FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SÁZAVA FEST « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

sázava fest sazavafest

kacov mala strana roni size sister bliss festival o2

sazava fest
Krysicka
pá srpen 08, 2008 11:46 pm
sice z lonska Smile
http://mtichy.net/filmy/Sazavafest2007_ukazka.wmv

tam jsem taky byla a vypada to stejne dobre jako letos Smile))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
čt srpen 07, 2008 4:54 pm
voda
pili: souhlasím. p. Kloupar sice v rozhovoru píše, že se nejedná o zájezd s čedokem, ale s tím se počítá. když jedu na takovouhle akci, tak je mi jasný, že budu tak trochu prasátko, ale přece jen jsem člověk a rád bych si po použití wc umyl ruce bez toho, abych musel přes půlku hodně dlouhého areálu k cisterně. navíc když je přes den 30 stupňů a sluníčko žhaví, je dobrý se v tom prašným prostředí občas opláchnout vodou... anebo bych příště navrhovl pořadatelům vychytávku, kterou jsem viděl v maďarsku. doslova a do písmene myčka na lidi:






----------------
Listening to: Sven Vath - DJ In Session 08-03-08
pili
čt srpen 07, 2008 4:02 pm
higiena
sice s cedokem to neni,ale měli by jste se postarat o zázemí pro 20 tisíc lidí,takže dostatek vody a odtékající koryta,čisté záchody,na to že jste měli dvě vrtané studny ,tak to byla bída,každej rok slibujete že se poučíte a skutek utek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete
st srpen 06, 2008 10:22 pm
Fotky...
No jo no Suprkrů a Pavlík Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
st srpen 06, 2008 10:12 pm
Něco málo fotek z našeho oblíbeného zátiší...





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
st srpen 06, 2008 4:16 pm
TCO66
Úschovna stage byla jeznoznačně príma:D
TCO66
st srpen 06, 2008 3:58 pm
AKCE
Stejně nejlepší akce jsou vždy v úschovně zavazadel Smile jezdím již dva roky a podruhé nezklamail !!! doufám, že je tam budete mít i příští rok Smile Zdravím všechny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
st srpen 06, 2008 3:24 pm
Já jsem byla od pátka a bohatě jsem si to užila Arrow V neděli relax. K únavě jistě přispěly i velké vzdálenosti, kemp u řeky byl od hlavního vchodu poměrně daleko. Kemp fesťáku jsme nezvolili právě kvůli možným krádežím...

Co se týče jídla, tak příští rok bych nejen já byla vděčná za stánek s obyčejným chlebem, solí, pomazánkou a rajčetem:)
V areálu bylo jídla sice dost, na každém kroku, ale byla přemaštěná a překořeněná Smile43

Pili: nemaluj Kabáty na zeď ! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
st srpen 06, 2008 2:03 pm
YannD
kuku kola moc efektní teda nebyla, jak by asi vynikli Cartonnage namísto Sista Sliz Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
st srpen 06, 2008 1:23 pm
Jasná páka
ČT - warm up Pá+So mega kotel největší Very Happy a NE áfter na rozloučenou-vyklidněnou Wink A ktěm scénám - určitě bych zrušil rozbalovací kamión - ty kapelky na něm vůbec, ale vůbec nevynikly Crying or Very sad
Martina
st srpen 06, 2008 1:10 pm
Já prijela ve čtvrtek a v nedeli bych si jeste nejakej hudební dojezd dala! Smile kdo nechce nemusí samozřejme. Ale polovina ucastniku by tam urcite byla. Kdo to ma domů dál, může samozrejme jet domů. Nikoho nikdo nenutí, ale bylo by to fajn!
pili
st srpen 06, 2008 1:02 pm
safest
je to dvojsečné,když musim v pondělí do práce,tak jsem pro vrchol v sobotu a i tak toho má člověk dost.něco jiného je přijet v sobotu na hlavní hvězdy třeba v 17h a pak vykřikovat proč to neni do neděle!když chci někam jet tak si rok dopředu tu dovolenou od čtvrtka naplánuju,zrušit to jde vždy.
s dražším stanováním nesouhlasím ,byl jsem na sázavafestu asi 5krát a žádný ztráty ani na zdarví jsem nezaznamenal:)takže proč nevyužít úschovnu?!
pro redukci kapel jsem taky,když už tam hrajou horký že slýže,tak to už můžou hrát rovnou kabáti,takže to raději bez nich.tak snad za rok ahoooj!
Martina
st srpen 06, 2008 12:16 pm
Loni byla neděle zlehka snad do 15 hod a vstupenka na sobotu se prodávala též a její cena neděli nezahrnovala tuším. A do areálu se mohlo - pokud se nepletu.
ratek
st srpen 06, 2008 12:14 pm
pří zpěvek
jen takový nazor ohledne typu ctvrtek - patek - sobota;jde o to ,ze kdyz vrchol festu bude v sobotu (tak jak byl letos, jako ze by mel byt - ostatne vetsinou i je), tak letos to byl posledni den, tzn mohla se na sobotu prodavat jednodenni vstupenka a ja toho take vyuzil a prijel jsem v sobotu. No ale pokud bych tam jel kvuli jednomu dni tak by se mi nechtela platit i na nedeli..... a asi bych nejel. To je jenom takova uvaha .. ja bych to nechal spis tak jak to bylo letos.Proste sem ctvrtek patek nemohl kvuli worku, ale zase to nebylo tak pro me lakavy z hlediska programu festivalu.Naopak sobota very good.Roni Size,Makoto,Sister Bliss a za sest kilek...to beru.Ale kdybych mel platit dvanact kil kvuli tomu abych moh v nedeli slyset to co ve ctvrtek..hm nevim nevim. Navic znate nedele na festu. jsou skvely kdyz tam muzete zustat. kdyz musite vodject tak uz to neni vono. Navic kdyz jedete pres celou zemi dom tak nedele je uz takova pomala game over.A navic tady toho bylo dost i na ten jeden den. byl sem docela kaput. Ja bych byl pro tam nekde u reky usporadat after v nedeli.Z nejakym financne unosnym programem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út srpen 05, 2008 5:22 pm
sazava rulez
no byl to fakt "hárkór" a nejvic v nedeli rano, kdy jsem myslel, ze umiram Sad ae do ty doby hodne dobra parba a hlavne nase Superkruuuuu Very Happy Very Happy

4 Pupik: tu holku neznam, ale znam toho typka Very Happy

----------------
Listening to: Adam Freeland - Global 281-08-02-2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út srpen 05, 2008 3:49 pm
YannD
na tenhle mejdan budu hodně dlouho vzpomínat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
út srpen 05, 2008 3:33 pm
Ony taky ty místnůstky občas umí ten šťastný výraz vykouzlit Very Happy , uleví-li si člověk. Nicméně my byli šťastní i bez toiek Very Happy Hlavně že je večírek Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
út srpen 05, 2008 3:02 pm
Obcese
Počkej, až sem někdo hodí tu naši společnou fotku;) Máme podobnou, možná tam nemáme tak šťastné výrazy...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út srpen 05, 2008 2:58 pm
YannD
no to je přece bez debat smile28 mě se líbil ten šťastný výraz a v pozadí ony místnůstky Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
út srpen 05, 2008 2:56 pm
Fotka
Kouzelní Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
út srpen 05, 2008 2:49 pm
Co toiky, hlavně my jsme príma:-)
To jsem z toho smajlík smile51
Pupik
út srpen 05, 2008 2:41 pm
Pomoc
Neznáte ji někdo náhodou? Díky za pomoc:o( Přišel jsem o tel...
http://www.techno.cz/foto/v/techno/mhd/080801_sazavafest/6P2Q7790.jpg.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út srpen 05, 2008 2:37 pm
toiky jsou príma :)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po srpen 04, 2008 10:23 pm
yannd
jo takhle ty jsi to jeste prekombinoval... kdo je v soutezi vyhraje, tak si je muze koupit...
tak v tom pripade to jeste zvazim .-)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
po srpen 04, 2008 10:19 pm
Oz
Co ty víš? Třeba by je nějaká z fanynek koupila a Ty bys pak mohl výtěžek věnovat s velkou pompou na charitu, anebo ještě líp - celé crew Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
po srpen 04, 2008 10:14 pm
Něco málo kamufláže ze Sázavy:-)
Camouflage - We are lovers

Link


Camouflage - I Can't feel you

Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po srpen 04, 2008 10:02 pm
yann
neser Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
po srpen 04, 2008 10:00 pm
Oz
Čéče, ale vypadals, že to myslíš smrtelně vážně Very Happy Kristýnky foto až ho pošle budiž důkazem Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
po srpen 04, 2008 3:05 pm
alad
Se zdravotníky máme taky skvělou zkušenost, dali mi dopořádku přítele po hodinách pekla ze špatného langoše. Paní doktorka byla prý úplně zlatá
alad
po srpen 04, 2008 3:00 pm
poděkování
musím poděkovat zdravotníkům,protože i přes podmínky ve kterých pracovali,fungovali na 1* děkuju alda
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další Strana 8 z 12


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz