FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ORION HALL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

orion hall

vystaviste brno techno minimal yoji

orion hall
BoRo
út březen 18, 2008 1:20 pm
Coze???? VAAAAAAA!!! Tak v tom pripade nemusi poradatel zoufat prozrazeni,ani jsem neprecet do konce lajnu!! JOJOJOJO
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fantom
út březen 18, 2008 9:30 am
jak by mohla vypadat orionka 2008?
Ze by uz i Gabovi utekla informace o pripravovane Orionce? Tezko rict. Prepis SMS: Orion Hall 17.10.2008 Brno, BVV, G1+G2, Djs: (zatim predbezne) Richie Hawtin, Sven Vath, Adam Beyer, Lucca, Kaisersoze, Skipworker + 2. stage (trance) Tiesto Deep Dish, Junkie XL, Loutka, Tripmain. co na to rikas? Gabo
Franco
po březen 17, 2008 2:09 pm
Super! Bude se pařit! Cool
smashenka
ne březen 16, 2008 12:41 pm
no to ještě kulifrku nevíš jestli tam vůbec pojedešVery Happy
Kathllia
so březen 15, 2008 8:07 pm
jééééé super OH byla jedna z nejlepších akcí v Brně....už se těšíííímSmile)))
kulifrk
so březen 15, 2008 11:01 am
jsem zvědavej na sestavu dj...a zvuk..
borečekjo
pá březen 14, 2008 1:07 pm
nej orion hall 2000 Adam Beyer
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
čt březen 13, 2008 10:40 pm
ale pár slušňáků si vzpomene,i na tu úplně první v březnu 1999 Arrow
x
čt březen 13, 2008 10:36 pm
to kollba
ne
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kollba
čt březen 13, 2008 9:27 pm
a na Orion s Prodigy nikdo nevzpomíná???
ADINT
čt březen 13, 2008 8:07 pm
COME BACK
JSEM RAD,ALE NEWIM JAK TO DOPADNE.MUJ POSLEDNI OH BYL SAMI NAKOPANÝ DITE NICMOC .TEN DIETROIT SE TAM ALE HODI TREBA MILLS NEBO NEJKEJ LIVE .TAK BYCH ZACAL PREMÝŠLET UVIDIM JAKA TAM BUDOU JMENA A PODLE TOHO SE ROZHODNU .NATHAN FAKE NEBO DISKO V PODANI MONOBOOTIK NEBO BIOMEHANIKY NA TAKOVE MASOVCE,TAK TO BY ANI TY DĚTI NEJMENŠÍ NEPOBRALY A ŠLI BY NA SPOONA NA ČILAUT PREMÝSLET JESTLI ELEKTRO NEBO TECHNO
Alex
čt březen 13, 2008 4:31 pm
Mám opravdu velikou radost že se technokongres dává opět do chodu:-)) Na Orion Hall mám ty nejlepší vzpomínky:-)) ...Opravdu se těším až zase vstoupím na půdu G1,G2, sjedu eskalátorem dolů a celým pavilonem bude vrnět staré dobré techno:-))))))))) Děkuji Gabo:-)...........samozřejmě Toky rullleeezzzz:-))))))
:)
čt březen 13, 2008 2:18 pm
17.03.2001nejlepší orionka:) škoda,že tam nepřijel regis...skvělé časy:)
Forman
st březen 12, 2008 9:14 pm
Vubec vas nechapu Rad si poslechni Techno je skveli ale rad taky posloucham kvalitni minimalek!
vanHousten
st březen 12, 2008 5:46 pm
Znate to?
....tady je to samej Surprised na tohle a tam to...OH vzdycky bylo techno a clicking. ja si pekne pockam na nejaky jmena co tam budou chtit dat a potom budu nadavat Surprised nejlepsi by stejne bylo, kdyby si zadali tema Detroit a zacali konecne zvat JMENA! Dobrej tah v minulosti byl Hawtin, Cloude Young,.. a dotaz...vy jste si jeste v Brne nezvykli divat se na DJs a nebo si proste zavrit oci a poslouchat si?! Jezdite se divat na vyjety lidi? Kdyz uz za to platim tak se bavim tim za cim jsem tam prijel..samozrejme to je pro kazdyho Confused Arrow tak zatim.. Hej, a G-Productions...Ten Detroit..myslete na me trochu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
st březen 12, 2008 3:05 pm
Heh:-) Tak to já byl na tý před Hawtinem a tak mě to odrovnalo, že už sem OH pustil z hlavy nadobro. Ale asi shoda náhod. Měl jsem ten den smůlu - všichni kdo se tehdá rozhodli z mě neznámých příčin omdlít/kolabovat tak museli v moji blízkosti, pak mě skoro zajela sanita jež jela halou (co tam dělala taky nechápu:-) mno a na konci mě regulerně okradli 3 tmavší páni.

Ale ta s Hawtinem prej byla echt good.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st březen 12, 2008 1:39 pm
jj 11ka OH nejlepší, na který jsem byl Smile Idea ale ty čas už se nikdy nevrátí Crying or Very sad Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
st březen 12, 2008 1:29 pm
Keepsmile
já byla na Orionce jen jednou - 2002- Hawtin. Být jedním z těch pěti procent byla docela stíha Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
st březen 12, 2008 11:51 am
Underground?
Mno mám k tomuhle 2 připomínky:
- neřekl bych že to bude moc undroš... tyhle doby jsou tytam a co se týče G-productions je vidět že vozit kvalitní jména které vozili na Orionky už se jim nevyplatí. Viz přeplněný Mácháče (PvD, Cox), lacinej a přeplněnej Tiesto... Poslední Orionky? Prodigy, Cox...

moc nedoufám v nějaký kvalitní neprofláklý lineup... ale třeba Gabovi křivdím Smile

2Finch: opravdoví znalci a fanoušci... nevím jestli jsi někdy byl na Orionkách, ale já na ně moc nejezdil, protože to byla vždycky taková "módní přehlídka", kde tak 5% nebylo pod vlivem Cool
Anonymní
st březen 12, 2008 10:25 am
finch
cece tak nako s tebou souhlasim, ale ta tva posledni veta je nerealna.. paklize je akce pro nekolik tisic lidi, rozhodne zapomen na undergroun.. tolik nas tu neni, abychom zaplnili tak velkou halu..

Jinak ja zazil az posledni orionku.. a vubec jsem nepobral, proc na ni pozvali Prodigy...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st březen 12, 2008 10:18 am
@Vallynka
ja bohuzel orionky uz nezazil, ale nebyl nahodou koncept main stage techno a druha stage minimal? tak proc sem pises, to co pises? to jsi byla tehdy tenkrat vzdycky tak mimo, ze jsi nezaregistrovala druhou stage? omg omg omg, ty ses typickej predstavitel lidi, kteri o hudbe vi hodne malo, jen chodi na akce, mysli si ze jsou nejdrsnejsi a bliji na forech reci typu "hlavne zadnej minimal" "minimal je sracka" plus ruzny citoslovce a co nejvic smajlu. promin ale musel sem to napsat, z tvych prispevku to az moc bije do oci(a to nemluvim o tve nedavne aferce kvuli par fotkam z fledy na ravu Very Happy)

jinak doufam ze zustane koncept G1+G1, co nejmin luxusu, co nejvic undros, aby to odradilo co nejvic fiflen a samponu a dorazili jen opravdovi fanousci a znalci tehle hudby, kteri dokazou vytvorit tu spravnou atmosku...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Valmont
st březen 12, 2008 8:55 am
2 Honza:
nechci se technaru zastavat, ostatne posledni dobou asi starnu a posloucham jazz, ALE to co jsi rekl je do nebe volajici hloupost. To, ze se stava nektery styl hudby ve svete popularni se vsemi svymi odnozemi, mu nedava garanci neceho prvotridniho. A to ze jsou u nas lidi, kterym nic nerika neznamena, ze jsou to bezmozci. Stejne tak, jako o necem rikat, ze je to sracka poukazuje na autorovu nizsi inteligenci a takrka nulovou davku respektu, ktery v teto spolecnosti obecne chybi. Tak druhym protipolem je staveni se na stranu radoby "kritiku". Se slovy ja jsem intelektual, kdyz posloucham minimal, protoze je to hluboce inteligentni hudba ... promin Honzo, ale to je moc.

Jak pravil Larry Flint:

Názor je jak dira do prdele, kazdy nejaky mame.

A nakonec. Nema asi cenu resit vykriky, minimal je sracka. Ta vlna odporu je jeste prilis velka a uvidime, jak dlouho bude trvat, nez ceske publikum zacne minimal prijimat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vallynka
st březen 12, 2008 8:48 am
minimal
Ajeeeej to jsem zase napsala slovo do pranice Question Laughing Surprised
Kazdymu se libi neco jinyho tak me tady nebombardujte kecama o ktery nestojim Razz Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
út březen 11, 2008 8:43 pm
Peklooo :)
pré
A: Hlavne doufam ze bude OH opet o starem dobrem kvalitnim technu a ne nejaky minimalovy sracky a pod...
B: jo! hlavne zadny minimalovy sracky!!
C: Jansě!!! pryč s minimalem!!! Techno is back!!!

Click big up Laughing Wink

poznámka: Samozřejmě B je správně Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tenzo
út březen 11, 2008 7:59 pm
To Vallynka
To ze se ti to nelibi neznamena ze je to sracka. Me se taky nelibi Robbie Williams a presto je to narez:)
Orion bud emet dve stage minimal a techno tak jak to bylo dicky.
BoRo
út březen 11, 2008 7:22 pm
Ze vas ty 2 predchozi posty strasne nudily stejne jako minimal? Exclamation SRAAAACKAAAA Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
út březen 11, 2008 7:16 pm
Mimimal
Souhlasím...Když už nemáte rádi minimal. Tak prosím vás neříkejte že je to sračka..mohl bych namítnout, že jste hloupí a ještě jste ho nepochopili, ale to já nechci. Přece to, že mám něco raději a něco ne, neznamená, že budu o tom horším roztrubovat že je to sračka. Tohle je základní problém většiny lidí u nás. A to nemluvím pouze o lidech, ale i bohužel o DJs:( A za druhé. Abslotuně nechápu jak někdo může o příspěvku, že se možná rozjede Orion Hall napsat: Já radši pojedu na I Love Techno...na tohle už nemám slov.

Mushrooms?...Maybe Mushrooms from Ricardos Garden:D
honza
út březen 11, 2008 7:04 pm
minimal
Tak to je vidět kdo tady opravdu rozumí a kdo opravdu nerozumí taneční muzice a scéně vůbec. Veškeré odnože minimalu sklízejí ve světě obrovské ovace a tento styl jde stále nahoru a stále půjde. Už proto že je technicky nezaměnitelný s jinou odnoží taneční muziky a jeho variabilita je takřka nekonečná, což se o technu do takové míry řici nedá. Minimal je v součásné době nejinteligentnější styl taneční hudby a kdo taneční hudbě opravdu rozumí, nemůže o minimalu prohlásit že je to sračka. Přece by jste si nechtěli nechávat vymývat vaše hlavy stále hodně podobným ne-li stejným stylem hudby. Určitě tohle nepíší jen tak, ale když to tady čtu co zde spousta lidí píše, je mi do breku. Už taky proto že jsem Orion Hall navštěvoval dřív než velká spousta z vás věděla že nějaká taneční hudba existuje. Jinak se ale všichni mějte velmi dobře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
megi
út březen 11, 2008 6:00 pm
Tak to je luxus,pořádný techno je snad zpátky Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vallynka
út březen 11, 2008 3:23 pm
A ece by to chtelo zpatky Bassblaster Arrow Wink a je to all ready:))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Další Strana 29 z 30


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz