FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 COSMIC TRIP « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

cosmic trip

festival techno hradec kralove festival park

cosmic trip
w.
po červen 29, 2009 4:23 pm
fotky super a vídka taky...díky za ně Smile
kluk08
pá červen 26, 2009 10:28 pm
joooo, takovouhle policejni kontrolu jsem zazil cestou na lonskou loveparade. normalne mi koukali i do svaciny. se divim, ze mi nestrcili prst do zadku Very Happy . A pak, ze pomahat a chranit. spis otravovat a prudit slusny party peoples
tencka
pá červen 26, 2009 6:06 am
gusman
jj telo.. ale objektiv me zajima vice? a mel jsi na nem nejaky filtr?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gusman
pá červen 26, 2009 1:53 am
Jeste jednou musim zopakovat, ze fotky jsou jiz focene s rozdilnou expozici Smile pseudoHDR by nikdy takhle nevypadalo.
Topstar81
čt červen 25, 2009 11:01 pm
Fotky
Fota jsou prohnané HDR filtrem v kompu, to je celý pánové. Stačí fotit do RAWu a to je vše. Kvalitnější fotky jsem viděl, tohle je jen efektní a povedlo se to. Jen bych ubral barev.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
čt červen 25, 2009 9:22 pm
Foto
Kvalitnější fotky jsem snad ještě neviděl... Wink
Bejlos
čt červen 25, 2009 8:52 pm
Tak koukam,ze se sesla bida s nouzi... To asi musel Friction cumet po tom co widel w breznu na lir w kolbence a ted na na cosmicu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gusman
čt červen 25, 2009 6:12 pm
sisi: diky Smile
tencka: 40D

Jinak ta nizka navstevnost byla opravdu hodne zpusobena tou celni spravou, kazdopadne kontroly snad nejsou nic prekvapiveho, je to celkem bezne Smile
tyFf
čt červen 25, 2009 3:01 pm
policijeee
jo celnici se cinili, blbce jako me a dalsi poskadlili, ale sou to lamy, nejhorsi bylo tam prijet a hledat kd eto je,minutu se jelo tmou,ze cek nevi kam ma jet, zadny zvuk, svetla nic, a pak najednou zatocit a primo jim do chrtanu, no priste uz budeme chytrejsi drahousku Surprised) ale nejni nad to si pred party posedet za mrizema zejo Surprised)))
tencka
čt červen 25, 2009 2:58 pm
Cim to bylo foceno?
jaka masinka to fotila pls?
Anonymní
čt červen 25, 2009 1:00 pm
Dokonale vystihují atmosféru a počasí.... Cool
skiwear
čt červen 25, 2009 12:58 pm
jj kruté fota, ty mraky... fakt "cosmic trip" Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi
čt červen 25, 2009 10:25 am
Nádherný fotky Gusmíku. Wink Wink Wink
jardapeši
st červen 24, 2009 12:49 pm
Zvuk za 1!!
Myslím,že kluci od Viceaudio se postarali o zvuk a smekám před nima!Dlouho jsem neslyšel tak čistý zvuk.Myslím že se plně vyrovná EAW atd..
Díky Hoši Very Happy
http://www.viceaudio.com/
http://www.noisecontrolaudio.com
rOp@k
út červen 23, 2009 12:08 am
wideoooooooooo
jardapeši
ne červen 21, 2009 7:43 pm
Já byl jenom v sobotu ale podle ohlasů bylo v sobotu o hodně víc lidí než v pátek ale i tak to mohlo být lepšale zase na můj vkus to bylo ideální,nikde fronty,dalo si sednou a hlavně super muzika hlavně London Elektricity to byl nářez Very Happy
a zvuk byl taky lxs !!!!
Jinak ty lidi ti neodhadnu,mě to stačilo v sobotu
p.s:Na příští Cosmic Richie Hawtina!!! Very Happy
cosmic
ne červen 21, 2009 4:20 pm
kopec
a nevite kolik lidi navstivilo festak po 2dny dik
jardapeši
ne červen 21, 2009 3:16 pm
Musím poděkovat!Sobota lxs!!!
Anonymní
so červen 20, 2009 1:10 pm
Proste te namatkou oslovila policieCR a prosacovali te jestli nemas extaze a jesli nejsi dealer.Nasli tam u nekoho asi 100 extazi.Uz si to moc dobre nepamatuju,ale vim ze to pak bylo na nove.A kdyz jsem byl minulej mesic v Rakousku na Urban Art Forms kde hrali-Kraftwerk,Svan Vath,Deadmou5,Boka Shade,Dubfire atd,tak tam dokonce chodi policajti mezi party people obleceny normalne v civilu a jsou tam na to dost drsny.Takze ani nepoznas kdo se tam prisel bavit a kdo je fizl a prisel tam kurvit party.Ale myslim,ze u nas to takhle asi neni a nebube.Protoze kdyz jsem tam videl to stanovy mestecko co tam bylo tak to byl narez.Normalne mensi mesto Rolling Eyes A u nas na festak prijde max 12000 lidi.
paveell
so červen 20, 2009 12:45 pm
miky26
Co tim myslis???...co se stalo....
Anonymní
so červen 20, 2009 11:39 am
My taky jedeme az dneska.A to jen kvuli Elektrabelovi.Jinak by nas tam asi vubec nic nenalakalo,,bohuzel,,A je skoda ze bude hrat jen hodinu.Urcite by si zaslouzil vic.Minulej rok tam poldove kontrolovali party people kvuli drogam myslim.A pak to bylo na nove.
jardapeši
so červen 20, 2009 11:29 am
No taky jsem slyšel,že bylo málo hodně málo lidi! Crying or Very sad
No my jdem dneska,je lepší počásko atd tak snad se to zaplní!
A co bylo s těma poldama?
Anonymní
so červen 20, 2009 9:57 am
Tak nakonec pry dorazilo neco pod 1000 lidi.To je dost smutny.
miky26
so červen 20, 2009 9:01 am
bravo, vy mr.ky policejní, doufám, že se budete ve večerních zprávách zase chlubit, kolik jste toho našli.. Surprised Surprised
Anonymní
pá červen 19, 2009 8:23 pm
Na Cosmiku je v patek ve21.30hod asi 300 lidi.
IIIIII
čt červen 18, 2009 11:36 am
počasí
bych byl v klidu. numerický model na ČT dnes v poledne ukazal, že přestane pršet po 20téhodině. Smile
jardapeši
čt červen 18, 2009 8:32 am
Už jenom to počasí kuva!Předpověď počasí nic moc Crying or Very sad
No my jdem v sobotu tak snad se to nějak vylepší!
Deros
st červen 17, 2009 10:30 pm
Se tesim jako malej Pes
Anonymní
st červen 17, 2009 8:26 pm
v patek ma prset a prset a prset........... Rolling Eyes
venca
st červen 17, 2009 5:17 pm
Kowalskïiiii............Šašková byla největší omyl kvuli ni zanikl např.Cybertronic a Clear Vision s ni nemelo asi taky dobry zkusenosti
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 1 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz