FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 MÁCHÁČ OPEN AIR « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

machac festival

machovo jezero autokem klucek tiesto carl cox paul van dyk

machac open air
matan5
čt březen 13, 2008 2:57 pm
jako hlavní by byl nejlepší Mauro Picotto Arrow to by bylo žrádlo Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lesy
čt březen 13, 2008 2:31 pm
no minulej Machac jsem si uzil paradne az do konce vcetne afterparty:) ale jestli bude skutecne headliner letosniho rocniku Tiesto, tak me tam teda nikdo neuvidi... doufam, ze tomu tak nebude, protoze mejdan na plazi je na zaver leta idealni.
na tyhle akci by se mi libilo duo Nic Fanciulli & James Zabiela Arrow
keyra
čt březen 13, 2008 12:28 pm
Chtělo by to pořádnýho techno zabijáka jako hlavního...
cube
čt březen 13, 2008 11:19 am
LOL tiesto?
tag jako nepojedu tam... ale jestli tam bude tiesto tag pojedu nekam na ukrajinu at nemam sanci ze to uslysim Very Happy
clubb3r
čt březen 13, 2008 10:20 am
ja bych bral Tigu nebo Marca V Smile
Tenzo
čt březen 13, 2008 9:59 am
To Clubber
Jenze PvD se da spon poslouchat. Tiesto je odpad. na ktereho lidi chodi jen diky tomu ze ma dobrej marketing. Zkuste si schvalne poslechnout jejich sety doma bez drog. Tiesto Vas unudi k smrti:D
Anonymní
čt březen 13, 2008 8:56 am
cluber
srovnavat Junkie XL s PVD... Question
cluber
čt březen 13, 2008 8:54 am
Tiesto na Machaci
A proc ne ?? Razz . Kdyz se podivate par rocniku nazpet, tak jsou tam sama komercni jmena (Paul van Dyk,Boy George, Junkie XL). To bude asi tim ze je tento festak uz vic jak tri rocniky takto hudebne postaven . I podle ostatnich stagei - trance, house, elektro ......... Tiesto-plaz-machac-komercni mejdan , vzdyt to je presne ono, ne
Nuld@
čt březen 13, 2008 8:07 am
one & only PvD B-Q
wendulka
čt březen 13, 2008 12:19 am
Jj, Cox byl dobrej... Surprised) Chtelo by to nejakou podobnou legendarni klasiku (o:
Market
st březen 12, 2008 11:09 pm
Jedině pořádnej schranz....LOL
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st březen 12, 2008 9:50 pm
Co to čtu Tiësto? Tak ten se sem opravdu nehodí. To by nebylo ono ten se na takovou akci opravdu nehodí!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bejwlik
st březen 12, 2008 9:07 pm
tiesto se na mácháš nehodí Question
já bych bral znovu coxe,ale ten se u nás asi jen tak neobjeví smile30
Zloud
st březen 12, 2008 8:08 pm
Chceme techno!Zadny Tiesto ten patri do haly!tak to prosim vas neskazte! Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
st březen 12, 2008 7:48 pm
Ale nejpravděpodobnější je ten Tiesto.
Medchen
st březen 12, 2008 7:32 pm
Mácháč
Já bych rozhodně chtěla techno,loni to bylo dost měkký,celou dobu sem čekala až přitvrdí a ono nic...určitě nechci na Mácháč Tiesta,toho at si cpou na Sensation, Transmisssion..tam má prostoru dost ale na MÁCHÁČ fakt neee!!!
KATKA
st březen 12, 2008 6:40 pm
richie hawtin!Tak snad to vyjde myslim si ze by tam vyniknul!
Anonymní
st březen 12, 2008 6:12 pm
tiesto
ja mam taky trochu strach, ze to letos bude zase postaveny na nejake komercni hvezde, aby na Klucek najelo co nejvic platicich... takze bych tomu tiestovi klidne i veril, vzhledem k tomu, ze ho tady v halach dela ten samy poradatel...
doornm
st březen 12, 2008 6:07 pm
To rozhodne ne Surprised Taky bych to videl spise techno ten richie hawtin by byl suprovej ale moc tomu neverim ze prijede!
Ondra
st březen 12, 2008 6:02 pm
Ja bych si hrozne pral Sven Vath nebo Richie hawtin A BYL BYCH SPOKOJENEJ treba Jeff Millsmyslom si ze todle leto by melo patrit hlavne technu a jadoufam zeme letos Machac nesklame!!!Minuli rocnik od toho jsem cekal hrozne moc ale byl jsem hluboce zklaman!Tak snad to vyjde!Us se moc tesim as se tam vsicky sejdeme. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fantom
st březen 12, 2008 5:49 pm
MÁCHÁČ OPEN AIR
První letošní výkřiky hovoří o Tiestovi a Bobu Sinclarovi.. až čas ale ukáže, zda se jednalo o směrodatné informace, nebo poué kachny.. Tak schválně, koho byste na Mácháci 2008 brali vy?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 Strana 55 z 55


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz