FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CYBERTRONIC « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Cybertronic

boby centrum martin krechler party

cybertronic
Carolline
ne duben 27, 2008 8:01 pm
4 MIKY
musim souhlasit, taky sem videla jak ji mlatil - tim u me klesl na nejvic moznou hranici (a ani ten fet ho neomlouva), ale prave jsou v rozvodvym rizeni (ani se ji nedivim - ja bych ho poslala k certu uz davno) - ale ja jako tanecnice sem opravdu na III. dostala zaplaceno.....I kdyz to v prvni chvili nevypadalo - nakonec nam to behem tydne dal. (Proto jsem taky vzala ted i tu IV. - myslela jsem ze to bude bez problemu, a ono....sak vime)

4 ALL
A jak se "Korinek" zminil ja vubec neobhajuju poradatele. Vubec ho neznam a ani nechcu. Ale nejde mi do hlavy kdyz "Tomstar" tvrdi, ze byl v kriminale - tak jaktoze muze provozovat takovou zivnost? Nemuze dostat zivnostnak, kdyz nema cistej trestni rejstrik ani nic podobnyho..... a vetsina hvezd je na smlouvu takze na neco to mit proste musi. Ale mozna jde tady v tomto state opravdu vsechno.
Roumen
ne duben 27, 2008 7:52 pm
Stávka DJů
Roumen
ne duben 27, 2008 7:41 pm
Darren Emerson
Roumen
ne duben 27, 2008 7:40 pm
Video ;-)
MIKY
ne duben 27, 2008 7:36 pm
Jako ja cekal ze to bude pruser,ale ne takovej.Dyt uz jednicka,kde hlavni hvezda Beny Benasy hrala jako posledni,nebo dvojka,kde se party prestehovala z Boby nejprve do sportovni haly Ronda a nakonec se uskutecnila v nejakym skladu,kde nebyla tekouci voda,byly sileny suchy hajzly,zima jako krava,nebyla moznost koupit cigarety,na barech nebyly drobny,takze jsi si sel koupit vodu za 30 a nechal jsi tam 50,protoze ti nemohli barmani vratit.sileny ozvuceni a hlavne hlavni hvezda Prytz vubec nedorazil.Trojka me tak nejak vratila viru ze se to snad konecne rozjelo a Brno ma party,ktera muze i konkurovat trancove Emotion.Jo ale uz v prosinci,tedy na ty trojce se choval pan(promoter)Krechler jako kunda,kdyz zmlatil svoji zenu a nezaplatil tanecnikum.Na tuhle akci jsem jel sned jen ze zvedavosti jak to bude pokracovat a musim rict ze jsem cekal hodne,ale takovej propadak to tedy ne.Je mi jen lito kluku z NEW ERY,ze jim ten kus stropu rozmlatil techniku a asi nikdy neuvidi od Krechlera ani vorla.Priste urcite radi zapujci dalsi veci.Uz ted se modlim at uz je patek a jsem na jejich party a poradne si zaparim.
Dan
ne duben 27, 2008 7:30 pm
Trapna akce
DIKY BOHU ZE JSEM TAM NEJEL....jen zasnu....nee,ziram nad tim vsim,co se tam stalo...Kdybych tam jel,mimochodem bydlim v Mlade Boleslavi a tohle bych musel absolvovat,asi bych se zastrelil...no comment..fuck off Boby..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne duben 27, 2008 7:20 pm
pawouk
opraveno , thx Smile
Pawouk 2 Sonja
ne duben 27, 2008 7:09 pm
tohle byl 4. dílWink máš překlep v popisu článku
Anonymní
ne duben 27, 2008 7:02 pm
4 korinek
Ja nerekla ze byla super, ale ze aspon neco, kdyz uz nic - cti poradne !!!!!!!
MYSLIM ZE TY SPATNY VECI TU BYLI RECENY TAK CO BYCH TO OPAKOVALA, ale myslim ze kdo chtel tak zaparit mohl.
Proste Krechler to usporadal a pak se na to vykaslal a vapadalo to jak to vypadalo.
Ale nerekla jsem ze s tim souhlasim!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne duben 27, 2008 6:56 pm
finch
thx..
Carolline
ne duben 27, 2008 6:55 pm
4 Korinek

Ne ja jsem jedna z tech tanecnic co tancovala i na III. a ted na IV. - sme se na to vykaslali hned po chvili o to vic me prekvapilo, ze Krechler za nama dosel a ze nam zaplati pozdeji (i kdyz vlastne neni za co da se rict - kdyz sme tancovali jen chvilku a ja bych na tu akci sla tak i tak)
A kdyz se vyjadrim ke III. tak sme ty penize taky dostali, sice ne hned (az behem tydne), ale dostali. Takze ja s nim diky "bohu" problemy zatim nemam!
Korinek
ne duben 27, 2008 6:52 pm
chjo - Carolline
přestaň to tady obhajovat ... bylo to naprostý selhání snad na všech frontách. Je co říct, že tam byly aspoň hajzlíky Confused ... Přesně se dalo čekat, že sem vleze někdo od Krechlera a začne to tu obhajovat ... To samý, jako když si prodejci píšou pozitivní zkušenosti pod recenze svých produktů a snaží se vypadat jako spokojení zákazníci. Právo na názor má každý z nás, ale tohle je moc. Ona teda vlastně ta party byla úplně super!!! jen tak dál, chceme pokračování. Přijede DJ Peepa s Igorem Patakym Laughing
Carolline
ne duben 27, 2008 6:45 pm
Opravdu lituju vsechny ty co nedostali zaplaceno.... a musim uznat ze nejvic obdivu si zaslouzi vsichni deejays, kteri se snazili aspon trochu tu akci udrzet i kdyz vedeli, ze hrajou zadarmo.
Jinak k Tomstarovu clanku (nevedela jsem zase takovy podrobnosti), ale vim ze poradatel vyplaci az treba tak behem tydne, mesice - takze nekteri zaplaceno dostanou, ale bohuzel asi ne vsichni.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
ne duben 27, 2008 6:42 pm
report od Sonji
chyba hned v prvnim slove...

dalsi chyba v datu konani akce
Korinek
ne duben 27, 2008 6:42 pm
Smile Carolline aneb mistr Krechler pod fake nickem Surprised
Carolline
ne duben 27, 2008 6:24 pm
No podle me to zase tak hrozny nebylo,
kdyz jsem dorazila tak musim rict, ze ta hrstka na parketu a vubec v celym Boby me docel zarazila, ale potom tam bylo docela narvano.

Nejvetsi pruser byla ta pauza ... dal me trochu mrzelo, ze nedodrzeli line-up a odvolali spoustu interpretu.
Da se pochopit, ze neni snadny, kdyz vam dva dny pred konanim odreknou dva duleziti sponzori a akci musi poradatel zaplatit zkratka ze svyho (a to jde s pronajmem boby, zaplacenim deejays, ukidovou cetou, pronajmem aparatury, zaplacenim zamestnancum, barmanum, zdravotniku a spousty dalsiho do milionu...) a jen ceny vstupenek to nepokryji - proto taky ten humbuk s tema LED panelama a aparaturou - pronajimatele (aparatur atd..) se na to vykaslali a odnesli si to, kdyz vedeli ze to nejspis nedestanou zaplaceno.

Ale musite uznat ze Steve Angello byl uzasnej, skvele se mi na nej parilo...a i pres to ze na nej spadnul kus stropu to ustal bezvadne (no myslim ze za padani stropu spis odpovida samotne Bobycentrum - takze tohle bych taky za vinu poradatelum urcite nedavala)

No další co bych vytkla je, ze kdyz vi, ze bude nekdo hrat z gramafonu, pujcim si nejaky ty mramorovy desky nebo nejaky ty podlozky, aby to nemelo otresy a dalo se z toho hrat... (coz neudelali) a proto to dopadlo jak to dopadlo (viz. LayDee Jane). - proste setrili kde se dalo...

ANO urcite to nebyla nejlepsi akce a za ledacos by se meli stydet, ale jak rikam na druhou stranu, kdo chtel zaparit tak klidne mohl i pres nedodrzeni line-upu se toho ujali, sice nový (nebo ne tak znami), ale podle me docela dobri deejays...
Dave
ne duben 27, 2008 6:17 pm
Nebyla to uz ctvrta akce?
Anonymní
ne duben 27, 2008 5:59 pm
no jako ze te byla moje prvni akce na kterou jsem se fakt tesil!ale musim rict HROZNE FAKT DES!raklamy jak krava laser show hmmm jako zajimalo by mne kde byla no!?zeby nebyly vcas penize na ucte nevim nevim des ale jinak orbit to tam paradne rozsekal Wink
Rody
ne duben 27, 2008 2:45 pm
Ty krávo!
Čtu si tady vaše příspěvky a fakt se nestačim divit.Od začátku jsem si myslel, že to bude slabší akce se slabším line upem, ale že to bude takovýhle průser, to jsem fakt nečekal.Myslim že cybertronicu odzvonilo. i když jsem byl na třech předchozích a vždycky jsem se skvěle bavil.Nechápu jak to mohlo dojít do takovejch hoven a jeto ostuda pro celou scénu.Pro další promotéry bude mnohem těžší sem dovézt nějaká hvězdná jména, když si djs mezi sebou určitě povyprávěj zážitky z čech Smile
Anonymní
ne duben 27, 2008 1:56 pm
Pana promotéra příchodem na tuto párty raději příště nepodporovat. Že smázne dluhy nějakým věřitelům ? Už je pozdě chlapče, peklo pro tebe. Když ty zametáš s náma, tak mi s tebou taky.
Swobitch
ne duben 27, 2008 1:19 pm
Zdraví, hlavně zdraví
Jako sorry, ale neodpustím si příspěvek. Na samotný akci jsem naštěstí teda nebyl, protože podobnej provar jsem zažil na Kingdomu a zažít to ještě jednou, tak mi asi jebne. Především mě ale překvapuje skutečnost, že i přesto že se tam utrhl kus stropu a od cca 21h v Boby nebyli přítomni zdravotníci, akce proběhla až do konce. Moc by mě zajímalo, kdyby se tam někomu něco stalo a potřeboval lékařskou pomoc nebo nedej bože se tam utrhlo něco ze stropu ještě jednou a spadlo to na nějaký lidi. Podle mě ta akce měla bejt po takových faktech ihned ukončena, nehledě na plán akce. ZDRAVÍ A ŽIVOT NA PRVNÍM MÍSTĚ ! Idea
GaGy
ne duben 27, 2008 1:08 pm
Diky bohu ze jsem tam nejel Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lesy
ne duben 27, 2008 12:28 pm
teda ctu to tady s otevrenou pusou a zdesenim v ocich, tolik pruseru najednou snad ani nejde udelat Mad doufam, ze neco podobnyho nikdy nezaziju...
kdyz si vezmu, ze jsem o tyhle akci trochu uvazoval, uff... nastesti jsem dal prednost plzenske Discovery a to byl vazne podarenej vecirek:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne duben 27, 2008 12:02 pm
tenzo
zlata slova... do kamene tesat Very Happy Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tenzo
ne duben 27, 2008 11:45 am
Lidi
Stejně pujdou na další. Jsme v ČR. Každej jakej je krechler zloděj atd. a co se stalo
Ohlasil dalsi cyber a lidicky naběhly do obchodu a koupily si listeček:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne duben 27, 2008 11:35 am
krechler rulez!
historie se opakuje http://www.poslouchej.net/4457-Cybertronic-II-Najdi-10-rozdilu.html ale bohuzel si za tohle muzou partypeople sami, ptze jsou nepoucitelni Surprised
2 Valmont: lol, verit krechlerovi? Surprised a ja myslel, ze kdyz jsi z brna, tak vis co to je zac, tenhle panacek.... Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Valmont
ne duben 27, 2008 10:29 am
to Ozzby
he he, ted jde o to jestli Ti-nám někdo tu podporu proplati, ale neni na miste se stydet, ze poslouchej Cyber podporoval, to je o lidech, kdo mohl cekat ze to takhle dopadne. Ono totiz kdyby prislo treba o 2000 lidi vic tak by treba pak poplatil nejvetsim veritelum.
groow
ne duben 27, 2008 8:56 am
cyber
ja na cyber vyhral vstup takze to je ok .do boby sem dorazil okolo asi 23.00 a zarazilo ma to polo prazdne boby atmosfera ziadna, diskofilny ludia..ziadna projekcia ci lasere to sem sa az potom dozvedel ze to pocas zbalily...potom to ukoncenie akcie o O.40 to ma fakt dorazilo....ale jedine plus je ze sem si aspon dobre zaparil ..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
ne duben 27, 2008 3:21 am
ja uz se k tomu vyjadrovat snad ani nebudu, vse bylo receno. mozna jen zminim to,ze i pres vsechny organizacni prusery ani zahr. DJs,kteri dorazili, nezahrali nijak dobre. Angeluv set byl neslany nemastny a Emmerson vicemene to same...Cyber never more... Surprised jesteze jsem stihla v devet aspon tu Luccu, nakonec byla nejlepsi,i kdyz hrala uplne na zacatku ha-ha...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne duben 27, 2008 12:20 am
je to síla
docela se ted stydim, ze jsme tohle "podporovali", ale takhle spatny to cekal asi jen malokdo.. ostuda pro celou scenu... Chudaci partypeople, kteri nejsou v nasi scene tolik zbehli, musi z toho mit trauma. A doufam taky, ze to nebyla neci "prvni party" vubec, to by taky mohla byt na dlouhou dobu ta posledni .-(


Link
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 3 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz