FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CYBERTRONIC « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Cybertronic

boby centrum martin krechler party

cybertronic
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
so duben 26, 2008 11:30 pm
shit shitů,Kingdom překonán Very Happy už sem si myslel,že mě poprvý vykopnou z akce v jednu ráno,nakonec to taq hrozný nebylo a třeba Lucca,Hydrophonic,Angello,Emerson a Scubermann aspoň zčásti zlepšili náladu Arrow
Enemy/poslouchej.net
so duben 26, 2008 10:40 pm
Čauvec všem ,
cybertronic IV byl uplne na ◊ ! bože to byla ostuda když se asi tak neco okolo jeden rožlo a prestalo se hrat tak jsem radeji šel prič ze stage protože lide házeli všecho co našli ! ! ! krechler nezaplatil spoustu lidem takže tam nebyla projekce no vlasne byla ale asi tak do 22:30 pak ji zbalili ani zdravotniky nezaplatil! takže odjeli když jsem ja přijel neco okolo 20:11 ! mi to připadlo že si zahral každy kdo tam ten večer přišel a bylo uplne jedno v jakem to bylo pořadi ! je mi móóc líto Laydee Jane ktera musela přestat hrat protože stul a na kterem byly gramce se třásl tak že ji jehla skakala do rytmu muziky takže to vzdala a šla se omluvit lidem ! no a aby toho nebylo malo když hrál Angelo tak upal kousek (kus !!!) omitky a spadl tesne vejdle angela na gramce a aparaturu ( mam to nafocené ) jsem byl dost naštvaný a asi jsem nebyl sam ! radeji jsem mohl zustat doma alespon bych ušetřil za naftu atd. . jak už jsem psal bylo to tak trapne že bylo trapne i mě za ně !

souohlasim s Tomstarem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
so duben 26, 2008 9:47 pm
Uff
tak jsem zas jednou dal na intuici a nejel jsem a jak tak čtu, tak jsem udělal jen dobře. Místo toho jsem si užil parádní mejdan v Roxy na 7 narozkách dnb.cz Někdy je méně více (a do 23 free vstup:-)
PS: Myslím, že Cybertronic či jak se ta fraška nazývá, by se měl jednoznačně stát akcí roku v příštích O2 DMA Very Happy
mirdaa
so duben 26, 2008 9:19 pm
pozn
Hmmm, já jsem to tušil už od začátku, že tenhle Cyber bude pěknej propadák, ještě, že jsem nejel.Je to opravdu smutné, co se v čechách a na moravě ještě děje. Je mi líto podvedených lídí, kteří měli v úmyslu si něco přivydělat a přitom pobavit lidi a teď to vypadá, že maji smolíka, svoje prachy asi neuvidí, to je jasný, protože na tom týpkovi si nic nevezmou,určitě to má dobře promyšlený. Zastřelit takovýho člověka by pro něj bylo vysvobození, jen ať mu někdo ve vězení šuká prdel hodně dlouho.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
so duben 26, 2008 8:53 pm
Doporucuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so duben 26, 2008 8:31 pm
tomstar
konečně to někdo uvedl na pravou míru, aspoň víme proč se na každym díle něco posralo, ale s tvojim příspěvkem naprosto souhlasim Wink ten člověk to asi prostě nemá v hlavě v pořádku
tomstar
so duben 26, 2008 8:23 pm
Drtivy dopad se vsim vsudy!!!
Kdybych měl napsat o celem projektu Cybertronic a panu Krechlerovi vše,vyšlo by to na celý román,myslím,že on to dobře ví a až bude zpytovat své svědomí z Bohunické věznice,určitě napíše své poznatky a pamětihodnosti o celém příběhu, podobně jako pan Kájínek:-)
Na Cybertronic č 4. jsem původně neměl a nechtěl jít,ale okolnosti mě donutily k tomu abych sem zašel a vyzvedl si své oprávněné finanční požadavky na panu Krechlerovi,bohužel jsem nedostal ani korunu stejně jako ostatní desítky lidí z celé české a slovenské republiky a také zahraničí.
Do Boby centra jsem se dostal až kolem půl dvanácté a když jsem viděl,že v celém Boby je tak kolem 1000 lidí,bylo mi jasné,že je všechno ještě horší než jsem myslel a že to bude párty k nezaplacení.Po příchodu do backstage mi stačil jediný pohled na dj Orbitha a z jeho očí jsem okamžitě vyčetl,že zaplaceno nedostal a že nevystoupí,stejně tak si myslím,že on při mém pohledu litoval mě a další.Poté jsem odešel do La Grotty a tam jsem zjistil,že všichni mí kamarádi dj´s ze Slovenska(Pico,Fester a Pizz@adox) nedostali zalaceno,aby vůbec vystoupili musel je zaplatit kamarád,kterému Krechler dluží také statisícové částky.Pica už jsem nestihl,po odehrání svého setu odjel okamžitě domů a já se mu nedivím.Fester a Pizzadox odehráli své sety a myslím,že byli jedni zmála,kteří zahráli dobře a zaslouženě si sklidili potlesk.Tímto jim děkuju za to,že své sety vůbec odehráli za takových podmínek a doufám,že se ještě někdy střetneme za jiných okolností.Pak se stalo na mainu kolem 0:50 to,že se rozsvítili všude světla a ikdyž jsem tam nebyl oficiálně jako žádný pořadatel a člen tragického Cybertronic teamu,byl jsem požádán od jednoho z účinkujících,abych šel za osvětlovači jim vysvětlil,že bude hrát Steve Angelo a že musí světla ztlumit.Ale zjistil jsem,že zvukaři a osvětlovači nedostali doplaceno ještě 65 tisíc a že celá párty v tuto dobu končí a že tohle je definitivní rozhodnutí a mám tohle vyřídit na mainu.Poněvadž v tuto dobu už se na akci pohybovalo několik desítek dalších "nasraných věřitelů těžkého kalibru p.Krechlera",šel jsem na main stage a zde jsem po příchodu zpět viděl jak na naši techniku a dje hází lidé z davu plné plechovky a láhve s pitím a sám jsem tuto akci ukončil a vypojil naše drahé playery,které jsme na akci zapůjčili(z NewEra),a udělal to co několik dodavatelů před námi,viz projekce,plazmy atd.,kteří také nedostali zaplaceno a raději své věci sklidili ještě dříve než je někdo rozbije nebo ukradne.V backstagi byl neuvěřitelný bordel,žádný stagemanager,ochranka,která také asi nic nedostala a proto to tam tak vypadalo,dělal si tam každý co chtěl a byly tam desítky lidí,kteří tam neměli co pohledávat a situace už byla místy neudržitelná,bylo mi líto všech lidí,kteří si tuhle akci zaplatili,všech vystupujících,ale to,že jsme tuto frašku zastavili jsem považoval jako za nutný krok.Za nějakých 10 minut mi bylo řečeno at playery opět zapojíme na zodpovědnost pořadatele p.Krechlera, že se možná bude pokračovat dále.Nastoupil Marco IMp,ale pořád nikdo nevěděl,zda se zvuk za dalších 10 minut nepřeruší a zda vůbec Steve Angelo vystoupí.Nakonec vystoupil a ukázal,že je to naprostý profesionál,ale to ještě nebylo vše,poté co se utrhlo kus stropu a dopadl několik centimetrů vedle Steva Angela a rozsekal gramogon na padrt,dále těžce poškodil již zminovaný týden starý cd player 1000 mk 3 Martina Hlocha z NewEry,nepochopil jsem,jaktože párty nebyla okamžitě zastavena z důvodu bezpečnosti všech zůčastněných,vždyt už šlo o život.A to kdyby hrála místo Angela naše LayDee Jane,asi by to nepřežila,(zabalila to z důvodu špatné instalace gramofonů,které Martin Krechler neměl vůbec objednané spolu s odposlechy a vše řešil na poslední chvíli v 7 hodin večer v den konání akce).V té chvíli by se ve mě krve nedořezal a styděl jsem se za to,že jsem Čech.Dále zbytek akce nemá cenu rozebírat,jediné plus bylo pro lidi to,že si za svůj zaplacený vstup "užili" párty do konec.Mě z toho bylo opravdu na blití a Martin Krechler nejenom,že zostudil,využil a vyždímal lidi kolem sebe a odhodil je jako ručník,ale poškodil tímto celou českou taneční scénu a já se opravdu stydím za to,že jsem vůbec tuto osobu někdy potkal.Určitě to zanechalo vynikající dojem na Brno,Boby Centrum a celou Šeskou Republiku a už vidím někoho ze Swedish House Mafie,jak se vesele hrnou hrát do Brna a vůbec celé České Republiky.Dále to nemá cenu rozebírat,poněvadž všichni ví,že Krec¨hler dluží spoustě firmám,djům a dalším lidem ze všech Cybertroniků.Podle mě delý projekt Cybertronic byl jenom zakrývacím manévrem v jeho podvodech s auty a podobnými finančními machinacemi,vždy on nezaplatil za tyto akce za svého ani korunu.Všech akce byly placené z peněz věřitelů jako jsem já.
Tohle byla definitivní tečka za projektem Cybertronic, s panem Krechlerem a jeho vypečenou manželkou Veronikou.
OSTUDA,OSTUDA OSTUDA A HNUS:::::::::::::BLEJU:
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so duben 26, 2008 8:17 pm
není třeba
teď sem se dozvěděl, že údajně má jít v pondělí sedět, a že to byla jeho párty na rozloučenou
Tutik
so duben 26, 2008 8:13 pm
Bojkot Cybertronic V!
Napiště sem prosímvás někdo nějaké informace o tom Krechlerovi, pořadateli, jemuž vděčíme za tuhle skvělou akci, ať si na něj můžeme dát příště pozor.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so duben 26, 2008 8:00 pm
to marys
taK za A) steve angello tam skutečně hrál a né že né Smile) pokud se nemýlím, tak máš asi na mysli angelo mika, kterýho sem tam neviděl ani já a za B) orbith je ten člověk, kterej tam nehrál, mám dojem, že sem ho jenom zahlídl v backstagi, ale za gramcema rozhodně ne......
standa
so duben 26, 2008 7:56 pm
krechler
Uz na minulem cyberu se sanderem , pan krechler pekne vyliskal svoji manzelku pred maurem picottem a jinyma lidma co stali v backstagi, co k tomu chcete dodat nez jednim slovem "debil"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kashee
so duben 26, 2008 7:51 pm
pěkně napsané, člověk si udělá docela jasnou představu jak to tam muselo vypadat.
Milhauz
so duben 26, 2008 7:22 pm
V Boby centru jsem byl poprvé a na posled!!! Co tam tyhle kokoti předvedli nemá obdoby!!! Příště se na ně pařmeni vyserte a vůbec tam nepařte!!! PROTOŽE, co tam předvedli nemá obdoby!!! Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Promotéři zkurvený!!!!!!!!!!!! Surprised Surprised Surprised Surprised
reknemezevim
so duben 26, 2008 7:20 pm
4 DOMINIKA
no proc hrala LADYDEE JANE jen takou chvili? to je o par prispevku nize jednak nedostala zaplaceny vse co mela a jednak vazbily gramofony takze tak a proc se o pul 1 rozvitily svetla a vypl se zvuk?... taky velice proste technici meli vruce jen zalohu a do 12 meli slibeny dopatit zbytek a ono nic tudiz se nediv proc to vypli a dali Krechlerovi 10minut na to aby zaplatil nebo ma po akci......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so duben 26, 2008 7:16 pm
proč?
právě proto, že sem byl na všech předchozích dílech a po tom minulém, kterej byl bez problémů sem si naivně myslel, že už se to konečně uklidní......jenže opak byl pravdou Surprised pokud bude nějaká 5ka a já doufám, že nebude, tak opravdu nevim co by mě tam nalákalo Smile snad jen, kdyby tam bylo tolik známejch, jako teď Very Happy
fgh
so duben 26, 2008 7:07 pm
???
Osobne bych tam ani nejela. Po tom, co Krechler predvedl ty minuly dily. Takze nechapu, proc jste tam vubec chodili, kdyz vite, co predvedl minule ?! Na jeho akci bych nikdy nesla! Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Valmont
so duben 26, 2008 6:56 pm
2 jsem zdesen ...
ja nechci vyvolavat flame, ale proste se opet musim ohradit a to mozna jeste ostreji. Jiste ze umim cist, stejne tak jako ty, ale tvuj predchozi prispevek je proste napsan tak, ze generalizujes a logicky uvazujicimu cloveku ( zvlastni, ze jsme na tvuj prispevek nezavisle reagovali 2) z toho vyplyne, ne ze buzerant je poradatel, ale ze obecne je v Brne plno buzerantu, coz dehonestuje obyvatele Brna. postoupime li jeste kousek dal, dojdeme k tomu, ze tento pejorativni slogan ( v tvem pripade doporucuji slovnik cizich slov) je slogan pouzivany z doby davno minule na fotbalovych zapasech, ze ... podobne jako Sparta, Sparta ... vsak vime ne ? Cize, prosim, doporucujií premyslet a potom psat .... ve s,myslu lidoveho porekadla dvakrat mer, jednou rez.

Jo a jeste poznamka, poradatel je vsechno mozne, amater, diletant, ... ale buzerant urcite ne. Nechci ho obhajovat, ani gay komunitu, ale prosiiiim kritizuj konstruktivne. Mam proste pocit, ze jsi ani na te akci nebyl, tak mi prijde irelevantni Tvuj prispevek, soude i podle toho ze neznas sirsi souvislosti, co se presne odehravalo a osobu poradatele. To uz by jsi se svym vzdelanim mohl psat slovnik kvantove fyziky a myslim, ze by to vyslo nastejno

s pranim prijemneho odpoledne se s vami louci Valmont
karel
so duben 26, 2008 6:48 pm
cyber = ende
zdar vsichni. urcite si nespojujte toho kretena krechlera s brnem, to neni zadnej brnak, ale nejakej zvlastni mix. kdo ho zna, tak vi, ze je vsude komplet zasekanej a ze nic nemel zaplaceny. vsechno na dobry slovo. takze podrazak nejvetsiho kalibru, skoda ze to vsichni nepochopili driv. timto skoncil nadobro se svym trapnym cyberem. ti lidi neprisli a to je vsechno. a nikdy neprijdou , ten skoncil. naschle. Question
DOMINIKA
so duben 26, 2008 6:15 pm
PTÁM SE !!!!
MUŽETE MĚ PROSIM NĚKDO ŘÍCT CO TO MĚLO ZNAMENAT? PROČ LADYDEE JANE NEHRÁLA?
A PROČ TAM PAK BALILI TY REPRÁKY A ZAČALI ODPOJOVAT VŠECHNY TY GRAMOFONY A JÁ NEVIM CO VŠECHNO?
JSEM BYLA Z TOHO UPLNĚ V PIČI KDYŽ NAJEDNOU SE ROSVÍTILO A BALILI TO A ŘEKLI KONEC.

PROČ TO TAK BYLO?

PROSIIIM NAPIŠTE TO SEMKA NĚKDOOOOOOOO !!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so duben 26, 2008 6:15 pm
no tohle???
Question Question cha chá no tak sám se divim tomu co tady čtu, páč sem tam byl a některý věci co tu píšete vůbec nevim, že tam proběhli Smile takže vám řeknu jakej byl cybertronic 4 v mém podání Smile Do Boby centra sme s kamarádkou dorazili asi někdy po osmé hodině, hned po příchodu sem se strašně divil proč je tam tak málo lidí, jelikož tak málo lidí sem snad v Boby centru viděl jen, když jsem tam byl na apokalypse a vstupoval sem do toho prostoru jako jeden z prvních partypeople Very Happy no ale budiž....koukám do svýho vytisklýho line-upu, že by zrovna měla hrát lucca, jenže vůbec...tak sem kouknul na ten co tam vysel, a že prej hraje až pozdějc...no nic, tak sme šli na la grottu, kde hrál nirthy, kterýho sem chtěl slyšet, páč je to známej známýho a prostě se známe, takže tak.....no pecka hala se začala postupně zaplňovat, ale pořád to nebylo ono Idea pivka do mě lítali jedna báseň Smile výkony djů supr, přesunuli sme se teda na luccu, která hrála suprově, stejně tak jako hydrophonic, kterýho sem si fakt užil.....doufám, že bude aspoň někde set, protože to co hrál se mi fakt líbilo.....no, jenže pak sem se těšil na orbitha, jenže on nikde, takžeprej co budem dělat, tak sme šli na lagrotu, kde hrál shimek vs. breeth tušim, možná, protože už sem byl docela nalitej, takže sme to zakempli na la grotě na pohovce kde sem vytuhnul jak sviň, takže fau-pax s laydee jane sem nejspíš propásnul, ani nevim, zda byla nějaká hymna by dj tarabass, ale vim že sem si chvilku solidně schrupnul Smile no pak sem se probudil a řikám, že tady nemůžu bejt, jinak bych tam spal až do rána, tak sme se zase přesunuli na hlavní Very Happy a koukám von tam hraje steve angello a leje do sebe vodku jak limču, no tak hurá na šatnu pro desku teasing mr. charlie a okamžitě podepsat Very HappyVery HappyVery Happy no pecka, tak že se tam teda sdržíme, tak sme chvilku pařili, zase nějaký piva......no docela v poho, akorát si řikám, kde sou sakra ty lejzry a vono furt nic....tak sme šli zase na druhou stage, zase sem si trošku zdřímnul, ani nevim kdo tam hrál.......zajímalo by mě z toho co tady píšete, jestli tam vůbec hrál takovej agent Smile když orbith vůbec a lady janee 4 desky......no mrzí mě, že sem neviděl to na tý hlavní jak rosvítili a začali to balit Very Happy no tak sem spinkal a pak, že zase pudeme na hlavní, no a to už hrál darren emerson, kterej hrál taky pecky, takže sme si zase zapařiili.....no a to už sem byl nejenom unavenej, ale taky bez peněz, tak sem si zareservoval lístek na bus v 6:00 do Prahy a chvilku po pátý sme to zalomili a jeli na bus Very Happy celkový moje hodnocení je takový, že to byl pro mě asi nejhorší cybertronic ze všech těch co byli, i když musim uznat, že ty djové, na který sem tam jel ( nirthy, lucca, steve angello a derren emerson) zahráli fakt dobře...teď mě tak napadá, zda vůbec hrál angelo mike, protože toho sem tam ani neslyšel ani neviděl Very Happy jinak prostě málo lidí, žádná atmosféra, prostě nuda, organizace na pitchu, ale djs supr výkony.......taky se mi líbily ty buchty co rozdávali letáky svojšice a apokalypsa Very Happy ale prostě upřímě víc sem si užil i tu párty co byla v tý hale po tom bauhausu Very Happy aspoň, že sem tam potkal pár známejch, co jezdí skoro na každou akci Very Happy ale jinak nuda.....zdraví tokátko

takhle plno bylo na luccu

ke konci luccy a na hydrophonica už to bylo lepší
Jsem zděšen!
so duben 26, 2008 5:52 pm
reakce na muj nazor
Kdyby jste umeli cist,tak by jste se tam docetli,ze v Brne je buzerantu plno. Napriklad ti co se podeleli na poradani akce. Nepomlouvam nijak vase krasne mesto...
Mr.Boli to
so duben 26, 2008 5:22 pm
Ukřižovat promotéra !!!! Naštěstí jsem na akci nešel, ale vzhledem k předchozím dílům a tomu co tady píšete nechápu co je to vůbec za člověka. Chudáci djz a partypeople. Taková haluz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
so duben 26, 2008 5:17 pm
2 Joe
Hele klííííd Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
so duben 26, 2008 5:15 pm
..
Nadávat na Brno kvůli tomhule, je nejen výraz demence, ale taky nízkého filozofického přemýšlení. Nejsi ty z Prahy? Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Valmont
so duben 26, 2008 5:15 pm
2 anonym o příspěvek niže
ta poznamka na konci svedci o velke mire intelektu, paklize vis, co intelekt je. To Brno vskutku nemuze, za diletantstvi jednoho cloveka. Takze nazor je nazor, ale soudit by asi meli Ti, co tam byli a videli to. Pruser to byl, mozna spis tragedie by bylo vystiznejsi.

Jen premyslim, jestli tohle bude posledni hrebik do rakve, nebo bude nasledovat dalsi rekneme povedena akce, aby v zapeti nasledoval pruser s poradovym cislem 6. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
so duben 26, 2008 5:02 pm
Ač zapřísáhlý pražák, v tomhle je Brno takřka nevinně Smile.
Jsem zděšen!
so duben 26, 2008 4:58 pm
Cyberpanik
To je fakt husté! Myslím,že si zahraniční dijeji udělali skvělý obrázek o čechách. Steve Angello přijede zahrát a vedle něj spadne kus stropu a ještě mu za to nezaplatí. Ještě,že už tam nestala Laydee... Brno,Brno buzer... no však to znáte dál. Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
SlawaT
so duben 26, 2008 4:26 pm
Nejvestsi propadak co jsem kdy zazil,ubohost nejvetsiho kalibru! Wink Na akci s timto nazvem me uz nikdo neuvidi.A doufam ze ti co to zazili se priste na dalsi pokracovani vyserou..Protoze tohle nemelo cenu 500kč,ale max kilo!Takze poradatelum preju pri pristim pokracovani co nejmensi navstevnost! Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
so duben 26, 2008 4:07 pm
Ctu to tady a neverim svejm ocim.........

Cekal jsem, ze to nebude zadny zazrak uz podle zmateneho line-upu, ale ze to bude az takhle zazdene, to jsem opravdu necekal........

Jsem zvedavej na oficialni vyjadreni, komu prozmenu tentokrat ujel vlak Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 4 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz