FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 NATURE ONE (DE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

nature one

festival techno mayday

Nature One (DE)

Marios
st srpen 13, 2008 11:15 am
SOL bude mazecek tak snad tam nekoho potkame Smile Smile Tumtudum Smile
Destiny
st srpen 13, 2008 11:10 am
SOL
tak lidi, už se nám to blíží! budu ráda, když lidi z nature uvidím i na summeru. v pondělí sem byla v roxy na warm up! musím říct, že už tam to stálo za to! museli mě po šesté ráno skoro vyhazovat, protože sem odmítala ukončit takovej mejdan, tak brzo:D
v sobotu pěkně pokalíme! co pokalíme, buďme upřímní....vožerem se a zděláme jako ty čuňata:D
kalbě zdar!
p.s. levá bedna na dnb to jistíVery Happy
Paul Jameson
út srpen 12, 2008 12:31 pm
SOL 08
Seeya
Wake up in yellow is best Very Happy
Příští rok tam pojedu už ve čtvrtek a domu v ponděli hehe Idea
to Ruf-nickers :
Brejle jsou jasny hehe !!! a doufam ze mi rozkvete i ta slunečnice : )

Všechny pozdravuju a těšim se na sobotni party u nás doma v Pardubicich Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ruf-nikers
po srpen 11, 2008 5:14 pm
zadek busu
Zdravím nejen zadek busu...Natureone ...best akcička, teď jsem po deseti dnech poprvé v práci a mám jen oči pro pláč...chybí mi Jameson a bezva parta lidí z "V.I.P. kempu". Ještě že je teď SOL a se spoustou z Vás se uvidím. Pavelsan aka Paul Jameson: berem v sobotu brejle!!! se vnich cejtím 2x až 3x víc na kopr než sem a to se vyplatí ( za 10 ojro ) Smile ...zadravím Destiny, Pavlla, Edit a všechny ostatní.... Zdraví vás Ruf-nikers aka Petr aka jeden z tigrů PCE...
Honza
pá srpen 08, 2008 5:24 pm
Petjan
Za fotečky mooc díky Wink
petjan & co
pá srpen 08, 2008 1:46 pm
Husta kalba
Konecne jsem uploadoval nase fotky z NO, tak muzete juknout:
http://picasaweb.google.com/petja.novak/NATUREONE2008FridayNight
http://picasaweb.google.com/petja.novak/NATUREONESaturdayInTentCity
http://picasaweb.google.com/petja.novak/NATUREONESaturdayNight

Takovyhle akce fakt zazivam jen v zahranici. Super akce se super zazitky.
BTW zdravim parmeny z Kladna a Decina - sobotni zasek ve stanovym mestecku byl hodne veselej:-) Mejte se fajn a zas nekdy/nekde na parbe. Za skoroPrazsky - Petr
Destiny
pá srpen 08, 2008 10:21 am
to rainbow
já si myslím, že jsme mládež šikovná a najdeme si dostatečnou náhradu za pana jamesona:D. já se budu cestou do pardubic dobíjet rumem s colou:D
se máte, že to máte na místě.....ale tak z prahy to není daleko:)
Marios
čt srpen 07, 2008 10:29 am
Vostrej Vostrej Mekkej Smile Smile Masakr Smile kazdej mesic bych si daval Smile Smile Mejte seeee
Paul Jameson
čt srpen 07, 2008 8:46 am
Seeya

Jojo Nature byl fakt nevídanej od začatku do konce he Very Happy
Hlavně vzadu v busu byla dobra nalada a fpoho lidičky.
Pardubicky Tigři se prostě nezapřou he Idea
Tak doufam že to zase pořádně rozjedem na SOL
Uvidime se tam
Close to your heart Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rainbow
st srpen 06, 2008 11:38 pm
HI
Hi
taky zdravime, doufam lidicky ze se uvidime na summeru. Sice to bude nejspis bez pana Jamesona když nemusime jed tim busem Smile ale urcite to zas bude stat zato Twisted Evil Jinak Nature Luxus a příští rok DO IT AGAIN Wink
paveell
st srpen 06, 2008 5:32 pm
:-)
Zdravim zadek busu Smile.....Smile.....Smile.........Smile................Smile.........................Smile.......................................Smile
Reynok
st srpen 06, 2008 12:40 pm
jasne potkali jsme se na coxovi u prvniho sloupu
jinak na summer jedem taky zase bude ZLO:D
tak adios
Destiny
st srpen 06, 2008 10:43 am
to vikinz
jako už tam seš...se taky naotravuješVery Happy a k čemu to je, když nejsi vůbec online:D jak jste dojeli?
vikinz
út srpen 05, 2008 9:46 pm
Jojo jsem to ja Very Happy jako co bude s tim ajsikem to si me jako tam nedas nebo jak Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út srpen 05, 2008 9:11 am
Tomich
nejedu.. je to na me moc velky .-)
Destiny
út srpen 05, 2008 9:11 am
vikinz
To seš ty, lukáši, že jo??!! protože jinej blázen by takovou blbost nenapsal:D Very Happy
Tomich
út srpen 05, 2008 2:05 am
Ozzby
jo táááák tak to potom jo SurprisedD

ale příští rok jedeš ne
Tomich
út srpen 05, 2008 2:04 am
příští rok se musíme domluvit a v kempu udělat czech street SurprisedD

VLASY

hele nevim jestli jste to nebyli zrovna vy. ale vedle nas se najednou objevili češi s českou vlajkou tak sme pokecali. ale nevim jestli jste to byli vy SurprisedD třeba to byl nekdo jinej. Koukni na www.libimseti.cz/tomich jestli mě poznas SurprisedD
Reynok
út srpen 05, 2008 1:29 am
ole taky jsme pred chvilkou dorazili nej akcicka v zivote
Vikinz
út srpen 05, 2008 12:03 am
to destiny: Obi je nuda Very Happy sezen tiesta Very Happy Very Happy Very Happy
Destiny
po srpen 04, 2008 7:02 pm
a co víc setů z techno stanu?! vath, arkus p., space djz??!! a kdyby někdo sehnal set od OBIho, co hrál v klubu abstract, byla bych moc vděčná.
jinak nejúžasnější párty v mém životě! je to nezapomenutelný zážitek. doufám, že se s některými účastníky zájezdu uvidím na summeru - zdravím pardubickou crew:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po srpen 04, 2008 2:45 pm
Tomich
ja tam beztak nebyl.. nemuzu jet preci na Nature One, kdyz je Sázavafest.. neblazni .-))
Honza
po srpen 04, 2008 2:36 pm
Neskutečný
Tak to máme uspěšně za sebou. Byl to bezkonkurenčně nej festák co jsem zažil. Kalba od pátku až do neděle. Festival samotnej byl hodně zajímavej, ale neskutečně moc lidí, kort v sobotu. Jinak to co se děje v kempu přes den, to jsem jinde nezažil Smile Tímto taky zdravím další nový známý "skoro pražáky" a "děčíňáky". ---kladno crew---
Ondra
po srpen 04, 2008 2:01 pm
why
akde je treba dave clark nebo sven vath ci space djz!sakra
vlasy
po srpen 04, 2008 1:50 pm
parada....tak sem se vratil unesenej zpatky domu a musim rict ze to bylo proste bomba....super zazitek!!!dobry bylo kdyz jsem vztycily v kotly na technu ceskou vlajku a najdnou jen koukam na lidi aahoj ,nazdar,a dooobry den:-))) masakr tim to zdravim:-))NATURE ONE!!!!!kdo nebyl nemuze uverit ...
Tomich
po srpen 04, 2008 12:39 pm
Sakra co mi to tam udělalo za smajliky... Laughing to bylo nechtěný. hahhaha

My tam dorazili v pátek kolem 19:00 ale chce to jet už ve čtvrtek ráno.
Tomich
po srpen 04, 2008 12:36 pm
naši promotéři by se měli ješte hodně učit SurprisedD SUPER festák, SUPER organizace, SUPER kemp, SUPER vsechno. už se tešim na příští rok.

OZZBY. zdarec chlape. hledal sem Váš autobus a bohužel sem ho nenašel Surprised(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Terezita
po srpen 04, 2008 12:23 pm
tjn..sme se byli v hlavnim campu podívat a řikala sem, že tam maj NAture Two Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po srpen 04, 2008 12:18 pm
standa
a ani nepotrebujes listek na festival, bohate staci samotny kemp.. takovej deutschetek .-)
Standa
po srpen 04, 2008 12:15 pm
Woohoo Smile mazec fesťáček ... příští rok znovu a s vlastním systémem v Campu Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další Strana 10 z 13


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz