FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 DANCE MUSIC AWARDS « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

dance music awards

dj projekt o2

dance music awards
paveell.pav
čt duben 09, 2009 10:00 am
acid
Na takovou udalost jako z toho delaji by podle meho nazoru ty prostory meli byt lepsi...A hrozny prostory to jsou Razz
Krap
čt duben 09, 2009 7:59 am
Ano málo takovejch podniků je a je to škoda. K čemu navoněnky???
Brečím
st duben 08, 2009 1:53 am
Abaton je Underground.....málo takowejch podniků je.... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po duben 06, 2009 11:29 pm
paveell
tak co mas proti abatonu? s tou HRUZOU jsi tak trochu mimo ty Laughing
paveell
po duben 06, 2009 9:39 pm
ACID
Cool No fuuj..co sem pletes meccu a sasazu,hmm?..To jsi trochu mimo,ale to uz asi vis..V mecce jsem byl pred dvema lety a v sasazu vubec,ale źe zvedavosti se tam nekdy podivat pujdem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po duben 06, 2009 5:14 pm
paveell
paveell napsal:
Ale ten prostor abaton?!?!?! HRUZA!! Byl jsem tam na full moon a horsi prostor jsem dlouho nevide


tak to budes muset zustat u chozeni do meccy a sasazu Laughing Laughing Laughing
krakonoš
po duben 06, 2009 4:15 pm
za 99,- Kč špička českýho dnb..nádhera Very Happy ..jen škoda že neni na hlavní stagi.. Very Happy nebejt dnb, tak o tom ani neuvažuju...Very Happy Very Happy
krakonoš
po duben 06, 2009 4:12 pm
to paveell: to nemyslíš vážně ty šampónku, ne.....abaton je celkově good prostor, mám ho nejradši asi ze všech klubů v praze, udržuje se pořád v undergroundovej šmrnc....samozřejmě, že některý chybičky má (např. na některejch akcích víc míst k sezení, zvuk by moch bejt taky lepší, možná pro někoho poloha mimo centrum Very Happy ), ale jinak mi na něj nešahej. to víš O2 arena to neni... Surprised
krakonoš
po duben 06, 2009 4:04 pm
line up docela slabej.....kde je nějaký techno.....?aspoň že dnb stage je hodně silná....asi zůstanu celou dobu na dolním baru... Very Happy
Brečím
po duben 06, 2009 2:51 pm
Pořád stejný buzerant...Jediná Laeydena tam patří...!!! Ta alespoň umí hrát(nemám rád TRANCE)!!! Jinak zbytek je fraška!!! Gredner???? protože má Fabric...Hnusss Surprised Surprised Surprised
paveell
ne duben 05, 2009 9:04 pm
Hymna je dobrá...!! Tak co ji nekteri pomlouvate!Cekali jste techno,nebo co?!!hihi....Ale ten prostor abaton?!?!?! HRUZA!! Byl jsem tam na full moon a horsi prostor jsem dlouho nevidel Smile))
Monca
pá duben 03, 2009 7:29 pm
Hymna - nehymna track je to podarenej! I like it:-]
Tom
út únor 17, 2009 9:21 am
Proč ke každý pitchovině musí bejt hymna
Tak a dostáváme se k tomu co si myslim i já
Tomas
po únor 16, 2009 7:36 pm
:-)
Song je nic moc teda, nevim vubec, proc by mela byt nejaka hymna Very Happy
b6k
po únor 16, 2009 2:24 pm
acid
co treba, v tucnych uvozovkach, soutez o mymnu?
je na jednu stranu hodne jednoduche, jak spravne rikas, jednou vetou neco shodit, na druhou stranu je jeste jednodussi nemit nazor vubec.
od toho okamziku co jsem to napsal mam ale chut se za to omluvit, ne za nazor, ale za to ze to nereknu jim.
takze ne masaz ega, uz vubec ne povysovani se nad nekym.
ten komentar mel znit : mne ten song coby hymna DMA pripada detinsky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po únor 16, 2009 2:05 pm
b6k
nechci se hadat Smile akorat by me teda zajimalo, jak najit reseni? kdo by mel slozit hymnu, kterou by si mohli broukat technari, drumikari, elektrikari, trencari? a hlavne, jak by mela znit? Smile vzdyt je to vsechno jenom otazka urcityho vkusu kazdyho posluchace... nikdy prece nemuzu slozit track, kterej se bude libit vsem Smile a myslim ze tenhle track si nezaslouzi odsouzeni jednou vetou typu "infantilni brak" Smile
b6k
po únor 16, 2009 12:21 pm
kdybys rekl naivni tak souhlasim, oni takovi jsou a hymna pak sedi jak hrnec na prdel, a ted si predstav jak si clovek co posloucha treba dramky pobrukuje jak si nasel kamose na dance floor. uz se nehadejme prosim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po únor 16, 2009 11:54 am
b6k
to ze je to statni hymna sem taky pochopil... nerikam, ze ten narod neni fpohode, ale kdyz sem videl ten klip, tak mi pred ocima skakalo velkejma pismenkama INFANTILNI Very Happy
b6k
po únor 16, 2009 11:44 am
acid
je to narodni hymna naroda ktery je stejne v pohode jak v tom videu,vim co rikam, ver mi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po únor 16, 2009 11:12 am
b6k
no tak to teda MEGALOL Very Happy tomuhle ja rikam teprve infantilni video Laughing Laughing Laughing rnb cernoska a hromada zhulenejch typku vlnicich se do rytmu a vsichni happy Laughing Laughing Laughing jestli mas takovej vkus, tak uz se nedivim, ze se ti nelibi hymna od weki Very Happy Very Happy Very Happy
b6k
po únor 16, 2009 11:00 am
tak jeste jednou
vubec ne.. vim, kolik casu a invence clovek vlozi do tvorby, nesoudim track jako takovy, jen si myslim ze hymna takoveho eventu by melo byt neco vseobecne zastresujiciho, neco co oslovi lidi napric zanry,wekare jsem parkrat slysel a jo, samozrejme ze jo!
snad kdyz si v kontextu toho co jsem napsal znova pustis to video, tak pochopis, co jsem mel na mysli.
marty
po únor 16, 2009 2:54 am
Souhlas s Acidem! Bohuzel jsou mezi nama i zli lide, kteri si posiluji treba svoje zubozene ego. Hudba muze bejt dobra nebo spatna, dal bych to nerozsiroval. Podle me je tahle hymna dobra, ale nadavat tady timhle zpusobem a srovnavat ji s pisnickama, jako tady dole je nesmysl! Taneční hudba je jednoducha hudba motivem a opakováním. Wekam drzim palce!
b6k
ne únor 15, 2009 4:22 pm
hymna
kdyz uz jsem u hymen, a nemyslim hymen jako hymen ale hymen jako hymna Very Happy tak tahle je fantasticka, proste vi kde domov muj narozdil od nas Idea
Link
b6k
ne únor 15, 2009 4:12 pm
acid
infantilni neboli detinsky, to pro zacatek, weki zrejme chteli navodit naladu peace and unity, (vim co to je, neboj) aneb vikendove stesti a souzneni dusi v prasku, protrepat, nemichat. a to mi proste opravdu prijde detinske potazmo infantilni.
Sakra chlape, elektronickou hudbu poslouchaji, nebo ji zijou ne jenom deti, ale i dospeli lide, nazval bych to hymnou pro "lidicky" vis, takovi ty - "bylo to tam prima, spousta prima lidicek" fucking hell !!! proste z toho cisi detinska najivnost, neni to nejhorsi track, to ne, ale HYMNA??
tomasp
ne únor 15, 2009 4:11 pm
acid: ten track je naprostej amaterismus a kdyz uz jsme u tech cizich vyrazu tak diletantismus...
hudebni uroven temer zadna, technicky provedeni nic moc a invence o ty se neda vubec bavit... je slyset ze to delal nakej diletant...
jinak nechapu podle ceho usuzujes, ze clovek ktery sem napise negativni nazor by nemohl skladat nebo rozumet hudbe? jeste stacilo napsat ze ten clovek je zavidi...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne únor 15, 2009 1:12 pm
a jeje
to sem zase bude psat chytraku a kritiku o shitech, a pritom by sami neslozili an prd...
b6k: vis aspon co znamena slovo infantilni, ze ho tady pouzivas?co je na tom tracku infantilniho??? Question
b6k
ne únor 15, 2009 12:55 pm
hymna
"najdi si kamarada" ??? hymna ceske elektronicke sceny, infantilni brak.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
ne únor 15, 2009 12:02 pm
me se ta hymna zase libi Wink
tomasp
ne únor 15, 2009 11:46 am
peknej shit, stejne amatersky jako cela radoby anketa...
GeorgeP
ne únor 15, 2009 1:40 am
Hymna je shit sorry za tak tvrdy vyrok ale me se nelibi Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 4 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz