FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PR MANAGEŘI - tipy, triky, perličky... « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út září 09, 2008 4:52 pm
allen&heath
hele ty frajirku, mas koule mi tohle rict nekde do oci? rad se s tebou nekde potkam a muzem si o tom promluvit z oci do oci, co ty na to ty anonymni srabiku???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út září 09, 2008 3:36 pm
allen&heath
Za novinářku se nepovažuju, hodnotit můj vzhled klidně můžeš pokud máš tu potřebu, ale tuhle crew nech na pokoji buď tak laskav. Téma mi přijde zajímavé a pokud se o něm bavíme pro tebe nevhodným způsobem, tak sem přece nemusíš lozit! A ruku na srdce, zrovna ty pro kritická hodnocení nikdy nechodíš daleko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út září 09, 2008 2:19 pm
allen&heath
ja se cece jen divim, ze sem stale jeste lezes smile37
mas tohle vubec zapotrebi??
allen&heath
út září 09, 2008 1:16 pm
chytraci
....vite o tomhle mladem hovno chytraci ,tenhle kluk ma toho v hlave vic nez vy vsichni dohromady na te vasi vasi trapne prdelolizacske strance...on se aspon neboji neco delat(ve svych letech uz neco za sebou ma)..co delate vy krome toho ze jezdite po parties, fotite traparny a kritizujete...nic ...jenom se tady predhanite kdo toho vic zna ,kdo kde byl, kdo co kde zkurvil...napisete par clanku co si vyjedete a prelozite na google..udelate par rozhovoru s priteplenyma podelavkama a myslite si ze vse kolem toho vite...jdete do PRDELE

...to OZZBY... Zaslal: út září 09, 2008 10:54 am Předmět: obcese

vis co ja si rikam marto... tenhle clovek je neuveritelne zahlezen sam do sebe.. stale ma potrebu (nebo spis marny zajem) se ve svych sesti letech nebo kolik mu je, objevovat v prestiznich poradech ceske televize apod.. tak me tak napada nabidnout mu rozhovor a vzit to fakt hooodne s nadhledem... mohla by byt sranda----->nejses ty tak trosku jelitko Question

....to Obcese...ty chces delat nejaky rozhovor s timhle klucinou s nadhledem?.....tak to jsi hodne slaba a jak te tak vidim na fotkach rekl bych ze do toho zachodu patris spis ty princezno...ty budes novinarka ze by se jeden fakt zasmal Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
út září 09, 2008 1:01 pm
jo proc ne sem svama za jedno ... treba "me"(mysleno "nam") priveze JUSTICE .... acidoj Tigu ..... Ozzbymu R. Hawtina .... jsem pro obsahly rozhovor .... typu SOL s A.B. Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út září 09, 2008 11:16 am
ozzby + anonym
no nápad je to určitě zábavnej, mám pocit že by byl pro Smile43
Anonymní
út září 09, 2008 10:56 am
joooo takovej rozhovor jako s A.B. v tom samem duchu . at vylozi svou ideu ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út září 09, 2008 10:54 am
obcese
vis co ja si rikam marto... tenhle clovek je neuveritelne zahlezen sam do sebe.. stale ma potrebu (nebo spis marny zajem) se ve svych sesti letech nebo kolik mu je, objevovat v prestiznich poradech ceske televize apod.. tak me tak napada nabidnout mu rozhovor a vzit to fakt hooodne s nadhledem... mohla by byt sranda Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út září 09, 2008 10:23 am
ozzby, honza
mě se moc líbí tahle jejich prezentace krů http://www.penizelidem.cz/kontakt.html
Eminem je určitě ultra drahej ale toto? To tím chtějí zaopatřit své budoucí děti ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út září 09, 2008 10:06 am
honza
hrozny kecy o tom rozpoctu.. mozna tak 40.000.000 madarskych forintu a to je stale dost Laughing
kazdopadne Robin Suchanek me fakt hodne bavi... uz take v tehle diskuzi s par prispevky ucinkuje .-))
Milano
út září 09, 2008 9:01 am
rofl
V současné době navštěvuji ještě Základní školu Emila Zátopka v Kopřivnici, ale již jsem přihlášen na Ekonomické lyceum v Kopřivnici. Když jsem byl ještě malý chodil jsem do školy v Mořkově a nikdy mě tehdy nenapadlo, že se budu o něco takového, jako je nadace, akce, agentura a managering umělců zajímat. Už vůbec by mě tehdy nenapadlo, že bych mohl přebírat ocenění a že by o mně mohly psát média! Od 6 let jsem hrával na klavír, poté jsem chodil asi 6 let do pěveckého sboru Ondrášek ...


Robin Suchánek
Riegrova 13
Nový Jičín 741 01
Tel:+420 732 248 519
http://www.penizelidem.cz



to je dobrej hoax
Honza
út září 09, 2008 8:39 am
Robin Suchánek
Chichi, jsem si říkal, že to jméno jsem tu už viděl , když mi ráno přistálo v mailu toto:

Dobrý den,
pořádáme příští rok v červnu v rámci světového turné koncert světoznámého amerického rappera Eminema, který se ještě u nás v ČR nikdy neobjevil. Akce se bude konat v Ostravské Čez aréně, kde je počítáno s maximální návštěvností. Celá akce má rozpočet 40.000.000, - Kč -. Je v tom zahrnuta propagace, pronájem Čez arény, pódium, ozvučení, osvětlení, ochranka a honorář+cestovné Eminema. Chtěl jsem se Vás zeptat a zároveň požádat, zda by Vaše společnost neměla zájem podpořit tuto akci co možno největší částkou a pokud ano, jak vysokou? Propagace bude po celé ČR nejen na plakátech a billboardech, ale také v rádiích, tisku a televizi. Generální partner či maximálně 2 generální partneři mají samozřejmě největší reklamu. Každá společnost, která podpoří nějákou významnou částkou, bude dále prezentována přímo na akci. Pokud máte zájem, rád Vám pošlu podrobnější informace. Prozatím děkuji.

S pozdravem

Robin Suchánek
Riegrova 13
Nový Jičín 741 01
Tel:+420 732 248 519
http://www.penizelidem.cz

Borec, se toho nebojí Laughing
Anonymní
čt září 04, 2008 4:39 pm
Letošní festivalová sezona přinesla rekordní tržby i krachy
Šipka - navigace E15 Šipka - navigace Byznys
Letošní festivalová sezona přinesla rekordní tržby i krachy

Objemné finanční investice do velkých domácích i zahraničních hvězd typu Bad Religion, The Offspring, Kabát nebo Sinéad O´Connor, které v létě vystoupily v Česku, se vyplatily. Značná část pořadatelů letních hudebních festivalů hlásí rekordní návštěvu, a tedy i příjmy. To se týká zejména velkých zavedených jmen festivalů.

Branži se však přesto nevyhnuly krachy či milionové prodělky, na kterých se podílely jak nepřízeň počasí, tak nezvládnutá marketingová nebo obchodní příprava.

,,Letos jsme zaznamenali rekordní návštěvu 22 tisíc diváků," uvedl mluvčí festivalu Colours of Ostrava Jiří Sedlák. Podobně jsou spokojeni pořadatelé festivalu Rock for People, kteří na počátku července uvítali na letišti v Hradci Králové 25 tisíc diváků. ,,Ekonomické výsledky letošního ročníku z našeho pohledu skončily v pořádku," nechtěl naznačit bližší částku Michal Thomes z pořádající agentury Améba Productions.

Plusové výsledky si může připsat i největší metalový festival Brutal Assault. Pořadatel Tomáš Fiala z Obscura Productions sdělil, že akci letos navštívilo přes 11 tisíc fanoušků.

Velké návštěvy hlásí i Trutnov Open Air a Hip hop Kemp s 20 tisíci návštěvníky, Mácháč s 15 tisíci diváky nebo Benátská noc, na kterou dorazilo zhruba 16 tisíc fanoušků. Při takových číslech se celkové tržby ze vstupného pohybují v desítkách milionů korun. Dalšími miliony korun do rozpočtu akcí přispívají sponzoři. Organizátoři však konkrétní finanční částky tají.

Zcela zvláštní kapitolu přestavuje letos první ročník festivalu Votvírák, na který byl vstup zdarma. Organizátoři z PromoProdukce Media tvrdí, že akci navštívilo neuvěřitelných 112 tisíc lidí. Tak vysoké číslo jednak zřejmě vzniklo sečtením návštěvnosti jednotlivých dní a jednak si jej organizátoři nemohou ověřit právě kvůli absenci vstupného.

I přes rekordní zájem o letní open air akce se branži nevyhnuly katastrofální prodělky. Největším krachem se stal nový festival Happy Days, který původně nabízel 555 kapel a očekával desetitisícové návštěvy. Organizátoři akci zrušili po třech dnech kvůli nízké návštěvě. Jak uvedl organizátor Jaroslav Judas, prodělek se pohybuje ve výši několika milionů korun. Pro nízký prodej vstupenek byl zrušen taneční festival Cosmic Trip. Milionovým prodělkem skončil rovněž licencovaný taneční festival Creamfields, který pořádala brněnská agentura Mersey. Slibně rozjetou akci s rozpočtem deset milionů korun zastavil příval deště a silný vítr, který smetl hlavní pódium. ,,Máme velkou finanční ztrátu," uvedl Pavel Tesař z Mersey.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt srpen 07, 2008 6:01 pm
"zrušeno"
není snaha vytlačit klín klínem náhodou stejným způsobem nelegální? Tvrdit o akci že je zrušená je zase šíření klamné informace a snaha poškodit pořadatele...tak já nevím Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt srpen 07, 2008 5:34 pm
Prelepovani plakatu paskou "ZRUŠENO" je letos velk
V průběhu tohoto týdne se na plakátovacích plochách, sloupech veřejného osvětlení, v různých podchodech, na mostech po celé ČR a zvláště v Libereckém kraji vyskytl černý, nelegální výlep plakátů A2 s kampaní SHOTGUN.

Jsem nucena sdělit Vám skutečnost, že tyto plakáty byly vylepeny nelegálně. Všechny tyto plakáty byly a v budoucnu nadále budou, strhávány nebo přelepeny přelepkami ZRUŠENO.

Společnost RENGL, s.r.o. vlastní rozsáhlou síť výlepních ploch po celé ČR - míst k výlepu určených, proto skutečnost, oblepení veřejných míst, která nepřísluší výlepu plakátů vrhá špatné jméno na Vaši společnost.

S pozdravem

Lucie Rejnartová
account manager
RENGL, s.r.o.
Robin Suchánek
čt červenec 03, 2008 8:17 pm
Dotaz
Ahojte,
neznáte prosím nějákou společnost, která by sponzorovala 3.charitativní koncert Peníze lidem? Je mi 16 let a 9.5.2008 jsem se zapsal do české knihy rekordů jako nejmladší organizátor charitativních akcí v ČR a dokonce už se také ozval sám od sebe Karel Gott.Potřebuji nějákou společnost, která by mohla akci podpořit. Pokud o někom víte, konatkt na mě najdete na www.penizelidem.ic.cz . Předem děkuji za pomoc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laoxovna
so duben 26, 2008 12:50 pm
ozzby
taky mám pocit, že nikde nic nevidím, ale někde jsem četla, že prej je polepená celá praha, tak nevim. asi sem slepá, což nevylučuji. koukala jsem i na mediální partnery, překvapilo mě třeba infinity radio, které ani neexistuje, tam sem nepochopila asi smysl toho partnertsví, ale jak říkám, třeba jen blbě vidím a dobře to dopadne
Anonymní
pá duben 25, 2008 6:34 pm
PR manager
Hledáme PR managera, tvůrčí a nápaditou osobu pro prezentaci naší agentury v oboru hudebního průmyslu.
Požadujeme: profesionální přístup a jednání, zkušenosti v PR, především kvalitní kontakty na média, angličtinu (další jazyky výhodou) a znalost celosvětového hudebního prostředí a orientaci v něm, znalost práce na PC (MS office, základy grafických programů (Photoshop, Corel, inDesign) a grafické cítění, časovou flexibilitu.
Zasílejte Vaše CV s přiloženou fotografií na info@live-tours.net
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
pá duben 25, 2008 6:28 pm
electronic connection
plakaty maji vylepeny celkem solidne.....teda aspon meli
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
pá duben 25, 2008 4:28 pm
electronic connection
Tak musim priznat, ze kluci z New Ery maji muj obdiv... Premiera mega party ve Sparta Arene a "kampan" absolutne bez PRka a snad i bez vylepu... Prvni a posledni zprava vysla 28.2. a od te doby nic.. Bud jsou to sebevrazi, nebo nam teprve ukazou, zac je toho loket .-) Jsem fakt zvedavy..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Valmont
čt březen 13, 2008 9:23 pm
no
koukam, ze akce ma silneho sponzora Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt březen 13, 2008 1:16 pm
Po dlouhé době konečne dobrej Flyer :-)
Robin Suchánek
po březen 03, 2008 10:32 pm
Ahojte tak náhodou na "pana" Robina Suchánka mail mám Very Happy Koukněte na www.penizelidem.ic.cz , tam najdete vše!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá únor 15, 2008 6:08 pm
to je teda smutný Fantome.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fantom
pá únor 15, 2008 5:49 pm
Mailing Creamfields
tohle je trosku smutny teda.. Kup deset vstupenek na udajne nejvetsi festivalovou senzaci leta a stan se tak partnerem Creamfields... tomu rikam krize..

Dobrý den,
12.7.2008 se uskuteční na letišti v Břeclavi jeden z největších světových festivalů - Festival Creamfields Central Europe.
Na této akci, s kapacitou 30.000 lidí se představí celá řada předních skupin a djs z tuzemska i ze zahraničí - (křižovatka Česko, Slovensko, Rakousko, Maďarsko). O akci je velký zájem a je velmi pravděpodobné, že se na ni chystají i zaměstnanci Vaší firmy. Rádi bychom Vám nabídli hromadný odkup vstupenek za nejnižší cenu 750 Kč. Spolupracujeme s projektem darujkrev.com a část ze vstupného jde na tento projekt.

V případě odkoupení 10 a více vstupenek pro Vaše zaměstnance máte možnost se zdarma zviditelnit v sekci Partners na www.creamfieldscentraleurope.eu. V případě zájmu Vám můžeme poskytnout plochu na reklamní stánek v Creamfields Village přímo uprostřed festivalu.

V příloze posílám fotografie z Creamfields Argentina 2007 s návštěvností 55.000 lidí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út únor 12, 2008 9:26 pm
Lucca má nového manažera
Lucca od 1.2. mění bookingového manažera a stává se jím Milan Zygmunt, majitel agentury Mosp.Agentura Mosp mimo jiné zastupuje Michala Poliaka, Brazilce Wehbbu a Kanaďana Preache.

Lucca chstá v současnosti první album, které vyjde na labelu Sound Of Acapulco v září 2008. V létě vystoupí Lucca mimo jiné na festivalu Creamfields Central Europe a to na hlavním podiu se Sashou,Johnem Digweedem a Ferry Corstenem.

Kontakt na nového booking manažera je :

Milan Zygmunt
http://www.mosp.info
http://www.myspace.com/mospbooking
gsm: +420604285588
icq: 317384600
skype: zygy.mosp
msn: zygy.mosp@hotmail.com
e-mail: zygy.mosp@post.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út únor 12, 2008 3:15 pm
Roxy hledá PR asistenta
Roxy crew hledá nového kolegu na pozici asistent PR a propagace. Pokud máte zájem o "jinou", zajímavou práci v zajímavém prostředí, kontaktujte Petra Tajčmana (pr@roxy.cz)

požadavky:
- výborná psaná čeština
- dobrá psaná i mluvená angličtina
- výborná orientace v hudební scéně obecně (ne jen koncerty, ne jen party)
- vztah ke "klubové kultuře"
- kreativita a nápady
- základní znalost graf. programu, reklamního designu a tiskové přípravy
- základní orientace v PR a marketingu (není podmínkou)
- časová flexibilita.

úvazek:
- hpp, možná dohoda na zkráceném pracovním úvazku.
- Plat dle dohody, zaměstnanecké výhody.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út únor 12, 2008 10:10 am
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Valmont
út únor 12, 2008 10:02 am
v květnu do Kopřivnice
podpoříme dobrou věc Smile Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út únor 12, 2008 9:32 am
2 ozzby
Tak jsem to cele precetl a docela takhle po ranu nestiham Very Happy. Nemas nahodou na pana Suchánka email? Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 3 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz