FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CYBERTRONIC « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Cybertronic

boby centrum martin krechler party

cybertronic
Jiri
po duben 28, 2008 3:39 pm
to marq
tak to sem asi slepej byl sem tam od 7h a nikde sem zadnej nevidel nehlede na to ze sem mel za laserama sedet ja a meli sme je tam dovezt mi z kamosem jenze sme ani nedostali zalohu taze sme je tam vubec nevezli
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
po duben 28, 2008 3:28 pm
ano projekce jela asi dvacet min,ovšem při setu Luccy byla stahována Very Happy už to mě trklo-ejhle pan Krechler opět nedodržel finanční závazky Very Happy to mě utvrdilo v tom že to bude pěkná fraška.Už při vstupu u předprodejů mě zarazila ožřalá ochranka a to,že nechtěli zkontrolovovat moji poměrně naditou tašku-to se mě snad nikdy nestalo a minimálně v poslední době! Dále bych zmínil otřesně přebuzený zvuk v La Grottě a totální chaos v lineupech,kdybych neznal většinu DJs od vidění,tak vůbec nevím,kde to jsem Rolling Eyes
Marq
po duben 28, 2008 3:26 pm
byly tam!
Jiri
po duben 28, 2008 3:20 pm
Tak clanek peknej da se snim souhlasit az na drobnej detail projekce tam opravdu asi hodinu byly ale lasery tam nebyly vubec uz od zacatku nebylo tam snad ani laserove ukazovatko Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Franco
po duben 28, 2008 3:18 pm
tak to je drsny....
Z toho, co tadu ctu mi vstavaji vlasy hruzou... Surprised Promoter, timhle udelal ceske scene nezapomenutelnou "reklamu". Samozrejme je mi lito i platicich navstevniku, ale nejhur podle me dopadli lide, kteri v dobre vire a ve snaze pobavit lidi na akci zapujcili techniku, popr. penize, a pak to takhle dopadne....

A pokud promoter ma za sebou takovych pruseru uz nekolik a presto ma tu drzost podvadet lidi dal, tak bych "predhodil lvum" v podobe podvedenych partypeople a ostatnich poskozenych... Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po duben 28, 2008 2:51 pm
wobr
po duben 28, 2008 2:08 pm
xyx
Já se vám divim, že tam furt lezete....dyť to snad neni porvý, co se Cyber posral, tak proč ste se nepoučili a zas do toho nacpali peníze... Question
XXX
po duben 28, 2008 1:34 pm
Orbith
Oficiální vyjádření Dje Orbitha k neúčasti na party Cybertronic IV. Brno, Boby centrum, 25.4.2008

Vzhledem k nedodržení dohody s hlavním pořadatelem jsem bohužel nemohl vystoupit na pátečním Cybertronicu IV. v brněnském Boby centru, ačkoliv jsem byl hodinu před svým vystoupením nachystaný a čekal jsem, až dorazí hlavní pořadatel a uvede vše na pravou míru podle naší dohody. Nestalo se tak. Čekal jsem ještě asi zhruba 45. minut nad rámec doby, kdy jsme byli dohodnuti, ale bohužel ze strany pořadatele byla pořád negativní odezva, tak jsem zkrátka nemohl jednak jinak. To, co se tam stalo, nemá ani cenu komentovat a v podstatě sám za sebe mohu říct, že to co jsem měl možnost vidět zhruba do 24:00, jsem ještě nikdy v tomto prostoru, kde příležitostně hraji od roku 1996, nikdy nezažil a doufám už nikdy nezažiji. Závěrem chci říct, že mi celá páteční noc přišla hodně líto, ale bohužel jsem nemohl jinak...
Carolline
po duben 28, 2008 1:22 pm
4 MIKY & 4 TOMSTAR
No tak to je docela hnus co tady ctu. A je prvada ze bych mu na tu 4 ani nesla kdybych ty penize za tu 3 nedostala. Ale o Martinovi nic nevim - se nezminoval.
No snad to timto uz konecne skonci - a kdyz se na nej vsichni vykaslou - tak stejne nic poradat uz nebude !!! Jenze obavam se toho ze se zase nejakej duverivec najde..... Sad
Teczka
po duben 28, 2008 12:03 pm
"ani jsem se nesnažila domýšlet, co si v tu chvíli mysleli pan Angello s Mr. Emmersonem o úrovni české taneční scény"

tak aspon vidi, jak to chodi na vychode. jeden velkej bordylek.
a ten strop, to uz je skoro jako by to bylo soucasti "tak skveleho" programu! .)
clovek by si az zacinal myslet, ze tyhle veci uz dneska proste slapou jak hodinky a ze batoleci obdobi je za nama.. obcas kdyz ale nastavi usi a otevre oci...
Mira
po duben 28, 2008 11:57 am
Zlodej Krechler
to Tomstar

Ja u toho hajzla mam par set tis Kc co mi dluzi a vim o lidech,ktery dluzi pres 1 mega
MIKY
po duben 28, 2008 10:25 am
4 Carolline
JO mozn,ze ty jsi dostala zaplaceno,preju ti to,ale treba ostatni,viz Martin co tancoval?nevim,proc se do poradani takovejch akci vubec pousti,kdyz vi uz treba u dvojky mesice dopredu,ze Prytz platbu neprijal,ze se boji letet letadlem a nezajisti jinou dopravu?Nebo to same u jednicky.Benasy taky neprijal platbu a muselo se pro nej jet autem a proto taky vystupuje jako posledni.Vsechno tohle vi,ale i presto klidne vytiskne reklamu a normalne lze lidem.Nebejt kluku z NEW ERY,nama aparaturu,nema na letenky,nema vubec nic.Dyt vlastne i to malo co mu kdy vyslo je diky nim.Platili letenky BURIANOVI i ANGOLO MIKOVI na slavny Cybernight.Proste Krechler je normalni zlodej a lhar.
Maxo
po duben 28, 2008 10:04 am
Tak to jo
Tak to jo. Party jak má bejt. Smile
Marek
po duben 28, 2008 9:50 am
Tak to ze nehral orbith jsem jedine uvital....
Andy
po duben 28, 2008 9:18 am
aspon me to nemusi mrzet, ze jsem se nezucastnila, protoze Cybertronic pred Vanoci nemel chybu, byl skvelej. Takhle to dopada, kdyz organizatori podceni svoje schopnosti a techniku. Hmmmmm, takze Cybertronic asi uz nedam, skoda
altxx
po duben 28, 2008 9:12 am
tak to je sila.. stesti ze sem nejela a asi na dalsi Cybertonic ani nepojedu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po duben 28, 2008 7:06 am
@Honzik
na tobe ja krasne videt, ze lidska hloupost nezna mezi. kdyz znas poradatele, a vis co je zac, tak nechapu, proc tam vubec lezes.
Karel
po duben 28, 2008 5:08 am
Pičo tak to je fakt maras toto!! To vám řeknu to je válec!!! Nechápu proč těm zmrdům pořadatelským už nerozbijou ty přifetlé tlamy tak že by se pět roků nenažrali!!! Ale tady v té republice se to toleruje a nikomu to nevadí!!!!!! to je k zblití...
Rainbow
po duben 28, 2008 1:22 am
Áčko je Aćko
Zlatý áčko.
Hustey
po duben 28, 2008 12:51 am
:)
report jsem necetl, ale dat do zahlavi i do clanku jen fotku rozbiteho gramce mi prijde dost ustrelene - o tom to prece vubec nebylo nebo ne?

ja jsem se na druhe stagi vyborne bavil : )
Honzik
po duben 28, 2008 12:29 am
No těšil jsem se jam malej a čeho jsem se dočkal?!? No fajn,dalo se to nějak přežít ale za svoje peníze bych si teda fakt představoval něco jinýho....Pozvu kámoše ze SR a takhle se před nima předvedu.......Promotéra znám a upřímě se tomu ani moc nedivím......Hlavně mám po tomhle cirkusu strach aby jsem se nedočkal nějakého nemilého překvapení i na Electronic connection.MYslím že lidi už budou mnohem opatrnější na jakou akci se vydaj a na jakon ne.Takže ti to ted dělaj EC,Orion hall,Citadelu,atd. budou mít mnohme těžší práci....Já osobně jsem zatím všechny navštívené akce chválil,nevěřil jsem že může něco takhle vypadat.Jasně že se plno lidí bavilo,kdybych byl na drogách¨nebo opilej tak by mi to taky nepřišlo tak strašný....Nerad to říkám ale v pátek jsem si odkroutil nejhorší párty v životě......Vzkaz pro p.Krechlera : JInak jsi měl štěstí že kámoši co sem jeli takovej kus nevěděli jak vypadáš,pěkně by tě zmazali a ta banda kluků co si hrála na ochranku by ti těžko pomáhala.......
partyboy
ne duben 27, 2008 11:59 pm
pan Krechler tuhle akci MISTROVSKY posral!!!!!když nemám dost financí tak se do takových akcí neseru nebo ji zruším dřív než k tomu průseru dojde!!!co si asi teď myslí takovej Steve Angello???určitě znova rád přijede do česka zahrát!!!doufám že se z těch dluhů ještě dlouho nevyhrabe!!!
tomstar
ne duben 27, 2008 11:37 pm
to Carolline
Milá Carolline,jsi velmi pěkná a milá dívka,je mi jasné,že ti možná zaplatil Krechler,ale u tebe jde o malou směšnou částku a hlavně ti zaplatil,proto,protože tě potřeboval,aby jsi vystoupila.Prostě nedal některým dalším lidem peníze a dal je tobě.Gratuluji ti,jsi jedna z mála,kteří něco dostlali.Nás k ničemu už nepotřeboval,protože nás už vyžímal na předešlých Cybertronicích(hlavně č.2) a protože si už na nás nemohl vzít nic,obral tedy jiné lidi.Krechler byl v kriminále a proto za něj veškeré smlouvy podepisovala jeho manželka Veronika,která to ze začátku dělala asi v dobré vůle,ale později už z donucení,už z toho nemohla ven,ale to ji neomlouvá,že podepsala i několik jasně zřetených podvodů.takhle to prostě je...Svým způsobem mě je jí líto,ale dělali to vědomě spolu.
Gem
ne duben 27, 2008 10:39 pm
Myslim, ze Krechler na akci rozhodne nevydelal. Spis naopak... Jednoduche pocty.
tojejedno
ne duben 27, 2008 9:55 pm
tim nechci rict ze by nexo byl nekvalitni zvuk aaale Smile
tojejedno
ne duben 27, 2008 9:50 pm
2 wajdak
tak basy tam predymenzovany nebyly a pokud vim nexo je v zebricku az tak 4 nejlepsi zvuk zato L'acoustic je na te prvni pricce jedinej Wink Very Happy
karel.scorpion
ne duben 27, 2008 9:30 pm
Nejezdit na nic s názvem Cyber
Průse průser cejtil sem to ve vzduchu proto sem tam nejel...
Carl X
ne duben 27, 2008 9:30 pm
Humus!!!Přicházet na akci s pocitem, že na lidech bylo šetřeno, jen aby si odmázl Mr.promotér aka pradebil Krechler dluhy, je největší poděl.Přeji tomu magorovi,ať ho někdo pořádně ztluče, ona ho přejde chuť, dělat na nás pokusy.Minulá akce už mluvila za své, týpci v kožených bundách u vchodu čekající na svoje prachy, zima jak v Ruským filmu, nasraný lidi z organizace atd....Ještě, že jsem tentokrát tušil správně a raději vynechal.Tím se mi cesta na příští Cybertronic vyřešila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
ne duben 27, 2008 8:58 pm
2 AKorr
No ale na Acku nejsou predimenzovany basy a ten zvuk je tam kvalitni Smile.
AKORR
ne duben 27, 2008 8:41 pm
S tím stropem bych to zase tak nepřeháněl , byl to malý kousek a navíc se to mohlo stát klidně i na Apokalypse...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 2 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz