FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CREAMFIELDS CENTRAL EUROPE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

festival creamfields

breclav airport moby booka shade sasha mersey pavel tesar diskuzni forum central europe

creamfields central europe
skiwear
út červen 23, 2009 6:10 pm
to nick
sice místní nejsu, ale loni to bylo tak, že cca každých deset-patnáct minut jezdil od nádra spešl bus.. Smile
Jinak DnB stage je tam jenom aby se neřeklo, vsadím se (sice tam nejedu), že to tam Hrrnec ráno porádně poHRRneee Very Happy
Doši
út červen 23, 2009 5:33 pm
SERU Z TOHO DNB :DDD
co to je za jmena ? Very Happy HRRNECC :DDD ten to asi poHRRneee Very Happy
nick
út červen 23, 2009 4:08 pm
mám dotaz, je zde někdo z místních, že by mi zodpověděl otázku, jak se dostat co nejpohodlněji z vlakovýho nádru do aeroklubu? jede tam nějaký linkový bus, či budu muset šlapat tu štreku po svým? Předpokládám, že tam budou stát předražený tága, kterýma se mi moc nechce a autem kvuli velice slabému pátečnímu lineupu nepojedu. Nejlépe v sobotu navečer přijet a ráno zmizet. Vlaky jedou,ale dostane se člověk nějak pohodlně na nádr?
david:l
út červen 23, 2009 3:50 pm
Mozna sem zazil vice zahranicnich akci nez ty. První snad v roce 1999 a to Danube Rave v Linzi, pote klasicke Hyperspace a dalších x desitek akcí, včetně návštěv Berlína a open airu v okolních zemích.
Mimochodem ty jména znám velmi dokonale. Většinu z nich jsem již slyšel.
A oslovuj mě prosím slušně.. Od análu jsem ti neodpadl.
James
út červen 23, 2009 3:20 pm
2 david:l
Prober se.. Cena festivalu je 100 euro. A nezapomen ty.. Je to 4 denni festival se jmenama o kterych se ti nikdy nezdalo.. A cena jednoho dne je 39 euro. Tak prestan vykladat takovyhle nesmysly.. A neco si o tom prvne zjisti magore.. nez neco reknes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út červen 23, 2009 3:09 pm
tencka
a ty si zase blazen, ze nemyslis Very Happy Very Happy Very Happy vstup na balaton na cely 4 dny stal 100,- euro v predprodeji (uz je vyprodano). tim petilitrem zrejme myslel dotycnej celkovy naklady na festival. i kdyz ty jsou teda jeste vyssi nez 5 litru s ubytkem, cestou a kalbou. ale na druhou stranu, takovej festival u nas nikdy nezazijes... letos jedu potreti a vubec tech penez nelituju Very Happy Very Happy Very Happy
tencka
út červen 23, 2009 2:31 pm
jste blazni pokud date 5000kc za lupen na party Question
ne ze by na to clovek nemel, ale to bych rekl ze je fak moc...
Ondra
út červen 23, 2009 12:58 pm
radsi jsi priplatim nez ostudu jmenem Creamfilelds! ste svetu jenom pro smich Smile)
david:l
út červen 23, 2009 12:52 pm
dsdsd
takze jeste jednou

Haineken Balaton Sounds, je to jen 300KM a delaji to profesionalove Very Happy


Jenže zapomínáš že ten festival vyjde na cca 5.000,-Kč Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út červen 23, 2009 9:39 am
firestarter
firestarter napsal:
UŽ STE NĚKDY VYŽDÍMALI Z MINIMA MAXIMUM? NE? TAK JE NA ČASE TO UDĚLAT, VYSRÁT SE NA "WORLD" JMÉNA A UDĚLAT SI MEJDLO PODLE SEBE.


jak se řiká, "z hovna bič neupleteš" Very Happy Very Happy Very Happy
James
út červen 23, 2009 9:21 am
KOPEC
Cekam az budou nekde v Evrope, ale zastim o nicem nevim. Jinak urcite pojedu at to bude kdekoli. Ja si myslim, ze by mohli vytupovat nekde v rodne Francii, ale zadne informace o tom nemam..
James
út červen 23, 2009 9:16 am
Jeff Milligan v 9 a Lucca v 1? To si delate prdel ne????
firestarter
út červen 23, 2009 9:11 am
UŽ STE NĚKDY VYŽDÍMALI Z MINIMA MAXIMUM? NE? TAK JE NA ČASE TO UDĚLAT, VYSRÁT SE NA "WORLD" JMÉNA A UDĚLAT SI MEJDLO PODLE SEBE.

Jo a nestanujte vedle nás, budem souložit od rána do večera! čau
Jitka
út červen 23, 2009 8:05 am
a to nemluvě o tom, že na hlavní stagi bude předskakovat headlinerům dj z brněnské diskotéky tabarin... Smile))))
oldclubber
út červen 23, 2009 6:56 am
bych to viděl asi následovně.tesař ví už ted že si vzal moc velký sousto a vejvar nebude,má smlouvu tuším co povídal na tři roky tak musel pokračovat.tohle je výsměch slova a conceptu creamfilds ale budiž.já odhaduji do 3-4tisíc návštěvníků.jo a zaměření na rakouské clubbery...no tywe to si dělají prdel nebo co?oni mají svoje festy,a myslím,že lajna je x krát hodnotnější a nejsou pitomí...
Jaaan
út červen 23, 2009 2:19 am
totally bullshit
ten drum and bass je asi vtip neee ?
KOPEC
ne červen 21, 2009 10:23 pm
pro jamese
a kam bys jel na daft punk tvuj nazor protoze tady asi nikdy nebudu
James
ne červen 21, 2009 3:04 pm
2 KOPEC
Daft Punk koncertujou. Je to narez. Kazdorocne vsak bohuzel jen asi 5-8 koncertu. Zamerujou se na turne po nejakych oblastech. Kazdy rok navstivi max. jednu. Australie, nedavno nekde v Asii a letos USA. V CR je neuvidime. To je podle me vic nez jasny. Tezko se zjistuji jejich plany do budoucna a je to smutny ale svoje vystoupeni omezuji na minimum. Alespon podle mych informaci.
Anonymní
so červen 20, 2009 10:59 am
Tak nakonec pry prislo asi 1000 lidi.Tak to cumim-to je teda propadak.
paveell
pá červen 19, 2009 11:33 pm
Anonymní
No je to des,ale nic jinyho jsme cekat nemohli. Vzdyt to neni vubec lakavy. Radeji na svojsice. Tam bude plno:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
pá červen 19, 2009 10:40 pm
bohužel to odpovídá situaci-špatný počasí lidi odradí,citelně do toho zasahuje krize a příští týden konající se Svojšice,jinak to nemohlo dopadnout Smile zejtra to bude možná lepčí,ale znám jediného člověka,co si kupoval lístek
Anonymní
pá červen 19, 2009 9:27 pm
na Cosmiktrpu je v patek ve 21.30 hod asi 300 lidi.Ted mi to pise kamarad co tam je.Jestli je to pravda tak to nemam slov Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
čt červen 18, 2009 4:31 pm
paveell
kdyz ostuda, tak poradna Very Happy Very Happy Very Happy
paveell
čt červen 18, 2009 4:01 pm
Skoda jen tech Djs co si mysli,ze jedou na creamfields,kde zahrajou pro hromadu lidi a ono prdlacku bude bida...To se CR zase predvede. To samy na gregora treschera do roxy prislo jen par desitek lidi. Snad nejmensi pocet v jeho kariere,to je des.
dsdsd
ne červen 14, 2009 3:40 pm
dsdsd
takze jeste jednou

Haineken Balaton Sounds, je to jen 300KM a delaji to profesionalove Very Happy
sdg
ne červen 14, 2009 3:38 pm
sdg
mas recht, minulz rok to bzl absolutni propadakco se tyce poradatelu, tentorok si moji ucast nezaslouzi a ten lineup je hodnesmutnej kdyz si jeste pripoctu, ze polovina z akteru jeste neprijede
xcbg
ne červen 14, 2009 3:35 pm
xbx
haineken balaton sounds, jedeme Idea
štuka
pá červen 12, 2009 9:12 pm
ach jaj
No jo ten lineup neni nic vlastne je to uplný shit Sad ale už mi tento rok uteklo sensation white kvuli blbbím skouškam tak aspon sem si chci jít odfrknout sežeru nejaky kolesa nech se usmivam a pofrčim a pro istotu se pred odchodem z toho jako festivalu strašne ožeru (-:
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lolek
čt červen 11, 2009 6:43 am
2 SK
Máš pravdu, teď si mě odhalil/a... Nemám love, abych si mohl koupit lístek na ten nejúžasnější, nejskvělejší, v celé Evropě největší a s nejnabušenějším lajnapem skvělej mega fesťák, a tak budu sedět doma a brečet do polštáře, že se nemůžu účastnit takové bombastické párty, na kterou, kdo nepojede, tak jako by nebyl. btw není mi 17 jako tobě, aby mi prachy na akce musela dávat maminka s tatínkem, a tak mám na to, abych strávil léto na zahraničních festivalech a nemusím sponzorovat český neumětely, kteří si říkaj promotéři...


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
KOPEC
čt červen 11, 2009 12:13 am
CREAMFIELDS
to je tragickej line up nejlepsi creamfields byl 2002 forever jen na ty dj stage vystoupily burian corvin dalek timo maas oakenfold cattaneo sadler pak x press 2 kosheen dj shadow layo a bushwacka live moc uzil sem si to bez drog a paradiso a srovnavat to stimhle lineupem to fakt ne Surprised kopec radsi jedu na summer of love svojsice a coxa dobrou cluberskou noc preju
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Další Strana 4 z 41


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz