FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CYBERTRONIC « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Cybertronic

boby centrum martin krechler party

cybertronic
king
so duben 26, 2008 4:05 pm
Todle se muze stat fakt jenom u nas toje fakt smula!
sh
so duben 26, 2008 3:38 pm
Laydeejane z ravecz
26.4.2008 14:59:36DJ KARLOS Laydyna prestala hrat, protoze technici spatne nachystali gramce, chytali vazbu a Lucka mela jenom desky,... zaplaceny dostala jen neco ale rekla, ze je tam kvuli lidim, co na ni prisli, a ze to klidne odehraje jen tak, bohuzel, kvuli vazbeni to strasne znechucena a nestastna musela vzdat, coz se vzhledem k tomu, ze asi po deseti minutach spadnul ten strop zda ted jako zazrak, jinak by to spadlo na ni......
M.trix
so duben 26, 2008 3:04 pm
Jane?
Ví někdo aspon z jakyho duvodu Jane nezahrála celý set? Crying or Very sad
Vincent
so duben 26, 2008 2:57 pm
Propadák roků
Byl jsem na všech cyberech,ale toto jsem ještě neviděl. Na další určitě pojedu! Surprised Nejhorší akce na které jsem kdy byl. Ten co to pořádá musí být asi dobré pako.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
so duben 26, 2008 2:50 pm
DJ´s zahráli skvěle, Jen škoda že po stránce pořadatelské to byl naprostý propadák.

V první hodině Cybertronicu to vypadalo že se párty skvěle rozjede,

Ale BUM ! ! ! !

v několika minutách sbalili promítací plátna (lasery ani nevím jestli tam byly vůbec dovezeny Very Happy )

Laydejane po pár deskách rezignovala. Ale bylo na ní vidět že jí to opravdu mrzí. dokonce se šla lidem omlouvat a vysvětlovat problém.

Pak na čtvrt hoďky přestávka (asi na jídlo a wc)

kusy stropu na gramcích...

Pořadatelé zklamali na celé čáře.

DJ´s bez chyby. snad budou někde sety.

snad už se mi nepoštěstí navštívit tak oganizačně nepovedenou párty

pár fotek bude od neděle na Dance-Event
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bladeblade
so duben 26, 2008 2:43 pm
Dobre nie ? Laughing

Dalsie foto z Cyberu
ondrab
so duben 26, 2008 2:14 pm
kourej
Steve hodne velkej lux..to je pan dj..kdyz sem stal za nim a sledoval mu ruce, tak sem se nestacil divit..klobouk dolu pred jeho djskym umenim...a klobouk dolu pred tim, jak glga vodku Wink
Kouřej
so duben 26, 2008 1:45 pm
Jsem rikal ze to tam bude trapny...Sice jsem tam nebyl ale co tady slysim kazdej si stezuje!A jak zahral Steve z Swedish hause mafia??Line-up byl tragickej...!
ondrab
so duben 26, 2008 1:40 pm
podel no
co si budem namlouvat..pruser roku...osobne myslim, ze cely Cybertronic de do kytek..jinak z toho stropu spadl kvadr zdiva..udajne pretizili strop a on to neudrzel, tak to slitlo dolu na gramec a na dje...ale velky palec na horu, pro Steva Angella a Emersona, ze vubec odehrali..divim se jim
LOL
so duben 26, 2008 1:36 pm
K tomu se nam lidi nikdo nevyjadri parchanti organizatori schrabli svoje prachy,ted budou zase delat mrtvy brouky a za dva mesice tu mame zase cybertronic 5 FUCK OFF! Surprised Surprised Surprised
Mega Lejzr
so duben 26, 2008 1:33 pm
Info
Lasershow:
Samotnou laser sestavu jsme oproti minulé značně posílily. Počet laserů je dvojnásobný, stejně tak se jedná o lasery se značně vyšším výkonem. Konkrétně bude show obstarávat 1 zelený (1W), 2 červeno-zeleno-žluté (2x3,5W) a 3 plnobarevné lasery (1x5W, 2x3,5W) od firmy Cyber Device.
Surprised
:-(
so duben 26, 2008 1:25 pm
zivotu nebezpeno!
a nejhustsi bylo, jak tam neco velkyho spadlo ze stropu primo na gramofon a ten se rozlitl na vsechny strany. Mit na nem zrovna nekdo ruce, tak ma po nich.. neuveritelne!! kdo nevidel, neveril by!
Anonymní
so duben 26, 2008 1:10 pm
Takhle to tam vypadalo .-)


Zrejme tam byla dost zima .-))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laoxovna
so duben 26, 2008 12:48 pm
licence
hedne zajimavej napad! byla bych pro, ale nějak si nedokážu představit to řešení, kdo by je vlastně uděloval
Zdena
so duben 26, 2008 12:33 pm
Popiste prosim nekdo celej ten pruser trochu podrobneji ! Embarassed
dave.banik
so duben 26, 2008 12:32 pm
libilo ?
Jak se Vám líbilo ? Mno bylo to naprosto boží, všechno super, djs, technika, lineup i světelná show.
Ok a ted vážně...
Nevím co tohle mělo být za sračku ? Vyjádří se k tomu už někdo od promotérů ? Nenechal bych si od nich naplánovat ani rodinný oběd o 5 lidech. Dostal bych totiž asi hnusnou polivku, tvrdy řizek s rýží a k tomu slivovici.A to bych jedl na zemi, protože stůl by nezařídili. Příště prosím na akce podobného typu napište ceduli "Vstup na vlastní nebezpečí" Chudáci DJs, kteří se tak snažili.Urážka scény. Surprised Surprised Surprised
:-(
so duben 26, 2008 12:31 pm
Orbith vubec nevystoupil, nedivim se mu. Laydejane zahrala asi jen ctyri desky a odesla a pritom mavala na vsechny jak je to tam cele spatne. Videoprojekce byla sbalena v prubehu party a odvezena. Laser show taky.. masakr nejvetsi - stejna pohroma jako cyber dve!! hnus hnus!
Anonymní
so duben 26, 2008 12:22 pm
johnrush
ty musis byt hrozne zlej clovek.. soude podle tveho prispevku smile55
johnrush
so duben 26, 2008 11:44 am
Dobre vam tak ,nemate na takovy demence lizt.Se divim ,ze to ten kreten promoter jeste dela,kdyz to neumi... Very Happy Very Happy
LOL
so duben 26, 2008 10:58 am
No asi tak....zdalo se mi to uz nejaky divny jak se furt prehazovali dj a menili mista warm upu,Krechler je amater co si umi akorat vymyslet!!!! Este stesti ze sem tam nesel Surprised
:-(
so duben 26, 2008 10:55 am
To se dalo cekat! Asi by se mely zacit udelovat licence na poradani akci pro vice nez 1000 lidi, aby se k "moci" nedostali lidi jako je Martin Krechler. Vzdyt je to absolutni neucta k partypeople, rozvitit jim o pul jedny svetla jako ze konec a teprve v tu chvili vyplacet zvukare, aby vubec pokracovali. No kazdopadne jestli tam bylo 1500 lidi, tak tady po krechlerovi zustane zase desitky pohledavek smerem k dodavatelum a v zari se muzeme tesit na Cybertronic 5. Nechapu jak se tady toto muze porad dokola dit! Ale dobre vam tak, na takovou party nemate co lozit Surprised
LOL
so duben 26, 2008 10:45 am
Ty wole to si delate srandu? Very Happy meli jste to tam zborit,este stesti ze jsem nesel po pruseru ze dvojky si troufnou udelat este takovej pruser :X Surprised Surprised Surprised Surprised
clubb3r
so duben 26, 2008 10:38 am
Propadak roku!!! nezazil jsem aby na akci o pul jedny rosvitili svetla a zacli balit aparat!!!vsem co se na ty akci poradali vzkazuju Surprised Surprised
:-(
so duben 26, 2008 8:16 am
tak jak? prej bylo strasne malo lidi? Prej strasnej amaterismus v zajisteni techniky (vypadky apod). Prej djs des bes az na Steve Angella.. Je to tak?
Alfons
so duben 26, 2008 7:45 am
Bud rád že si tam nejel.
Frajer
so duben 26, 2008 12:05 am
Doufam ze budu sety s akcicky!Chtel jsem tam jed ale nevyslo to tak doufam ze se snami podelej!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
pá duben 25, 2008 6:54 pm
Tak jak bylo?
Nezapomente se s nami o vikendu podelit o zazitky ze ctvrteho Cybertronicu. Vsichni jsme doslova napnuti .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
čt duben 24, 2008 2:57 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st duben 23, 2008 5:37 pm
@cygan
pze lucca tu noc hraje jeste v plzni
Cybertronic
st duben 23, 2008 5:12 pm
Nahrávání setů
Vystoupení účinkujících djs budou nahrávány. Samozřejmě se budeme snažit dohodnout s umělci na jejich zveřejnění, aby jste si sety svých oblíbených djs mohli poslechnou a vychutnat i později, třeba v klidu domova.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 5 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz