady. Smile
René pán rouna
čt duben 24, 2008 11:18 am
Chjo
Souhlasim s Rody(m). Hip hop nepatri do scen festaku s tradici tanecni hudby. Ano, hip hop je elektronicka hudba, ale pokud mame takto uvazovat, proc tedy neudelame dalsi stage s elektronickym industrial rockem? Smichame dvacet ruznych taboru s radikalne odlisnymi nazory a stylem zivota a dostaneme jednu velkou nepodarenou, odpuzujici, trapnou a schizofrenni party, ktera skonci jednou velkou demokratickou rvackou. Copak nevidite ty vzajemne pohledy? Nevrazivost mezi tvrdejma cechoamerickejma rajdrs s tvrdym vyrazem ve tvari a čekyd jó nazorama a vícemene nevyhranenym ceskym kluberem, ktery nestoji o zadnou prehlidku ksiltu, vykakanejch teplaku a tvrdejch nazoru na vec? Kam ta scena speje? Pritomnost cepicare mi zkratka vzdy zkazi dojem z jinak nadherne akce s kvalitni hudbou.
Rody
st duben 23, 2008 6:28 pm
Divný lidi
Ještě bych rád podpořil svojí domněnku, že hip hop na tuto akci skutečně nepatřil tím, že na můj vkus se tam sešli docela divní lidi.S rozkrokem někde u kolen, v tričkách velikosti XXL a s obříma kšiltovkama na hlavách.Pár takovýchto mutantů pak v halvním sále přímo na parketě málem vyprovokovalo potyčku, když jeden z nich urážel přítelkyni nějakýho týpka a ten ji bránil.Naštěstí se pak vše vyřešilo.Jeden z těhle primitivů pak chodil po klubu jako král a bezohledně vrážel do lidí (samozřejmě nebyl úplně střízlivej).Divim se , že takovýhle hovado ochranlka nevynesla v zubech ven. Zoufale prosim všechny promotéry, aby už nespojovali taneční hudbu a hip hop dohromady.Nedělá to dobrotu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
st duben 23, 2008 4:41 pm
Na DMA uz je zaznam z vyhlasovani
http://www.livebox.cz/DMA/2008/
?
st duben 23, 2008 4:39 pm
Dan Kafka
tak s tim t-rexem s tebou tezce nesouhlasim. jestli se ma hodnotit nejoblibenejsi fotograf za urcitej rok, tak snad v tom roce neco musi nafotit ne? jinak to tak trochu nedava smysl a popira to samotnou myslenku ty ankety...
Rody
st duben 23, 2008 3:52 pm
Fakt zvláštně napsanej report.Jinak nesouhlasím s Danem v otázce hip hopu.Určitě by místo hip hop satge byla lepší třeba minimalová nebo jaká koliv jiná ryze taneční.A co se týče Bow wave na halvním podiu, určitě by mnoho lidí radši přivítalo např. Midi lidi nebo jinou elektronickou kapelu, která má skutečný zásluhy na taneční scéně a ne bandu zhulenejch nadávačů a rádoby muzikantů.Jinak vystoupení pánů Holého a Ruperta bylo fakt super, překvápko jak má bejt.Jinak pro příští rok by této akci slušel určitě lepší prostor než Abaton, kde si ani pomalu není kam dojít na záchod...
Dan Kafka
út duben 22, 2008 5:05 pm
k DMA
Ahoj, díky všem za konstruktivní kritiku a poznámky, myslím že se to letos hodně pohlo dopředu.

K připomínkám:

Fotograf:
T-Rex s 0 fotkami - prostě byl nominovanej lidma a nikde jsme neříkali, jak moc musí být fotograf aktivní. Stejně tak já jsem za posledního půl roku nafotil 1 fotoreport a z fleku řeknu 10 fotografů, kteří jsou kvalitativně výrazně lepší než já. Takže jsem se veřejně prvního místa (respektive ceny) zřeknul pro techno.cz crew (a rave získalo 2, 3 a 4.té místo Smile. Pokud v příštím ročníku bude tato kategorie (ještě budeme hlasovat), tak určitě tam budou jména i z malých serverů.

Styly - tady cítím největší problém, minimal tam rozhodně patřil a měl být od začátku, byl ale nějak se nám při plnění hlasovacího systému vytratil a zjistili jsme to až když hlasování bylo v plném proudu. Nad styly si pořádně sedneme a dáme je do pořádku.

Klubovka roku - zde jsme na rozpacích, zda sem patří "putující" klubovky (podle mne ano) a zda sem patří i warmup klubovky (které těží z velkého jména).

Samotné nominace: během letošního roku bude možnost průběžně nominovat jak členy poroty, tak jednotlivé kategorie, takže se snad nejkontroverznější kategorie DJ roku bude naplněna maximálně. K tomu plánujeme "pilotní" týdenní období po startu hlasování, kdy bude možné ještě do nominací doplňovat... Pak už snad nikdo nebude mít kecy.

hip-hop: pro mne osobně hip-hop je elektronická taneční hudby a naopak bych to ještě více spojil dohromady. V čem je hip-hop jiný od trip-hopu nebo třeba dnb v podání LTJ Bukema?

Odborná porota: porotu nominovali samotní partypeople a logicky v ní nominovali DJe, kterým věří. Michael Burian členství v porotě odmítl kvůli případnému konfliktu zájmů (a asi dobře udělal), otázka co s ostatním. Třeba Dan Walterstein: programový ředitel Roxy, moderátor Rádia 1, DJ. Pro mě maximální přínos do poroty, pro někoho konflikt zájmu, protože je i DJ. Podle mne blbost...

Díky všem za vaši podporu a za hlasy, DMA je v tuto chvíli vypovídající o stavu taneční hudby a to je prostě fakt. Je to anketa popularity, ne kvality - to si prosím uvědomte!

PS: Kokainový bar opravdu nebyl, byl bar s Havana Clubem a i to myslím bylo až moc.

Díky dan kafka, za DMA
Kamil
út duben 22, 2008 4:48 pm
Trance nám to všechno drtí, jen tak dál! Nejsem fanoušek trance, ale právě díky velké oblibě trance se hodně lidí, co chodili na akce pózovat (většinou individua co navštěvovali dřivě diskotéty a také jedinci ze serveru libimseti.cz), choděj tam, což je dobře..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út duben 22, 2008 1:04 pm
Martin
velká škoda, že neudělali aspoň nějaký střihový záznam. Pokoušela jsem se něco najít na netu ale bezvýsledně. Stream byl jen pro přímý přenos..
Martin
út duben 22, 2008 1:00 pm
RUPPERT A HOLÝ NA HRAD!!!!!
Bylo to něco neuvěřitelnýho, koukal jsem na to doma v přímým přenosu a nevěřil vlastním očím co tihle dva spolu dokázali rozpoutat za show!!!!! Smekám před oběma... Vystřídaly všechny elektronický styly snad a ještě k tomu do mixu bez přípravy live zpíval různý hlášky Matěj...
Petebox, Roman Holý, Matěj Rupper - nejlepší vystoupení co jsem u nás kdy zažil!!!!!!!!!!
Díky všem za ten zážitek... A to nemluvím jen za sebe...
Michala
út duben 22, 2008 10:23 am
S článkem se naprosto ztotožňuji! Smile
Honza
po duben 21, 2008 9:15 pm
anketa
Já jen krátce zareaguji na názory zde píšících lidí. DMA je anketa o naprosto celé elektronické scéně a jejich odnoží u nás a proto je nezbytné aby do této ankety byl zařazen také hip-hop jelikož na tuto scénu neodmyslitelně patří.Tím jsem chtěl jen poprosit o zapřemýšlení nad tím co zde někteří napíšou dříve než to napíšou. pa
tomeq
po duben 21, 2008 6:11 pm
freeze sh*t up :-D
lucca a laydee sou jedny z nejlepsich Djs u nas, to ti potvrdi kazdej.. jinak koho bys tam videl ty? a btw divas se nekdy, kdo na tech warmupech na apo je? ze tam pokazde je DJ, ktery byl na halovce? treba ian void, boriqa tribes a ted tam bude clodagh? mno tak hlapce nvm.... asi to mas nejaky divne postaveny.... Very Happy a opirat se o "zfetovany decka, kterej nekdo da kolac za hlas" je dost trapny, decka chodi i na jine akce nez na apo, stejne tak drogy berou lidi snad vsude a ne jen na techno akcich Very Happy takze je videt, ze mas opravdu prehled Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 5 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz