FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 MÁCHÁČ OPEN AIR « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

machac festival

machovo jezero autokem klucek tiesto carl cox paul van dyk

machac open air
jony2251
st březen 19, 2008 12:29 pm
Vsadim se s vami ze Machac bude nic moc buhvi koho jsem zase poslou...!Doufejme ze se milim a bude to mazecek.[i]
Lily
út březen 18, 2008 6:32 pm
Brala bych Chemical Brothers, a takovej Adam Freeland nakonec, to bych si nenechala ujít
Traged
út březen 18, 2008 5:13 pm
to Frajer
Tady jsou neschpny lidi stejne si pozvou koho chtej takze cela debata je uplne zbytecna...! Surprised
Frajer
út březen 18, 2008 3:18 pm
Richie Hawtin a Sven Vath to by bylo uplne nejvic super!!!Verim tomu ze tudle dvojci neuvidime!Byl bych rad aspon za jednoho z nich....! Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
po březen 17, 2008 11:36 pm
mácháč býval dycky o hauzu
skoda, ze posledni 3 roky se to sune nekam uplne jinam Sad
kremilek007
ne březen 16, 2008 6:41 pm
stop minimal
a co třeba nějakej dobrej elektrohouse?
flod
ne březen 16, 2008 6:10 pm
Tiesto na Machaci tak tomu neverim!!Jenom kafci te!Co tady delal toje nejvetsi kravina co jsem slysel!Nemej te strach lidi Tiesto tady nebude!! Very Happy
kevin
ne březen 16, 2008 5:08 pm
Richie Hawtin!Hrozne rad bych ho tady na Machaci uvital! Cool
Pacman
ne březen 16, 2008 1:52 pm
karel
presne.. zadnej minimal !!! to neni párty hudba, nezaparim si na to.. TECHNO and DNB go go go Very Happy
Karel
ne březen 16, 2008 12:58 pm
Doufej me ze ne minimal stop minamalu!Let go techno!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flaj
so březen 15, 2008 4:47 pm
doufám,že to nedopadne jak minule 2 pípy na 5000 lidí všude fronty málo hajzlů a na parkovištích všude flojdi jak debilové Surprised
Devil
so březen 15, 2008 3:01 pm
Mohl by dojet John O'Callaghan! Snad bude zase Lucca!! Smile
hany
so březen 15, 2008 1:28 pm
Technasia , Dave Clark,Sven Vath!! Arrow Arrow neni co dodat
Sheylla
pá březen 14, 2008 5:09 pm
Souhlasim, plně souhlasim. Poslouchat Junkieho a ještě se při tom na něho dívat, co dokáže na podiu vytvořit, je pro mě neskutečnej emoční zážitek. A ještě v takovym prostředí jako je Mácháč. Tiesto mi tam vůbec nejde, žádnej trance, nejsem ani pro technovej nářez. Ale to už je názor každýho. Každopádně je mi jasný, že JXL tam znovu nebude. Ale doufám, že tam nebude ani nikdo z těch, co tu jmenujete.
FilipD
pá březen 14, 2008 3:21 pm
...
no tak vtipne je oznaceni Junkie XL za komercni jmeno, obavam se ze nevis o cem mluvis.. ten pan by strcil vsechny zde jmenovane hrave do kapsy jak co se tyce dj setu tak hlavne tim ze dokazal predvest jako producent neco neskutecneho. K jeho novemu albu nenachazim slov. Verim tomu ze mu zbyle jmenovane hvezdy mohou jen zavidet a zavidi nadani jak dokaze pracovat se zvukem a styly, doporucuju vsem, napriklad na beatportu, dohledat. Doufam, ze po tak radikalnim pocinu jako je release tak silnyho alba a vzhledem k tomu ze to neni nezname jmeno ho sem nekdo driv ci pozdeji priveze, kdo si nedohleda pochopi az ho uslysi.. Tiga napr. je a byl vzdy gud, junkie je ted ale dal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
pá březen 14, 2008 12:33 pm
Jen neeee proboha tiesto Mad Mad
sk
pá březen 14, 2008 10:54 am
kdyz bude tiesto pujdu protoze bude chtit jit moje holka i kdyz ja si o Tiestovi neco myslim... kdyz bude Hawtin pujdu ja a moje holka se mnou Smile)
Laco
pá březen 14, 2008 10:01 am
pssss
TiestoneTiesto_párty + chatka s pártylidma na Mácháči = super víkend na závěr léta (ale taky bych radši něco tvrdšího než těsto)
x2
pá březen 14, 2008 9:43 am
kdyz se vam na machac nechce tak tam nejezdete
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
čt březen 13, 2008 11:36 pm
@Agiler
no ty jsi tomu dal Laughing
Agiler
čt březen 13, 2008 11:32 pm
myslím že kdo by si zasloužil velkou pozornost tak by měl být Fatboy slim kterého by uvítalo spoustu lidí .....tiesto není DJ který patří na mácháč ... možná Eddie Hallivel , san van door , nebo Lucca )) jsem zvědaví jak se vyvrbí letošní Line-ip ...
Rolfi
čt březen 13, 2008 8:32 pm
Ja jsem o tom pesvedcenej, na Tiesta by tu prislo i 18 000.lidi.
A bude 100% na Machaci. Exclamation
Clubb3r
čt březen 13, 2008 8:23 pm
Tiesto v zadnym pripade a jestli jo tak radsi pojedu do horni dolni na fee open akci nez abych se tahl 250km na tiesta...
nobody
čt březen 13, 2008 8:16 pm
Tiesto
to si teda nedovedu představit, že by na Mácháč jelo na Tiesta 15000 lidí... do haly jich možná dokáže tolik nahnat, ale nemyslim si, že by ty lidi byli takový velký fandové, aby za nim jeli na Mácháč, kterej je o něčem jinym a je poněkud hůř dopravně dostupnej...
Anonymní
čt březen 13, 2008 7:24 pm
Bude to Tiesto, uvidíte, bude tam narváno, jako nikdy předtím.
A hlavně se nedostane na každého, ptž na Tiesta bude chtít jít 15 000.lidí
madman
čt březen 13, 2008 6:20 pm
Tiesta jako fakt NE!!!.....vsema deseti bych bral treba Eddieho Halliwella nebo Space DJ´z, Sven Vath a Mauro Picotto taky good!!!
Zkuste si poslechnout Tiesta bez drog, jako husta hlaska TENZO Very Happy
Ketrin
čt březen 13, 2008 5:54 pm
Co treba Adam beyer??Kazdopadne Sven Vath jeto buh a hrozne rad bych chtel na machaci ale to se nikdy nestane! Sad
Filip
čt březen 13, 2008 5:24 pm
Těsto doufejme nee (no trance). Někoho takového jako Sven Vath,DJ Hell,Orbital,Takaaki Itoh,Loco Dice. To by byl úlet
Luda
čt březen 13, 2008 5:13 pm
By bych rad kdy bylo techno elektro...hlavne ne trance!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt březen 13, 2008 5:02 pm
ha ha
to už radši ten sinclair
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 53, 54, 55  Další Strana 54 z 55


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz