FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 TAKE CONTROL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

take control

abaton drum and bass jungle

take control
coudy
pá říjen 16, 2009 6:58 am
hruza
hruza co ona hraje za hovna to je hrozny lepsi si pustit uz i toho ****** pixiho nez ji ....
Ondraczech
po září 07, 2009 10:03 pm
IMC
Miluju jí Smile
xm
so listopad 29, 2008 4:26 pm
super..
chita
čt listopad 27, 2008 4:54 pm
nejlepší článek za poslední dobu!
Ondra F.
st listopad 26, 2008 12:14 am
zdravím děfče
krásnej rozhovor,všeechno oklo jsou takové sračky,blahopřeju,ed rush byl vždycky špička a další uuspěch závisýýý na tom jestli se nezaseknul,nemá cenu aby sem jezdil tíípek co hraje 5 rokuuu to samééééé,,ale jestli je tu vývoj a duše>...SO RESPECT 4VIRUS.........THIS VIRUS IS....EHMMMMMMMMMMM....SOOOOOOO MUCH 4EVERYONE....VŽDYCKY RÁD UVIDÍM NĚKOHO.....KDO VŠEMU!!!!!!!!!NĚCO SKVĚLÉHO PŘINESL.....prosím bez komentáře děti
MIa
pá listopad 21, 2008 11:58 pm
Supr otázky, supr odpovědi. Prostě 1. dáma českého dnb!
YannD
pá listopad 21, 2008 12:50 pm
Cha:-) úplnej balzám... číst rozhovor, který má hlavu a patu a člověk se i (kupodivu!) něco doví. Poměrně často tuto přidanou hodnotu postrádám... Ne tak v tomto případě.
Cyberpete
pá listopad 21, 2008 11:34 am
Výbornej rozhovor.. kvalitní otázky a ještě kvalitnější odpovědi. Díky tomu jsem se utvrdil v názoru, ze Ivka je proste inteligentní člověk.. a super DJ to je jasnýWink
PTRK
pá listopad 21, 2008 10:43 am
Je to fakt. Škoda, že lidi nechoděj na takový jména jako je Break, Calyx nebo na Teebeeho. Pro mě osobně jsou lepší než Eda. Eda je vynikající, jeho sety jsou fakt super, ale škoda že ho tady pouští každej. Právě proto lepší Break atd... nejsou oposlouchaný...když na každý akci hrajou minimálně jednou něco od Edy ......ale na Edu samozřejmě dnes dorazím
maki
čt listopad 20, 2008 6:28 pm
super rozhovor:)
vsichni remcaji, ze se vozi furt stejna jmena. take control ale zajimavy lidi vozi, co vim ja. kdyz byl d-bridge a break, tak byl ale poloprazdny abaton. na kluta a survivala taky neprislo moc lidi. na audia taky plno nebylo. az lidi zacnou chodit i na tyhle dj´s, tak mozna o hrani ed rushe v čr neuslysite i nekolik let. faktem porad zustava, ze ed rush s opticalem bude lahudka! (a preci jenom jsou to skoro 3 roky co byli v prum. palaci)
Martina
st listopad 19, 2008 3:35 pm
Pěknej rozhovor!!!
Pozn.: U neurologa, zvášť po úraze, je nutností dělat vyšetření ve spodním prádle, kolikrát i ponožky můžou skrýt neurologickou poruchu...to spíš pani doktorka práci odflákla, tak na to pozor....!!!!Smile
Akira Viper
út listopad 18, 2008 8:23 pm
Yeaaah))
Ty jedeš baby!!! Ristekpa))) ,)
FuckupDosan
út listopad 18, 2008 1:28 pm
Edu si pudu poslechnout klidně 3x za rok
Dosan
út listopad 04, 2008 12:33 pm
jak nevim ...
tak jako super, to je jasny,ze budou hrat dobre o tom sem nic takoveho nepsal,ze hrajou sracku Very Happy ale proste porad dokolecka dokola tu sou...myslim,ze by se dali privest mene otrela jmena kurva Surprised)
majda
út listopad 04, 2008 10:57 am
heeej ty curomrdane dosane!!! vubec nevíís, jdi doprdele ty!!
majda
út listopad 04, 2008 10:57 am
ed rush,nejlepsííí. daj nam s opticlem hroznou,uz se tesim Smile
rza
út listopad 04, 2008 10:57 am
jj společne tu nehráli uz 2,5 roku Wink a Eda v praze hrál naposled na letitrollu v zimě.. a že tu je poměrně často mi vubec nevadí Smile Jsou to legendy, bez nich by DnB nebyl tam kde a já uz se na take control moc těšim.. jejich sety jsou supr.. bude to nářez Smile
limubai.
út listopad 04, 2008 10:56 am
no oni tu spolu zas tak často nehrajou, ale v tomhle případě se jedná o legendy kteří mají stále co říci a pokud zahrajou to co píše mája tak myslim nikdo odcházet nasranej rozhodně nebude...alespon já ne...
M4Y4.
út listopad 04, 2008 10:56 am
2 Dosan
To je sice trochu pravda, ale tenhle set bude unikum, budou hrát 2.5 hodiny a hodně oldskooly, takže se pěkně namlsáme starou Wormhole a Prototypama. Smile
Dosan
út listopad 04, 2008 10:56 am
ty voe
uz zase dete s temahle jmenama uz doprdele !!! hrajou tu kazdej tejden Surprised(
Laky
út listopad 04, 2008 10:55 am
hmm..
To bude nářez ! Smile
Edison
út září 23, 2008 8:09 pm
M4y4
Určitě super mejdlo. Boužel jsem nemohl dorazit, neboť jsem dělal Brokenbeatzz. Naštěstí se akce povedla a neobrečel jsem bukema tolik. Zde foto z Brokenbeatzz se Spabreakers crew http://www.undergroundcity.cz/clanek/905/fotky-brokenbeatzz---edison
Joseph
út září 23, 2008 3:11 pm
Jsou ale nehrajou tu tak často jako třeba Aphrodite a podobně.. A jako na dobrý akci musí bejt jmeno dobrýho dj který tě tam přitáhne né snad.. Ty Lolku..
ty nevíš
út září 23, 2008 9:32 am
joseph
hehe, myslím, že ty nevíš o čem mluvíš Very Happy viděls plakát na LIR? podle tebe nejsou freestylers, future p., raiden, adam f, baron, atd... profláklý jména? Very Happy jestli je neznáš, tak nevíš o čem mluvíš, jestli je znáš, tak asi profláklý budou Very Happy ... lol
Honza Kruml
po září 22, 2008 4:33 pm
Big UP!
LTJ Bukem a MC Conrad Rulez!!!
Nezapomente, ze dole pohodove hral Josef Sedlon!
Joseph
po září 22, 2008 2:18 pm
4 petrice: Myslím si, že moc nevíš o čem mluvíš.. Vem si třeba poslední let it roll organizace nevsadila na profláklost jmen ale na jejich uroveň a kvalitu.. Bohůžel moc lidí nepřišlo a tak na tom prodělal.. Aspoň se to píše.. A profláklý jmená: Má sem vozit buráky který neumí hrát.. Nevím co jsi tím chtěl jako vyjádřit..
A ať se tím živý to je dobře když pořáda našláplý mejdany tak ať mu to nese.. Já mu to osobně přeju.. BIG UP Suki..
bifidus aktif
po září 22, 2008 1:28 am
tvuj osud: co to meles, ty troubo? bush byla 12. zari. nejdriv si over informace, a pak si hraj na chytryho!
petrice
ne září 21, 2008 9:24 pm
mamon
Ne suki toho pro nasi dnb scenu dela jen tolik ze taha znamy a proflakly jmena, cimz se mu dari se i zivit.
To je tak vsechno co dela, z Let it Roll se mi chce jednoduse blit!
Dobre. Ok. Ted frci dubstep, tak ho bude trebas i hrat. A asi mu to i vydela.

Vivat Suki...

krowak
čt září 18, 2008 10:05 am
let it rol jo!
ja jezdim normalne na tekno,ale tuhle akcicku si neodpouštím!a open air?dlouho jsem na neco takovyho cekal!jen tak dal a -dík
to tvuj osud
čt září 18, 2008 10:00 am
to je snad logicky ty debile ...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz