FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 APOKALYPSA « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

APOKALYPSA - BOBY CENTRUM

boby apokalypas Brno Czech Republic Dalin Vajčner Salačová Schranz Techno Lineup dobrý Girls Electronic Carnival

apokalypsa
petr
po březen 03, 2008 5:40 pm
finch: asis kanzyaniho neslyšel na apo že? nejdřív to rozjela Míša schramzem a pak kanzyniho supr techno -ted už hraje minimal ale dřííív
cecil
po březen 03, 2008 3:42 pm
kua do picky jedne budou uz ty sety ke stazeni sem uplne v nervovem rozpolozeni z toho,ze nejsou Twisted Evil
bery
po březen 03, 2008 12:39 pm
to psal zas nejakej chytrak co nema rad HT...od 3 h to bylo naslaply tak nevim co tu pyskujes ze to bylo hrozny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
ne březen 02, 2008 7:14 pm
@petr pomalí techno (minimal) Very Happy; nadavas na pomalejsi techno, a dal ve svym vyberu vypisujes kanzyaniho, vidim, ze jsi opravdovy znalec soucasne elektroniky. dal uz radsi nic nepis Very Happy

@anonym advent ma v dates(web i myspace) 20.6. (!!!live!!!), tudiz klasickou apokalypsu(29). datum openairu ma v dates luke slater, coz by i odpovidalo, vzhledem k povaze, jakou ma openair mit...
2 petr
ne březen 02, 2008 4:38 pm
lol
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
ne březen 02, 2008 4:08 pm
@FINCH
souhlasim, dobrej názor.... já si myslim, že to byla od 25tý apokalby asi nejlepší apokalypsa, ale na mě tam bylo až moc schranzzu......ve chvíli kdy začali hrát pet duo, tak už si člověk nemohl odpočinout na druhý stagi u trancu, elektra nebo housu, páč tam hrálo už dnb až do rána, takže nebyla cesta úniku před schranzem.......(neřikám že je špatnej, aby tady zase někdo nemyslel) ...........
Anonymní
ne březen 02, 2008 2:35 pm
ačko open air
co si o tom myslite? Nevite nekdo kdo tam bude?? Slysel jsem neco o Mobym, ale tomu se mi nechce moc verit. Ale prej tam bude The Advent!
petr
ne březen 02, 2008 2:10 pm
4finch: kruse,bailey,lekebush,liblink =uspávači, jsi zřejmě jeden z mála komu selíbí toto nemastný neslaný a pomalí techno (minimal) který neudělá žádnou atmosferu... preferuju z apo:Rush,witekind,kvita,kanzyani,raniery,clark,weichentechnik
zxer
pá únor 29, 2008 8:33 pm
finch=totální blb chod někam jinam, třeba na cyber a nevotravuj stim zku. minimalem.... Viva la schranz!!!!!
zxer
pá únor 29, 2008 8:31 pm
finch=totální blb chod někam jinam, třeba na cyber a nevotravuj stim zku. minimalem.... Viva la schranz!!!!!
altxx
pá únor 29, 2008 11:45 am
ja myslim, ze to byla super akce jak pohudebni strance tak i po ostatnich.. (az na uklid) .. tak zatim a tesime se na 29 Smile
Martin
pá únor 29, 2008 11:42 am
@Finch
Uznávám, četl jsem si to zpět a strašně jsem se musel zamyslet, takže děkuju za radu, vzal jsem si ji k srdci:) Věta měla být formulována tak: "... nedej Bůh by se tam měl hrát při vývoji techna i minimal..."
Jinak k posledním větám Tvé připomínky se raději nebudu vyjadřovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
pá únor 29, 2008 11:19 am
@Martin
ty jsi nekdy nekde cetl, ze apokalypsa je o minimalu?!! to by me zajimalo kde. maximalne se muzes v kazde diskuzi o apokalypse od dutych a neuvedomelych sruncjuppies, ktery byly jednou, max. dvakrat v zivote na apokalypse, a pro ktery je dj rush ten nejvetsi buh Smile, docist, ze apokalypsa byla, je, a vzdy bude o schranzu. coz je samozrejme stejna blbost jako tvrzeni, ze je o minimalu(coz opravdu nikdo nikdy nenapsal). tak se prosimte priste predtim, nez to odesles, zamysli nad tim, co jsi napsal Smile

@Wendulka moje rec. nechal bych jednoho sruncera na konec acka, a zbytek noci techno v jeho ruznych kouzelnych podobach, at uz klasiku, jakou nam ted predvedla clodagh, predtim void, nebo domaci steen s keeperem, scorn,... , rychlejsi hardtechno v podani napr. slovaku, nebo pomalejsi a promyslenejsi techno v modernim havu, jaky predvedli kruse, bailey, leckebusch, minule liebing, aby tomu ted nasadil korunu joris voorn!!!

a na la grotte by stacil jeden dnb dj, i kdyz dramec taky zboznuju, tak ho tam ted bylo asi moc.
Donny
pá únor 29, 2008 12:46 am
mazec
Apo 28 byla vážně moooc pěkná akce.Dobře poskládaná.Já myslím,že každý si tam mohl najít to svoje.Jsem sice příznivce Schranz a hardtechna,ale tuhle Apo(a nejenom tuto) jsem si užil.Jen tak dál.....
Wendulka
čt únor 28, 2008 11:25 pm
2 PooL
Já mám se schranzem stejný problém Wink
PooL
čt únor 28, 2008 9:41 pm
no jo
Na Acku jsem sice nebyl , ale report byl moc pekne napsanej a autora musim pochvalit , no musim zase Apokalypsu zase navstivit, trosku me odrazoval tvrdsi schranzz (nic proti nemu , jen uz je to na me prece jen moc rychlej nasup )sound minulych dilu. Koukam ze si na sve prisly vsichni , tak snad priste.....
Tomino-Komec
čt únor 28, 2008 6:32 pm
zítřejší akce
NEZAPOMENTE NA ZÍTŘEJŠÍ AKCI VINARNA MORAVSKÝ KRUMLOV SCHRANZÍK..
Martin
čt únor 28, 2008 5:58 pm
Old school
Svět se vyvíjí, apokalypsa se vyvíjí, hudba se vyvíjí. Ne vše podle mých představ,ale budiž.. Skákal jsem na apokalypsách, které měli jednociferná čísla, skáču dál i na apokalypsách s dvojcifernýma. Vždycky jsem myslel,že tahle akce je věnována technu, po pár nudných apokalypsách mě tento díl opravdu překvapil a to v dobrém. Bohužel věty o tom,že tahle party je o schranzu nebo nedej Bůh minimalu (což je ta největší kravina, kterou Vám můžou pustit k tanci), se mi zdají ujeté, ale jak jsem napsal v nadpisu old school.. Nezbývá než vzpomínat na natřískané boby na citadelách.. Smile
Devil
čt únor 28, 2008 3:23 pm
Apokalypsa nej
Apokalypsa 28 superní jedná z nejlepších co jsem zatím zažil parada! Tak 20. června viva Boby
Wendulka
čt únor 28, 2008 2:07 pm
Více minimalu!!
To já bych uvítala spíš méně schranzu a více pure techna nebo minimal techna Smile Ale to mě tady asi ukamnují (alespoň slovně Wink
maurisijo-letohrd
čt únor 28, 2008 10:48 am
nejlepsi je pet duo ty to řežou neskutečně
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
megi
čt únor 28, 2008 10:31 am
Souhlas s Tomínem Arrow
tech
čt únor 28, 2008 9:37 am
to tomíno: přesně,, ne jeto tím že na tuhle axi jezdí čím dál víc pražáčku který sou zvýklí na ty svý trancový srance.... většina lidí stejně jde na apo kvůli schranzu..příště poskládat lineup styl schranz-techno-schranz-techno jako byla naposled gold edition. jinak apokalypsa lets go!!!
Tomíno-Komec
čt únor 28, 2008 8:41 am
Apokalypsa 28
Čím začít Apokalypsa 28 very,very good.Lidí tak v normě ale když tu čtu ty vzkazíky je mě špatně.Áčko patří technařům a lidem s tímto stylem hudby a života,takže když se tady nějaká 16 vyjádří,že hrůza a že schranz nemá rytmus tak at je bud příště doma nebo jde na nějakou piškotéku.Na apokalypse 29 bych uvítal více schranzu a zvučná jména DJs.Jinak kromě těch odpadků se akce povedla i promotérsky skvěle zvládnutá.Jen tak dál a prosím at na Áčko chodí jen dospělí lidé co tento styl chápou. Případné připomínky.....tomasvostal@seznam.cz
good
čt únor 28, 2008 1:42 am
Techno versus Schranz!
fakt dobrej reoprt!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
čt únor 28, 2008 12:58 am
pěknej back 2 back report, jako by ho psal jeden Smile

atmosféra při Freudovi a Red Sky musela bejt asi pěkně hustá Very Happy
Gerc
čt únor 28, 2008 12:10 am
Brutální candrrrbál :@))
Ahoj Daline Apokalypsa byla mega krutáááááááá!!!I want repeat so energy night :@))))!Ty jsi ten šéf ne?Smile)gerc(na lidech..)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út únor 26, 2008 9:59 pm
Další fotky zde

DANCE-EVENT
Apo
út únor 26, 2008 9:21 am
je to borka
CLODAGH:
23rd February 2008

AAAaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh!!! I Love Czech Republic!!! The Apokalypsa party I played on Friday night was totally AMAZING!.. Really really awesome! 5,000 amazing party people, in a wicked venue, with excellent sound, top equipment & fantastic production. Every Dj played their heart out & totally rocked the crowd… it was soooooo good. Even at 7am there were still at least 3,000 people there who didn’t want to go home. Thank you so much Czech, the great Apokalypsa crew & Zygy from MOSP. Check out the photo's here... I will write a tour diary too soon!

Luv Clodagh xx
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
po únor 25, 2008 4:56 pm
Asi bych opakoval ostatní, Ale Apo28 podle mě velmi povedená. Jediné co by se dalo vytknout (tady na fóru asi po 100té)
je stále nedostačující úklid a toalety.


Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55  Další Strana 52 z 55


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz