FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 DRUM AND BASS, Jungle, Breakbeat a spol. « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Drum and Bass Jungle Breakbeat atd.

dnb drum and bass jungle breakbeat Aphrodite Pendulum Rush Essential Mix

Tipy na akce, linky na mp3 a videa, novinky, užitečné servery a tak dále..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roxy
st květen 07, 2008 2:54 pm
HIGH CONTRAST
14.11.2008
BUSH
Special guest: HIGH CONTRAST (hospital records, uk)
more info soon
Start 22:00
Uvádí Roxy promotion


Anonymní
st duben 23, 2008 8:13 pm
D-Bridge - Studio Mix 2006
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roxy
út duben 22, 2008 4:59 pm
BUSH - Andy C & MC GQ
Videa (v Hi kvalitce) ..i z minulých Bushí
http://www.banda-dsgn.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út duben 22, 2008 2:35 pm
Fotoreport z Bushe od M4Y4
Haňa
út duben 22, 2008 10:37 am
to Finch+ Bassinfection:
jn.. docela byla sranda vidět drumikáře jak nesmělě hopsaj na to elektro co začal hrat Thijs:DVery Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po duben 21, 2008 1:09 pm
me to kamoska popsala takto...
...no co rict... proste "standartni" party s andym, tzn. drumandbassovy vanoce...

...pekelne jsem se soustredila, takze tentokrat muzu podat i hlubsi analyzu, nejen pouze konstatovat, ze to byly 2 hodiny neuveritelne sonicke extaze, jako po lonskych navstevach andyho v CR...

...takze od lonska se dost posunul v selekci, sice porad velmi hitova, ale zadni pendulum ani TC, prevazne veci z RAM a od spratelenych producentu... nehral ani temer zadne archivni kousky z 90. let jako driv... jinak samozrejme velmi rychle a presne mixy a cele to byla jedna velka 2-hodinova serie luxusnich tripledropu, jen sem tam narusena "jen" doubledropem... oproti drivejsku taky min teasoval... takze ve vysledku se nic nemeni na tom, ze andy je uplne jina liga nez zbytek djskeho sveta, konkurovat mu muze jen temper D, ale ten hraje natolik odlisnou selekci, ze je nejde uplne dobre porovnavat...

...cesky support taky nadmiru luxusni... cyberka hrala nezvykle naslapane, ptz puvodne ladila lidi na andyho, ten ale dorazil s hodinou a pul zpozdeni, takze jeste predtim zahral L plus, ktery puvodne mel hrat po andym... na tohohle slovaka jsem se velmi tesila, ptz znam jeho sqelou produkci, ale zive jsem ho jeste neslysela. no a predvedl se famozne, selekce temer totozna s andym, jen trochu pomalejsi mixy a "jen" doubledropy. kdyby andy nedorazil, tak tenhle kluk by klidne utahl celou party a lidi by sli domu nadseni...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
limubai
po duben 21, 2008 9:31 am
Andy
no tak Andy v pátek v Roxy...co k tomu...1:30 hod spoždění...a pak....apokalypsa...totální jízda od začátku do konce...2:30 hodiny totálního nášlehu...slyšel jsem ho asi po 5 ale tohle byla zatím asi ta nejtvrdší a nejrychlejší jízda....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuba
po duben 21, 2008 3:56 am
Andy
Byl jsem na Andym a musim říct že to proběhlo dobře.Zítra(dnes) hodim na net videjka...Jediné co mě překvapilo tak to byl vstup,platit 350,- za jednoho neni nic moc Mad
Anonymní
po duben 21, 2008 12:02 am
Udělal jsem fotky z Andyho, budou nějak později v týdnu Smile
..
ne duben 20, 2008 11:28 pm
Byl vubec nekdo v patek v Roxy poslechnout si Andyho? Cekal jsem, ze se tu obejvi aspon nejaka zminka Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne duben 20, 2008 10:52 pm
mala upoutavka na fotoreport (Cross & Bassinfection)


Liar
ne duben 20, 2008 2:36 pm
Finch:
Dobre Ty! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
so duben 19, 2008 10:54 am
vcerejsi Bassinfection na Favale...(nutno brat s rezervou :)
po prichodu cca ve 22hodin nas prvnimi rytmy nutil do tance Mercur, ovsem po chvili zaposlouchani se a zjisteni, ze jeho mixy jsou velice levne a predvidatelne, zacal spise nudit, vyber desek prumerny. po nem nastoupil Soldik, a pro me osobne to byl asi vrchol vecera. byla na nem evidentne videt skola mistra Sayka, at uz celkovym vzezrenim(nechybela povestna ksiltovka Smile), tak uzivanim si setu s lidmi. tvrde naslaple desky, misty dohnane az do tekku, ciste prechody, precizni mixy. bravo. po nem s mirnym zpozdenim nastoupil Thijs z Noisie, coz byl pro cely Faval hlavni tahak noci. ovsem uz o par sekundach sem si asi jen ja a kamarad vsimli, ze Thijs neprijmne zesilil zvuk, a to byl konec. jeho styl hrani je bez debat skvely, ovsem kdyz vam to rve usi, neda se svitit. i kdyz jsem se presunul prakticky na konec salu, porad bylo vicemene slyset akorat chr chr. zvukari bohuzel na vyzvy nereagovali, takze zklamani. pokud me pamet neklame, zhruba v polovine setu zacal hrat velice depresivni dnb, ktery pote narovnal tak, ze z dnb bylo razem techno, misty az electro. me osobne to velice bavilo, ovsem na lidech bylo videt, ze to neni jejich salek kavy Smile, takze po tehle cca 20minutove kulturni vlozce se vratil k tomu, co ho proslavilo Smile ... po nem opet se zpozdenim nastoupil z Prahy dorazivsi Bong-Ra, a na Favale nastalo peklo na Zemi Smile. jeho live set, asi prevazne ve stylu break-core(doufam, kdyz tak me znalci opravi Smile), bylo neco, na co budu dlouho vzpominat. tuhle hudbu bych si doma asi nikdy nepustil, ale na party, posilen alkoholem, jsem se nestacil divit Smile. syrove, "kovove", casto do sebe vubec nezapadajici zvuky, kdy se mi jen malokdy darilo zaslechnout alespon druhy beat, a lidi razem nevedeli jak se hybat Smile. neskutecna masaz, na kterou asi nikdy nezapomenu. konec akce se pote odehraval zcela v reziji alkoholu, takze uz mi nejak hlava nebere, kdo hral jako posledni Very Happy. celkovy dojem z akce pozitivni, a s ponaucenim, ze opravdu ne vzdy hlavni tahak party opravdu splni ocekavani. tot vse pratele Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid_01
st duben 16, 2008 2:57 pm
Break4Beats Open Air: web online
Oficialni web k chystanemu Break4Beats Open Airu spusten: www.break4beats.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roxy
st duben 16, 2008 10:53 am
Line up na BUSH - Andy C + Mc GQ
BUSH - pátek 18/4

22:00 - 00:00 Sweg
00:00 - 01:00 Im Cyber
01:00 - 03:00 Andy C
03:30 - 04:30 L Plus
04:30 - 05:30 Ghonzales

breakbeat chill out: Miss B & 4:Tune Cookie

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuba
út duben 15, 2008 10:56 pm
nevíte jak jsou na tom lístky na Andyho v Roxy?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po duben 14, 2008 12:21 pm
obcese
Noisii si letos užiješ na jednom domacim open airu.. neboj .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
po duben 14, 2008 10:32 am
já taky, Noisii ještě víc... zrovna jsme o tom měli řeč s Honzou Krumlem. Na 99% to ale vidím na DMA, když už jsem to slíbila...
Na Faválu to bude stejně dobrý masakr. Snažím se Honzu zlomit na DMA.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po duben 14, 2008 10:21 am
obcese
hmmm.. bong-ru bych velmi rad.. ale nejde to .-(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
po duben 14, 2008 10:02 am
pátek v Brně bude pořádná veselice
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
čt duben 10, 2008 3:03 pm
Plump djs
jedete někdo? z Brna??!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4y4
čt duben 10, 2008 11:57 am
2anonym
Futurestep je novější pojem pro DnB "diskotéku"
Anonymní
čt duben 10, 2008 9:02 am
2 anonym two
od pendulaku a zinca sem toho myslim slysel vic nez ty ale ze by to co produkujou melo nazev futurestep slysim poprve
prekérka
st duben 09, 2008 2:17 pm
2 anonym
klasickej jump up je Aphrodite a od Pendulum a Zinca jsi toho asi taky moc neslyšel
Anonymní
st duben 09, 2008 11:37 am
Futurestep
Sub Focus a pendulum neni klasickej jupm-up??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roxy
út duben 08, 2008 11:18 pm
BREAKSOME s PLUMP DJS již tento pátek ;)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muzzy
út duben 08, 2008 11:12 pm
2 Maja:
no tak myslim, ze zas tak daleko od pravdy sem zas nebyl ne? (je pravda ze na klauny jsem zapomel nebo spis milne prihodil pod JumpUp-aspon jsem tam nehodil Sub Focuse Laughing ) zbytek si myslim ze zdejsimu publiku uz horko tezko neco rika...nechci hanit ani podcenovat smile39
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4y4
út duben 08, 2008 2:03 pm
škatulata hejbejte se
DrumFunk - Seba, Fanu
Liquid Funk - Marky, High Contrast, XRS, Bungle
TechStep - Dom&Roland (většina tracků), Ed Rush & Optical (pozdější produkce na Virusu po Wormhole), Bad Company, Konflict
NeuroFunk - Noisia, Phace, Cause 4 Concern
Clownstep - Twisted Individual, DJ SS, Clipz
FutureStep - Fresh, SubFocus, Pendulum, Matrix&Futurebound
JumpUp - Aphrodite, DJ Zinc
Intelligent - LTJ Bukem (z dob prvních Prog. Sessions)
TranceStep/ElectroStep - John B (od FutureReference LP), Teebee (většina epicky laděných tracků)
Dark Step - Dieselboy, Evol Intent, Ewun, Calyx, Echo, Audio, The Sect
DarkCore/Heavy Amen Breakz/BreakCore - Techical Itch, Dylan, Panacea (sice se kdysi označovali jako "darkstepaři" (v počátcích hardstep), ale jejich dnešní zvuk je těžce "zasekaný" v amenové breaku), z nových např. Current Value
Schranz´n Bass - Proket, The Dying Punks (Raiden + Rodell) - nejmladší subžánr, DnB téměr narovnaný techno beatem

Jsou ještě další subžánry, ale ty jsou již dnes prakticky mrtvé, neb vznikaly v dobách rozjezdu DnB (jazzfunk).

Tak takhle to zase vidím já.
Anonymní
út duben 08, 2008 9:23 am
Skatulky
muj nazor:

jump-up: Sub Focus
Tech-step: Gridlok
Neuro funk - Noisia
Liquid funk - High Contrast, Marky
Hard step - The sect, proket



Clownstep, Amen Breakz, Schranz´n Bass atd::::CO to je?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muzzy
út duben 08, 2008 8:58 am
No uz jsem si rikal, ze bych zustal nepovsimnut...Tak hlavne ze je to polamany a ruluje to. Arrow
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Další Strana 4 z 22


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz