FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ORION HALL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

orion hall

vystaviste brno techno minimal yoji

orion hall
Majkelju
ne říjen 19, 2008 2:48 pm
luxusní
Orionka byla luxusní, DJs mě všichni fakt moc bavili....Takže příště už na výstavišti, ano? Smile
SASHULEX
ne říjen 19, 2008 2:13 pm
ORION HALL
ORINKA LUUXUS...HEEJ BRŇÁCI POJEĎTE ZADARA NA TECHNOMASTERS DO PARDUBEK www.technomasters.cz smile31
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
ne říjen 19, 2008 2:08 pm
jel jsem tam bez nějakého extra očekávání,ale nakonec jsem odjížděl spokojen bez nějakých výrazných připomínek,když pominu neuznanou kompenzaci za lehce natržený lístek Question hudebně mě nejvíc dostal Green Velvet,Yoji nezklamal ani nepřekvapil-spíš asi showmen ve stylu Marka E.G.,Lucca předvedla set s opravdu kvalitním vývojem,Paco Osuna náležitě využil opravdu kvalitního aparátu na La Grottě,Agent dosti tvrdý na závěr-za svoji cca hodinu do půl páté se snažil z lidí dostat maximum,ale pro mě snesitelnější než Scott Project či Rush,na které jsem opravdu neměl náladu Mad Shrnuto výborný sound,super lasery,LED projekce a rozmanití DJs vhodní k visačce Orion hall,svým způsobem kvalitní návrat odpovídající dnešním trendům
IRNI
ne říjen 19, 2008 1:56 pm
Povedenej Orionek.... byl sem sice zklamanej že to není na Výstavišti ale stejně to stálo za to Twisted Evil Very Happy
Kate
ne říjen 19, 2008 1:35 pm
Nejvííc
Nejvíc byl RUsh a Yoji!!!! smile33
Vally
ne říjen 19, 2008 1:14 pm
M.KEy
Diiiiiiiiiiiikyyyyyyyy smile55
Eufory-Tessie
ne říjen 19, 2008 12:27 pm
AŽ NA...
až na to, že jsem přišla o founa pohodička velikáááá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
ne říjen 19, 2008 12:23 pm
POZDRAV Z PLZNE pro Valus
Jako Vally, ty jsi proste nejviiiiiiiiiiiiic...

zdravi a liba Martin smile28
Vally
ne říjen 19, 2008 12:20 pm
Dejv banik
hihi to jsi krasne napisal prej potka jsem se s Vally tze splneno Very Happy Me se orionka libila ale mam asi zlomenej palec a nemam opet mobil Very Happy
TereZZ
ne říjen 19, 2008 12:00 pm
pííčoo luxus____Dj rush__ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Very Happy Very Happy
mike
ne říjen 19, 2008 10:42 am
Yoji - Live @ Hard Force, Timisoara, Romania 14-06-08

01. Tom Jones - It's Not Unusual (Intro)
02. Unknown - Bajikara
03. Remo-con - Narky Light
04. Unknown - What Time is Love
05. Ali Wilson & Lee Osbourne - Amongst It
06. Nick Larson - Barock w/ Dead or Alive - You Spin Me Round (Acapella) (Yoji Mix?)
07. Joint Operation Centre - Shortwave
08. ID
09. Unknown - Storm
10. Fabio Stein - Techtris
11. ID
12. Yoji Biomehanika - Samurai (Yoji Exclusive Tseh Festival 08 Edit)
13. Yoji & Romeo - Six Hours
14. ID
15. ID
16. Yoji - Don't Wake Me From The Dream
17. Antonio & Vavildi - Konzert
18. Unknown - Kabosu Tree
19. ID
20. Ben Long - House 001
21. Ronald van Gelderen - Dirty Rocker
22. Yoji - Techy Techy (Scott Attrill aka Vinylgroover Remix)
23. Dave 202 - Vulcania (Yoji Biomehanika & Romeo Toscani Remix)

http://www.megaupload.com/?d=7Q0V6R2D

Dost podobný tomu, co Yoji odehrál v Boby. Prostě super setík!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
ne říjen 19, 2008 10:35 am
Fotky
tak fotky už jsou tady na poslouchej.net
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
ne říjen 19, 2008 10:29 am
4Shapeshifter
díky za upřesnění, měl sem právě zato, že yoji hraje hardstyle.........sem ho slyšel poprvé, jinak sem viděl jenom video ze sensation black a slyšel jeden set.....ale i tak musim říct, že se mi líbil až ke konci, což bylo možná daný tou výměnou s rushem, kterej hrál ukrutně rychle a pak yoji začal pomalejc.....a hlavně sem byl po rushovi už dost znaven Very Happy
Karlos
ne říjen 19, 2008 10:11 am
Nemate nekdo nejake odkaz na sety Yoji.
sasa
ne říjen 19, 2008 9:46 am
Co dodat.. Snad jen.. další luxusní akce za náma.. Twisted Evil
Majulka
ne říjen 19, 2008 8:18 am
ORION HALL .....BYla to moooc super akce uzila sjem si to jak nejviic sem mohla.....Vsichni djs hráááály mooooc krutěěěěěěěěěěěě......hodně jsem si zapařila bylo to prostě skvěěěělyyyy
CiscoF
ne říjen 19, 2008 2:42 am
pro Rostu
Tos toho ještě asi moc neviděl.... Navíc jestli se chodíš na akce jen koukat, tak se nedivím že jsi z Yojiho tak vyplácanej...
Shapeshifter
ne říjen 19, 2008 1:03 am
Styly - 2 toky a ostatním
Scot Project v žádném případě nehrál hardstyle, jeho set se skládal z 95 % z techtrancu. Zbytek hardtrance. Jednou v životě zahrál na Sensation Black 2007 mash-up Blademasterz - One Blade s nějakým hardtrancem, jinak hardstyle nehrál nikdy. Yoji vůbec nikdy nehrál hardstyle. Maximálně v jeho songu Hardhouse Raver jsou nějaké hardstyle samply. Track Hardstyle Disco je typický hardtrance. Yoji taky nikdy nehrál jump, ale hraje nyní tekjump (či chcete-li tekstyle) track Ghost - First Rebirth (I Love techno mix). Toť asi vše, report bude velmi brzy Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pilsenvoice
so říjen 18, 2008 11:51 pm
Neco malo kritiky ke vcerejsi Orionce a celkovemu deni na akci.
Kvuli zdrzeni na nenavidene D1,jsme bohuzel nestihli Luccu a M.P.,coz me trochu zamrzelo,protoze jejich spoluprace vazne stoji za to.Zklamani netrvalo dlouho a to diky Felipemu,ktery dole zahral velice emotivni set a proste bomba uvod.Green Velvet predvedl,ze bavit umi a na jeho vystoupeni se velice dobre divalo a poslech nenudil.Scotta jsem videl prvne a myslim,ze moc negativních ohlasu byt nemuze.Info o vymene casu mi nevadilo,jelikoz od Yojiho jsem nevedel,co cekat,Rush je zaruka kvalitky a moje leva noha uz sebou nedockave skubala.Ale to co prislo pak,jsem jeste poradne nevstrebal.Naprosto dokonalej set.Nedostizny kral hardtechna!!!!Tracky vazne vychytany,Major uchvatnej.Už se tesim na narozky.Hned po par minutach mi prvne napadlo,co tam vlastne bude delat ten Yoji.Nazorna ukazka,toho,ze tento styl neni o nicem.I kdyz se Yoji moc snazil,alespon priblizit Rushovi,hned bylo jasny,ze nama sanci.Prvni pulka setu mi chvilema prisla,az smesna.Spolecny to melo leda BPM.Kdo rika,ze ne,tak asi neposlouchal,nebo uz toho moc spapkal.Takze jsem v klidu posedel,pozoroval Yojiho show a tesil se na Agenta,ktery znovu ukazal,ze ho pravem mnozi povazuji za ceskou technojednicku.Agy,bomba i na zaver.Posledni dobou mi zacina vadit,prevazne panske slozeni navstevniku.Samej schranzar,ktery prisel pouze na to BPM a cokoliv pomalejsi je shit.Tlupy vysvlecenejch testaku,co prisli ukazat kerky a trochu se utirat do cizich.Nic proti hosanum,ale drive se chodilo na party parit a ne poradat gay vecirky,zacina toho bejt moc,na kazdej akci pribude par kovboju.Naopak slecny vcera parada,usmevavy,kamaradsky a sexy......holky diky!Naopak bar skoda mluvit.Az se budou divit,proc maj vsude nablito,doufam,ze je napadne,dokoupit neperlivou vodu.Neco k zakousnuti by taky neskodilo.Ochranka super.Nesrovnatelny napr. s O2
Celkove ale bomba,protoze Rush mi pripravil nezapomenutelny zazitek a vsem dokazal,ze je to opravdovej MUSICGOD!
nEsQiK
so říjen 18, 2008 9:55 pm
SUPER PARTY
Smile BEZVA MEJDAN Smile nejlepší RUSH Smile yoji Smile
tentotydlinonc
so říjen 18, 2008 9:11 pm
dobrá akce
jelikož jsem spíš na minimal kempil jsem převážnou část v lagrotě, kde to nemělo chybu. Lidí tak akorát, pravidelné odvětrání, čekání na baru téměř zanedbatelný. Pro mě vrchol večera Paco Osuna. Co tam podával, to byla síla Smile

Na záchodech až do rána ubrpusky (když nepočítám to urvaný prkýnko a pár letáků na zemi) i relativně čisto.
Akorát se ráno už člověk malinko lepil k parketu, ale co dělat...
odemě 10/10
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
so říjen 18, 2008 8:19 pm
Toky:
já myslím, že nebudou, z mácháče taky nebyly, ale necháme se překvapit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
so říjen 18, 2008 7:44 pm
green velvet
altxx
so říjen 18, 2008 7:36 pm
Jako nej! super akce! pro me byli nej Rush - nezklamal ! a Yoji bomba!§§§§§§§
super super!

diky Very Happy
alenka
so říjen 18, 2008 7:21 pm
orion hall
hmm... tak obdobne jako spousta ostatnich, necekala jsem nic zavratneho... ale vysledek me moc mile prekvapil... hned jak nastoupil green velvet tak jsem se prenesla o par let zpatky a uz mi chybela jen ta temnejsi hala a byla to orionka jak ji znam... naprosto supr... scot project mile prekvapil (mela jsem trosku obavu, naposled kdyz jsem ho slysela se mi vubec nelibil)... a pak ten rozsek od rushe, no prominte, ale to uz na me bylo hooodne silne kafe... nejvice se mi libil ale yoji, pac dj by nemel jen hrat ale hlavne i rozproudit poradnou show, a tim ten japoncik ostatni trosku zahanbil... proste magor jak ma byt... Cool Very Happy
celkovy dojem ohledne organizace atd. moc a moc dobry... pro priste ale radeji to vystaviste jo? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so říjen 18, 2008 7:14 pm
yojiho asi jo
ten speaker u yojiho setu řikal něco ve stylu, že se ten jeho set vysílá na nějakym rádiu či co....takže bych řekl, že ten yojiho set někde určitě bude
Accaruss
so říjen 18, 2008 7:10 pm
Budou sety z orion?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
so říjen 18, 2008 7:06 pm
Rost
- taky jsem se neodlepil od podlahy - byla pěkně lepkavá Very Happy Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Další Strana 4 z 30


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz