FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 TRANSMISSION « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

transmission

united music sazka arena o2 arena trance

transmission
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
út červenec 15, 2008 12:40 pm
ale jo
Já to beru. Ferry je Borec, co umí pobavit, to každopádně. ale třeba ten schulz mi fakt leží v žaludku. já vím, že Transmission je super party s bezvadnou organizací, ale schulzpotřetí je fakt moc, ještě po tom, co předvedl na senstaion.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
út červenec 15, 2008 12:34 pm
dropsy
souhlas kamo Smile ...

ja myslim, ze lineup teto akce je hodne dobry a neokoukany. jak uz tady bylo, ferry je magnet na lidi, ktery pritahne i ty, kteri nejsou zrovna pravidelnymi navstevniky tanecnich akci ... i to je potreba, jinak by to dopadlo jako electronic connection, kde bylo i v nejlepsim case prazdno jak na stadionu slavie Smile. ja ferryho zazil na party 2x a ani jednou me nezklamal, spis naopak, perfektne jsem si to uzil a uz se nemuzu listopadoveho pokracovani dockat Very Happy !

um Wink
mirda
út červenec 15, 2008 10:44 am
Myslim, že UM se snaží dovážet djs,kteří u nás ještě nehráli,ale taky si myslim,že si netroufne sestavit line up jen z djs,který tady zná jen opravdovej hudební gurmán,vždycky tam musí být někdo,kdo je zaručenej magnet a tahoun na lidi,ikdyž v ČR hraje několikrát ročně viz. Schulz.Ferry je sice profláklej,ale myslim, že tady nehraje často, navíc teď nevystoupil na Creamech v Břeclavi, takže je to dobrej tah od UM,protože Ferry tady má určitě velkou základnu fandů,kteří se na něj těší a v hale jim počasí nepokazí jeho vystoupení.Jinak mě osobně Transmission přesvědčila,že je to dobře fungující párty a já se na ní těšim
Bret
po červenec 14, 2008 10:21 pm
Neznámá a neokoukaná jména prostě jen v klubech...že na halovky zvou pořád ty samý sem si už zvykl a upřímně,ani se nedivim.Ferry se Schulzem je pro širší publikum už určitě známější a o to jde.Sestavit lajnu jen se jmen,kerý by znali jen posluchači EDM...?To v Čechách ještě nejde...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dropsy
po červenec 14, 2008 10:01 pm
Jo jo je to tak jak se to vezme.Já se třeba poakždý skvěle bavim a nemusim být zrovna na E.Je to vážně jen o postoji každýho,já tam chodim se pobavit a ne koukat na to kdo a jak mi hraje,ale v každym případě,opakovačka je fajn ale ne pořád
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
po červenec 14, 2008 9:57 pm
dropsy
Neboj. Určitě půjdu a budu se bavit. Ale stejně si budu říkat, že kdyby místo Ferryho a Markuse byli nějaký neokoukaný jména, tak by to bylo lepší.
A co se týče toho, že na Ferryho naběhnou lidi a vždycky se baví, nechtěj mě rozesmát. Vim co se na akcích typu sensation a transmission schází za lidi. Většinou samí hudební fajnšmejkři Very Happy Skutečně náročný publikum, pro který by klidně stačil Rodgers s peetem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dropsy
po červenec 14, 2008 9:22 pm
Souhlasim s váma lidi,když je ten fery tak trapnej,jak je možný že tam vždycky naběhne takovejch lidí a všichni se baví???Hm hm hm nějak nechápu,vždycky na akci vidim jak se všichni baví a pak ty komentáře jak to bylo ubohý!!!Vzkaz pro vás TAK TAM TY VOLE NECHOĎ A ČUM DOMA NA ULICI
Hasmen
po červenec 14, 2008 9:15 pm
Bude to dobra akce a kdo rika ze to bude trapny tak as tam nechodi!ale je fakt ze by ty jmena mohli trosku stridat! Very Happy
Anonymní
po červenec 14, 2008 9:13 pm
Rody
Promiň promiň jen se směju Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
po červenec 14, 2008 9:10 pm
Anonymní
Tvoje kecy jsou naprosto scestný. neříkám že sem lepší dj než Ferry, nezpochybňuju jeho kvalitu, ale prostě se opírám o to, že potřetí je fakt moc. Chudáčku. Jen papej, je to zdravý Very Happy
Anonymní
po červenec 14, 2008 8:47 pm
Rody
Very Happy výsměch tobě panáčku!!!Jediný co ty asi umíš je si hrát s pindíkem,protže tadyto napíše jen ubohý pako.
Sice žeru ečka jak o život,ale neseru se do věcí který jsou mimo mě. Moc rád budu až mi jednou někde zahraješ,třaba ti hodim bůra za to jak jsi dobrej
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
po červenec 14, 2008 8:39 pm
Corsten a Schulz
Pozvat na páté pokračování jedný akce potřetí Markuse Schulze a potřetí stejnýho headlinera je fakt hodně, hodně velká slabota. Trance je nejprogresivněji se rozvíjející hudební styl a je djs a producentů (kvalitních) jako máku. Nesmyslný omílání stejných djs je fakt ubohost. Tohle kdyby se dělo třeba na Apokalypse, nevim, nevim, jak by se na to lidi tvářili. Sice se říká dobří holubi se vracejí, nebo do třetice všeho dobrého, ale tohle je fakt trapárna.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
po červenec 14, 2008 8:34 pm
Davca
Chodit na akce a nevědět kdo hraje a jak hraje je ubohost a jednoduchost. Hlavně se pořádně sjet, že jo ty srando!!!!
Davca
po červenec 14, 2008 8:30 pm
pařba
Ahoj lidi, je docela dost smutný že jen dokážete vyprávět o tom jak a kdo a co hraje,podle mě člověk kterej miluje party tak neřeší moc kdo mu tam hraje,jde mu o to aby si pořádně užil večer.
A ten kdo tady kecá takovýdle blbosti,že tam hraje ten a že to bude trapný je u mě JOUZA!!!!!!!Nemem k tomu vážně slov že někdo takovej chodí na stejný akce jako já.A moc se těšim až ten kdo to tady píše mě bude jednou celej večer bavit třeba jako Fery
Czech smejd
po červenec 14, 2008 8:03 pm
Headliner
UM si může tvrdit co chce, pro mě je headliner Rank 1... Ferryho bych klidně oželel (nejen jako headlinera)...
dohitsch
po červenec 14, 2008 4:51 pm
dobrej lineup, lupen uz nejaky ten tyden mam, uz aby to bylo Smile !!!
rICHIE
po červenec 14, 2008 3:53 pm
Lidicky co rikate nato ze zase tam bude Corsten?Podle me us jsou trpny jako kdyby nebyli jiny dj nez je Corsten a Schulz...!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darren
po červen 23, 2008 11:01 pm
ottaviani nejvetsi luxus moc sem se na toho kluka usatyho tesil Smile
madman
pá červen 20, 2008 11:56 am
Frisbee
nekoukali jste nekdo ted ve ctvrtek na frisbee? Bela povidal ze hymnu bude delat "stary znamy" Marcus Cooper... Very Happy Very Happy
ze by Bela trochu prestrelil? Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
pá červen 13, 2008 6:51 pm
jupííí
ja uz mam lupen, nemuzu se dockat Very Happy Very Happy Rolling Eyes !
Don
pá červen 13, 2008 5:31 pm
No prostě paráda Aly & Fila na ty jsem čekal,tedy doopravdy paráda, to už je mi i jedno ,poslední dva jestli to tedy bude ten Sanderr nebo ne:D
Filip
čt červen 12, 2008 5:32 pm
LUXUS
no tak to je luxuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus, nejvetsim lakadlem jsou pro me RANK 1 ale ALY & Fila, a Schulz aaaaaaaaaaaah se tam rozteču blahem........
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darren
st červen 11, 2008 10:43 pm
2 frajer
asi bude zalezet na tom jesi zase budou mit Vision Imposible svoji show..... jestli jo tak bude DJs 5 ...jesi budou delat jen vizualy pri hrani DJs tak tech DJs bude 6
nikita
st červen 11, 2008 8:52 pm
TMS
Masakr jména!!! To bude zase mega party jako všechny TMS! těšim se na Marcuse Ayla s Filou maueček!!! Hlavně at tam nechodí blbky a blbouni, který nerozumí ty muzice!!! Sad
Jinak parááááááááááda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile predtim Nature One, Macháš, Summer! Asi umřu ..Smile
Frajer
st červen 11, 2008 2:30 pm
Kolik bude dj na TM PISE SE ZE MISTO 5 JICH BUDE 6?To by bylo super!
Karel
st červen 11, 2008 1:24 pm
Line-up je super as natoho Markuse ten je tady furt!Doufam ze poda lepsi vykon nez na SW!Smile
Jindřich
st červen 11, 2008 1:16 pm
rýsuje se to pěkně!!!
Už tahle 4 jména stačí, abych si na 8. listopadu nedomlouval nic jinýho a zase si to nasměroval do O2 Arény.
Díky UM!
Marios
st červen 11, 2008 1:06 pm
No to bude mazecek Smile Smile Hodne pekny Smile tumtudum Smile T4E
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
st červen 11, 2008 12:55 pm
S tim schulzem jsou promotéří už fakt trapný. Nevim proč mu lidi to jeho pouštění cdček pořád žerou.
Mike
st červen 11, 2008 12:19 pm
yes yes yes!!! let´s go party!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Další Strana 31 z 35


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz