FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 LET IT ROLL OPEN AIR « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Lucie
út červenec 30, 2013 8:17 pm
TITAN 2ks
Prodám 2 vstupenky TITAN na LIR (BRNO) cena: 2000,- při koupi obou. Jinak jeden za 1200,- SMS 737 828 430

reakce na clanek: [url=http://festivaly.poslouchej.net/12866-Line-up-na-Let-It-Roll-a-posledni-.html][/url]
kuba
pá únor 15, 2013 2:15 pm
prodam 2 lupeny
cau, prodam 2 VIP lupeny za 1800,-.
Praha, 604 888 344
Pavel
st červenec 18, 2012 7:52 pm
LastMinute
Koupim listek na LIR. Brno (staci kopie pres ticketportal). Díky
tel. 732955687
cze128Mara
st červenec 18, 2012 12:46 pm
koupim listek na let it roll
Ahoj koupim listek na let it roll Smile ozvete se Smile
email: cze128Mara@gmail.com
tel: 775735524
Barulee
ne červenec 15, 2012 6:21 pm
koupím lupen
koupím lístek, Brno/Praha
barulee@centrum.cz
Gábina
so červenec 14, 2012 12:19 pm
Autem na Lir
Ahoj, nemá někdo z brna 2 volný místa v autě, pro dvě slečny Smile na Let it roll? tequillkka@seznam.cz tel. 777 607 568
Kornflejx
čt červenec 12, 2012 7:55 pm
Koupim 3x listek na LIR
Zdravim parmeny,kterym neni prano dostat se na letosni LIR a nevi co s listky:ja bych si 3 vzal:)piste na Bob.Zbruz@seznam.cz nebo 774685692.Diky moc:) D´n´B ZDAR!Smile
Zombeee
čt červenec 12, 2012 6:30 pm
lístek na lir
Ahoj, koupím jeden lístek na let it roll. Pište na mail marekhorak@hotmail.com díky
johny
po červenec 11, 2011 7:56 pm
takze jeden bezvyznamnyho festaku za 700? jestli sem to pochopil spravne:)
wewe
st červen 29, 2011 1:23 pm
cože.. bylo to sůper.. ja cely wikend protančila jen v žabkách.. a nenadávám však to je tupé bahno.. bylo to neskutečné.. jsem zamilovana do Netskyho, Very Happy
After TV
út červen 28, 2011 10:25 pm
headliners (patek a sobota) stage view!
:)
ne květen 29, 2011 4:28 pm
Zdravim prosim Vas nejede nekdo na LLR slovensky (24.6.2011)? Z okoli Noveho jicinu kdyby mel nekdo 2-4 mista ozvete se na ales.kikta@seznam.cz predem dik!
Floutek
so květen 21, 2011 11:10 am
LiR
Je krásny bydlet kde se koná velká akce jménem Let it Roll open air Rolling Eyes Cool Very Happy
Danek
čt duben 28, 2011 9:48 am
yes !!!
a Já tam mířím taky Smile sice to mám v Starých Ždánicích rád,ale co už...line up je silný !!!

reakce na článek: Let It Roll míří na Slovensko!
Bea
pá leden 14, 2011 1:19 pm
Ahojte. Som zo Slovenska z Trenčína kde sa koná Pohoda, ako všetci dobre viete Very Happy, ale môžem Vám povedať, že tak ako som sa zabavila na LIR som sa ešte nebavila. Myslím, že to že tam pršalo za to nik nemôže a všetci kto tam išli to veľmi dobre vedeli a museli s tým počítať. A to že tam bolo blato (mimochodom bola to veľká zábava a vôbec mi to neprekážalo) tak to je trošku nezodpovednosť a chyba usporiadateľov, ale na druhej strane, keď si to porovnám teraz už s obrovskou a masovou Pohodou tak tiež nejako musela začať a tiež mala svoje nedostatky a chyby, ale všetci sa učíme. Napr. Pohoda 2005 vyzarala presne tak isto ako LIR 2010. Smile

Myslím, že všetci, ktorí tam boli, prišli kvôli hudbe a obsadeniu na LIR. A môžem Vám povedať, že to obsadenie DJs bola PECKA. Wink
DF
pá září 10, 2010 10:30 am
LIR 2010
pripominka sobotniho rana


Link



Link
SlipaneK
út srpen 31, 2010 5:55 pm
Nechápu když už sem někdo píše report,tak proč si to po sobě aspoň nezkontroluje a nechá tam tolik chyb....a pokud de o MC,tak Stamina je třída,i když se k HC nehodí,i tak to neuškodilo

reakce na článek: Reportáž z Let It Roll Open Air
Patrik
po srpen 09, 2010 2:50 pm
Vtípek to byl. Smile))
lir: MC taky nemusim, záleží na kvalitě...ale letos to byla fakt bída.

reakce na článek: Anketa z Let It Roll Open Airu
lir
út srpen 03, 2010 7:53 pm
Mc
fak je ze ty Mc me tim svym tlachanim pekne serou. Death Mc

reakce na článek: Reportáž z Let It Roll Open Air
Ondras
út srpen 03, 2010 7:39 pm
No popravdě, je to report dost o ničem! snad to nezačne být tradice, jako report o pohodě, ten byl snad na stejné úrovni! Uvidíme co bude dál.

reakce na článek: Reportáž z Let It Roll Open Air
Č
út srpen 03, 2010 4:57 pm
no nevim...
hele nic proti, ale to, že bude pršet věděl každý, kdo věnoval tu půlminutu tomu, aby se den předem mrknul na počasí...to, že někteří (jako například já) jeli na LIR v tom, co měli na sobě, to už je jiná věc a taky každýho problém...proto mi přijde docela zbytečný věnovat dvě třetiny článku bahnu - myslím, že většina lidí přijela kvůli hudbě a o té moc nepíšeš, když vezmeme v úvahu, že se hrálo 2 dny na 4ech stagých...příště si nezapomeň přibalit holínky a pláštěnku a uvidíš, že to nebudeš vidět tak černě ;)

reakce na článek: Reportáž z Let It Roll Open Air
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emilybaby008
út srpen 03, 2010 4:38 am
Excellent Incentives WOW PVP Rewards in TBC
There is easy to obtain the WOW PVP rewards in TBC, a lot of players get epic items from the raid turned to the arena Buy WOW Gold.

We are not to kill the monster in the WOW arena; we do not regret the introduction of the Arena mechanism. So we are just a way for the introduction of the Arena, the way to the arena, it caused a portion of the problem that is relatively easy for us to provide with a very powerful equipment. We know early in TBC arena almost for everyone, who involved the game. They enjoy playing the WOW arena WOW Gold.

However, they understand that they have to participate so as to remain competitive arena. In fact, there is easy to obtain the WOW PVP rewards in TBC. Just a few hours a week, it can make a lot of players get epic items from the raid turned to the arena. In the WOW WLK, we increased the difficulty of the arena; you spend more effort on getting the strong PVP rewards. At the same time, we make the raid with more approachable, which makes some of the players do not want to participate in the left of the arena. We still have a lot of PVP, or do not like the raid of the players. They feel the playing field; it is the only way to obtain the powerful equipment RuneScape Gold.

Unfortunately, if it has not their own strength, you have to choose the strong talent and combination. They are only doing useful work, in every week the race was not a strong incentive to obtain the gold for WOW arena. Ranking is the meaning of the battlefield to battlefield, the arena PVP can provide with the best incentives. If you like the war, you can still get a great reward. If you like the arena, we hope you can get even better in the arena of gaming experience, because those guys do not like the Arena Final Fantasy Gil.

If you are a minor, you will have more choices for the WOW arena every week. If you like the PVP, you can still win more than those who only lost a few of the guys behind the season. We will give you some participation award, but you want to choose the best equipment, the victory was necessary for youAion Gold.
Danek
po srpen 02, 2010 10:02 pm
nechyběly :-D
my měli stan v kempu u Komára a ráno jsem byl konat potřebu a koumal jsem jestli jsou to fakt kachny nebo jen haldy Very Happy ale byly to žívé kachny :-D

reakce na článek: Reportáž z Let It Roll Open Air
Tomcek
po srpen 02, 2010 3:28 pm
Obsluha na barech
S tou obsluhou na baru na Main stage je to pravda! Taky se mě stalo, že sem dal borcovi litr, platil jsem 2 piva, vrátil mně do stovky a už bral další objednávku. Musel jsem do něj zaprudit, ale vrátil to.....a smál se jak nějaká debilní pizda!

reakce na článek: Reportáž z Let It Roll Open Air
lwicze
pá červenec 30, 2010 9:30 am
je tam smile, myslim že všichni chápou vtípek =).

reakce na článek: Anketa z Let It Roll Open Airu
Patrik
čt červenec 29, 2010 2:39 pm
Oni opravdu zveřejnili Drogy a hudba Very Happy no do prdele Smile)) Už semnou nikdy nedělejte anketu v 6 ráno Wink Smile)

reakce na článek: Anketa z Let It Roll Open Airu
Heerer1
so červenec 24, 2010 4:33 pm
je to v prdeli, chcije a chcije. situace vypada z dnesniho rana:


ac nerad, nejedu. smile30
Anonymní
so červenec 24, 2010 3:23 pm
Bláto bláto a zase bláto. První den byl ostrej.
cukr
pá červenec 23, 2010 10:48 am
Prodam listky na LIR..Brno 739997042

reakce na článek: Line-up na Let It Roll a poslední informace
david
čt červenec 22, 2010 5:07 pm
LIR
Koupím lístek na Let it roll praha 721804167

reakce na článek: Line-up na Let It Roll a poslední informace
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další Strana 1 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz