FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 MELT! FESTIVAL (DE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Melt! festival

ferropolis bjork booka shade modeselektor

Melt! (DE)

oldclubber
út květen 24, 2011 11:53 am
s
já+žena Very Happy
S
po květen 23, 2011 12:56 pm
jede nekdo letos?
Kamil
út červenec 06, 2010 2:01 pm
Nemáte někdo na prodej 1 lupen na MELT?

Jinak mám volné místo v autě, tak pokud budete někdo chtít, dejte vědět.

Mail: snowball.k@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá leden 15, 2010 11:39 am
Melt! festival 2010 - 16-18.červenec @ Ferropolis
Idea

Melt! Festival 2010 - 3 dny, 108.40,- EURO
Melt! Festival 2010 - 2 dny, 86.40,- EURO
Lazar
čt červenec 16, 2009 8:53 am
Cesta na MELT 2009
Hledám někoho kdo má jedno místo v autě na festival MELT 2009, na dopravu příspěvek jistý. Mobil 775292729 Díky
A23
st červenec 15, 2009 10:56 am
vyprodano
jaky zakoupit za necele 100eur co to je zanesmysl
pedra
út březen 17, 2009 6:25 pm
Obsession
Na Jazzanovu muzes i do Akropole 28.5. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
pá únor 27, 2009 4:29 pm
Obsession
A jak u tebe? jedeš nebo se zatím rozhoduješ?
Obsession
pá únor 27, 2009 9:40 am
Lenka
tahle reunion prý nebyla zbytečná, ale věř pisálkůmSmile
lenka
čt únor 26, 2009 6:42 pm
Oasis????
ehem,ehem. No proč ne...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt únor 26, 2009 1:11 pm
Obsession
Jsme na dovči smile47
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt únor 26, 2009 12:37 pm
letos asi take nepojedu.. ale line-up nadhera.. ikdyz kdo vi, zatim chybej jmena pro hlavni koncertni podium..
Obsession
čt únor 26, 2009 11:52 am
Říkala jsem si, že ty tam letos díky Aphexovi nemůžeš chybět! máš jiný plán na tu dobu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt únor 26, 2009 11:22 am
Obsession
jsem trochu smutný, že nepojedu a zrovna když zase zavítá Aphex ... Sad už to plánuji 3tím rokem a zatím se mi to nepovedlo tak snad příští rok Smile))
Obsession
čt únor 26, 2009 11:10 am
yesss! Aphex Twin a Jazzanova...po těch toužím léta
Honza Kruml
ne srpen 17, 2008 5:36 pm
Pristi rok Melt! Hell Yeah! Rozhodne ANO
Malem bych zapomel na Supermayer - Live. Byli moc fajn a navíc meli uzasnej zvuk.
Miss Kittin a Hacker byli ze zacatku fajn, ale po chvilce zacali nudit, tak jsem sel na hlavni stage a kdyz jsem se vratil, tak nudili porad stejne.
Roisin Murphy uzasna, ale na miste kde jsem stal to tak basovalo, ze se mi az srolovaly ponosky a tak jsem se escapoval radeji na bar : )

Co se tyce počasí, tak mohlo bejt huř! Muzu jen potvrdit, ze dest a bourka nas super team jeste vic stmelila. Mlaskani bahna bylo rozhodne prijemnejsi nez pekelny upal, ktery nekteri jedinci zazili minuly rok.
Andrews
st srpen 06, 2008 12:23 pm
Hmm, Sónar... Taky už jsme o tom přemýšleli, každopádně to je víc než lákavá záležitost.
martinah
st srpen 06, 2008 11:01 am
ozzby

pristi rok jedeme na sonar takze na melt uz asi prachy nezbydou a kdyz jo videla bych to spis na komornejsi nachtdigital..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st srpen 06, 2008 10:41 am
martinah
na pristi rok uz to chce vazne nakej BigCZcamp.. .-)
martinah
st srpen 06, 2008 10:14 am
andrews

ech no vidis skoda ja jsem tam nakonec byla oba dny temer porad sama
Andrews
st srpen 06, 2008 9:46 am
martinah
To jo Smile Dokonce jsme se zřejmě schovávali u stejného stánku s pivem, když začalo poprvé pršet po Caspovi.
martinah
út srpen 05, 2008 10:55 pm
andrews

peknej report skoro se divim ze jsme o sebe nekde neorganizovane nezakopli Smile
Andrews
út srpen 05, 2008 10:12 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolus
út červenec 22, 2008 9:16 am
Pistoleroo
Surprised COŽE??? Caspa????? Question mno mě snad vomejou Twisted Evil

Krumlik: nejlepší foto! Těšim se na tvoje kousky... Very Happy

Ozzby: fota s Evuli pls?
Honza Kruml
út červenec 22, 2008 2:09 am
Melt! 2008 - Nemeckej Woodstock
Hey Ozzby, paradni fotki ! Hlavne ta z rani projizdky na popelnici hehe
Pristi rok Melt! Rozhodne ANO!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pistolero
po červenec 21, 2008 11:07 pm
ozzby
myslim, ze nic velkyho ti neuniklo.. moenster bavili, ale kdyz jsem si odecetl kvalitni soudsystem, ktery udelal taky hodne.. mix jako takovej nemel moc vyvoj.. nebo teda spis hodne pozvolnej.. kontinualne plynouci minimal/micro house s vetsima ci mensima obmenama.. sem tam chybka.. jedna je slyset aj ve videu..
avsak na sobotni rozjezd dobre..

btw par dalsich videii mozno shlednout i na http://www.youtube.com/user/mikkra22 smile26
Hadak
po červenec 21, 2008 10:38 pm
Trocha kritiky
Akce rozhodně zajímavá, prostředí famózní, ale těch lidí! To bylo hrozný, takovou tlačenici jsem ještě nikdy neviděl a doufám že neuvidím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po červenec 21, 2008 9:49 pm
Moenster
to me uniklo a ted me to mrzi podle tech videi Wink
mikeh
po červenec 21, 2008 7:45 pm
luxus!
odjizdel jsem vazne nadsenej, patek se u mne neslo hlavne ve znameni breaku, do startu Caspovo dubstep, odskocit na vyborny livko Boratta, Storm se svym nadherne temnym drumikem a potom i paradni Goldie, i kdyz ke konci uz dost pripitej... Nic lepsiho k ranu nez opet Skream bych si neumel predstavit, bavil jsem se tak, ze proste nebylo mozny odejit, dokud po svejch asi 10 pridavcich nedobrovolne neskoncil Smile

v sobotu start Cobblestonama, super livko, hlavne ty klavesy... bohuzel ani minuta Schwarze kvuli vydatnymu desti Sad
dal bych se zminil o Efdeminovi, sice jsem cekal neco houpavejsi ale bylo to porad zajimavy, melo to myslenku a vyvoj a bylo to i trosku deep Smile
k ranu bohuzel nejvetsi zklamani celyho festivalu pro mne Mathew Jonson.. cekal jsem, ze kdyz uz si odehral s Cobblestonama, ze solo bude hrat klasicky jak ho znam, tj svoje veci.. bohuzel, krome super intra a jednoho melodickyho tracku co bylo cely v duchu cobblestone-like klikacky a ja z toho byl totalne zklamanej.. cekal jsem pecky jako Marionette, Symphony For The Apocalypse, Twin Cobras Sad
nedeli uz jsem dost vypoustel, unava delala svoje.. Battles a Hot Chip nic moc pro mne, ale Bjork udelala perfektni tecku za festivalem, lepsi konec bych si asi nepredstavil
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další Strana 2 z 5


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz