FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ORION HALL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

orion hall

vystaviste brno techno minimal yoji

orion hall
Ruda
čt říjen 23, 2008 2:28 pm
ORION
Nezlobte se na mne ale takovou odpad party jsme uz dlouhoo nezazil .Nebyt stage v lagrotte tak bych asi odesel domu uz po pulnoci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
st říjen 22, 2008 8:08 pm
to david
kup si dva jeden si založ do sbírky Very Happy


odkazy na sety pls sem esli fakt jsou... google si neví rady
david
st říjen 22, 2008 2:59 pm
příště ho chcu
chodím na kace dost často a ještě se mě nestalo že by mi nechtěli vrátit lístek ..který mimochodem sbírám...příště ho chcu milí organizátoři jasný
CiscoF
st říjen 22, 2008 2:52 pm
k pořádajícím...
Nepočítejte že si ještě někdy koupím lístek na Orion z předprodeje! Ještě ted' mě to sere a to jsem jezdil na Orion hall tak rád...
fox
st říjen 22, 2008 12:20 pm
to Paveell
hele sety jsem viděl na nějakejch stránkách, zkus techno.cz a nebo to vygoogluj Wink
paveell
st říjen 22, 2008 12:02 pm
SETY ?
Sety ke stazeni z orion nejsou,co?..mi SERE...Kdyz se neco fakt povede,tak si to nemuzem pripomenout a pustit kamosum,kteri se nedali premluvit,aby toho litovali:-)
Fox
st říjen 22, 2008 11:49 am
Fotky
Zdárek lidičky, myslim si že orionka byla povedená, přesun do boby mě ze začátku ,alinko vyděsil ale myslim si že to bylo dobrý rozhodnutí. jinak Dj Rush ahrál suprově, yoji táké tak + super show, a scot project jsem slyšel bohužel poslední půl hodinku, což mě docela mrzí. Evil or Very Mad Evil or Very Mad dalo by se někde najít nějaká stránka aspon s odkazama na všehny fotografy co tam byla?? zatim jsem našel dost fotek ale pořád si myslim že to není všechno protože tam lítalo fotografů. za jakýkoliv info budu moc rád. pište na ICQ 318104251. jinak áftřík v 7nebi byl taky docela povedenej.
paveell
st říjen 22, 2008 11:43 am
:-)
Dostal jsem se na net a z ted,ale i tak mi to nedalo a musim sem napsat,ze to byla skvela akce a priste pojedu znovu,pokud si tam poslechnu i techtrance:-)...Jinak silna konkurence pro apokalypsu:-)Byt to ve stejny den,tak ORION je mi opet bliz:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
phajza
st říjen 22, 2008 9:36 am
Neviete/nevideli/nemate niekto fotku kde yoji zdvihol vlajku? Je to vidiet na videu "laser show" dole
Diky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
út říjen 21, 2008 9:25 pm
to dance event:
Díky za krásnou rekapitulaci. Málem mi ukápla slzička. Takhle krásně tvrdé to už dlouho nebude. Budu muset na tu "The Black"

Každopádně mě to utvrdilo v tom, že se mi nejvíce líbil set Scota Projecta a Dj Rushe. Yoji v tomhle setiku zklamani. Ale pořád extratřída.

jen malá výtka .. nejmenuje se Scott Project ...... už to tu padlo je to jen Scot Project viz http://www.thedjlist.com/djs/SCOT_PROJECT/

tak si to už lidi prosím zapamatujte ..chlapci z UM to napsali tehdá dobře:

Člověku se ani nechce věřit, že už je to rok...

ale G Productions nám tu teď dělá nějaké úpravy ve jménech. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út říjen 21, 2008 6:38 pm
tak jsem dal konečně všechny videa na youtube
Lucca

Link

<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

Green Velvet (part 1)

Link

<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

Green Velvet (part 2)

Link

<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

Green Velvet (part 3) - lasershow

Link

<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

Scott Project (part 1)

Link

<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

Scott Project (part 2) - laser show

Link

<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

DJ Rush (part 1)

Link

<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

DJ Rush (part 2)

Link

<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

DJ Rush (part 3)
http://www.youtube.com/watch?v=1BJiZodo0Ig
<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

DJ Rush (part 4)

Link

<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

DJ Rush (part 6) - Laser Show

Link

<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

Yoji Biomehanika (part 1)

Link

<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

Yoji Biomehanika (part 2)

Link

<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

Yoji Biomehanika (part 3) - Laser Show

Link

<object><param></param><param></param><embed></embed></object>

Yoji Biomehanika (part 4) - End

Link

<object><param></param><param></param><embed></embed></object>
soulbass
út říjen 21, 2008 5:52 pm
s lehce natrženým lístkem/asi třetina kde se odtrhává mám stejnou zkušenost a ani mi lístek nenechali a podnapilý sem eště nebyl Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
onlavu
út říjen 21, 2008 3:45 pm
co nepochopím?
jen takový malý poznatek. když jsme dávali lístky u vstupu, tak kamarádovi nevrátili 100Kč, že prý má trošičku utrhlou vstupenku (jako ten ústřižek), jinak to byla jako úplně regulérní vstupenka. jenom zneužívaj podnapilé lidi Idea
Vally
út říjen 21, 2008 2:54 pm
Dance Event
Neverim, ze jsem tak rychla Mad Very Happy ale nechejme tehle diskuze,nebo nam za chvili moderator nada, ze tady neprobirame veci co se tyce tehle diskuze Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út říjen 21, 2008 2:20 pm
Vally
Jenže kam se fotograf otočí s foťákem, tak tam jseš v tu ránu ty Razz Very Happy
Vally
út říjen 21, 2008 2:13 pm
Dance-event
A a ze to rikas zrovna ty jako fotograf:) Kdyz pozuju tak ty fotis a nejen ty,tak nevim jestli bude problem ve me Razz Ja myslim ze neni problem nefotit a odeme odejit Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út říjen 21, 2008 1:10 pm
Vally
No jóóó, jenže když ty vidíš foťák, tak začneš pózovat , dokud fotografa někdo neodtáhne Very Happy
Holy
út říjen 21, 2008 12:44 pm
supr
Akce povedena to se musi nechat. Od doby, kdy jsem slysel/videl Yoji Biomechanica hrat na DEFQONu sem cekal, kdy se obevi i u nas a dockal jsem se. Zahral perfektne, divadlo taky pekny Smile

Jen teda se mi nejak nezda vyjadreni organizatoru ohledne "liceni" Yojiho a s tim spojeny posun (vymena s RUSHem). Pokud jsem v zaplavu parby a hudby dobre rozumel tomu, co rikal Yojiho prekladatel, tak rikal, ze to Yoji malem nestihnul, ze zustal viset uz na letisti v Japonsku. Z toho usuzuju, ze do CR priletel az nejakym letadlem v noci a valil primo do Boby.

I na Rushovi bylo ke konci jeho setu videt, ze uz to vylozene natahoval, furt se ohlizel, ve vyraze mu bylo videt "kde sakra je ten Yoji".

Pokud tomu tak opravdu bylo, tak to organizatori proste mohli normalne napsat, mam za to, ze by to lidi pochopili, protoze Yoji dorazil a zahral, takze "who cares?"

Tak ci tak, povedena akcicka, priste cekam taky nekoho, kdo je u nas malo znamy a nebo vubec, DefQon je imho dobra inspirace Smile

See ya next year Smile

Holy
PECKY-BOMBY
út říjen 21, 2008 12:25 pm
Yoji perfektní čekal jsem a dočkal jsem se...
firestarter
út říjen 21, 2008 9:11 am
UŽ SE TĚŠÍM NA DALŠÍ DÍL
ORGANIZÁTOŘI TO ZMÁKLI NA JEDNIČKU, byla to bomba akce, SEM ZVĚDAV, CO VYMYSLÍ PŘÍŠTĚ. Tak zas za rok.. (Konečně Hard na Orionce, už né nudnýho Coxe, nebo kohokoliv podobnýho.) Bay a dík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út říjen 21, 2008 8:34 am
rodrigés
amen!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út říjen 21, 2008 8:00 am
rodrigés

Když nemáš pochopení tak sem ani nelez!

Jinak docela by mě zajímalo kolik lidí líčí Yojiho. Když potřeboval ještě čas navíc! Ale ne dobrý nebudem ho urážet i ty lidi Smile Aspoň víme proč byla změna programu!
Doufám, že bude opravdu pokračocání a, že se pořadatelé budou opět stejně snažit jak teď. A hlavně doufám, že to bude příště v BVV. Myslim si, že by to tam mělo lepší nádech a hlavně příště určo dorazí víc lidí, když se to teď tolik líbilo! Já tam dorazim na 100%!
Vally
út říjen 21, 2008 7:58 am
Fotky z Necum.EU
A Vally aby tam zas nemela nejvic fotek ups Embarassed Cool Very Happy
jiri
út říjen 21, 2008 7:58 am
omg nad nekteryma nazorama zustava rozum stat...
Bakoo
út říjen 21, 2008 12:57 am
rodrigés
voe, nemel tady hadry a jdi si radci naladit to svy banjo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
út říjen 21, 2008 12:55 am
tipicky obrazek "češství" v pravem slova smyslu .....
rodrigues
po říjen 20, 2008 10:32 pm
co prosím???
Vždy respektuji názor ostatních, ale dnes bohužel nemám pochopení. Jak někdo může napsat o M.Pavlíčkovi, že je dědek a vůbec další sprosté urážky? Lidi probuďte se, myslíte si, že jako gramec je hudební nástroj??? Vy trumpetky, co se tady do Michala navážíte, až budete mít tak úspěšně vydané desky jako M.P. a budete vůbec třeba jen napůl slavný jako on, tak potom si tady čmárejte co chcete, jinak s prominutím držte tlamu !!! Sjetý děti hodnotí jednoho z našich nejlepších kytaristů poslední doby, no to hodně dlouho nepoberu. Jo, a hlavně mi vy hňupové, někdo nezapomeňte napsat, že TECHNO je VŠECHNO !!!
To Sima : Umíš na nějaký hudební nástroj vůbec hrát, že kritizuješ??? Rozbít někomu kytaru o hlavu, to je velké umění, co??? Ty musíš být velmi vzdělaná, hmmmmm....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po říjen 20, 2008 10:08 pm
ceero

Super dík! Už stahuju!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
po říjen 20, 2008 8:51 pm
hu ha - to je ta moje - měla fakt nice kostýmek Very Happy http://www.necum.eu/orion_hall%20(137).jpg
ceero
po říjen 20, 2008 8:43 pm
komunista
Mauro Picotto - Iguana (Yoji Biomehanika Remix)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Další Strana 2 z 30


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz