FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 DANCE MUSIC AWARDS « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

dance music awards

dj projekt o2

dance music awards
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Re-Set Records
ne duben 12, 2009 11:06 am
www.re-setrec.com
Very Happy
...
ne duben 12, 2009 10:35 am
???
A kde je treba Martin Gredner?Nepripada mi,ze je Peet,nebo T.Rog.lepsi..Je to cele nejake postavene na hlavu.Hlasuji tam lide,kteri tomu vubec nerozumi.treba v Roxy PROSI navstevniky at pro ne hlasuji-je to fakt trapne..Skoda!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cube
ne duben 12, 2009 3:39 am
ngfnfgngs
jj jdete s trancem do hajzlu... dovedte nam electro a minimal....
cube
ne duben 12, 2009 3:37 am
2 martin
ja hlasoval.. ale prece nebudu posilat tisic sms a ceekat az se mi tam na prvnim miste ukaze dj tiesto ktery udelal par tracku ktere mu vydelali na zivot a pak je porad dokola mixoval na diskotekach pro moc lidi..... dance music awards je pro ty, kteri tvori porad dale prece.... ne??? jinak by se to jmenovalo comerce music awards.... ja na tohle seru uz... ani koruna na soutez.... vzdy to dopadlo hruzne.... takove discojokerz bych do takove anket vubec netahal... to at si hlasuji na nejakych discotranz faken sitezzzz...
James
ne duben 12, 2009 1:16 am
Uz se na ty ankety vyserte. Je to stejna fraska jako DJ Mag 100.
mildossss
ne duben 12, 2009 12:03 am
trance fuck!!!!
hmm tak to bylo naposledy co jsem hlasoval ....... zkurvený trance jdetě do prdele sním už .......
ich
so duben 11, 2009 11:12 pm
já taky hlasoval
hlavně proto aby mě nikdo nemohl nařknout ať neremcám Smile

fakt by mě zajímalo kdo jsou (kromě pořadatelů a tradičních jmen ve výsledcích) ti "mnozí z nás co na výsledky netrpělivě čekali" pro mě tahle anketa a její výsledky ztratila smysl už před lety, respektive ho ani nikdy neměla Very Happy
Martin
so duben 11, 2009 10:53 pm
Já hlasoval...
Komu se nelíbí výsledky, není nic jednoduššího, než příště bojovat víc za svoje názory před vyhlášením a ne po... Po válce je totiž každej generálSmile
Když něco chcete změnit, hlasujte v příštím ročníku a třeba to dopadne jinak.

Jo a nadávat můžou pouze ti, co hlasovali!!!!!
Ornie
so duben 11, 2009 10:29 pm
LOL, ale nadávat si nemusíte, každej má svůj názor. Každopádně můj je jasnej - souhlas se sikim. Jako určitě by měla existovat anketa mezi posluchačema laikama, ale tenhle vzorek taky nejspíš není reprezentativní.
Fakt nejvíc mimo je ale zahraniční DJ roku - to je moc.
Dan
so duben 11, 2009 8:27 pm
to DMA
Hele nemam vic slov, nez ze jsi uplnej debil.
Scrufa
so duben 11, 2009 8:02 pm
Vela vela trancuu. to není dobrý signal, ale co, když to lidi mají rádi, tak ať si dávají pecky do hlavy.
miky26
so duben 11, 2009 5:49 pm
to Hustey: ta dobrá organizace je asi to jediný co Sensation má.... Surprised ikdyž nemůžu objektivně soudit, nikdy sem na ní nebyl... Mad Very Happy
DMA
so duben 11, 2009 5:37 pm
no tak musim rict ze je to vazne zajimava anketa DJ: tommy rogers, peet, ty za hlasy davali promo cd na party, lucca je asi nejproduktivnejsi z ceskych djs ale co se tyce umneni djingu nic moc, burian uz davno ne a lejdy picha jedno pruducenta tak asi jo... SKUPINA tam je to jedno protoze to stejne stoji vsechno za jedno velky h...o, KLUB roxy fajn, mecca skrz ty lidi co sem vozi ujde ale zbytek asi jen na doplneni stavu,PARTY tam je to jasny peet a rogers to uplatily promo cds jako sve misto:MEGA AKCE, to nemuzu soudit tohle podle me nejsou mega akce,PROMOTER to je asi delany podle toho kdo si nejvece nahrabal,STYL: na party at uz house nebo techno jsem vzdy videl tolik lidi ze kdyby aspon kazdy druhy poslal hlas, tak by to bylo mnehem vice nez 1000 hlasu trance, vemme si jen treba czechtek ze. ZAHRANICNI DJ, je videt ze nase verejnost je vazne zaostala co se tyce svetovych djs, nechapu jak se tam nemohl neobjevit DEADMAU5 ten vydava takovych veci a jeho šou je vazne vyborna, nebo treba edý halivel, sven fet a jini??? no nevim. PROJEKT??? DEADMAU5 mel vyhrat vydal vice veci nez vsichni ostatni nominovani, treba prodigy, kosheen, depache mode??? po jednou usouranem EP, k ALBU se nebudu vyjadrovat klepou se mi ruce, a FOTOGRAF?? tam to jediny sedi jen by max mohl dodat dva tydny stare foto na techno.cz.....
Hustey
so duben 11, 2009 4:19 pm
akce roku Sensation - v tom vubec nevidim problem. jde pravdepodobne o nejlepe zorganizovanou akci. takze co ti vadi?
tomyn
so duben 11, 2009 4:12 pm
Je videt ze ceska tanecni scena je dost v prdeli. Furt dokola omylany jmena par kokotu ktery sou tlaceny mainstreamem. Buuren - katastrofa, Tiesto - humus. Akce roku Sensation?? To si snad delas prdel ne?? O tomhle museli rozhodovat totalni hudebni dementi. Radsi uz nic...
500ml
so duben 11, 2009 2:28 pm
..''CUBE''..nenadelaash nits..banda naczesanyych nagelowanyych blbuu !! =o/
PTR
so duben 11, 2009 1:53 pm
Anketa je dobrá, organizatorům to nezazlívám, ale ukazuje to český párty lidičky
cube
so duben 11, 2009 1:21 pm
omg
a zase jde videt ze hlasovalo vetsina debiiilkuu... uz se me z toho chce blít....

indy a wich, gipsy, dirty dancing, sensation, tranzmišn, trance, tiesto, bureen, dick....

hej lidi se zblaznili.... trencaři asi mají nejvice penez na smsky... tohle nemuze byt pravda....
djdefender
so duben 11, 2009 12:42 pm
chachacha
těm výsledkům se musím jenom smát.......Tiesto,Buuren,Trance styl roku?chachacha,docela by mě zajímal profil lidí co do tohodle hlasowali,tipl bych to že wětšina hlasujících de na 2 akce ročně,a jednou za rok někam do klubu.....no prostě trapas,alba a festiwaly radši ani nebudu komentowat,kdo sjel wětšinu loňských festiwalů jako já tak musí wědět že ty výsledky sou holej nesmysl.....Macháč?pche to byl největší propadák loňska,kampak se zatoulal takowej Planet fest?tisíckrát lepší,jak po hudební stránce tak po organizační....celé je to trapas
pump
so duben 11, 2009 12:34 pm
..za coz si samozrejme muzou lidi, ktery tam hlasuji...
pump
so duben 11, 2009 12:29 pm
Kdo to je Laydee Jane a Tommy Rogers?!
Drum na 2. miste? Ze ho teda tady je.. Wink

No proste tragicky, jako kazdej rok.. Smile
paveell
so duben 11, 2009 12:18 pm
Hruza....
Cely je to fraska...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
so duben 11, 2009 12:05 pm
ŠOK NA NESMYSLNOSTÍ TĚCHTO "AWARDS"
teď už vím, proč se sem kvalitní hudba dostává s několikaletým spožděním jestli vubec.
Upřímnou soustrast. Evil or Very Mad
miky26
so duben 11, 2009 11:46 am
to SB: tak co čekáš, když stylem roku je trance a na prvních dvou místech v mega akci roku jsou trancový akce, navíc mácháč hned na druhym místě za SOL ve festivalech roku.... Surprised hnus... Question aspoň, že to roxy zachraňuje tak trošku underground.... Very Happy jinak včera dnb luxus, já věděl, proč tam jít... Idea Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzik
so duben 11, 2009 11:09 am
Na anketu bych nenadával !!!
Uvědomte si že je to statistický, snad reprezentativní, vzorek naší taneční scény.
Apoň všichni vidíme jak na tom česká taneční scéna je. Pravdivě vypovídá o českých party people a já jsem zavázán lidem, kteří tuto anketu organizují!
Mě osobně těší Roxy, jinak to odpovídá tomu co je z dnešní situace cítit Smile
siki
so duben 11, 2009 10:35 am
otras...horsi anketa snad ani neni. vysledky len podtrhuji absurdnost cele sceny
SB
so duben 11, 2009 10:25 am
Nechapu jak muze byt tiesto zahanicni dj roku , tady je videt co je v cesku za lidi , kazdej diskofil "jeeeeeeeeee tiesto toho znam z diskoteky" tak hned posila hlas protoze nikoho jinyho ani nezna ............ trapas
PTR
so duben 11, 2009 10:22 am
Výsledky = Klasika
ale nejvíc jsem se zasmál nad albama

7. Moby - Last night (184)
8. Skyline - Escapism (162)
9. Pendulum - In Silico (142)

Zrovna tyhle alba jsou nejhorší, co kdy tyto projekty vytvořily.
Dan
so duben 11, 2009 12:20 am
DMA
Zadne velke prekvapko...az na LayDee Jane...gratuluju. Zaslouzi si to.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
čt duben 09, 2009 10:14 am
paveell.pav
no to je vec nazoru Smile kazdymu se libi neco jinyho Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 3 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz